Mesut Özil - 10

Archívum
Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 19., vasárnap 22:05

Khedira egy külön eset. Ne hasonlítsuk már össze Özillel. Ég és föld a két játékos. Khedira tényleg egy botlábú, őt én sem értem miért kezdő. Egyébként ha Benzi lehozott volna pár nagyon jó meccset akkor tuti, hogy ő lett volna túlnyomó részt kezdő, de mivel sokszor ő is flop volt így nem. Én tényleg csak azt nem értem, hogy amikor Özil gólpasszt ad akkor is le van hurrogva, hogy csak egy gólpasszt adott azon kívül semmit nem csinált. Amikor meg Benz ad gólpasszt vagy netán lő egy gólt akkor az egekig van emelve. Egyébként én is sokkal jobbnak tartom Benzit, mint Pipitát, csak a fórumon számomra idegesítő pár játékos megítélése.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 19., vasárnap 21:25

pheco írta:Most az nem érdekel, hogy Benzema nem alapember, mint Özil.
ja hát ha ilyen dolgokat nem veszel figyelembe, akkor nem csodálkozom hogy nem érted miért van kettősmérce.
pheco írta: hanem bennetek.
és ha khedira is kezdő lesz jövőre az új edzőnél is akkor megint bennünk van a hiba?
pheco írta:Ha egy Higuaint nem tud kiszorítani akkor mit akar majd és mit akarnak majd a Benzema-fanok egy esetleges Agüero/Falcao féle emberrel?
komolyan kérdezem. te átaludtad az elmúlt két szezont és most keltél reggel? vagy mivan? benzema is meg higuain is játszhatott akár mekkora formában, a következő meccsen úgyis csak csere volt az aki előtte kezdett. az előző szezonban ez nagyon bejött, de idén a két csatár ebbe nagyon belefásult és már pont hogy nem motiválta őket ez. meg tök jó érzés lehet úgy játszani hogy tudod akárhogy játszol ma, akkor is le leszel cserélve a 70. percben mert így van betanulva a taktika..

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 19., vasárnap 21:17

De utálom a kettős mércét. Özil fele akkora megértést kapna, mint Benzema akkor senkinek semmi baja nem lenne vele. Most az nem érdekel, hogy Benzema nem alapember, mint Özil. Ha egy Higuaint nem tud kiszorítani akkor mit akar majd és mit akarnak majd a Benzema-fanok egy esetleges Agüero/Falcao féle emberrel? Simán kiszorítja Karimot. Özil meg nem annyira rossz, mint ahogy beállítják itt. De kár is ezen vitázni, úgy is maradni fog és majd meglátjuk, hogy az új edzőnél kezdő lesz-e és ha jövőre is alapember lesz akkor nem benne van a hiba, hanem bennetek.

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 19., vasárnap 21:14

realistahuni írta:Én nem tudom, lassan kezdem elhinni, hogy hülye vagyok. Ma találkoztam pár barcás ismerőssel, mondom az Özil, DM, khedira pakknak mennie kéne, hogy esélyünk legyen BL-ben. Azok meg azt mondták, hogy nem vagyok normális, hogy Özilt el akarom üldözni, mert Zidane óta nem láttak ilyen játékost(igen basszameg barcások mondták) és ha választhatnának a Realbol játékost akkor ő lenne az első akit vinnének. Hát én néztem egyet, aztán jól bebaxtam. Nálam még mindig egy egylábas semmiházi, aki visszafejlődött az évek során, és ezzel tudom, hogy nem vagyok egyedül. Még mindig nem tudom elismerni, és azt mondom, hogy overrated, idon'tgiveafuck.
Azért elküldeni nem kéne, cserének tök jó lenne, meg a tornák elején lehetne kezdő a kiscsapatok ellen ahol brillírozik. :-)

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. május 19., vasárnap 21:13

numberone1 írta: nem emlekszem, h valaha is felaltak volna a Gotze-Ozil-Reus harmassal....
Pontosan most a tavaszi selejtezőkön kiálltak így. De ez már inkább a Nationalelf taktikáját boncolgatja, csak gondoltam szólok :)
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 19., vasárnap 21:07

Én nem tudom, lassan kezdem elhinni, hogy hülye vagyok. Ma találkoztam pár barcás ismerőssel, mondom az Özil, DM, khedira pakknak mennie kéne, hogy esélyünk legyen BL-ben. Azok meg azt mondták, hogy nem vagyok normális, hogy Özilt el akarom üldözni, mert Zidane óta nem láttak ilyen játékost(igen basszameg barcások mondták) és ha választhatnának a Realbol játékost akkor ő lenne az első akit vinnének. Hát én néztem egyet, aztán jól bebaxtam. Nálam még mindig egy egylábas semmiházi, aki visszafejlődött az évek során, és ezzel tudom, hogy nem vagyok egyedül. Még mindig nem tudom elismerni, és azt mondom, hogy overrated, idon'tgiveafuck.
Love football, hate antifa.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 19., vasárnap 20:44

torjack írta:
Löw ilyen szempontból Mourinhora hasonlít. Köti az ebet a karóhoz, nem számít hányszor fogja még megszívni. De ha mindegy jól megy, VB után dobbant.
tolem dobbanthat, csak hozzank ne jojjon. Addig kell vkit lekotni 2-3 evre, mielott Low opcio lesz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 19., vasárnap 19:20

kivéve a nagytornák vége felé. amikor már ott vannak a tűz közelében.
Pontosan. Rendre besül. Kazahsztán ellen bezzeg nagy király.

nem emlekszem, h valaha is felaltak volna a Gotze-Ozil-Reus harmassal
Löw ilyen szempontból Mourinhora hasonlít. Köti az ebet a karóhoz, nem számít hányszor fogja még megszívni. De ha mindegy jól megy, VB után dobbant.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 19., vasárnap 18:36

numberone1 írta:nem emlekszem, h valaha is felaltak volna a Gotze-Ozil-Reus harmassal.....
+1
pheco írta:Özil a válogatottban jól szokott játszani,
kivéve a nagytornák vége felé. amikor már ott vannak a tűz közelében.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 19., vasárnap 17:19

pheco írta:Özil a válogatottban jól szokott játszani, sokkal jobban, mint a Realban. Azért a Reus-Özil-Götze hármas nagyon tanár. Ha a VB-re összeszoknak még jobban, sok gondot okoznak az ellenfeleknek. Csatárt kéne keresniük bár Reus is tud ott játszani, akár Götze is és Müller is. Khedira helyét meg átveszi Gündogan. Jók lesznek. Özil meg remélem következő szezonban feljavul, mert akármennyire is csípem, ez nem elég.
nem emlekszem, h valaha is felaltak volna a Gotze-Ozil-Reus harmassal..... es nem is fog amig Muller es Kroos(tudom, h most serult) ilyen bomba formaban lesznek. Gundogan meg nem fogja Khedirat kiszoritani addig amig a tuniszi rendszeresen jatszik, mert Low szerelmes bele. akkor meg ott vannak azok akik szinten vegig nagyon jo formaban jatszottak vegig a szezont, mint Drexler v Schurrle + Podolski. Aki alap kezdo lesz az Sweini,Khedira,Ozil,Muller es vmelyik tamado ha Low csatar nelkul akar kiallni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 19., vasárnap 17:12

Egy szerencses edzocserevel egyebkent nem tartanam lehetetlennek, hogy Ozil ismet olyan formaban jatsszon mint az elso szezonjaban. Ami azert eleg jo lenne, valljuk be...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 19., vasárnap 17:07

torjack írta:Özilben viszont tényleg nincs meg ez a fajta mentalitás. Nem vetném magam a Dunába, ha nem látnám Őket többet a Madrid meg a Nationalelf mezében.
Özil a válogatottban jól szokott játszani, sokkal jobban, mint a Realban. Azért a Reus-Özil-Götze hármas nagyon tanár. Ha a VB-re összeszoknak még jobban, sok gondot okoznak az ellenfeleknek. Csatárt kéne keresniük bár Reus is tud ott játszani, akár Götze is és Müller is. Khedira helyét meg átveszi Gündogan. Jók lesznek. Özil meg remélem következő szezonban feljavul, mert akármennyire is csípem, ez nem elég.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 19., vasárnap 16:53

Igen...Khediránál tényleg ott van,de a képességbeli hiányossági annyira fel tudnak bosszantani, hogy nem feltétlenül tudom objektíven megítélni. Mondjuk ez Özilre is igaz :D

Özilben viszont tényleg nincs meg ez a fajta mentalitás. Nem vetném magam a Dunába, ha nem látnám Őket többet a Madrid meg a Nationalelf mezében.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 19., vasárnap 16:01

torjack írta:...
Ok. akkor nem szoltam, bocs.

Viszont Khediraval nem ertek egyet. Nala megvan az a tipikus nemet mentalitas, fegyelem amirol beszelsz. Ki is adja szerencsetlen eleg konstansan ami bennevan, csak az ide mondjuk nem eleg pechjere. (Viszont egy mindenkori Mourinho csapatba, peldaul egy Chelseabe Interbe pontosan beleillene.)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. május 19., vasárnap 13:32

sz.gergő írta:
torjack írta:(nem, nem német)
Benzema sem francia és Higu sem argentin Pepe sem portugál.
a másik kettő oké, de higuaín argentin. Ő franciaországban született, de az apja argentín és ráadásul 10 hónapot élt ,miután megszületett, franciaországban, mert az apja ott játszott. Ha már ő sem argentín az elég érdekes :mrgreen:
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 19., vasárnap 12:12

sonic írta:
torjack írta:Ez ám a következtetés :ozil: Ha magamhoz térek, majd elmagyarázom, mert a következtetésed ordas nagy kapufa.
Rendben van, varom.
Na szóval. A sztori nem hovatartozásról,származásról szól, hanem futballmentalitásról. A német válogatott hagyományosan a sikereit többek között annak köszönhette, hogy nem ismertek elveszett meccset. Generációtól függően persze voltak csapatok akik elhasaltak,a gyenge képességek miatt, de hogy mindig mentek mint a mérgezett egér, az aligha vitatható. Nálam a Real 2 német válogatottja, különösen Özil ennek a kritériumnak nem felel meg. Az elkötelezettségüket a nationalelf felé nem kérdőjelezem meg, csak hiányolom azt a mentális pluszt, ami a németekre jellemző. Ott van pl. a Müller gyerek, semmivel sem jobb képességű srác, mint Mesut,sőt, mégis jobb, mert amikor rezeg a léc, képes a képességeinek legjavát nyújtani míg Özil eközben elhasal. Khedirával egyetemben. De remélem, egyszer majd rámcáfolnak.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. május 18., szombat 18:46

Sierra írta:Ekkora helyzeteket még a Higuaín-Benzema duó együtt sem hagynak ki.
Azért Benzemanak sikerült 3 mp-l előtte :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. május 18., szombat 18:32

Gyönyörű volt az a 2 gólja.

Ja, nem. :lol: :lol: Ekkora helyzeteket még a Higuaín-Benzema duó együtt sem hagynak ki. :lol:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 18., szombat 16:26

torjack írta:Ez ám a következtetés :ozil: Ha magamhoz térek, majd elmagyarázom, mert a következtetésed ordas nagy kapufa.
Rendben van, varom.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

sz.gergő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:44
Kedvenc játékosaid: CR Marcelo Varane Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. Olasz válogatott

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: sz.gergő » 2013. május 18., szombat 16:24

torjack írta:(nem, nem német)
Benzema sem francia és Higu sem argentin Pepe sem portugál.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég