Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. február 23., vasárnap 11:20

Most jöttem rá, hogy a játékából 2 dolog hiányzik:
1. Az önbizalom. Érdemes megnézni, hogy mennyivel jobban játszik akkor, ha már rúgott gólt, előtte nagyon görcsös, amikor vezeti rá az ellenre a labdát, azt érzem, mintha ezt gondolná, hogy "Ugysem csinálom meg". Ha ezt túl lépi, nagyon jó lesz.
2.még 1 hó min. sérülés nélkül. Hiába mondod RMCF, hogy 3-4 hét. Ez esetben ez sokkal több, hogy elérje a max. gyorsaságot. Kell még egy hónap tuti.

A helyezkedéssel egyetértek. És nagyon érzi, hogy mikor kell gyorsítani a jjátékot, és mikor bevárni a társakat
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 22., szombat 20:35

attareal írta:+1
Nem szokott azért ennyire rosszul játszani, mint ma, tehát ne gondoljátok, hogy mindig igy fog játszani, lesz ez jobb is, lehet nemsoká, lehet kicsit később, lehet időnként, lehet konstans, de fog jól játszani, és mellé hozza a statokat.

Folyamatosan gyengén játszik....nem is tudom hogy tudom jól kifejezni,talán mintha marcelo idei és évekkel ezelőtti mutatott játékát mondom be.
ég és föld. Megmagyarázni sem tudom. Ugye egy jó kondihoz ha valaki egészséges akkor kell 4-5 hét,ha van 4-5 heted,egészségesen,akkor ennyi idő elégnek KELL hogy legyen hogy egy top játékos 100%os legyen,ha jól tudom,ő 3 hete tök egészséges(ilyen még mondjuk szeptember óta nem volt),tehát látni kellene valamit....de nincs mit.
A sebessége......khhm....ha egy alexis sanchez sérült,de felépül,akkor 3 hát után,úgy lehajt,hogy a gatyád leesik rólad.
Bale meg tötymörög......szerintem ez akarati,agyi kérdés....be van szarva,be van görcsölve.....a világ legdrágábbja....real madrid stb......
milyen lövései vannak :lol: :lol: a karéjon úgy vesznek jegyet hogy balesetbiztositással 2:1ben.

Ez eddig NAGYON KEVÉS......ez kb 25% annak amit tud. Ha azt adja amit tud,akkor meccsenként 2-3 olyan szitu,ami gól vagy gólpassz.......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 22., szombat 20:20

Kerlon írta:
hehe írta: ráadásul a marketingje sem az az eszeveszett, én nem fogom elfogadni, hogy egy ebére vagy vébére sosem kijutó játékosért miért fizettünk ennyit
megnézném, hogy melyik játékos tudná kijuttatni akárhova is Waleset.

Jesé sem játszott jól idén, csak eredményesen, a különbség, hogy volt pár fontos gólja és nem 91 millió euróba került.
Jah és azon kívül első szezonja az élvonalban, novemberig nem is nagyon játszott, nem tudom, hogy mit lehetne Jesétől elvárni. Persze ez tőle is kevés lesz hosszútávon, de több kombinatív készség van benne, mint Baleben.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 22., szombat 20:09

attareal írta:Ma nagyon szar volt, de most jött az a vízválasztó gól, ami Modricnál a Mu ellen volt, tehát ezután ...mint modric
úgy legyen, bár a hasonlat sántít. Modric ugyanúgy játszott a MU előtt és után is. csak utána többet. az a gól max azért volt vízválasztó, mert utána megkapta azt a lehetőséget és bizalmat, amit az első perctől megérdemelt volna. a special one nem volt éppen a legrugalmasabb edző...

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. február 22., szombat 19:57

A WhoScoreden egyenes a meccs 2. legjobbja volt :lol: :lol: :wtf: :hmmm:
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. február 22., szombat 19:51

+1
Nem szokott azért ennyire rosszul játszani, mint ma, tehát ne gondoljátok, hogy mindig igy fog játszani, lesz ez jobb is, lehet nemsoká, lehet kicsit később, lehet időnként, lehet konstans, de fog jól játszani, és mellé hozza a statokat.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. február 22., szombat 19:31

hehe írta:Jesével a kezdőben
Jese ma MotM volt, szerintetek is?

Amugy nem értem, hogy mér mondjátok, hogy nincs esze a játékhoz, amikor a csapat egyik legmegfontoltabb játékosa, lát a pályán ( ezt a statok is mutatják).
Ma nagyon szar volt, de most jött az a vízválasztó gól, ami Modricnál a Mu ellen volt, tehát ezután ...mint modric

Az ő játéka nagyon sokban függ Modricéhoz.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 22., szombat 18:39

hehe írta: ráadásul a marketingje sem az az eszeveszett, én nem fogom elfogadni, hogy egy ebére vagy vébére sosem kijutó játékosért miért fizettünk ennyit
megnézném, hogy melyik játékos tudná kijuttatni akárhova is Waleset.

Jesé sem játszott jól idén, csak eredményesen, a különbség, hogy volt pár fontos gólja és nem 91 millió euróba került.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. február 22., szombat 18:23

Szerintem sokan látták, hogy amit tavaly a Spursben nyújtott, az egyedülálló volt, a szezon egyik legjobb játékosa volt levetítve a topbajnokságokra.
angliában 1-től 20-ig minden csapat ugyanazt a győzniakaró focit játssza, lehet futni, van hely.
én azért/akkor szeretem a madridot, amikor focizik. egy iscoval és jesével a kezdőben, elöl a cé és benz, sokkal nagyobb esély van, hogy nem okádom le a monitort a meccs alatt.

ráadásul a marketingje sem az az eszeveszett, én nem fogom elfogadni, hogy egy ebére vagy vébére sosem kijutó játékosért miért fizettünk ennyit
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 22., szombat 18:21

Hát amikor vártuk az igazi Bale gólokat, akkor erre gondoltunk. Most már nem bánnám, ha a lendületes Bale-t is látnánk, aki végig robog a pályán, igaz ebből ma is láttunk egy keveset, amikor az utolsó pillanatba kereszteztek Benzema remek sarkazása után, illetve volt egy jó fejese is 13-ról. Remélem azért szépen lassan felfejlődik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. február 22., szombat 18:19

Leszögezem a mai meccset nem láttam, de az elmúlt időszakban többször és valóban, tényleg halovány. De azt gondolom, hogy míg pl Özil esetében láttuk mi a max -ha már ericco felhozta-, addig Bale esetében még nem, legalábbis itt nem. Szerintem sokan látták, hogy amit tavaly a Spursben nyújtott, az egyedülálló volt, a szezon egyik legjobb játékosa volt levetítve a topbajnokságokra.

A másik dolog, hogyha azt nézzük, hogy ki mennyi időt kapott a csapatnál illetve hány utolsó utáni esélyt, akkor Balet is megilleti ez bőven. Én szerintem nincs nagyon értelme véleményt formálni róla a következő szezonig, ismerve az előzményeket. Persze tudom, 91 millió euróba került és ilyenkor nem számít az, hogy honnan jött, illetve hogy ő is emberből van..

Én nem aggódom, szerintem jövőre már játékban is egy sokkal jobb Balet fogunk látni majd. Talán jövőre a szerepkörén is változtatni fog Carlo, amikor már inkább csak finomítani kell majd a csapat játékán és egy kicsit kötetlenebb pozícióban játszhat, mert néha azt érzem nagyon be van skatulyázva oda a szélre.
#happyshitting

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 22., szombat 18:18

fringsquad írta:legalább a gólok vagy gólpasszok jönnek, addig a nagyközönség se szedi szét. de azért én ennél többet várnék.
+1
Nagyon jó megfogalmazás.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 22., szombat 18:16

Gyenge volt ma (is) de az a kikúrt nagy gól egyből felhúzza a teljesítményét.Idő idő idő...Carlonak meg helyén vannak a golyói, ha úgy látja ,hogy Jesé jobb akkor őt fogja nyomatni a fontos meccseken,Casillast is arc nélkül leültette.Bale nem egy évre érkezett,2015 nyarán értékelem.

Volt itt egy Káká, aki megkapta bőven az idejét, és itt van egy Benzema aki a 120ik esélyét kapja meg (eddig úgynézki,hogy ezzel már él),Bale-nek is meg kell adni az esélyt, eddig meccset nem buktunk miatta. :agree:

Szerintem annyira nem rossz ,hogy minden meccs után több oldalas viták legyenek miatta, csak az a fránya ár ami miatt ennyire fókuszban van.Továbbra is BL-ben várom a pirítást, az az ő terepe...de tény ,hogy nem egy Zidane( :mrgreen: ).

Én nem várok tőle fineszes megoldásokat, futást birkózást , bombákat, fejeseket várok tőle...Egyenlőre a legjobban a futást hiányolom,azt a 140%os porgést amit a PL-ben láttam tőle, szerintem jönni fog az is.Ha meg nem válik be akkor mi van? Semmi az élet megy tovább,elég atom keretünk van.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2014. február 22., szombat 18:09

legalább a gólok vagy gólpasszok jönnek, addig a nagyközönség se szedi szét. de azért én ennél többet várnék.
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. február 22., szombat 18:03

zalkrisz írta:Ennél gyengébbre már csak akkor tudtam volna értékelni, ha nem lővi azt a kibeba :cens: tt nagy gólt álló helyzetből. Továbbra is az van ami eddig, ha csak statisztikákat nézünk, akkor az egyik legjobb, de ha az egész teljesítményt is, akkor siralmas a helyzet...
Mint Özil :lol:
Merci Zizou!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 22., szombat 18:03

Jelenleg szerintem ő az a játékos akinek játéka nagyban függ a csapatétól. Amennyiben a csapatnak megy, neki is, de amikor a csapat nem villog akkor neki sem megy, DE képes villantani, mint ahogy most is tette...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 22., szombat 18:02

___Samy___ írta:azért helyből ekkora gólt verni... :salute:
viszont nagyon szarul játszott ma
talán valamit segít majd a gól, kicsit visszanőhetnek a tökei. jó lenne.
Nem illik.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 22., szombat 17:59

Ennél gyengébbre már csak akkor tudtam volna értékelni, ha nem lővi azt a kibeba :cens: tt nagy gólt álló helyzetből. Továbbra is az van ami eddig, ha csak statisztikákat nézünk, akkor az egyik legjobb, de ha az egész teljesítményt is, akkor siralmas a helyzet...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 22., szombat 17:56

Digi1 most :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. február 22., szombat 17:55

azért helyből ekkora gólt verni... :salute:
viszont nagyon szarul játszott ma
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég