Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 24., hétfő 23:13

Nekem az is elég, ha ugyan ilyen szarul játszik a BL döntőben és rúg egy ilyen gólt, mint a hétvégén meg egyszer kiszolgálja Ronaldot. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 24., hétfő 22:48

alap passzokon kívül a többi passz nem megy, a cselek nem jönnek be, a statisztikája jó ugyan, de BL-t nem lehet statisztikával nyerni, úgyhogy ez így kevés. De ez a jelen, ítéletet majd november, december környékén mondok felette. Addig türelmes vagyok.
Világos, hogy nem; szerintem nincs is olyan köztünk, aki elégedett lenne vele; csupán a "temetést" érzem korainak főleg a körülményeket ismerve. Egyetértek Veled és abszolút osztom; november, december környékén már valóban reális következtetések vonhatóak le, addig meg marad a reménykedés egy jobb folytatásban.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 24., hétfő 22:25

Én abszolút Morientes véleményével értek egyet, én sem jó teljesítményt vártam, hanem jeleket, amik arra utalnak, hogy be fog illeszkedni a csapatba, játékban hozzá tud tenni a csapathoz. De eddig sem erre nincsenek jelek, de alap passzokon kívül a többi passz nem megy, a cselek nem jönnek be, a statisztikája jó ugyan, de BL-t nem lehet statisztikával nyerni, úgyhogy ez így kevés. De ez a jelen, ítéletet majd november, december környékén mondok felette. Addig türelmes vagyok.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 24., hétfő 21:57

Mindenki döntse el,hogy félév sok e vagy kevés,arra hogy formálódjon vagy ennek némi látszatja legyen.
Tényleg nem kukacoskodásból :mrgreen: , de a csapat minden sorozatot figyelembe véve játszott eddig 39 mérkőzést, ebből az emberünk a sérüléseknek, kihagyásoknak köszönhetően megközelítőleg 20 meccsnek megfelelő 1794 játékpercet töltött a pályán azt is több hetes megszakításokkal.
Nyilván lesznek akik megvétózzák ezt a fentebbi kijelentést,és látnak fejlődést játékban a walesinél,én nem.
Nagy változás szerintem sem látható eddig, de ez egy olyan dolog, ami akár egyik napról a másikra, hirtelen is meg tud változni. :hmmm: Abban is egyetértek Veled, hogy britként egyelőre nem találja a helyét a spanyol fociban és egész biztos, hogy ez is közrejátszik a dolgokban, ennek ellenére én bőven képesnek tartom arra, hogy idomuljon a latin, de talán helyesebb megfogalmazás a jelenlegi Real Madrid stílushoz (az hogy ez mennyire sikerül majd neki egy más kérdés, véleményem szerint Davidnél /én őt is nagyon csipáztam/ lazán többre lehet képes ilyen téren is).
Az,hogy a mutatói jók,az rendben van,de most nem ez a téma.
Tudom, hogy nem; de mivel ennyi idő alatt még abszolút nem írhatta le magát, így kiindulásnak azért nem rossz ez és még van ideje domborítani, nekünk meg ezzel egyidejűleg lehetőségünk reménykedni.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 24., hétfő 21:21

Fél év alatt itt tényleg semmit sem csinált,én sem értem ezt a dolgot. :hmmm:
Erre gondoltam.Ezért írtam hogy az hogy távolról ultrakiller,meg gyors,ez nála alap.De hogy csak ennyit tud,olyat nem mondtam.De hogy nem érzem hogy kezdene belesimulni a társaságba,az igaz.Nincsenek jelek,az a baj.Na mindegy.Mindenki döntse el,hogy félév sok e vagy kevés,arra hogy formálódjon vagy ennek némi látszatja legyen.Nyilván lesznek akik megvétózzák ezt a fentebbi kijelentést,és látnak fejlődést játékban a walesinél,én nem.Az,hogy a mutatói jók,az rendben van,de most nem ez a téma.Én szurkolok neki.Jön a tavasz,liga,BL,CdR döntő,lehet bizonyítani...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 24., hétfő 21:15

Fél év alatt itt tényleg semmit sem csinált,én sem értem ezt a dolgot
Tegyük hozzá, hogy ezzel együtt is a legjobb mutatókkal rendelkezik az idei liga debütánsok közül. :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 24., hétfő 20:54

Láttam játszani,igen.Pont ezért mondom,hogy fél év alatt itt madridban,a szikráját nem látom annak a bizonyos fejlődésnek...pedig valamennyit,naaa egy icipicit csak kellene már....
Hogy ekkora gólokat tud verni az ok,azt tudtuk.Hogy gyors mint a veszett fene,az sem volt kérdés.Hogy ez ide elég lesz,na az a kérdés...és hogy hogy hozzá tud e majd idomulni a csapathoz,az meg a másik.Véreztek már el itt olyan játékosok mint Owen,vagy az a france gyerek az Anelka,de Beckhamnek,akit egyébkènt birok,sem itt voltak a legjobb szezonjai...

Általánosságban véve sem voltak nagyon olyanok akik a pl-ben ennyire jól játszottak,és mindössze annyik voltak, hogy jó nagyot lőttek és gyorsak voltak mint a veszett fene.Azért az ő tudása messze nem ebből áll.

A fejlődésre azt értettem,hogy a 20 éves kölökből,a tanult posztjából hogyan és milyen gyorsan nőtte ki magát, a csapat ennyire meghatározó tagjává.

Fél év alatt itt tényleg semmit sem csinált,én sem értem ezt a dolgot. :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 24., hétfő 1:46

Despite his screamer, he lacked mobility again
Bale still flattering to deceive
Na hát igen, tökéletes összefoglaló elemzés az emberünkről és az itteni (eddigi) produktumáról.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 23., vasárnap 22:36

Hogy ez ide elég lesz,na az a kérdés...és hogy hogy hozzá tud e majd idomulni a csapathoz,az meg a másik. Véreztek már el itt olyan játékosok mint Owen,vagy az a france gyerek az Anelka,de Beckhamnek,akit egyébkènt birok,sem itt voltak a legjobb szezonjai....
Minden szavával egyetértek (a David-es résszel meg főleg :mrgreen: ); így van, kis türelem és idővel ezekre a kérdésekre is választ kapunk, addig meg bízzunk a jobb folytatásban és ne ítélkezzünk elhamarkodottan. B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 23., vasárnap 21:56

Nzedge írta:
morientes írta: Bale amit tud,azt nagyon tudja.De,ahogy RMCF mondja,hogy ő még nem látott olyan focistát aki így tud fejlődni,na ez az amit én Bale-be nem látom...
Ezt most a fél év alapján mondod? Vagy követted a premier leagueben is? Az ember hátvédből lett 'mindenestámadó' a tottban.
Láttam játszani,igen.Pont ezért mondom,hogy fél év alatt itt madridban,a szikráját nem látom annak a bizonyos fejlődésnek...pedig valamennyit,naaa egy icipicit csak kellene már....
Hogy ekkora gólokat tud verni az ok,azt tudtuk.Hogy gyors mint a veszett fene,az sem volt kérdés.Hogy ez ide elég lesz,na az a kérdés...és hogy hogy hozzá tud e majd idomulni a csapathoz,az meg a másik.Véreztek már el itt olyan játékosok mint Owen,vagy az a france gyerek az Anelka,de Beckhamnek,akit egyébkènt birok,sem itt voltak a legjobb szezonjai....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 23., vasárnap 21:39

de sztm Bale birja.
Pont ez az, egyetértek szerintem is inkább az a győztes típus; ugyanakkor csak országot, futballkultúrát, és nem kis szintet váltott az emberünk! :Đ A Real Madrid azért az csak Real Madrid, nagyon jól tudjuk, hogy nincs még egy olyan klub, ahol ekkora nyomás, elvárás lenne/van, mint a spanyol fővárosban! Olyan dolgok ezek, amellyel még a legnagyobbak közül sem mindenki képes megbirkózni ... Viszont pont a tudása, mentalitása az, ami bizakodásra adhat okot. B-)
Ezt azért a spursbe is bizonyította,mikor tényleg rajta múlt ott minden.Vele az a baj,hogy amit tud azt nagyon tudja...de mikor egy kicsit máshogy kellene játszani,akkor akad a gépezet.Darabos,nincs hozzászokva a csibészséghez spanyol módra,
Mi páran meg pont azt mondjuk, hogy jelenleg azt sem hozza, amit tud, csak ímmel-ámmal...
de mintha a játszótársak sem nagyon tudnának vele mit kezdeni....
Ezzel viszont abszolút egyetértek, keresi még a helyét a pályán és a csapaton belül is, ahogy láthatóan a társaknak is bőven szokniuk kell még a walesit.
ez nem önbizalom hiány,se nem stressz...
Idővel erre is választ kapunk. :)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 23., vasárnap 21:36

Én megtudom érteni igazából, mert én is ilyen voltam mindig is. Nem érdekel más véleménye, de ha az első pár érintés nem sikerül, akkor rágörcsölök az egészre és már nem érzésből, lazán csinálom a dolgokat, hanem erőltetem és csakazértis próbálom megcsinálni... Aminek az az eredménye általában, hogy nagy szar az egész, de ez nem jelenti azt, hogy nem jönnek össze a dolgok néha. És most ez sztem nem csak a focira igaz, hanem az élet sok területére.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2014. február 23., vasárnap 21:32

morientes írta: Bale amit tud,azt nagyon tudja.De,ahogy RMCF mondja,hogy ő még nem látott olyan focistát aki így tud fejlődni,na ez az amit én Bale-be nem látom...
Ezt most a fél év alapján mondod? Vagy követted a premier leagueben is? Az ember hátvédből lett 'mindenestámadó' a tottban.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 23., vasárnap 21:23

Dupla D írta:
Kerlon írta:Először is a jó játékost nem érdekli, hogy kikiabál be, másfelől nem ugat ki, harmadszor az első gól után nekem sem volt problémám a dologgal. Az első meccsen 3-0-ás égésnél vertem egyet. :D
akkor Cé se mindig jó játékos.
Senki se bírja mindig idegekkel. :) Az a lényeg, hogy nem szabad sokat foglalkozni velük, mert akkor felhúznak, nem arra koncentrálsz, dühből meg nem mindig sikerül jól cselekedned... Volt nekem is, hogy veszekedtem az ellenfél kis padjával, de nem szabad belemenni az ilyenbe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 23., vasárnap 21:18

Ilyen problémám sosem volt.Amikor fősulira jártam pécsett,egy onnan nem messzi falusi csapatban játszottam.Én voltam az angyalföldi gyerek,a "pesti" akitől várták a csodát.Nem mindig ment.Volt hogy fütyültek.Én meg kiszóltam nekik hogy kinyalhatjátok a :cens: m...aztán fejeltem egy gólt...
Pajti, de az ilyen szituációk kezelése még mindig ember, személyfüggő; valakiről ez tényleg lepereg, sőt dacból még rá is tesz egy lapáttal, míg megint más (pl. egy galamb lelkű srác) pedig a szívére veszi és igenis filózik rajta, mert "fontos" neki, hatással van rá mások véleménye, mert egyszerűen ilyen beállítottságú az illető (főleg addig, amíg nincs meg még az a nyugodt, komfort "otthon" érzése az embernek, amik aztán tényleg segítenek ezen túllendülni). Hát ha még országot váltunk és egy idegen nyelven, környezetben kell megállni, kivívni a helyed és a helyiek megbecsülését, nos akkor bőven hatványozódhat ez a dolog; valakinek könnyebben, míg másnak nehezebben megy; nem vagyunk egyformák. :)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 23., vasárnap 21:17

Kerlon írta:Először is a jó játékost nem érdekli, hogy kikiabál be, másfelől nem ugat ki, harmadszor az első gól után nekem sem volt problémám a dologgal. Az első meccsen 3-0-ás égésnél vertem egyet. :D
Hát ezt most hallom először hogy a jó játékos nem ugat ki,mert sztm attól még lehet jó valaki.Max nem profi mentalitás,de hát nem is voltam az soha :D
Azt meg viszont én mondom,hogy egy jó játékos nem szarja össze-vissza magát,csak mer nagy rajta a teher.Ha valaki nem birja a nyomást,az gond.Benzema sem birja,meg is kapja minden héten szinte mikor ez kiütközik.Nem bírja Özil sem,detto...de sztm Bale birja.Ezt azért a spursbe is bizonyította,mikor tényleg rajta múlt ott minden.Vele az a baj,hogy amit tud azt nagyon tudja...de mikor egy kicsit máshogy kellene játszani,akkor akad a gépezet.Darabos,nincs hozzászokva a csibészséghez spanyol módra,de mintha a játszótársak sem nagyon tudnának vele mit kezdeni....ez nem önbizalom hiány,se nem stressz...ez olyan mint mikor egy zsaluzóácsot odállítasz tetőt fedni...ács-ács,de mégis más...hogy aztán megtanulja e,az meg egy más kérdés...hisz szögelni tud mind a kettő....:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. február 23., vasárnap 21:09

Kerlon írta:Először is a jó játékost nem érdekli, hogy kikiabál be, másfelől nem ugat ki, harmadszor az első gól után nekem sem volt problémám a dologgal. Az első meccsen 3-0-ás égésnél vertem egyet. :D
akkor Cé se mindig jó játékos.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 23., vasárnap 21:02

Először is a jó játékost nem érdekli, hogy kikiabál be, másfelől nem ugat ki, harmadszor az első gól után nekem sem volt problémám a dologgal. Az első meccsen 3-0-ás égésnél vertem egyet. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 23., vasárnap 21:00

Én attól görcsös volt egy-két meccsen, hogy megye egyből visszamentem bohóckodni megye 3-ba, mert tudták, hogy tőlem kell várni valamit, nem az, ha 90 millióért megvesznek... :D
Nincs ebben semmi rendkívüli; szerintem senkinek nem kell magyarázni, hogy milyen az amikor felszabadultan ezáltal sokkal-sokkal koncentráltabban, nyugodtan mehetsz neki egy feladatnak, munkának, vizsgának és milyen amikor szétparázod magad, állandóan máson jár az agyad és görcsösen akarsz valamit, miközben eredmény, teljesítménykényszerben vagy ... :kivagyhe: B-) Nincs ez másképp a világ legtehetségesebb embereinél sem, profizmus ide vagy oda; láss csodát olykor-olykor még egy Cristianot is képes térdre kényszeríteni és megtréfálni ez az érzés, aki ráadásul még egy jóval magasabb szintet is képvisel, mint a walesi, akkor ... :hmmm:
De nem is ezzel van a gond.Hanem azzal hogy nem ízlik neki a PD.Àra ide vagy oda.
Nem tagadom, benne van ez is (szerintem is, lsd. anno David), ugyanakkor az is világos és egyértelmű, hogy ez a mostani Bale sem fizikálisan, sem pszichésen nincs azon a szinten, mint ahol pl. tavaly, vagy korábban volt, sőt :kivagyhe: ; ennél fogva szerintem jogosan reménykedhetünk egy jobb folytatásban is, aztán, hogy ez mennyivel lesz jobb, majd az idő és Gareth prezentálja, de az fix. hogy innen már csak felfelé vezethet az út. B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 23., vasárnap 20:43

Kerlon írta:Én attól görcsös volt egy-két meccsen, hogy megye egyből visszamentem bohóckodni megye 3-ba, mert tudták, hogy tőlem kell várni valamit, nem az, ha 90 millióért megvesznek... :D
Ilyen problémám sosem volt.Amikor fősulira jártam pécsett,egy onnan nem messzi falusi csapatban játszottam.Én voltam az angyalföldi gyerek,a "pesti" akitől várták a csodát.Nem mindig ment.Volt hogy fütyültek.Én meg kiszóltam nekik hogy kinyalhatjátok a :cens: m...aztán fejeltem egy gólt...aztán meg a kövi szwzonban én voltam a "Robertokarlosz",(balbekk,realfan,kopasz,egyebek :)),mert nem foglalkoztam vele ki mit mond.Az ember vagy tud valamit vagy nem.Ha tudja,akkor 90millioval a hátán istudja,ha nem akkor csinálhat akár mit...
Bale amit tud,azt nagyon tudja.De,ahogy RMCF mondja,hogy ő még nem látott olyan focistát aki így tud fejlődni,na ez az amit én Bale-be nem látom...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég