Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. március 15., szombat 15:43

Szóval szerintem presztizsből, meg CR full érdektelen gólkirályi címe miatt nem érdemes kizsigerelni a csapatot.
De igen,kis változtatásokkal ugyan,de erős kezdőt kell feltenni minden meccsre,CR-rel az élen. Igen is lője csak a gólokat,legyen gólkirály. Ez nem kizsigerelés. Neki lételeme a játék,ameddig bírja erővel,addig nyomja csak. Nem számít neki,hogy menyit pihen,ő az az ember,aki lenyomna 3x90 percet is egy héten...
:goat:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 15., szombat 15:26

de pihentségi szempontból neki mindegy.
Hát egy 60 perc talán, azért én 90-et nem játszatnám, mert van még a szezonból. Igazából a fontos játékosok közül senkit, mint pl. Modric, Bale, Benzema, Xabi, Pepe, Marcelo. Inkább edzésen kéne többet foglalkozni velük és mindenféle szempontból hangolni a barca elleni meccsre, mert ott jó eséllyel elhúzhatnánk tőlük elég messzire. Helyzetkihasználásokat nyomatnám orrba-szájba mert ha az jó, akkor nincs az isten, hogy kikapjunk a barcától.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 15., szombat 15:01

Matt009 írta: Ibra a fejére állhat, akkor sem nyer aranylabdát. Cr meg igen. És nem igazán kell ehhez BL gólkirályi cím. Nyerje meg a BL-t, és akkor egy nagy lépést tesz az aranylabda felé. VB évében nem igazán hiszem, hogy számít valamit is, hogy ki a BL gólkirály. Görcsölni meg fog komoly meccsen is. Hidd el, többet ér, ha pihent lesz hétvégére.
Számít neki minden gól. Én is örülnék ha nem játszana, de pihentségi szempontból neki mindegy.
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. március 15., szombat 14:51

ziro4vr írta:
Matt009 írta: Én is nagyon örülnék a full cserepadnak. CR gólkirályi címe meg hidegen hagy. Engem az érdekel, hogy majd a ki-ki BL meccsen tudjon még lépni. Nem raknám a kezdőbe.
Téged hidegen hagy, de őt meg nagyon nem, pláne hogy Ibra a rivális. Inkább egy tét nélküli meccsen görcsöljön rá és húzzon el. Fáradságtól meg nem nagyon kell tartani az esetében..
Ibra a fejére állhat, akkor sem nyer aranylabdát. Cr meg igen. És nem igazán kell ehhez BL gólkirályi cím. Nyerje meg a BL-t, és akkor egy nagy lépést tesz az aranylabda felé. VB évében nem igazán hiszem, hogy számít valamit is, hogy ki a BL gólkirály. Görcsölni meg fog komoly meccsen is. Hidd el, többet ér, ha pihent lesz hétvégére.
elég sokan elfelejtik, hogy az atletico is még bőven lövőtávon belül van. jó dolog lesz ha elverjük a barcát, de azzal csak a katalánokat ráztuk le. majd ha az atletico is bukik akkor el lehet őket felejteni, de addig semmiképp sem, mert egy vereség nekünk és pontegyenlőség esetén máris ők vezetik a bajnokságot. (ha jól tudom)
Nem hiszem, hogy az Atma bele tudna szólni, ha megőrizzük a Barca után a 3 pont előnyt velük szemben. Akkor van gáz, ha a Barca megver minket, mert akkor egyenlő pontszám az Atmával, és 1 pontra van csak a Barca. Na ezt kéne elkerülni. Amúgy meg kíváncsi vagyok mennyire fogja bírni a következő szakaszt erővel az Atma. Az utóbbi szakaszát se bírta jól a szezonnak, és egy keményebb BL ellenfél erre csak rá fog tenni. Ráadásul ahogy Géci írta, övék a legnehezebb sorsolás.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 15., szombat 14:35

Matt009 írta: Én is nagyon örülnék a full cserepadnak. CR gólkirályi címe meg hidegen hagy. Engem az érdekel, hogy majd a ki-ki BL meccsen tudjon még lépni. Nem raknám a kezdőbe.
Téged hidegen hagy, de őt meg nagyon nem, pláne hogy Ibra a rivális. Inkább egy tét nélküli meccsen görcsöljön rá és húzzon el. Fáradságtól meg nem nagyon kell tartani az esetében..
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 15., szombat 13:08

dannen írta:
Matt009 írta:A Barca elleni bajnoki meg egy kvázi bajnoki döntő, ha 7 pontra növeljük az előnyünk, akkor onnan nem hiszem, hogy el tudjuk veszíteni a bajnokságot,
elég sokan elfelejtik, hogy az atletico is még bőven lövőtávon belül van. jó dolog lesz ha elverjük a barcát, de azzal csak a katalánokat ráztuk le. majd ha az atletico is bukik akkor el lehet őket felejteni, de addig semmiképp sem, mert egy vereség nekünk és pontegyenlőség esetén máris ők vezetik a bajnokságot. (ha jól tudom)

kis pozitívum, hogy ők is továbbmentek a BL-ben, így nagy valószínűséggel kifáradnak majd a véghajrára, de azért várjuk még azt meg.
Az lehet, hogy azért van mert az Atleticonak van a legnehezebb sorsolása a bajnokságban, és neki a neheze még csak most jön :)

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. március 15., szombat 12:46

Di María-nak sehogy sem kellene ma kezdeni, mert ha beszed egy sárgát, akkor a Barca ellen nem léphet pályára, ahol nagyobb szükségünk lenne a robotolására mint a Malaga ellen. A szokásos kezdőt várom, Isco-val.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 15., szombat 12:40

Szerintem egy félidőt, vagy olyan 60 percet kap a 70%-os alapkezdő, benne Cével. Edzés helyett jó lesz. A többiek, akiknek nincs igazi alternatíva, vagy nem vasból vannak, mint Cé, pl Karim vagy Modric meg pihenőt kapnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. március 15., szombat 10:55

Remy írta:
tubatibi írta:
Schalke ellen pedig:
Casillas - Nacho, Varane, ?????, Coentrao - Illarramendi, Isco, Casemiro - Bale, Morata, Jesé :mrgreen:
Nagyon remélem, hogy nem ez lesz a Schalke ellen... CR-nek kell a gólkirályi cím. Így is sokat hagyott már ki idén, úgyhogy nem lehet azt mondani, hogy fáradt lenne. Tolja csak, mert formába kell lendülnie. Az utóbbi időben nem muzsikál valami fényesen.

Jesé viszont remélem kezd majd.
Én is nagyon örülnék a full cserepadnak. CR gólkirályi címe meg hidegen hagy. Engem az érdekel, hogy majd a ki-ki BL meccsen tudjon még lépni. Nem raknám a kezdőbe.
Figyelmeztetek mindenkit, hogy otthon játszunk, a nagyközönség előtt meg BL-ben nyerni akar majd Ancelotti.
Iker-Ramos,Varane,Pepe,Coentrao-Illarra,Isco,DM-Bale,Benzema,CR
Ramos asszem bajnokin eltiltott lesz, szóval itt tuti kezd.
Aztán cserékkel fog pihentetni. De nem lesz itt annyira B csapat úgy vélem, max még Jesét sűríti be valahogyan.
Sajnos azonban a vágyálmok helyett ez lesz a valóság. De szerintem ez butaság. Ki nem szarja le, ha kikapunk 2-0-ra otthon? Bár szerintem ezt a Schalkét még a komplett pad is megverné 1-6 után. A Barca elleni bajnoki meg egy kvázi bajnoki döntő, ha 7 pontra növeljük az előnyünk, akkor onnan nem hiszem, hogy el tudjuk veszíteni a bajnokságot, mivel azt követően max 2-3 necces meccs lesz, de annyi lesz a többieknek is, és nem hiszem, hogy innen a Barca megnyeri az összeset. Pláne nem 7 pont hátrányban, ha a BL-ben még hadakoznak.

Szóval szerintem presztizsből, meg CR full érdektelen gólkirályi címe miatt nem érdemes kizsigerelni a csapatot.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 15., szombat 10:43

Figyelmeztetek mindenkit, hogy otthon játszunk, a nagyközönség előtt meg BL-ben nyerni akar majd Ancelotti.
Iker-Ramos,Varane,Pepe,Coentrao-Illarra,Isco,DM-Bale,Benzema,CR
Ramos asszem bajnokin eltiltott lesz, szóval itt tuti kezd.
Aztán cserékkel fog pihentetni. De nem lesz itt annyira B csapat úgy vélem, max még Jesét sűríti be valahogyan.

De amúgy a mai kezdője után már elég jól meg lehet majd tippelni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 15., szombat 10:32

tubatibi írta:
Schalke ellen pedig:
Casillas - Nacho, Varane, ?????, Coentrao - Illarramendi, Isco, Casemiro - Bale, Morata, Jesé :mrgreen:
Nagyon remélem, hogy nem ez lesz a Schalke ellen... CR-nek kell a gólkirályi cím. Így is sokat hagyott már ki idén, úgyhogy nem lehet azt mondani, hogy fáradt lenne. Tolja csak, mert formába kell lendülnie. Az utóbbi időben nem muzsikál valami fényesen.

Jesé viszont remélem kezd majd.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 15., szombat 10:29

-----------Diego Lopez-------------
----Pepe-------------------Varane--
Nacho-------------------------Marcelo
------------Xabi Alonso---------------
-----Modric--------------Isco----------
Bale----------------------------------CR
----------------Benzema---------------

Schalke ellen pedig:
Casillas - Nacho, Varane, ?????, Coentrao - Illarramendi, Isco, Casemiro - Bale, Morata, Jesé :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 2., vasárnap 16:32

Cristiano Ronaldo írta:
csabi* írta: a múltkor is szerintem pont, hogy ő kellett azok ellen a gyökerek ellen , jó lesz most is
Ha gyökérségre gyökerekkel akarunk válaszolni miért nem vesszük meg buszkeccet meg mászkeránót?

sárkány ellen....sárkányfű. :D :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. március 2., vasárnap 16:26

csabi* írta: a múltkor is szerintem pont, hogy ő kellett azok ellen a gyökerek ellen , jó lesz most is
Ha gyökérségre gyökerekkel akarunk válaszolni miért nem vesszük meg buszkeccet meg mászkeránót?

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. március 2., vasárnap 16:24

Realista24 írta:Marca szerint:
López, Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrao, Modric, Xabi, Di María, Bale, Cristiano, Benzema.

Marcelo padoztatását értem mert semmit nem tesz hozzá a meccsekhez jó ideje.

De Carvajal miért nem kezd vajon? Mintha kicsit védekezőbb felfogásban mennénk a pályára ki ma ha valóban ez lesz a kezdő.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. március 2., vasárnap 16:21

Gascoigne írta:
Realista24 írta:Marca szerint:
López, Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrao, Modric, Xabi, Di María, Bale, Cristiano, Benzema.
hááát, legalább a kispadon hagyott kreativ játékosokat, akiket bedobhat, Arbeolát viszont nem nagyon értem.
a múltkor is szerintem pont, hogy ő kellett azok ellen a gyökerek ellen , jó lesz most is
Kép

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. március 2., vasárnap 16:19

Realista24 írta:Marca szerint:
López, Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrao, Modric, Xabi, Di María, Bale, Cristiano, Benzema.
hááát, legalább a kispadon hagyott kreativ játékosokat, akiket bedobhat, Arbeolát viszont nem nagyon értem.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 2., vasárnap 15:46

Coentraonak én is adnék esélyt, mert idén Marcelo 10-ből 2 meccsen játszik normálisan kb.
Love football, hate antifa.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 2., vasárnap 15:24

Arbeloa-Coentrao....szép kis adok-kapok lesz. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 2., vasárnap 15:05

Marca szerint:
López, Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrao, Modric, Xabi, Di María, Bale, Cristiano, Benzema.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 128 regisztrált és 0 vendég