Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 27., hétfő 15:12

Victor írta:más: ti is észrevettétek, mintha sok játékosunknak nem ott lenne a helye, ahol játszik?
én pont ezeket figyeltem tegnap, az utolsó 10 percben feltűnt, hogy khedira tkp-t játszik és modric meg essien zárnak vissza védekezésnél. :lol:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 27., hétfő 15:10

lopez nagyon jó volt, egyedül őt tudom estéről kiemelni. :hmmm:

más: ti is észrevettétek, mintha sok játékosunknak nem ott lenne a helye, ahol játszik?
-higuain: régóta észrevettem, hogy a mezőnyben egész jó, jól adogat, jól cselez, csak a befejezésekkel van baj. mégis középcsatár, megnézném hátrébb.
-benzema: nála is észre lehetett venni, hogy szélről indulva, kicsit inkább szélső kp-ként sokkal többre képes, mint centerként.
-callejón: ő most szélső, de szerintem csatárként sokkal jobb lenne. nem rossz a befejezése és borzasztóan jól érzi, mikor kell kiugrani, talán a csapatban a legjobban

:roll:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 26., vasárnap 22:09

szerencsétlen Sociedadot sajnálom egyedül... :/
Sevilla - Valencia lesz majd, szóval azért egy kis remény még maradt nekik, így hogy 3-3 lett, mert a Sevilla talán képes lesz egy X-re.

Lopez meg... kb ő miatta nem nyert a Sociedad :lol:
utolsó gólnál is fogta a fejest, csak aztán testtel valahogy betuszkolta a kapuba az ellenfél csatára.
amúgy maga a meccs tényleg jó volt, Khedira meg legalább kihozta 0-ra a gólokat, 1 "ide", 1 oda :nyelvetkinyújtóssmiley:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 26., vasárnap 22:00

Örülök, hogy nem egy rohadt unalmas "végre legyen már vége a szezonnak" meccs volt. Khedira mom ez szerintem a 11-es ellenére is elvehetetlen tőle vagy nem. :D :D

Itt egy bónusz Isco gól:
http://manunitedfans.lockerdome.com/articles/107881594
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 19., vasárnap 12:49

zolus írta:
barca a szezonban csak egyszer tudott megverni minket, emellett a nou campban arattunk felejthetetlen győzelmet + ott volt az Old Traffordon aratott győzelem.
Csak ezért nem adnak semmit.Megvertük a barcát de nem lettünk bajnokok.Kiütöttük a manchestert, de nem lett meg a tizedik.Engem így ez nem vigasztal.Tudom,az én hibám.
Én is így érzem,vmi hasonlót le is írtam a CdR döntő előtt,hogy akkor lehet majd kozmetikázni....na sikerült :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

zolus
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:28
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: zolus » 2013. május 19., vasárnap 8:28

barca a szezonban csak egyszer tudott megverni minket, emellett a nou campban arattunk felejthetetlen győzelmet + ott volt az Old Traffordon aratott győzelem.
Csak ezért nem adnak semmit.Megvertük a barcát de nem lettünk bajnokok.Kiütöttük a manchestert, de nem lett meg a tizedik.Engem így ez nem vigasztal.Tudom,az én hibám.

Movics
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 3:10

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Movics » 2013. május 19., vasárnap 2:19

Nem szokott surun tevedni az oreg. :)
Sierra írta:Mennyire igaza volt tegnap R.M.C.F-nek. Még jóval a meccs előtt írta, hogy nagyon kell figyelni erre az Atléticora, nem lesz ez olyan egyszerű, mint sokan gondolják.

És gecc, azt írta, nüanszokon is elmehet a meccs, lehet nekünk lesz 1-2 kapufánk, ők meg a semmiből gólt szereznek. Basszus kajak így lett, a kapufák is stimmeltek meg a semmiből bekapott gól. :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. május 19., vasárnap 1:45

adamzz írta:semmit sem nyertünk de mégsem volt olyan szar, hisz a barca a szezonban csak egyszer tudott megverni minket, emellett a nou campban arattunk felejthetetlen győzelmet + ott volt az Old Traffordon aratott győzelem. Ezek miatt azért jó visszatekinteni a szezonra.
Ezek tényleg felejthetetlen momentumok, főleg a 3-0 a Barca ellen, meg a B csapattal elért 2-1. :D
Bár számomra az Old Traffordon szerzett győzelem nem olyan, mint a fent említett két meccs.

De sajnos ezeken kívül semmi pozitív nincs ebben a szezonban (na jó, a Szuperkupa győzelem, de ott is mit balfaszkodtunk istenem...)

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 18., szombat 20:49

Na az i-re feltettük a pontot. Igy visszanézve, szar volt, semmit sem nyertünk de mégsem volt olyan szar, hisz a barca a szezonban csak egyszer tudott megverni minket, emellett a nou campban arattunk felejthetetlen győzelmet + ott volt az Old Traffordon aratott győzelem. Ezek miatt azért jó visszatekinteni a szezonra.Érdekes egyébként,hogy a nagyobb nevű csapatokat elvertük,kisebb nevű csapatok ellen(Dortmund,Atleti) meg kiszoptunk. Érdekes. Ma nem voltam gépnél, most értem haza, azt hittem legalább olyan hir vár,h Mou-->Chelsea Ancelotti+Verratti-->Real. Jó lett volna.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. május 18., szombat 18:28

Mennyire igaza volt tegnap R.M.C.F-nek. Még jóval a meccs előtt írta, hogy nagyon kell figyelni erre az Atléticora, nem lesz ez olyan egyszerű, mint sokan gondolják.

És gecc, azt írta, nüanszokon is elmehet a meccs, lehet nekünk lesz 1-2 kapufánk, ők meg a semmiből gólt szereznek. Basszus kajak így lett, a kapufák is stimmeltek meg a semmiből bekapott gól. :lol:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 18., szombat 17:04

ha vkinek lenne egy kis ideje
töviről hegyire el kellene nekem mondani a tegnapi meccset, mert nem láttam, és hát látom elég sok minden történt
szóval ha vki szánna rám egy kis időt, azt nagyon megköszönném
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

sz.gergő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:44
Kedvenc játékosaid: CR Marcelo Varane Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. Olasz válogatott

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sz.gergő » 2013. május 18., szombat 16:43

kupak17 írta:sajnos nem láttam a meccset.
érdemes letöltenem és megnézni vagy csak felidegesítene???? :hmmm:
A helyzeteink el""""ása kiidegelne.

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2013. május 18., szombat 16:39

sajnos nem láttam a meccset.
érdemes letöltenem és megnézni vagy csak felidegesítene???? :hmmm:
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 18., szombat 15:24

A tegnapi meccs,asszem kerertbe foglalta az egész éves nyüglődést,kijött minden lefolytott érzelem,a csapat mentálisan összeomlott,görcsös akarás,ami nem vezetett sehova...
Az atma meg az esélytelenek nyugalmával ment fel,azt mondta ha 26-odszorzor is égünk,kit érdekel,játszunk egy meccset az esélytelenek nyugalmával...és így is volt.
Az azért bebizonyosodott,hogy Ronaldo is ember,nem gép,elszakadt a cérna,hiába egész évben a hátán vitte a csapatot szinte,idegileg eddig bírta...
Lopez nyakába se varrnám a gólokat,mert az elsőnél,ahogy Falcao hülyét csinált három emberből,az nem dicsőség,Costa meg elég jól kihelyezte,bár fogható lehetett volna,de hát ilyen van...előfordul egy kapussal.
A második dugónál meg Mirandan nem volt senki,olyan egyedül volt mint az ujjam...
Szerencsénk sem volt azokkal a kapufákkal,a belga is jól védett,de valahogy az egész meccsen olyan érzésem volt,hogy nem nekünk áll a zászló...
Ha most valakit ki kellene emelnem pozitivan,ebből a mentálisan szétzilált együttesből,az Modric és Özil,sajnos a németnek nem mentek be a helyzetei,erről most nem ő tehetett,a horvát meg hozta a kötelezőt,ment mint az állat,de megfelelő játékostársak nélkül nem volt sok sansza...
Benzema se mozgott rosszul,kár hogy lehozták(Mou vagy Karanka,én nemtom)de eléggé tudta nyomni a játékot Özilel,Modrical...

Elment a kupa,az igaz,de asszem a következő szezonban lehet javítani,átértékelni dolgokat játékosoknak,vezetőknek,milyen hibákat nem szabad elkövetni eztán.Mert az élet nem áll meg,a Real Madrid eztán is Real Madrid marad,tanulni kell a hibákból,és folytatni,hisz erről szól az élet...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 18., szombat 14:49

hát igen. mourinho agresszívvá, unszimpatikussá tette ezt a csapatot nekem. ronaldo kiállítása jogos volt, de az ellenfélnek is minimum sárgát kellett volna kapnia. nem sok minden jött össze ezen az estén, de valahol meg is érdemeljük. remélem ez volt a mesternek az utolsó húzása, és elhúz innen messzire, khedirástul, higuainostól, arbeloástul.
sajnos megéreztem, hogy kikapunk, de annyira nem bánkódok, ez "csak" kupa volt.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 18., szombat 13:24

En nem lattam a meccset mert pont dolgoztam, de ugylatom nem is veszitettem sokat. Kesz remalom lehetett.

Egyebkent engem onmagaban az nem is erdekelne annyira, hogy elbuktuk a kupat (bar ha mar eddig eljutott a csapat illett volna behuzni). Mindig is telibexartam a spanyol kupat, az se erdekelt ha az elso korben harmadosztalyu ellenfel ellen bucsuztunk. Nade pont az atleti ellen bebukni? Nemar!! Ezek nem tudtak legyozni minket 14 even keresztul, es ez igy volt rendjen. Erre pont egy kupadonton szakad meg a sorozat... Szomoru!

Jellegzetes es maradando lezarasa lett ez a meccs ennek a borzaszto szezonnak. Hogy tudott igy szetesni a csapat a vegere, es ezt hogy engedhette a vilag legjobb menedzsere, az azert erdekes.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 18., szombat 13:02

Most, hogy kialudtam magam és belegondoltam a tegnapi meccs részleteibe. Nem is nagyon bánt ez engem... a BL kiesés jobban megrázott, még napokig fejemben volt. Elvesztettünk egy spanyol kupa döntőt. Nem utoljára fordult ez elő, ebben biztos vagyok, de nem is először. Én ebből a meccsből csak pozitívumokat tudok leszűrni, legnagyobb az az, hogy nyáron Pérez nagyon megreformálja a csapatot. :D

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. május 18., szombat 12:44

Benzemából soha nem lesz semmi. 1-2 jobb szezon még becsúszhat, de összességében az egyik legnagyobb beteljesületlen igéretként fog távozni. Csak azért maradhat idén, mert Igájn még gyengébb.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 18., szombat 11:25

Minden kijött ezen a meccsen minden rossz ami ebben a szezonban történt a csapattal az kicsúcsosodott itt pedig nem így kezdődött nem voltak jelei 60. percig kb...
Mourinho fölösleges balhéja és számtalan kihagyott ziccer után többiek is elvesztették fejüket tartom, hogy ez nem volt méltó a klubhoz ki lehet kapni de az nem állapot, hogy mindig balhéba torkollanak az események!
Atleticonak bőven megvolt ebben a szerepe de az az ő dolguk attól még nekünk nem kellett volna elveszíteni fejünket onnantól már fejben lemondtunk meccsről ami nagyon sajnálatos :(
Nehéz megemészteni ezt a vereséget josé is elismerte, hogy egy katasztrófával felér ez a szezon ahogy végződött most rendet kell rakni és mindent előről kezdeni ami nehéz és fájdalmas lesz de meg kell tenni, hogy rend legyen a fejkben és új célokat lehessen kitűzni!!!

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 18., szombat 11:24

pátkán írta:Basszus.. tegnap volt kupadöntő?? pedig kérdeztem a kis pultoslányt két szobiszörp között h lesz e vmi érdekes sportesemény,. de ő csak a Vilibácsi visszatéréséről beszélt..(mondjuk azt is elmélyedve hallgattam... :mrgreen: )

Möccsről nem tudok nyilatkozni, csak amiket itt-ott olvasgattam. 0 cupás szezon lett, én túlteszem magam rajta .
két sörmeccs után pedig kezdődhet a nagytakarítás.!!

én személy szerint a walesi csodát, a malacfejű angolt, és egy néger emersont akarok B-)
Azért nem nulla kupás, Szuperkupát nyertünk!:P
Tudom, hogy sovány vigasz, de szépségtapasznak megteszi. :-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 215 regisztrált és 0 vendég