Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 26., szerda 23:18

Ma adta azt,amit minden meccsen várok tőle,gól/gólpassz...veszélyes foci,a védelem teljes lekötése.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 26., szerda 22:58

Remélem megkapja a tavalyi év legjobb igazolása díjat, hogy jövőre megmutassa, hogy milyenek a legszarabb igazolások, ugyanúgy, ahogy idén Modric.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 26., szerda 14:57

Egyébként mondhattok akármit...a focit gólra játszák..Bale gólokat lő, gólpasszokat ad....12 gól és 8 gólpassz eddig és azért lőtt egy gólt a Juventusnak is....
Nem vitatta senki.Maga a diskurzus nem is erről szólt.
Lehet minden hétvégén szidni, lehet minden hétvégén ócsárolni....az emberek Khedira szintjén kezelik őt....remélem megmutatja a fanyalgóknak a BL-ben pár bombagóllal, hogy miért is szerződtettük...Ámen
Ez meg így barokkos túlzás.Senkinek még csak eszébe se jut Khediraval összehasonlítani.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. február 26., szerda 14:17

Egyébként mondhattok akármit...a focit gólra játszák..Bale gólokat lő, gólpasszokat ad....12 gól és 8 gólpassz eddig és azért lőtt egy gólt a Juventusnak is....

Igazából megértem, ha valaki nem kedveli őt, mert a játéka valóban hagy kívánni valót maga után, de ameddig gólokat lő, gólpasszokat oszt ki, addig engem hidegen hagynak ezek a dolgok....én trófeákat akarok, nem pedig pöcsön pörgetős szamárságot....mégegyszer hozzáteszem a játékával egyébként én sem vagyok túlzottan elégedett, de azért na...
Szerintem hatalmas fegyvertény lesz a BL-ben...azért azok a távoli löketek, azok a szabadrúgások....ő mindig is a kiélezett szituációkban mutatta meg, hogy na tessék akkor most bebaszom, nem szarozok....

Lehet minden hétvégén szidni, lehet minden hétvégén ócsárolni....az emberek Khedira szintjén kezelik őt....remélem megmutatja a fanyalgóknak a BL-ben pár bombagóllal, hogy miért is szerződtettük...Ámen
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 26., szerda 13:58

Úgy látom, hogy Bale is abba a kategóriába fog tartozni itt a fórumon, aki tehetnek majd akármit, mindig basztatva lesz. Benzema 2.0... és hiába csak féléve van itt, hiába nem volt alapozása stb... lényegtelen lesz. Amint belendül, (szerintem csak jövőre), és letol 5-6 meccset magas szinten, majd hoz egy gyengébbet, akkor megint elő lesz véve, és jön majd a 90 milliós ára meg, hogy a PL legjobbjától több kell. Ha gólt lő, akkor az lesz a baj, ha nem lő, akkor az lesz. Úgyhogy én már kezdek megbarátkozni ezzel a gondolattal.
Adom; bár ezen nem kell csodálkozni, már az átigazolási procedúra alatt is megosztotta a fórum közönségét, valaki kedveli, szimpatizál a gyerekkel, míg mások abszolút nem vagy kevésbé --> nincs ezzel semmi baj, mindenkinek joga van szeretni, nem szeretni, illetve azt gondolni róla, amit csak akar! B-) De az biztos, hogy forró, pörgő topic lesz ez is... :lol:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 26., szerda 13:38

Úgy látom, hogy Bale is abba a kategóriába fog tartozni itt a fórumon, aki tehetnek majd akármit, mindig basztatva lesz. Benzema 2.0... és hiába csak féléve van itt, hiába nem volt alapozása stb... lényegtelen lesz. Amint belendül, (szerintem csak jövőre), és letol 5-6 meccset magas szinten, majd hoz egy gyengébbet, akkor megint elő lesz véve, és jön majd a 90 milliós ára meg, hogy a PL legjobbjától több kell. Ha gólt lő, akkor az lesz a baj, ha nem lő, akkor az lesz. Úgyhogy én már kezdek megbarátkozni ezzel a gondolattal.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. február 26., szerda 13:23

Nem hiszem, hogy a Madridi teljesítményét bárki sztárolná.
Lehet az angol bajnokságban nyújtott miatt kedvelik többen is.. de ez más kérdés.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 26., szerda 12:48

Ezt Te magad is tudod, hogy tùlzás. Itt aki felszólal (magamból kiindùlva) az azért teszi, mert vannak akik tùlzottan lehùzzák Balet. Tudjuk, hogy nincs top formában, de vannak akik átesnek a ló tùloldalára...
Nem,nem az.Itt a fórumon ő már sztár.Az,hogy Real Madridban még nem az,az egy másik történet.De a fórumról volt szó...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 25., kedd 23:02

morientes írta:
Lesz még a madridom fórumon Bale-ből király ..
Már most is az....
Ezt Te magad is tudod, hogy tùlzás. Itt aki felszólal (magamból kiindùlva) az azért teszi, mert vannak akik tùlzottan lehùzzák Balet. Tudjuk, hogy nincs top formában, de vannak akik átesnek a ló tùloldalára...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 25., kedd 22:10

Lesz még a madridom fórumon Bale-ből király ..
Már most is az....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 25., kedd 20:51

Lesz még a madridom fórumon Bale-ből király csak persze akkor már mindenki úgy fog hozzá állni, hogy hát én megmondtam meg legbelül éreztem, bíztam benne....
:D :D ez mennyiszer igy volt........ :lol: :lol:

bale függetlenül attól, hogy területileg honnan jött,vagy milyen város szülötte,vagy hogy óvodában inkább made in england játékokkal játszott és nem made in italy,spain,brazil.....attól függetlenül sem nagyobb rizikó mint egy neymar,vagy quaresma,alexis sanchez,robinho stb....vagy bármelyik a szandáljából kavicsokat kirugdaló,értelmetlen cselektől,látványos de hasztalan megoldásoktól hemzsegő brazil,vagy más állitólagos latin,szamba,rumba,tangó király.

Lehet hogy nem olyan könnyed,vagy nem csinál annyi látványos ám de tök felesleges megoldást,de hatékony mint a körömgomba,erős,akaratos jellem,fejlődőképes(ezt itt nem láttuk eddig sajnos),alázatos,fegyelmezett,jó adottságokkal,széles repertoárral,éles helyzetben dönteni tudással....szerintem ilyen a jövő focistája. Hogy ez jó-e? Biztos nem,de ez van,és azt is tudni illik,hogy nem véletlenül alakul át a foci mindig olyanra amilyenre......AZÉRT BAZZ**MEG,mert fejlődik,és a JOBB elnyomja a gyengébbet. Ez lesz a jobb,és JOBB lesz mint a tribli gyurkák.

Én is a trükköket szerettem,de amikor öregedtem ki,és már nem ment olyan gyorsan,és a vaktyúk akaratból,szenvedélyből lehajtott,és el tudta szedni a labdát,akkor fejet kellett hajtanom és elfogadnom,hogy ez is foci,ez is megoldás és ha szerel,akkor ő volt a jobb.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 25., kedd 18:18

hehe írta: szerintem mi sokan, akik hosszú ideje madrid drukkerek vagyunk, nem a statisztikákra nedvesedünk. ha arra mennénk, akkor juventus vagy cselszi meccseken veretnénk a faszt.
Ez így van/volt, közel 10 éve...Nem akarok félreértést, én is Zizura meg a fenoménra rejszoltam nap mint nap, de eltelt 10 év, utóljára 2006ban láttam olyan focit amire valóban nyáladzok(Galaktikusok,Brazilok), azóta se soha senkitől, űber bayern ide tiki-taka oda, teljesen más színvonalt képviselt számomra látványosságban mint a mai "szépen" focizó topcsapatok. És van egy sanda gyanúm ,hogy olyan focit soha nem is fogok látni, a foci átalakult, a klasszisok kihalóban.2006ban ültem le utóljára azért Real meccset nézni,hogy Joga bonítót lássak, és láttam, akkor is ha a csapat éppen kiszopott.Azóta felnőttem, végignéztem nem tudom hány ezer meccset és szeretem ha a csapat olykor tetszetősen játszik, de nem azért ülök le.Szurkolni ülök le... felőlem aztán lehet nyerni kúszva mászva kontrázva, ha a végén eredmény lesz belőle én boldog vagyok.Csak azért írom, mert akik még mindig a szép focira+eredmények kombóra várnak azoknak elég szomorú szurkolói létük lehetett az elmúlt években és az elkövetkezendő években.Igazából én úgy érzem,hogy már idomultam ehhez az erőfocihoz amit manapság tolni KELL európában,ha sikereket akarunk.Én is örülök ha látok szép dolgokat a meccseinken, de már jópár éve rohadtul nem azért ülök le a tv elé,hanem ,hogy nyerjünk...Persze ahány ember annyi féle hozzá állás, de valószínűleg agybajt kapnék ha minden hétvégén Joga Bonítot várnék és ezt kapnám.Igazából annyira átnevelődtem, hogy már rendesen szeretem a gyors kontrafocit, a Bale típusú "futóbolondokat", minek cifrázzák túl, verje be aztán kész.Sőt néha egy kínkeserves 3-2nek jobban örülök,mint 6-7-8 gólos gáláknak...

Szóval a foci átalakult, de az emberek igénye kevésbé szerintem.Szerintem ebben a mai fociban a maximális "szépség" amit kilehet sajtolni egy csapatból úgy ,hogy az eredményes is legyen, az a tavalyi Bayern.
Bale-nek minden adottsága meg van ahhoz ,hogy ebben az erőfociban extraklasszis lehessen, 10 éve valószínüleg a top 50ben nem lett volna benne, de a mai igényeknek tökéletesen megfelel AMIKOR FORMÁBAN VAN.Mert most nincs, aki nézte a Tottenhamben tudja mire lehet számítani amikor 100%os, ha akkor nem tetszett a játéka, akkor itt se fog, akár fejre is állhat az emberünk, akinek nem jön be ez a stílus mindig szidni fogja, hacsak nem hoz le egy CR szintet (nem fog,CR egyedi)...

Szerintem ez a topic, a Benzema topic sorsára fog jutni a következő pár évben, függetlenül attól milyen a teljesítménye...Akiknek bejön,vagy elfogadják ezt a stílust azok védeni fogják.Akik meg nem szeretik az ilyen erőfocistákat azoknak mindig lesz valami ami éppen nem tetszik.

Az tény,hogy jelenleg játékban még kevés, statokban jó.Engem egyáltalán nem zavar a dolog, mert tudom,hogy Carlo Jesét fogja játszatni a fontos meccseken ,ha Bale akasztani fogja a játékot(Casillas-al sem szarozott sokat,Iscoval sem).Az ára megint egy külön téma, mindenki tudja Perezen kívül,hogy az ember nem ér annyi pénzt, még is azt a teljesítményt várjuk tőle...
Mind1 szerintem ebben a témában sosem lesz egyetértés, mert különbözőek vagyunk különböző igényekkel, van aki lenézi a Chelsea Juve féle focit, én tudok azzal is azonosulni, meg a bugival is.Nekem igen egyszerű elvárásaim vannak jelenleg, győzelmek és trófeák, ha ezekből sok lesz valószínüleg én is szép focit akarok majd látni előbb utóbb (igazából most is akarok szép focit látni, de nem ez az elsődleges)
Ráadásul szerintem Bale a játékperceihez képest közel nem olyan rossz mint ahogy itt be van állítva, nincs formában de nem is pattan el tőle minden labda.



Az meg ,hogy rajtunk röhög az egész világ ..."Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" :agree:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. február 25., kedd 18:06

Ismét egy pazar hehe vélemény káromkodással dúsítva. Sallangokat puffogtatva...

Elkezdeném ismét megcáfolni mint 1-2 hete , de amikor a logikai bukfenceket kiteregettem akkor rögtön nem volt kedve fórumozni így most ebbe már nem megyek bele mert csak a saját időmet rabolom vele.

Én tartom, hogy adjuk meg bizalommal Bale-nek a 2014-es évet. Szerintem visszatekintve nem fogunk csalódással tekinteni rá Bale játékának megítélésekor.

Lesz még a madridom fórumon Bale-ből király csak persze akkor már mindenki úgy fog hozzá állni, hogy hát én megmondtam meg legbelül éreztem, bíztam benne.... :)

Persze lehet mondani, hogy ez csak megérzés tőlem is és akár akkora bukó is lehet belőle mint a csodabrazil Kakaból vagy Robinhoból... de nem tartom ezt a verziót valószínűnek, egyszerűen olyan adottságokkal rendelkezik, hogy ez képtelenség...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 25., kedd 17:02

Kerlon írta:Nem vágom, hogy milyen csoportba kerültek, de lehet Ramseyvel egy selejtezős helyet elcsíphetnek, onnét meg már akár be is vergődhetik magukat mondjuk az EB-re.
Bosnyákok, Belgák előttük lesznek, de a harmadik meglehet.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 25., kedd 16:48

Nem vágom, hogy milyen csoportba kerültek, de lehet Ramseyvel egy selejtezős helyet elcsíphetnek, onnét meg már akár be is vergődhetik magukat mondjuk az EB-re.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. február 25., kedd 16:42

http://i1.squidoocdn.com/resize/squidoo ... -homer.jpg

:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 25., kedd 16:27

Ebből egy pogba-suarez duót szerintem te soha nem vennél még kis ráfizetéssel sem.
Félreérted (már megint) hehe kommentjét.
Nem arról van szó, hogy most 100 millióért megvehetnénk a két játékost. Hanem arról, hogy ha nyáron okosabban költjük el ezt a pénzt, akkor mind a kettő nálunk rúghatná a labdát.
De nézzük a jó oldalát is annak hogy Bale nem egy világverő válogatott tagja, így vélhetően soha nem fog menni világeseményre és ott nem kell félni hogy lerúgják.
Ez már megint.... :x Selejtezőt meg nem játszik egy válogatott sem, meg barátságosat sem, igaz?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 25., kedd 16:23

legjobbak arra hogy egy új játékos beleszokjon az új 
Rajta már akkor lehetett látni hogy olvassa a játékot,meccsről meccsre jobban szállt be,lehett rajta látni hogy FEJLŐDIK,akkor is mikor Xabi helyén kellett játszania,ami nem is a posztja...
És most nyilván lehet itt jönni a statokkal megint,(te imádod),de amikor már Mounál is rendre játék lehetőséget kapott,(ugyan is eleinte nem nagyon),akkor kiemelkedett már akkor,abból a csapatból is.
Szerk:Anis hsz-ére reagáltam,rossz az idézet,sry...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 25., kedd 16:18

szerintem mi sokan, akik hosszú ideje madrid drukkerek vagyunk, nem a statisztikákra nedvesedünk. ha arra mennénk, akkor juventus vagy cselszi meccseken veretnénk a faszt.
Valóban nem arra nedvesedünk, még is az évek alatt kénytelenek voltunk beérni hasonlóval és leadni azokból a igényekből (tetszik vagy sem változnak az idők és ezzel együtt a futballisták és a játék is). :coffee:
és pláne itt van egy 100 milliós játékos, az árcédula alapján igenis joggal várja az ember, hogy csinálja meg, alakitsa ki, tegye ziccerbe, szopassa be, menjen el szélen, húzza magára a védelmet, hogy máshol létszámfölény legyen, hogy legyen megállithatatlan, legyen top 5 minimum a világon és nyerjük meg végre a tizediket,
Pont most kezdődik a final countdown, egyelőre még nem késett el utóbbit hozni és a teljesítményével ezt bizonyítani.
mert az egész világ rajtunk röhög, hogy hány éve megy már a rebuild és mégis minden évben van egy másik csapat aki feltörli velünk a padlót. ár/érték arányban a legnagyobb balfaszok vagyunk az ilyen arsenal, mancity és hasonló örökvesztes csapatok előtt.
Ezt viszont maximálisan adom. :kivagyhe:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 25., kedd 16:00

Ebből egy pogba-suarez duót szerintem te soha nem vennél még kis ráfizetéssel sem. Suareznél is voltak asszem hírek, hogyha Bale 100 akkor Suarez mégtöbb a Pool részéről. De mivel ilyen elmebeteg módon termelt tavaly és idén is 70 körül adnák csak szerintem, Pogba dettó, szerintem 45-50 alatt elhozhatatlan (nálam vidal lenne az első opció).

Másrészt ha az idei évet nézzük persze hogy "sérülékenynek" mondható Bale, ha egyszer (állítólag) nem edzett a nyáron és a last minute jövetelének köszönhetően minden alapozásról lemaradt, amik a legjobbak arra hogy egy új játékos beleszokjon az új csapatának taktikájába. Ahogy Modric sem volt olyan jó szerintem tavaly mint idén, úgy Bale is jövőre fog robbanni. Modrictól is láttunk már tavaly is szép dolgokat (Mu elleni bomba), de csak idén forrt ki ahogy kellett (mondjuk ő is későn jött). De nézzük a jó oldalát is annak hogy Bale nem egy világverő válogatott tagja, így vélhetően soha nem fog menni világeseményre és ott nem kell félni hogy lerúgják.

(Bale tavaly a Spuersben a max 3420 percből 2925-öt játszott: ha minden igaz egy eltiltás végett, és három bajnokit hagyott ki sérülés végett. ha ez a transfer nem húzódik el ennyire és rendesen eddz a nyáron, kötve hiszem h ennyit lett volna sérült)

btw: Illarra xabi pótlására jött, helyettes. majd ha már xabi nem lesz akkor lesz illarra. (bár én sem vettem volna meg, de mint perez elmondta ez a spanyolosításnak köszönhető: Morata, Nacho, Jesé, Isco, Illarra, Carvajal)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég