Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. február 25., kedd 15:43

Amúgy most úgy vitázunk itt mintha Bale gól és gólpassz hiányban szenvedne. Ahhoz képest minden mutatóban jobb mint mint az ÖSSSZES nyári igazolás a ligában.

szerintem mi sokan, akik hosszú ideje madrid drukkerek vagyunk, nem a statisztikákra nedvesedünk. ha arra mennénk, akkor juventus vagy cselszi meccseken veretnénk a faszt.
és pláne itt van egy 100 milliós játékos, az árcédula alapján igenis joggal várja az ember, hogy csinálja meg, alakitsa ki, tegye ziccerbe, szopassa be, menjen el szélen, húzza magára a védelmet, hogy máshol létszámfölény legyen, hogy legyen megállithatatlan, legyen top 5 minimum a világon és nyerjük meg végre a tizediket, mert az egész világ rajtunk röhög, hogy hány éve megy már a rebuild és mégis minden évben van egy másik csapat aki feltörli velünk a padlót. ár/érték arányban a legnagyobb balfaszok vagyunk az ilyen arsenal, mancity és hasonló örökvesztes csapatok előtt.

összességében a véleményem továbbra is az bale-ről, hogy szögesen ellentétes pl RMCF véleményével.
a fickó sajnos elég sérülékeny, szóval neki azonnal teljesiteni kell, amint pályára kerül, mert bármelyik pillanatban jöhet a következő húzódás. nem egy übertechnikás, igazi latinfocira termett ember, aki a semmiből tud 2-3 társ bevonásával kikombinálni egy váratlan helyzetet, cselezőkészsége, lábainak a sebessége sem extra, kis területen ezért nem számithatunk arra, hogy majd megoldja/megtartja. a lépéseivel megtett távolság az extra, de ez pont nem az a hely és ország, ahol ezt maradéktalanul ki tudná használni (lásd henry az arsenalban vs a barcában).
szeretem benne, hogy rivaldo szintü balos löketei vannak, viszont ha már ez megvan, akkor céronaldot le kell szoktatni a távoli önző lövésekről, bale-nek meg többet engedni, többet követelni tőle. a szabiknál is nálam bale az első, céronaldonak meg két pofon és majd 3 év múlva talán odaállhat, akkor is max második számúnak.
a koma sosem lesz aranylabdás, sosem lesz real madrid legenda, akiről 20 év múlva is ömlengeni fogunk, ha egy nagyobb nemzet/piac szülötte lenne, aki ott van minden válogatott világeseményen, akkor féligmeddig megérteném az árát. de belegondolni se merek, hogy ebből a pénzből ki ráfizetéssel egy pogba-suarez duó mehetne, elöl két csatárral, atombeton ( :D ) kp-val.

btw: valaki ezt az illarramendi leigazolást magyarázza el nekem szépen, ennyi pénzt kiadni egy gyenge xabi klónért elég súlyos bukónak tünik nekem.

végső véleményt amúgy az igazolásokról és a csapatról, carloról májusban fogok mondani, egyelőre elégedett vok, a sálke nem téma, a bajnokság a mienk, egyedül a barca vagy a bájern állithat meg minket a béellben, szóval még nincs értelme szijjelbaszni mindent és mindenkit, ahogy az elmúlt években csináltam.
Kép
Kép
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 25., kedd 15:30

Szóval annyiban mindenképp egyetértek, hogy ne sarkítsuk le a dolgokat pusztán az árcédulára.
Már elnézést de nem én sarkítottam le...Csak érted,ha "komolytalan az árán lovagolni" akkor az is komolytalan hogy "nyomja a teher az ára miatt"...akkor nem kell vele foglalkozni se pro-se kontra...

Ami meg a beilleszkedést illeti...a seggük ki van nyalva.Amit kiejtenek a csőrükön,lakás,kocsi,sofőr,tolmács,ilyen-olyan személyedző,minden van.Csak futballozni kell(ene).
De mondom,sztm ennek Bale játékához semmi köze.Ha mégis az lenne,meg kellene kérdőjeleznem a játékos professzionális mentalitását...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. február 25., kedd 15:29

morientes írta:
Ez egy példa volt.Tudod mi a Komolytalan? A Bale árán való lovaglás :ike: 
Csak akkor nem értem hogy mire az a szöveg,hogy azért nem játszik jól,azért van rajta teher,mert "az árcédula súlya nyomja a vállát.." :roll:

Ami meg a beilleszkedést illeti,na meg a Ronaldoval való példát,pont ő volt az aki tizenévesen kikerült manchesterbe,neki nem számított a klíma meg a kultúra,se a nyelv,(a pályán futballozni kell nem pofázni,fél év meg elég megszokni egy új helyet,ha nem tetszik a tapas vagy a gasspacho akkor meg ott a meki),szal nhiszem hogy Bale-nek ezzel olyan nagy problémája lenne...
Örüljön hogy nem szakad a nyakába az eső naponta kétszer mint odahaza...:D
Tőlem ilyet biztosan nem olvastál, hogy azért nem játszik jól mert rajta van a teher... ezt véletlenül sem írnám mert ezt nem tartom érvnek. De a többit amit említettem igen...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 25., kedd 15:15

pont ő volt az aki tizenévesen kikerült manchesterbe,neki nem számított a klíma meg a kultúra,se a nyelv,(a pályán futballozni kell nem pofázni,fél év meg elég megszokni egy új helyet,ha nem tetszik a tapas vagy a gasspacho akkor meg ott a meki),szal nhiszem hogy Bale-nek ezzel olyan nagy problémája lenne...
Hát nem tudom, én erre másképp emlékszem; bőven volt neki gondja az elején és nem kevés időbe telt, mire sikerült Fergienek is gatyába ráznia úgy, hogy az a csapat hasznára is vált és végre jól teljesített. Emellett továbbra is örök igazság, hogy tetszik vagy sem, az emberek nem egyformák, valakinek könnyebben megy az alkalmazkodás, beilleszkedés (minden téren), míg másoknak jóval nehezebben. Emellett Cristianonak már kisgyermekként fel kellett nőnie, hamar kikerült a családi fészekből a Sportingnak köszönhetően (meg is edzette a palit, sokat profitált belőle; hozzáteszem fiatalabb korban mindenre sokkal fogékonyabb az ember) és szép fokozatosan építette fel a karrierjét (ehhez jön, hogy eleve nagyobb talentum, magasabb szint :) ); míg a walesi egy teljesen más utat járt be, 24-25 évesen ez az első komolyabb átigazolása (országváltás is és a családi fészek elhagyása) egy valóban TOP csapathoz, ami rögtön a legmagasabb szint is egyben.
azért nem játszik jól,azért van rajta teher,mert "az árcédula súlya nyomja a vállát.." :roll:
Jóval összetettebb dologról van itt szó; ami ehhez a mostani teljesítményhez vezethet (köztük a már általad is felvetettek + a rongyosra gépelt "körülmények", előélet stb.), aminek csak egy apró része lehet ez az árcédulával együtt járó felelősség és "megfelelési kényszerrel járó teher" is. Szóval annyiban mindenképp egyetértek, hogy ne sarkítsuk le a dolgokat pusztán az árcédulára.
Amúgy most úgy vitázunk itt mintha Bale gól és gólpassz hiányban szenvedne. Ahhoz képest minden mutatóban jobb mint mint az ÖSSSZES nyári igazolás a ligában.
Na ja.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 25., kedd 15:08

Amúgy most úgy vitázunk itt mintha Bale gól és gólpassz hiányban szenvedne. Ahhoz képest minden mutatóban jobb mint mint az ÖSSSZES nyári igazolás a ligában. Játék még döcög, de ezen majd a játékpercek változtatnak remélhetőleg... :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 25., kedd 14:37

Ez egy példa volt.Tudod mi a Komolytalan? A Bale árán való lovaglás :ike: 
Csak akkor nem értem hogy mire az a szöveg,hogy azért nem játszik jól,azért van rajta teher,mert "az árcédula súlya nyomja a vállát.." :roll:

Ami meg a beilleszkedést illeti,na meg a Ronaldoval való példát,pont ő volt az aki tizenévesen kikerült manchesterbe,neki nem számított a klíma meg a kultúra,se a nyelv,(a pályán futballozni kell nem pofázni,fél év meg elég megszokni egy új helyet,ha nem tetszik a tapas vagy a gasspacho akkor meg ott a meki),szal nhiszem hogy Bale-nek ezzel olyan nagy problémája lenne...
Örüljön hogy nem szakad a nyakába az eső naponta kétszer mint odahaza...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. február 25., kedd 13:33

Realista24 írta:
Lehet itt sem lenne most ha akkor nem sztárjkol az edzésekkel... De persze mindegy, Adminnal nem vitázom :)
Admin sem vagyok, vitázni sem vita. :)
Sosem szerettem, ha valaki így próbálja érvényesíteni az akaratát.
Ebben egyetértek. Én sem.

De ez már így történt és akár tetszik akár nem ez bizony oka lehet akár a sérüléseknek is illetve az ennek is betudható formán kívüli játéknak.
A klasszis meg van benne a vak is látja szerintem.
Hogy illik-e ebbe a csapatba az másik kérdés... egyébként szerintem igen is illik és IDŐVEL klasszis teljesitményt fog hozni.
Ha fogadnom kellene akkor arra tennék (ugyanezzel a riválisokkal), hogy jövőre már a statisztikák alapján nem is 3. hanem 2. lesz a csapatban Cr7 után. De ez egyébként még idén is előfordulhat.

hajrá Gareth!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 25., kedd 13:27

Csak en erzem undoritonak azt, hogy egy jatekosnak masfel ev kell arra hogy vegre ertelmesen jatszon?
Nem egyedi eset ugye (másokra évekig vártunk és még sem haltunk bele), mellesleg ez egy türelmi idő (mindenkinél szubjektív), ami persze nem jelenti azt, hogy a játékos akár már előtte, vagy csak utána, netán soha nem tudja hozni azt, amit várnak tőle --> a rizikó sajnos adott egy ekkora igazolásnál és a Madrid ezt most is bevállalta. A nagy felháborodás valahol még érthető is lenne, ha abszolút nem hozna semmit a srác a csapatnak, de ez meg azért barokkos túlzás lenne a statokat látva; való igaz, egyelőre ugyan csak ebből lehet meríteni és vélhetően eddig ez az, ami ott a fentieknél is védi Gareth seggét, aztán majd idővel meglátjuk, hogy mi is a helyzet vele valójában. Egy biztos, azt senki sem vitatja, hogy ennél jóval több kell, de ezt maga a játékos is tudja.
es fel ev nem eleg, hogy egy TOP 10-es jatekos elkezdjen ugy jatszani amiert megvettuk... hat ez no comment... but be patient.
azért mert Perez ennyit meg ennyit adott érte azért kellene rögtön Bale-nek Ronaldo szintjén nyomnia?
Ha csak szétnézünk Európában, hány TOP 10-esnek tartott játékos, hozza a játékában is jelenleg azt a szintet konstansan (talán Suárez és Ibra)? :hmmm: Cristiano-i magasságokat meg ne várjunk tőle (főleg ne fél év elteltével és ne egy Tottenham után), mert egyszerűen más kategória (az ideigazolása előtt is az volt /MU.-t és minden mást tekintve is/ és vélhetően ezt követően is marad), hiába bír bizonyos elemekben megközelítőleg hasonló kvalitásokkal, rengeteg mindenben elmarad a portugál világklasszistól, ettől persze még egy kiváló labdarúgó az emberünk.
Ez mindenfelekeppen pozitivum nala... de egyelore az ot vedok ebbe kapaszkodhatnak... mert jatekban nulla az emberunk..
Ahogy magától a csapatjátékunktól sem kell egyelőre elájulni, úgy tűnik végre meg van az alap, a stabilitás és szépen hozzuk a meccseket így vagy úgy (többnyire kevésbé sziporkázva), de ahogy Carlo mondta a dekoráció még várat magára; az egy más kérdés, hogy egyelőre többet nem is kívánhatunk és jelen pillanatban csak az eredmény fontos és papíron az számít.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 25., kedd 13:19

Realista24 írta:
Amúgy a sérülései elég visszafogó tényező és könnyen betudható az alapozásnak.
Régen is pont ilyen sérülékeny volt. Rossz a genetikája. Ha olyan lenne, mint Cének... :roll:
Nem lehet mindenki tökéletes...
Realista24 írta:
emlékezzünk, hogy nem járt el hónapokig a Tot. edzéseire , hogy elengedjék)
Jól kicseszett a Tottenhammel :lol: ja nem, a Reallal és magával :coffee:
Mondjuk külön edzett, de tényleg vétek volt így sztrájkolni a részéről.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 25., kedd 12:32

Lehet itt sem lenne most ha akkor nem sztárjkol az edzésekkel... De persze mindegy, Adminnal nem vitázom :)
Admin sem vagyok, vitázni sem vita. :)
Sosem szerettem, ha valaki így próbálja érvényesíteni az akaratát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. február 25., kedd 12:23

Latva a regebbi hozzaszolasokat.. hat nem hinnem
Magára az undorító kifejezésre gondoltam. Mert ami undorító attól én rosszul vagyok. Te rosszul vagy ettől? :)

Ha pedig látod a régebbi hozzászólásokat és látod, hogy nem csak Te akkor miért kérdezed? :kivagyhe:
Igen felfogtam... de mi volna ha neznek az erme masik oldalat is? Gondolom nem azert volt 90 millio, mert az NB-1 kispadjara se fer be... tehat hogy ertsd: gondolom nem poenbol kertek ennyit erte... ehhez kepest semmi amit itt mutat immaron tobb mint feleve... (es a kedvenc mondokatokhoz: igen lattam egy teljes evet jatszani a tottban... csak egyesek meg azt nem tudjak felfogni hogy semmi garancia nincs ra hogy itt is olyan jol fog jatszani...)
Azért kértek ennyit érte mert voltunk akkora barmok (de akár írhatom azt is, hogy volt akkora barom Perez) hogy ennyit hajlandóak voltunk kifizetni érte.
Hogy megértsd mondok egy példát... : Van mondjuk egy autód amit Te a meszek kis műhelyedben felturbóztál ezzel azzal...
Valaki meglátja, hogy az utcán hasítasz vele, jól néz az autó és jól is megy. Tehát megtetszik ennek a másik személynek.
Megállít Téged és ajánlatot tesz neked, hogy ennyiért meg ennyiért megvenné. Legyen ez most a Baleért fizetett 90 millió euro. Ha ez a Te autod lenne=Bale akkor mondanád, bocs haver, de ez az autó nem ér 90 millát mert jó meg szép meg hasít, de az autó alapára meg a rá fordított anyagár amivel felturbóztad illetve a rá fordított idő nem ér ennyit amit Te kínálsz vagy röhögve a tenyerébe csapsz az eladó félnek, hogy mekkora balek , hogy megvette dupla áron az autódat? :)

Tényleg nevetségesen már ezen az áron való lovaglás.. azért mert Perez ennyit meg ennyit adott érte azért kellene rögtön Bale-nek Ronaldo szintjén nyomnia? Attól, hogy valakit ugyanannyiért vesznek meg nem lesz ugyanolyan jó játékos.
ez meg mi? hogy jon ezen a forumon mindenhova Benzema? tudom hogy a kedvenc akit lehet ejjel-nappal b*sztatni, de azert ez igy mar komolytalan...
Ez egy példa volt.Tudod mi a Komolytalan? A Bale árán való lovaglás :ike:
azert szerintem azt az alapozast mar illett volna 5-6 honap alatt felhozni.. elvileg azet kapja a fizeteset (az edzoi stabbal egyutt), a serulesek meg sajnos nala benne vannak...
Rásérült közben vagy 3x nem tűnt fel? Látszik sosem sportoltál komoly szinten. :kivagyhe:
es fel ev nem eleg, hogy egy TOP 10-es jatekos elkezdjen ugy jatszani amiert megvettuk... hat ez no comment..
Tök jó... elmagyaráztam meg még vagy tucatnyian miért nem várható most fél év után sem világbajnok játék tőle... erre a végét nyitva hagyva az egészet újra felteszed kérdésként... hát még egyszer már nem írom le. Amikor ismét felmerül a kérdés olvasd el újra és újra... :salute:
Jól kicseszett a Tottenhammel :lol: ja nem, a Reallal és magával :coffee:
Lehet itt sem lenne most ha akkor nem sztárjkol az edzésekkel... De persze mindegy, Adminnal nem vitázom :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 25., kedd 11:26

emlékezzünk, hogy nem járt el hónapokig a Tot. edzéseire , hogy elengedjék)
Jól kicseszett a Tottenhammel :lol: ja nem, a Reallal és magával :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2014. február 25., kedd 11:18

Szerintem csak Te...
Latva a regebbi hozzaszolasokat.. hat nem hinnem
Fel kellene fogni, hogy az árát nem ő kérte. Ha 40 milláért vettük volna senki nem lenne ilyen türelmetlen gyanítom.
Igen felfogtam... de mi volna ha neznek az erme masik oldalat is? Gondolom nem azert volt 90 millio, mert az NB-1 kispadjara se fer be... tehat hogy ertsd: gondolom nem poenbol kertek ennyit erte... ehhez kepest semmi amit itt mutat immaron tobb mint feleve... (es a kedvenc mondokatokhoz: igen lattam egy teljes evet jatszani a tottban... csak egyesek meg azt nem tudjak felfogni hogy semmi garancia nincs ra hogy itt is olyan jol fog jatszani...)
Na meg ennyi erővel undorító, hogy itt van még Benzema az ő konstans jó játékára mióta várunk? 4 éve? :)
ez meg mi? hogy jon ezen a forumon mindenhova Benzema? tudom hogy a kedvenc akit lehet ejjel-nappal b*sztatni, de azert ez igy mar komolytalan...
De említhettem volna mást is... plusz ahogy többen írták előttem: sérülések;alapozás teljes hiánya (emlékezzünk, hogy nem járt el hónapokig a Tot. edzéseire , hogy elengedjék)
azert szerintem azt az alapozast mar illett volna 5-6 honap alatt felhozni.. elvileg azet kapja a fizeteset (az edzoi stabbal egyutt), a serulesek meg sajnos nala benne vannak...
Ennek ellenére a 3. legeredményesebb csatárunk úgy, hogy tudjuk mennyi játékperce volt...
Ez mindenfelekeppen pozitivum nala... de egyelore az ot vedok ebbe kapaszkodhatnak... mert jatekban nulla az emberunk..
Türelem... ennyi az egész. Ha van akinek jár több év akkor legalább Balenél se fél szezon után ítéljünk már főképp ne a körülmények ismeretében.
Emlekeim szerint Bale-temaban en meg nem irtam... es fel ev nem eleg, hogy egy TOP 10-es jatekos elkezdjen ugy jatszani amiert megvettuk... hat ez no comment... but be patient. :coffee:

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. február 25., kedd 10:52

Legkisebbtobi írta: Csak en erzem undoritonak azt, hogy egy jatekosnak masfel ev kell arra hogy vegre ertelmesen jatszon? Rondaldonal nem emlekszem ilyenre... kesz poen hogy kiadunk 90 milliot egy jatekosert es masfel ev mulva varunk tole ertelmes jatekot..
Szerintem csak Te...

Fel kellene fogni, hogy az árát nem ő kérte. Ha 40 milláért vettük volna senki nem lenne ilyen türelmetlen gyanítom.

Na meg ennyi erővel undorító, hogy itt van még Benzema az ő konstans jó játékára mióta várunk? 4 éve? :)

De említhettem volna mást is... plusz ahogy többen írták előttem: sérülések;alapozás teljes hiánya (emlékezzünk, hogy nem járt el hónapokig a Tot. edzéseire , hogy elengedjék)

Ennek ellenére a 3. legeredményesebb csatárunk úgy, hogy tudjuk mennyi játékperce volt...

Türelem... ennyi az egész. Ha van akinek jár több év akkor legalább Balenél se fél szezon után ítéljünk már főképp ne a körülmények ismeretében.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 25., kedd 10:49

Rondaldonal nem emlekszem ilyenre... kesz poen hogy kiadunk 90 milliot egy jatekosert es masfel ev mulva varunk tole ertelmes jatekot..
-->
Csak míg Ronaldo a világ legjobbja volt, addig Bale nem az.
Egyrészt (Aranylabdával a zsebben, úgy hogy azt megelőzően is 2-3 éve ott volt a legszűkebb elitben már), másrészt a magasabb kategória mellett Cristinanonak sem a nyelvvel, sem a kultúrával, sem környezettel nem volt problémája, hisz a szomszédban nőtt fel.
Régen is pont ilyen sérülékeny volt. Rossz a genetikája.
Az utóbbi években abszolút egy normál szinten mozgott ilyen téren is emlékeim szerint; évekkel ezelőtt ugyan voltak neki komolyabb sérülései is, de azóta szerintem nem volt sérülékenyebb a nagy átlagnál.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 25., kedd 10:26

Realista24 írta:
Amúgy a sérülései elég visszafogó tényező és könnyen betudható az alapozásnak.
Régen is pont ilyen sérülékeny volt. Rossz a genetikája. Ha olyan lenne, mint Cének... :roll:
GT szerint ennyire nem volt, de tény, hogy le-le sérült... Itt azzal volt a baj, hogy nyáron meg se gyógyult, de máris erőltették volna az első meccsen... Ennek itta meg a levét szerintem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 25., kedd 8:54

Amúgy a sérülései elég visszafogó tényező és könnyen betudható az alapozásnak.
Régen is pont ilyen sérülékeny volt. Rossz a genetikája. Ha olyan lenne, mint Cének... :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 25., kedd 8:48

Legkisebbtobi írta:
november, december
Csak en erzem undoritonak azt, hogy egy jatekosnak masfel ev kell arra hogy vegre ertelmesen jatszon? Rondaldonal nem emlekszem ilyenre... kesz poen hogy kiadunk 90 milliot egy jatekosert es masfel ev mulva varunk tole ertelmes jatekot..
Csak míg Ronaldo a világ legjobbja volt, addig Bale nem az. Az áráról meg kár vitatkozni, mert egyértelmű, hogy nem ért ennyit, ez már kicsit Perez sara. Amúgy a sérülései elég visszafogó tényező és könnyen betudható az alapozásnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2014. február 25., kedd 8:43

november, december
Csak en erzem undoritonak azt, hogy egy jatekosnak masfel ev kell arra hogy vegre ertelmesen jatszon? Rondaldonal nem emlekszem ilyenre... kesz poen hogy kiadunk 90 milliot egy jatekosert es masfel ev mulva varunk tole ertelmes jatekot..

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 24., hétfő 23:15

meccsről meccsre jobbnak érzem...a következő szezonra ha belelendül, és CR tartsa a CR szintet akkor bizony dörzsölni fogom a tenyerem meccsek előtt, ha nem, akkor ott van Jesé :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég