Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. február 26., szerda 23:25

El Unico írta:de szerintem ma (is) MODRIC volt a legjobb. És tudjátok miért
Ma pedig abszolút szürke volt, ha csak a kp-t nézem ott is volt nála jobb, DM személyében, ott volt ha kellett a védelemben, támadások nagy százalékában szintúgy, ha lőtt volna egy gólt, akkor nálam elviszi a meccs embere címet, de mivel a támadók ilyen összhangban és jól teljesítettek így valaki érdemli meg szerintem.
Nálam is Benzi nyert, pedig maradt benne min 1 de inkább 2 is.
A kapott gólért kár, túlságosan leengedtünk a végére, így megtört az öreg góltalansága, pedig ma még védenie is kellett egy ici-picit.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 26., szerda 23:23

Azért akárki akármit mond, ez a mai játék kicsit hasonlított a "csúcsbarca" játékára, ami ilyen 2008-2010-ig ment, magabiztos labdatartás, magabiztos középpályásokkal, rengeteg mélységi passz, rövid passzos játék, nagyon sok kidolgozott helyzet, és villámgyors támadások, emlékszem én erre a Barcára még, az nagyon adta, minden egyes passzukban ott volt a veszély, még ha az a kp-n is volt. Na én ilyennek láttam ezt a mai Madridot, talán annyiból más, hogy kevesebbet passzolgatunk a középpályán, de a lényege szerintem ugyanaz.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. február 26., szerda 23:20

Modric a legjobb játékosunk. Ez tény és való. Ma is nagy király volt. De vannak meccsek, amikor őt elhalványítják páran. Ma ez történt.
Sebaj,nálam akkor is ő volt a legjobb :) Megdolgozik érte rendesen. Meg amúgy is,szerintem ma Bale,Benzema és CR együtt voltak nagyon pengék,és úgy ítéltem meg,hogy ehhez kellett egy überjó középpálya,élen Modriccsal. :)

De tényleg,le a kalappal a csapat előtt,ez a Schalke ennyit tudott ma,mert ennyit engedtünk nekik. Nem volt cicó-micó. :D

CR pedig újra a góllövőlista élén. NOTHING SPECIAL. :sziv: :agree:
:goat:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. február 26., szerda 23:18

Benzema es Di Maria nálam a meccs embere. Di Maria hihetetlen jol nyomja a KP-n, melysegbol indulva nagyon egyszeruen es konnyen megveri a vele szemben allo jatekost, ha meg labdat veszít, ugy sprintel vissza mint egy veszett egér, olyan mint egy igazi pióca, ottvan a nyomodban es idegesit :D ... azthiszem ilyen konnyu es jo jatekot mint a mai mar rég nem láttam, de szerintem ez csak jobb lesz, latszik, hogy kezdenek osszeszokni a jatekosok, megvan a szinte alap kezdo, innentol kezdve mar csak jobb es jobb lesz, hova tovabb, annál jobban fog osszekovacsolódni a brigád. Bale brutál volt ma, kb ezért vettuk.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 26., szerda 23:18

csabi* írta:
R.M.C.F írta: Ramos és pepe: A világ legjobb védői.....top3 a kettő.
és a harmadik varane :D

Ha formában van,akkor pepe,ramos,tiago s és varane a legjobb 4es.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. február 26., szerda 23:17

R.M.C.F írta: Ramos és pepe: A világ legjobb védői.....top3 a kettő.
és a harmadik varane :D
Kép

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 26., szerda 23:16

de szerintem ma (is) MODRIC volt a legjobb. És tudjátok miért? Mert egyszerűen ő az az ember,aki annyira hiányzott ebből a szerkezetből. Minden támadás át megy rajta,kéri,fordul,ragad hozzá a labda. Összeköti a támadósort a védelemmel,rengeteget futott ma is.

Szóval nálam megint ő volt a legjobb,a középpálya előtt le a kalappal. Minden labda eljutott a támadósorig,ők pedig befejezték.

Modric>Benzema>Bale>C.Ronaldo>Carvajal. Valami ilyesmi a sorrend nálam.
Modric a legjobb játékosunk. Ez tény és való. Ma is nagy király volt. De vannak meccsek, amikor őt elhalványítják páran. Ma ez történt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 26., szerda 23:12

Benzema, nem kérdés. Rengeteget volt játékban vert két gólt, CR sok ziccer hibázott, Bale meg kevésbé volt aktív, mint a francia. Mondtam, hogy vérszemet kapott innéttől seggbe szárazon mindenkit. B-) B-) B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 26., szerda 23:10

Szépen szűkebb területen játszunk hossz irányban, ha nálunk van a labda akkor szélességben elég jól(túl szélesen is) nyitunk,lásd modric túl vonal melletti játéka néha.
A 4-3-3 telitalálat,főleg Dimaria játéka,ma is jó volt,igaz úgy tűnt mintha nem lett volna a pályán(mert keveset tévesztett :lol: ).
Az ellenfél amit tudott megtett,nem kell ettől elhasalni,az AM hétvégén nem ezt az erőt fogja mutatni,ott izzadni is fogunk,de győzünk.
A schalke nem hitt ebben a meccsben,ez le is jött közben.Edzői hiba két embert kezdetni aki hónapokat nem játszott.
Sajnálom a kapott gólt,büszke voltam a 2 hónap/3 gólra,most viszont büszke vagyok a 2 hónap /4 gólra.
A kp-ánk sokat alakult tavaly óta,van kp-ánk,van ott is játék,CA játéka,a labdatartás és a gyors támadások ötvözete.Remek egyébként. Ezt december felé lehetett látni,hogy az olasz miféle focit akar,de akkor még nem ez a szerkezet volt,ami dicső,hogy év közben látta,belátta,felépitette ezt a szerkezetet,ez számomra a szint....a szinvonal. Ő ezt átlépte. Vagyis továbbment mint a korábbi lúzer edzők.
Vannak hibák,vannak oylan dolgai amit vitatok,de én kapagyári munkás vagyok,ő meg a madrid edzője.
A csapat szépen,okosan,kedvvel,nem nagy erőbedobással focizott,a taktika,az erőnlét szintje,mint profi volt. Közel lép a védelem a kp-ához,ez korábbi hiányosság volt. Nincsen annyi dajkálás,tribli,felesleges tologatás(ez azoknak baj,akik retróba a régi idejétmúlt flikk-flakkos focit szeretik).
Iker: Szépen védett ha kellett,formája fejlődött,ma már rá merem bizni DL mellett is a kaput.
Carvajal: Ma nem volt annyira magabiztos,nem volt annyira gépállat. Voltak bizonytalanságai és pár nem túl nagy hibája.
Ramos és pepe: A világ legjobb védői.....top3 a kettő.
Marci: Múltkor már pedzegettük,hogy miért nem léphet fel.....ez biztos taktika,de ez van.....kár,mert a játéka az ellenfél átbaszása,minden fronton.A védekezése nem volt szar,előre már kevésbe volt jó.
Alonso: Ő általában mindig jó. Róla nincs mit irni. A csapat apja,papája,motorja,esze,nyugtatója.
Modric: Jobb oldalon ami nem az oldala,megfelelő,bár nekem túl sokat mozog ki a szélre,vonal mellé.
DM: Jó,nagy terület,nagy mozgástér....az ellenfél minden izületét megdolgozni,megharapni.....
Bale:kb ezt várom tőle minden meccsen,ez az amit várni lehet tőle ha formában van.Sipszótól sipszóig veszély,gól/gólpassz.....kombinativ játékban,kisjátékban semmivel sem marad el a latin/spanyol volanltól,jó elmozgások,jó passzok. A ligában még probléma számára a betömörülő védelmek,itt azért nyitottabb a pálya.....de meg fogja oldani,fel fogja venni a ritmust.
Benz: Remek munka,jó kapura támadás,helyzetfelismerés. Magas figyelemszint,ami nála probléma. Kitűnő labdaszerzés bale gólja előtt,és micsoda passz.......FINOM. Ma a csapat egyik legjobbja.
CR: A szigeti veszedelem......bárhol,bármikor,bárkinek......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. február 26., szerda 23:00

nem rossz ez a BBC
Hát Te tudod. :lol: A művésznők mosolya nem mindig őszinte.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. február 26., szerda 22:57

Mindenki Benzemára és Bale-re fog szavazni,talán páran CR-re...

de szerintem ma (is) MODRIC volt a legjobb. És tudjátok miért? Mert egyszerűen ő az az ember,aki annyira hiányzott ebből a szerkezetből. Minden támadás át megy rajta,kéri,fordul,ragad hozzá a labda. Összeköti a támadósort a védelemmel,rengeteget futott ma is.

Szóval nálam megint ő volt a legjobb,a középpálya előtt le a kalappal. Minden labda eljutott a támadósorig,ők pedig befejezték.

Modric>Benzema>Bale>C.Ronaldo>Carvajal. Valami ilyesmi a sorrend nálam.

Fantasztikus volt ma a csapat. CSAPAT! Összeértünk. Remélem szétszedjük Európát,mindegyik csapat megérdemli,hogy befogjuk a szájukat. Bizakodó vagyok,mert soha ilyen stabilan,magabiztosan,higgadtan nem játszottunk még ezen időszak alatt...
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 26., szerda 22:52

ateeemadrid írta:ami még fasza, hogy ha teszem azt nem megy a csapatnak, akkor is a padon olyan játékosok lesznek, mint isco, vagy jesé.
Én is pontosan ezen gondolkodtam, hogyha esetleg ez a 11 fut ki a pályára, azért mekkora fenyvertény, hogy van egy Isco meg egy Jesé a padon, geci nagy... És még ott van egy Illarra is, ha védekezni kell beszállni.

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. február 26., szerda 22:52

30 szavazóból 29 Bale-re és Benzinra szavazott 1 pedig Ronira.

pedig ennyivel nem voltak jobbak nála :D

Vicces... :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 26., szerda 22:51

Lehet, hogy ez csak egy meccs, de a Schalke próbált támadni. Az már más kérdés, hogy mennyire sikerült nekik...

De Bale jó volt, volt területe. Kezd beigazolódni, hogy a spanyol bekkelős csapatok ellen lesz flop, de amúgy hozza azt, amit kell.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. február 26., szerda 22:50

ezt nem gondoltam volna de már zsinórban másodjára benyára nyomtam :)
Kép

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 26., szerda 22:50

Ha jól emlékszem akkor az utóbbi 3 meccsünkön Benzire nyomtam.. Ilyen is rég volt vagy inkább soha. Baletől is ezt várom, mezőnyben egyébként eltűnt most is, de két gyönyörű gól és egy gólpassz. Ha a három támadónk ilyen formában van(lekopogom) és a védelem is így muzsikál(ezt is) akkor nem maradhatunk üres kézzel szezon végén. Nem is tudom mikor élveztem utoljára ennyire egy meccsünket. Köszönöm srácok :salute:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4457
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. február 26., szerda 22:49

nem rossz ez a BBC, na. de az egész csapatnak jár a dícséret.
fasza ez a 4-3-3as rendszer, egyelőre hiba nélkül működik, jár a pacsi Carlonak, ez a DM - Xabi - Modric trió jó húzás volt, végre, hosszú évek után igazán szervezettnek tűnik a csapat.
nem csak emiatt a meccs miatt mondom, de szerintem most a Bayern után mi vagyunk a legjobb csapat, remélhetőleg kitart ez a forma a továbbiakban is.
ami még fasza, hogy ha teszem azt nem megy a csapatnak, akkor is a padon olyan játékosok lesznek, mint isco, vagy jesé.

gyönyörűen indult ez a 2014. :D

motm Benz.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 26., szerda 22:49

Én is Benzinyóra toltam, nem kérdés, miket kavart ma úristen. Az újévben eddig nagyon adja, mind játékban, mind gólokban, na én pont ezt várnám tőle folyamatosan. Örülnék neki, ha megtartaná jó szokását.

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. február 26., szerda 22:49

Én Bale-re pöttyintettem...

De adom én is, hogy bárki kaphatta volna a duplázóink közül ez egyértelmű...

Ronaldo ugyanúgy ahogy Benzin

Értékelés? Király volt ba+ :)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 26., szerda 22:46

Tökéletes meccs. Nincs mit elemezni.

Benzema kapta a szavazatot. Bárki kaphatta volna a BBC-ből, de Benzema az utóbbi meccseken nem kapott tőlem szavazatot, pedig rászolgált már legalább 2x. Most megkapja tőlem kárpótlásként. De nem érdemtelenül.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég