Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 19., vasárnap 20:51

Conte a mozdíthatatlan. Kloppra nagyobb esélyünk van...

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 19., vasárnap 20:46

Casso írta:
RaúlRealMadrid írta:Nekünk most valami olyan szenvedélyes edző kéne, mint ami a Benficánál van (nem tudom a nevét). Ő szerintem jobban elfárad a partvonal mellett, mint a játékosok a pályán.
Jorge Jesus, de ilyen akár Antonio Conte és Jürgen Klopp is.
Conténak én nagyon örülnék, de akár Löwnek is. Klopp? Mozdíthatatlan, ez biztos... :(

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 19., vasárnap 20:42

RaúlRealMadrid írta:Nekünk most valami olyan szenvedélyes edző kéne, mint ami a Benficánál van (nem tudom a nevét). Ő szerintem jobban elfárad a partvonal mellett, mint a játékosok a pályán.
Jorge Jesus, de ilyen akár Antonio Conte és Jürgen Klopp is.

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 19., vasárnap 20:42

Jorge Jesus a Benfica edzője. Őt mondjuk szívesebben látnám itt a padon, mint Ancellotit. Nagyon jó munkát végez a Benficánál
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Erti 2013. május 19., vasárnap 20:45-kor.

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 19., vasárnap 20:40

Nekünk most valami olyan szenvedélyes edző kéne, mint ami a Benficánál van (nem tudom a nevét). Ő szerintem jobban elfárad a partvonal mellett, mint a játékosok a pályán. :D

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 19., vasárnap 20:40

Erti írta:
Galacticos írta:akkkor a psg-ben mit csinál?
bajnokcsapat lettek két szezon alatt. nyáron jöttek a jó játékosok, egyből megnyerték a franciabajnokságot. persze más a francai meg a spanyolbajnokság, tudom.
Tavaly mikor átvette a PSGt Kombouarétól vezették a bajnokságot. Aztán mégis csak másodikak lettek. Az idei bajnokságban sem volt olyan egyértelmű neki, mint amit a játékosanyaguk sugall. Ez alapján szerintem nem végzett ott valami kiváló munkát. Bár ettől még lehet sikeres itt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Erti 2013. május 19., vasárnap 20:43-kor.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 19., vasárnap 20:36

A pénz nem egyenlő az építkezéssel. Ide egy jó rendszer kell most. Ha h*lye hozzá akkor semmit nem érünk vele. Motiválni szerintem abszolút nem tud. Nem az a típusú edző aki kiköpi a tüdejét és a játékosok meghalnak érte. Nekünk pedig egy ilyen kellene. Nagy szám, hogy megnyerték a bajnokságot ez mondjuk szerintem ALAP elvárás. Ezek mellet a ligakupát és a Francia kupát is elbukták. Pedig egy ilyen erős kerettel illet volna megnyerni azt is.

Nem fog ő radikális változásokat hozni amire szükségünk lenne. Casillas posztja szépen vissza lesz adva ezzel rögtön belopva magát a szurkolók szívébe. És szerintem maradnak a flop játékosok is. 1-2 igazolást várhatunk jó esetben. Álmom egy Conte, Klopp típusú edző.

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 19., vasárnap 20:36

Galacticos írta:
Casso írta: Romokban leszünk Ő pedig képtelen építeni...
akkkor a psg-ben mit csinál?
bajnokcsapat lettek két szezon alatt. nyáron jöttek a jó játékosok, egyből megnyerték a franciabajnokságot. persze más a francai meg a spanyolbajnokság, tudom.
a játékuk már most is jó, nézhető, sokszor nézhetőbb mint a mienk. a barca ellen sem álltak be bekkelni.
Bajnokság, azt bármelyik edző képes lenne nyerni egy olyan csapattal egy olyan ligában. Tavaly kb. a világon mi voltunk a legerősebbek, mi voltunk a legjobb formában és megnyertük a bajnokságot...
Ha most itt jön ő és összevásárolunk mindenkit, akkor mi is nyerünk bajnokságot. Ez van, áncselotti nem tud csapatot építeni, nem ő kellene most nekünk...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 19., vasárnap 20:30

Casso írta: Romokban leszünk Ő pedig képtelen építeni...
akkkor a psg-ben mit csinál?
bajnokcsapat lettek két szezon alatt. nyáron jöttek a jó játékosok, egyből megnyerték a franciabajnokságot. persze más a francai meg a spanyolbajnokság, tudom.
a játékuk már most is jó, nézhető, sokszor nézhetőbb mint a mienk. a barca ellen sem álltak be bekkelni.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 19., vasárnap 20:29

Carlo előnye, hogy egy sikeres edző, nemzetközi rutinnal és kupákat is fel tud mutatni. Hátránya az az unalmas foci amit játszat, nekem ne mondja senki, hogy a Barca ellen támadott, mert az hülyeség. Kontráztak keményen.

Nekem most egy szép focit játszató edző kéne így Mourinho után.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 19., vasárnap 20:26

Nem, ne maradjon, de Ancelotti nem most kellene. Romokban leszünk Ő pedig képtelen építeni...

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 19., vasárnap 20:25

Inkább maradjon a portugál? Annál nem lenne rosszabb.Akárki is jön, új ingereket kapnak a játékosok és az egész csapat vérfrissitésen megy át. Ez most kell.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 19., vasárnap 20:21

Egyre jobban úgy néz ki, hogy jön Ancelotti. Leonardo nyilatkozta, hogy arra kérte a vezetőséget, hogy hadd jöjjön ide. Istenem ments meg minket. :roll:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 19., vasárnap 20:17

sonic írta: ha tenyleg jonne Pirlo,
ha annyira akarta volna akkor a psgbe is vihette volna.
ha kaká is annyira a nagy kedvence lenne simán elvihette volna már tavaly nyáron is.
persze adja meg kakának majd a lehetőséget a következő szezonban, ugyanúgy ahogy mindenkinek.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 19., vasárnap 20:11

Ha jön Carlo,akkor hozza majd Pirlot,Kaká meg betonkezdő lesz. :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 19., vasárnap 20:08

sonic írta:Nemtudom milyen fejet vagnanak azert az emberek a Bernabeuban, ha tenyleg jonne Pirlo, es jovore az elso meccsen a kezdoben egyutt vigyorognanak Khediraval Alonsoval es KAKAVAL (!!), es jonne a brillians diamond... :hmmm:
Na ezt innen nagyon gyorsan takarítsd el. Látni és emlékezni sem akarok erre az irományra itt. Még a gondolat is rossz. :vivo: :vivo:
A felállás viszont lehet jó lenne, csak a két szélen kicsit feljebb tolva a szélsőket. 2 csatárt egyszerre megnéznék. :mrgreen:

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 19., vasárnap 20:07

sonic írta:Nemtudom milyen fejet vagnanak azert az emberek a Bernabeuban, ha tenyleg jonne Pirlo, es jovore az elso meccsen a kezdoben egyutt vigyorognanak Khediraval Alonsoval es KAKAVAL (!!), es jonne a brillians diamond... :hmmm:
Hagyjuk már ezt. Szerinted itt valaki hagyná is,h ezt tegye? Perez csak egyetlen egy embernek adott teljhatalmat az elnöksége alatt(unikum) és itt vége is. PSG-be nem igazolt Pirlokat de még csak Gattusot se. A PSG kp-ját elfogadnám Madridba is....

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 19., vasárnap 20:03

Nemtudom milyen fejet vagnanak azert az emberek a Bernabeuban, ha tenyleg jonne Pirlo, es jovore az elso meccsen a kezdoben egyutt vigyorognanak Khediraval Alonsoval es KAKAVAL (!!), es jonne a brillians diamond... :hmmm:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 19., vasárnap 20:00

Én már akkor is örülök,h jön Ancelotti ha hozza magával Verrattit.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 19., vasárnap 19:56

psgvel se sündisznóállásba nyomatták a barca ellen, végig felvállalták a támadójátékot.
én örülök neki, ha a kp-t faszán megcsinálja. :-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég