Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 18., szombat 8:37

Marky írta:pedig ha űzik, hajtják a csapatot, lásd dortmund visszavágó, akkor keményen fel tudnak pörögni a fiúk.
persze ükanyám is keményebben pakolja maga előtt a járókeretet, ha kap érte heti pártízezer eurót.
az a MINIMUM bazdmegafaszomat, hogy ez a sok kis köcsög köpedék kihajtja a belét, legalább a pénzért, ha nem is a mezért.
ezen felül van az, hogy egy ilyen gyökkettő özil, higuájn meg kedira mi a faszomat keresnek egy Real Madridban, ha annyira fogyatékosak egytől egyig, hogy csinálhatsz bármit, lehozhatod a csillagokat, ezek örök vesztesek maradnak.
Kép
Kép
Kép

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. május 18., szombat 8:22

pedig ha űzik, hajtják a csapatot, lásd dortmund visszavágó, akkor keményen fel tudnak pörögni a fiúk.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 18., szombat 8:09

stormcorner írta:Jo volt latni a csordulasig telt Bernabeut,igy megosztva is iszonyat hangulat volt,a Real kozonsegenek lenne mit tanulni a varosi kollegaktol szurkolasban,persze azis igaz,h a hazai ultrak megprobaltak mindent,de sajnos rendre alul mardtak a rivalisukkal szemben,kar,persze nem csodalom,mit is lehet varni a joreszt japan turistakbol es cigizo spanyol atlagnezoktol,kb ennyit :lol:

Nem is akartam elhinni amikor lattam... fapofaval nezik vegig azok a cirkuszi majmok az egesz mecset... szornyu hogy meg a szurkolok is atmennek szanalmasba :(

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 18., szombat 8:06

És ismét "csak" be kelett volna lőni a helyzeteket... :vivo: :(
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. május 18., szombat 7:36

Nem hittem a szememnek amikor reggel megláttam az eredményt.
Sajnos nem szeretek sokáig a gép előtt görnyedni, így sajnos inkább ledőltem aludni.

Azt hittem ez egy simán lefutott meccs. A youtube-on néztem az összefoglalót és nem hittem el amiket láttam.
Ilyen sok kapufa. Özilnek szerintem a lefújás után széjjel tépték a szerződését.
Kizártnak tartom, hogy ő még jövőre is a Madridban legyen.

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. május 18., szombat 7:32

Jo volt latni a csordulasig telt Bernabeut,igy megosztva is iszonyat hangulat volt,a Real kozonsegenek lenne mit tanulni a varosi kollegaktol szurkolasban,persze azis igaz,h a hazai ultrak megprobaltak mindent,de sajnos rendre alul mardtak a rivalisukkal szemben,kar,persze nem csodalom,mit is lehet varni a joreszt japan turistakbol es cigizo spanyol atlagnezoktol,kb ennyit :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 18., szombat 7:28

Én azon csodálkoztam volna, ha ennyi 100%-os ziccer után meg 3 kapufa után a fináléban nem szál el az agyunk... És ezt tetőzte a balfasz bíró!! Amúgy ez jellemezte az egész évet. Lássuk be ez kicsit sem volt meglepő, ha ezt a szezont nezzük :'(

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. május 18., szombat 5:58

tökéletes fináléja egy elbaszott szezonnak. benne volt minden, ami miatt bukás volt az idei év. kihagyott helyzetek, idegesség, bealvás, hibák... nem is mondanám, hogy ez bárkinek is a hibája, mert ez teljesen várható volt. mourinho és a csapat ellen már a sors dolgozott.
a kihagyott ziccerek és a kapufák után mindenkiben tudatosult szerintem, hogy itt az atlético emeli fel a kupát. ha ki is húztuk volna a hosszabbítást kapott gól nélkül, ilyen ideges és feszült játékosokkal kiszoptunk volna a büntetőknél. majdnem mindenkinek eldurrant az agya, pepe melegítőben már jobban fel volt tüzelve, mint sokszor a pályán a szezon közben, a kiállításnál már kaká is ott volt a tömeg közepén stb.
nyáron itt takarítás kell, ezt a koncepciót és projektet lezárni és egy újat indítani. a madrid fel lett húzva az elitbe, most viszont onnan kell feljebb lépni és ez nem fog így már menni, hiába marad mourinho. nem is az ő hibájának rónám fel az egészet, sokkal inkább annak, hogy a nyomást nem bírja senki. ez megy 3 éve, a döntő pillanatokban mindig kihagy a gép és jön az idegesség. a barca ellen volt néhány jó meccs, de arra rá lehetett készülni, mert rengeteg clásico volt és az ő játékuk elég statikus és kiszámítható.
teljesen megérdemelten nyert az atlético, még akkor is, ha éjszaka a fejem vertem a falba a hosszabbításban és itt őrjöngtem a gép előtt....

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. május 18., szombat 4:31

miró írta:ami engem iszonyúan idegesít az az hogy mi minden szarabb meccsünkön verekedünk az ellenféllel..
miért kell ezt csinálni,ezért (is)vagyok nagyon kibukva mourinhora,ezt a real madridban nem szabadna megengedni..
ez undorító,és az a baj hogy ez róla ment át a játékosokra..
Talan ez volt a legerdekesebb a ma,h szinte majdnem minden jatekoson latszott az idegesseg,ment a hiszti,Coentrao egyfolytaban,CR rugdosodott? ment a csapkodas,reklamalas,igaz a k..og biro is segitett ebben rendesen,a vegen az a dulakodas tiszta szanamlas volt mindket reszrol,ez nem idevalo,tenyleg Mourinnyo ota lathatoak ezek a dolgok majdnem minden kielezett meccsen :angry:

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Press » 2013. május 18., szombat 2:31

Azért sok mindent elárul, hogy az Atletico Madrid mikor nyert utoljára a Real Madrid ellen: (1999 október 30)

-Spanyolországban még a peseta volt a hivatalos fizetőeszköz
-nem léteztek lapos képernyős TV-k, monitorok
-nem létezett a Twitter, sem a Facebook
-még "téglamobilokkal" járt az a néhány ember, aki megengedhette magának
-az Eurovíziós Dalfesztiválra még énekesek mentek
-Rexach még nem írta fel arra a bizonyos szalvétára a Barcelona ajánlatát Messiért, hogy leigazolják
-Spanyolország még nem volt kosárlabda világbajnok, sem kézilabdabajnok, sem labdarúgóbajnok
-Alonso nem nyert még F1 VB címet
-egy liter benzin 0,64 euro volt (jelenlegi árfolyamon 186 ft, uh még ennél is kevesebb akkor)
-az év autóját (1999) ma már nem gyártják (Peugeot 206)
-Lance Armstrong még nem nyert egyetlen Tour-t sem
-Michael Jordan még aktív kosaras volt az NBA-ban
-nem létezett még a Big Brother valóságshow
-Nostradamus szerint azon év augusztus 11-én lett volna világvége
-az év filmje Az Élet Szép volt (1997-es egyébként)
-Florentino Perez még egyszer sem volt a Real Madrid elnöke
-Luis Figo még bajnoki címet ünnepelt a Barcelonával, majd utána a "Síró Fehérek, üdvözöljétek a bajnokot" rigmust énekelte
-Courtois, az Atletico mai kapusa 7 éves volt
-Cristiano Ronaldo még Madeira szigetén élt
-Pau Gasol a Barcelona cserejátékosa volt
-Senki sem ismerte Bin Laden-t
-az emberek tudták ki az a James Stewart
-nyáron búvárkodtak, nem pedig snorkel-leztek
-Justin Bieber bölcsödébe járt
-Eto'o a Real Madrid játékosa volt
-a gyerekek nem kérdezték, hogy "Apu, mi mért az Atelticonak szurkolunk?"
-az emberek személyesen beszéltek egymással, nem pedig whatsappon
-az Espanyol nem sokkal korábban költözött át az Olimpiai Stadionba Barcelonában
-Mourinho a Barcelonában tolmács volt
-Guardiola a Barcelona játékosa volt
-Xavi Hernandez teenager volt
-Iker Casillasnak az volt az első teljes szezonja a Real Madrid felnőtt csapatában

forrás: mundo deportivo

elnézést a sok spanyol és barcelona kötődéshez, de hát katalán lap a forrás, de szerintem érdekes/vicces/elgondolkodtató
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 18., szombat 2:12

becike80 írta:
Bati írta:Sziasztok!
Úgy gondolom,hogy ez a meccs "méltó" befejezése volt José 3 évének. Én Real szurkoló vagyok ,de az Atleticonak
szurkoltam, mert ebben a fehér mezben, ezzel a taktikával és mentalitással amelyet Mourinho képvisel nem kell egy
Király - kupa sem...
Ezzel a játékos állománnyal egy sokkal támadóbb szellemű csapatot kellett volna felépíteni.( amelyet ígért is amikor ide került). Ehelyett ma is birkózni küldte fel a srácokat...kár, hogy futballmeccs volt...
Ui:
Az, hogy egy Aranylabdásnak néha még percek, sem jutnak, véleményem szerint több mint meglepő...
Remélem a következő edző megpróbál méltó lenni az elődökhöz- legalalább is a TÁMADÓFUTBALL híve lesz.
jó kis szurkoló vagy
gondolom a lányokat szereted de fiukkal b.aszol?
:lol: nem is érdemes tovább oltani, de elég szomorú. hogy egyesek a focit tényleg csak nézik és nem látják... :/
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. május 18., szombat 1:21

mikor ötödjére mondta el 3percen belül, h ronaldot kikellett volna állítani még ott a rendes játékidő végén...azthittem kibaszom a tv-t.
Nem bántam meg, hogy filmet választottam a meccs helyett lazításnak, de az utolsó 10 percbe belenéztem, hogy ott mit művelt ez a nyomorék világtalan...a meccs eredménye nem, de ő egyből felbaszta az agyam, Cé pirosa előtt is próbálkozott rendesen, de utána 3 perc alatt.

Fogalmatlan, a szó szoros értelmében, remélem olvassa majd e sorokat. :agree:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 18., szombat 1:21

Egri Viktor, engem is felszabott ma párszor. :cens:

Üdv Bati!
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 18., szombat 1:20

[ Én Real szurkoló vagyok ,de az Atleticonak
szurkoltam, /quote]



bazz, öcsém, ez azért meredek. Te sem gondolod komolyan. Ha igen, identitás problémák merülnek fel.


ki volt egyébként ez a pöcsömöccse?
Egri Viktor. Hulladék.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára torjack 2013. május 18., szombat 1:22-kor.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 18., szombat 1:15

a speaker meg egy másik vonal......végig ellenünk gurgulázott......de ezt is eszik.....rossz nézni hogyan harapja a sok malac csalán helyett.
ki volt egyébként ez a pöcsömöccse?
mikor ötödjére mondta el 3percen belül, h ronaldot kikellett volna állítani még ott a rendes játékidő végén...azthittem kibaszom a tv-t.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 18., szombat 1:13

egyszerűen belebetegedtek sokan JM-ba....egy tanulmány az itteni ellenviselet,a paréj megnyilvánulások tömkelege.....de mindig is mondtam,a drukker efféle....ostoba,és ezen fejen állva sem tud változtatni. Egyszerűen a tanulatlan kevés agyú emberek lehet etetni így.
a speaker meg egy másik vonal......végig ellenünk gurgulázott......de ezt is eszik.....rossz nézni hogyan harapja a sok malac csalán helyett.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 18., szombat 1:10

Az úgy elég meleg. :lol:
Nem volt egy lehengerlő bemutatkozás.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 18., szombat 1:09

Ez mehet aláírásnak? ilyent még nem láttam....pedig megértem pár atomtámadást.
rakjad befele aláírásba koma. :mrgreen: :mrgreen:
legenda.

összesírtam magam. :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 18., szombat 1:08

Bati írta:Sziasztok!
Úgy gondolom,hogy ez a meccs "méltó" befejezése volt José 3 évének. Én Real szurkoló vagyok ,de az Atleticonak
szurkoltam,
mert ebben a fehér mezben, ezzel a taktikával és mentalitással amelyet Mourinho képvisel nem kell egy
Király - kupa sem...
Ez milyen szurkolás? :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 18., szombat 1:07

. Én Real szurkoló vagyok ,de az Atleticonak
szurkoltam,
Ez mehet aláírásnak? ilyent még nem láttam....pedig megértem pár atomtámadást.
:banplz: :banplz: :banplz: :banplz:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég