Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 23., vasárnap 20:31

Én attól görcsös volt egy-két meccsen, hogy megye egyből visszamentem bohóckodni megye 3-ba, mert tudták, hogy tőlem kell várni valamit, nem az, ha 90 millióért megvesznek... :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 23., vasárnap 20:22

Hagyjuk már az árát...ha én hozom föl,egyből az van hogy mit foglalkozok vele,nem ő tehet róla...de egyébként meg zavarja...ha engem nem zavar(hat),akkor őt meg pláne ne zavarja.
Itt nem az ár a lényeg, hanem az a teher, felelősség, ami ezzel jár (anno egy Zidane-t is tudott nyomasztani a klasszis saját bevallása szerint is; az egy más kérdés, hogy a francia hamarabb túltette ezen magát és persze egy teljesen más kategóriát képvisel)! Sokszor (pl. tegnap este is annál a gólját megelőző csúnya próbálkozásánál, amikor a labdája kiszállt még a stadionból is) látni rajta, illetve a megoldásain a görcsösséget, na meg a frusztráltságot is egy-egy sikertelen csel, lövés, elfutás, labdavesztés után (mert tudja, hogy ennél sokkal több kell és képes is volt eddig rá, na most szerintem ott tart, hogy megkérdőjelezi magában a képességeit is). :roll: A gólja után tegnap az a fej mindent elárult :kivagyhe: ; tisztában volt vele, hogy aznap nagyon nem ment neki (már a közönség is épp elkezdte fütyülni), de jelen pillanatban minden egyes ilyen megmozdulás kis túlzással aranyat ér számára, mivel egyelőre abban a szakaszban van, hogy bármi áron, de "túl kell élje" ezeket a hónapokat minden szempontból (vezetőség, edző, közönség, társak előtt kell bizonyítania).
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 23., vasárnap 20:12

Azt a képzavart magyarázza már meg valaki,hogy ő ugyan nem tehet az áráról,de a 90millio mégis nyomja a vállát...

Ez egyáltalán nem képzavar. Arról nem tehet hogy ennyiért "kelt el". Ezt nem is kell indokolni.....az hogy ennyi volt,a világ egyik legdrágábbja,az azt hordozza, hogy a világ egyik hanem a legjobb teljesitményét KELL nyújtania az első perctől kezdve,folyamatosan.....a világ legjobban górcsőzött,legjobban médiakavarcos klubjában,ahol a legapróbb hibádat is azonnal a pofádba tolják......ha hozod magad( a 91 millás elvi szintet) akkor kapod a tockosokat,mennek a szalagcimek és szarul érzed magad.....mert hamar közellenség leszel.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 23., vasárnap 20:03

DavieS írta:már-már Özil-topic magaslatokban van Garethé is, szeretek benézni ide mindig... :Đ
Az mindegy, csak fel ev mulva ne khedira topic legyen :lol: (nem lesz)
Nem illik.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. február 23., vasárnap 20:02

már-már Özil-topic magaslatokban van Garethé is, szeretek benézni ide mindig... :Đ
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 23., vasárnap 19:50

Nem kis szint lépés és felelősség egy Tottenhamből a világ első számú csapatába igazolni 90 millás árcédulával a hátán, 
Hagyjuk már az árát...ha én hozom föl,egyből az van hogy mit foglalkozok vele,nem ő tehet róla...de egyébként meg zavarja...ha engem nem zavar(hat),akkor őt meg pláne ne zavarja.
De nem is ezzel van a gond.Hanem azzal hogy nem ízlik neki a PD.Àra ide vagy oda.
A türelemről meg annyit,hogy eltelt lassan fél év...előszezon,édes :cens: m ide vagy oda...
De mondom...amíg ilyen gólokat ken,befogtam,de ne védjük már minden vélt vagy valós sérelem miatt...nem gyerek már...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2014. február 23., vasárnap 19:28

madridronie írta:..........
+1 Na erről van szó röviden. :)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 23., vasárnap 19:20

hagyjatok ezzel az önbizalomhiánnyal...
ha értem fizetnének 90 milliót, folyamatosan játszanék a gyatra teljesítmény ellenére is, egy Real Madridban, és még ha szarul is megy a játék de lövöm a gólokat meg vezetem az gólpassz listát, hát minimum királynak érezném magam...

Mégis mi kell még neki h bízzon magában?
Nem kell olyan baromira messze menni; kapásból mondok 2-3 játékost a keretből, akik saját bevallásuk szerint szintén igénylik a "pátyolgatást" vagy épp durván megszenvedtek a beilleszkedéssel nyelv, más kultúra stb. miatt (Karim, Modric, Jesé)! :roll:
és hol van az leírva, hogy minden embernek olyannak kell lennie, mint te?
Kb.

Tény és való, hogy a jelenlegi teljesítménye hosszútávon kevés lesz, de legyünk már vele picit türelmesebbek! :roll: Nem kis szint lépés és felelősség egy Tottenhamből a világ első számú csapatába igazolni 90 millás árcédulával a hátán, mind ezt britként. :mrgreen: Maga vallotta be, hogy jóval nehezebben megy a spanyol nyelv elsajátítása is, mint azt ő előzetesen gondolta volna; szerintem egyértelmű, hogy még mindig durván szoknia kell a környezetet és a (futball)kultúrát, társakat / és vice versa/; mindez párosul a viszontagságos érkezésével, folyamatos sérülésekkel és az egyébként visszahúzódóbb, picit félénk személyiségével az öltözőben (nem egy David Beckham ebből a szempontból na :Đ , ez szerintem elég jól látszik).
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. február 23., vasárnap 16:36

hát összességében fosul játszik.. :D
de azért nem kell félni semmitől.
ahhoz képest, hogy mennyit sérült, és hogy első szezon, meg brutálisan nagy is rajta a nyomás így is elpöcintett már 12 gólt meg kb ugyanennyi gólpasszt.. És hát nem akármilyen gólokat verked...
Klasszis, ez nekem egyértelműen ezt mutatja.
És azért voltak jó meccsei, ahol igazán jól játszott, hasznosan, bár több volt a rosszabb, de azokon is gólokat tudott találni és ez az igazi fokmérő számomra.
Majd belejön a játékba is.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mocsok » 2014. február 23., vasárnap 16:17

morientes írta:Azt a képzavart magyarázza már meg valaki,hogy ő ugyan nem tehet az áráról,de a 90millio mégis nyomja a vállát...
Hát én ez esetben leszarnám hogy mennyibe kerülök,legyen az Perez sara,ettől még nem szarnám össze vissza magam...
az nyomja a vállát, hogy folyamatosan azt várják tőle, hogy váltsa meg a világot.
mert nem elég, hogy folyamatosan lövi a gólokat, adja a gólpasszokat. elvárják/elvárjátok, hogy róla szóljon egy meccs.

értem én, hogy itt a fórumon mindenki kurvakemény, és simán leszarnátok, hogy mit mondanak rólatok, hogy milyen nyomás van rajtatok stb, mert úgy is kihozod magadból a legtöbbet.
de bale nem ilyen.

egyébként nem akartam hogy idejöjjön, főleg hogy ennyiért jöjjön.
neymart jobban bírom és nem is vagyok megelégedve a walesivel.
de azért nem olyan egyszerű minden, mint ahogy leírjátok.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 23., vasárnap 15:52

Azt a képzavart magyarázza már meg valaki,hogy ő ugyan nem tehet az áráról,de a 90millio mégis nyomja a vállát...
Hát én ez esetben leszarnám hogy mennyibe kerülök,legyen az Perez sara,ettől még nem szarnám össze vissza magam...
Nem tehet ugye arról sem hogy nem volt előszezonja.Oke.Akkor egyáltalán van valami köze ahhoz hogy madridba szerződött??? :roll: Vagy arról sem tehet? :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 23., vasárnap 13:01

Realista24 írta:Önbizalom ide vagy oda, akkor is egy egylábas játékosról beszélünk, akire nagy valószínűséggel a következő 3-5 év Madridjának egyik alapembereként gondolnak. Itt kezdődnek a gondok.
Di Maria vagy Ozil valoban egylabas jatekosok, viszont ezt Bale-rol nem mondanam el. Mar madridi palyafutasa soran is nem egyszer fordult elo, hogy jobb labbal kellett valamit megoldania es megcsinalta. Lattam is magam elott, hogy ugyan ezt DM elszerencsetlenkedte volna.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 23., vasárnap 12:54

Önbizalom ide vagy oda, akkor is egy egylábas játékosról beszélünk, akire nagy valószínűséggel a következő 3-5 év Madridjának egyik alapembereként gondolnak. Itt kezdődnek a gondok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. február 23., vasárnap 12:48

Mike írta:hagyjatok ezzel az önbizalomhiánnyal...
ha értem fizetnének 90 milliót, folyamatosan játszanék a gyatra teljesítmény ellenére is, egy Real Madridban, és még ha szarul is megy a játék de lövöm a gólokat meg vezetem az gólpassz listát, hát minimum királynak érezném magam...
Most ezt mondod. De ha ott lennél és ott ülne a válladon a megfelelési kényszer nem így vélekednél, hidd el. Nagy teher az, amit te egy kis pöccintéssel elintézel most. Pont azért görcsös, mert minden mozdulatával megakar felelni az embereknek, hiszen sokan a "megváltónak" tartják és kérik tőle a gólokat, a gólpasszokat, a jó játékot. Bizonyítani akar. Amikor pedig sikerül gólt lőnie máris magabiztosabban játszik, hiszen akkor már elhiszi, hogy letett valamit az asztalra. Ám addig elvan tűnve sokszor, mert begörcsöl és csak azon jár az esze, hogy meg kell felelni, gólt kell lőni.

Szerintem ez játszódik benne.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: szilamer » 2014. február 23., vasárnap 12:34

Azért itt sokan nincsenek tisztában teljesen a pszichológiával... Ez sokkal összetettebb, mint hogy vezetem a gólpasz listát és akkor most király vagyok. Itt sokkal nagyobbak az elvárások ennél. szinte 100 millió ül a vállán, és muszáj teljesitsen, ezt várják el tőle.

Egyébiránt szép gólt beakasztott.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. február 23., vasárnap 12:31

hagyjatok ezzel az önbizalomhiánnyal...
ha értem fizetnének 90 milliót, folyamatosan játszanék a gyatra teljesítmény ellenére is, egy Real Madridban, és még ha szarul is megy a játék de lövöm a gólokat meg vezetem az gólpassz listát, hát minimum királynak érezném magam...
és hol van az leírva, hogy minden embernek olyannak kell lennie, mint te?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. február 23., vasárnap 12:06

Mike írta:hagyjatok ezzel az önbizalomhiánnyal...
Ez pszichés dolog. Túl nagy teher, túl nagy súly, megfelelési kényszer az árának, és az elvárásoknak.. Úgy néz ki ő lelkileg ilyen alkat, és nem bírja ezt.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 23., vasárnap 12:05

Annyi kell neki, hogy megnyerjen nekünk egy meccset egy fontos góljával és rájöjjön, hogy nem kell telibe szarni a gatyánkat, hanem focizni, mert a labda itt is csak gömbölyű.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. február 23., vasárnap 11:44

hagyjatok ezzel az önbizalomhiánnyal...
ha értem fizetnének 90 milliót, folyamatosan játszanék a gyatra teljesítmény ellenére is, egy Real Madridban, és még ha szarul is megy a játék de lövöm a gólokat meg vezetem az gólpassz listát, hát minimum királynak érezném magam...

Mégis mi kell még neki h bízzon magában?
Persze lehet h ő maga is érzi h tudásra kevés ide...

Én nem ebben látom a problémát, meg nem is az alapozás hiányában, az már rég volt. Meg amúgy is, kinek a hibája? Ő választotta ezt az utat. Mégis mit gondolt? Élete szerződése előtt áll és baszik edzeni...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kyller » 2014. február 23., vasárnap 11:33

balesetbiztositással
RMCF, remélem ez direkt volt :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég