Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Hányasra értékeled a vezetőség nyári munkásságát?

A szavazás 2019. szeptember 13., péntek 9:04-kor befejeződött.

0
4
4%
1
10
9%
2
42
39%
3
43
40%
4
7
7%
5
1
1%

Szavazatok száma: 107

numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 19., vasárnap 20:57

Hagyatok mar ezt a Lowot, a valogatottban sem nagy szam. Klubszinten meg semmit nem tett le az asztalra.
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois-Carvajal,Varane,Ramos,Reguilón-Valverde,Kroos,Beek-Mbappe,Benzema,Hazard
2016-2017: 33. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 19., vasárnap 20:57

Casso írta:A pénz nem egyenlő az építkezéssel.
mondtam én hogy igen?
csak nézd meg ott kb kicserélődött az egész kezdő az elmúlt két évben. az már nálam építkezés.
Casso írta:Nagy szám, hogy megnyerték a bajnokságot ez mondjuk szerintem ALAP elvárás. Ezek mellet a ligakupát és a Francia kupát is elbukták. Pedig egy ilyen erős kerettel illet volna megnyerni azt is.
nekünk is illett volna valamit nyerni ilyen erős kerettel... aztán mégse.
a bl negyeddöntő meg szerintem többet ér most egy psg-nek mint egy francai kupa vagy ligakupa győzelem.

contéra meg kloppra semmi esély. felhozni is felesleges.
ebből ancelotti lesz.

egyébként csak mondom ha most ki lesz cserélve a fél kezdő -ahogy sokan szeretnénk- akkor tavaszig (LEGJOBB ESETBEN) senki ne várjon szép játékot szerintem. össze kell érnie az új csapatnak majd és a következő évet valamilyen szinten "beáldozni" hogy hosszútávon sikeresek legyünk.
csak örülnék neki...
régen én is őt akartam. de aztán jobban belegondoltam és mostmár ott tartok hogy jaj csak őt ne. khedira nála is alapkezdő, götze még midngi nem tűnt fel neki hogy a kezdőben a helye..mindegy is, ő se jön.

RaúlRealMadrid
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 19., vasárnap 20:55

nmate írta:Löw egy nyomi, őt neveznétek lelkes edzőnek?
Conte... :lol:
Löwre nem mondtam, hogy lelkes edző, csak örülnék neki... Contéval pedig mi bajod? Bíztatja a csapatot, tud motiválni és elég szépen visszahozta a Juvét az élbolyba.

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 19., vasárnap 20:51

Löw egy nyomi, őt neveznétek lelkes edzőnek? Egy tök középszerű edző, aki jóban van a német pajtásaival... + maradna nála Khedira is, azt garantálom.

Klopp oké, remek edző, de kérdés hogyan bánna a "sztárokkal".

Conte... :lol: szerk: az vele a bajom, mint Ancelottival: olasz és fos focit játszat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2013. május 19., vasárnap 20:56-kor.
AntiCRclub vezető

Casso

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 19., vasárnap 20:51

Conte a mozdíthatatlan. Kloppra nagyobb esélyünk van...

RaúlRealMadrid
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 19., vasárnap 20:46

Casso írta:
RaúlRealMadrid írta:Nekünk most valami olyan szenvedélyes edző kéne, mint ami a Benficánál van (nem tudom a nevét). Ő szerintem jobban elfárad a partvonal mellett, mint a játékosok a pályán.
Jorge Jesus, de ilyen akár Antonio Conte és Jürgen Klopp is.
Conténak én nagyon örülnék, de akár Löwnek is. Klopp? Mozdíthatatlan, ez biztos... :(

Casso

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 19., vasárnap 20:42

RaúlRealMadrid írta:Nekünk most valami olyan szenvedélyes edző kéne, mint ami a Benficánál van (nem tudom a nevét). Ő szerintem jobban elfárad a partvonal mellett, mint a játékosok a pályán.
Jorge Jesus, de ilyen akár Antonio Conte és Jürgen Klopp is.

Erti

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 19., vasárnap 20:42

Jorge Jesus a Benfica edzője. Őt mondjuk szívesebben látnám itt a padon, mint Ancellotit. Nagyon jó munkát végez a Benficánál
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Erti 2013. május 19., vasárnap 20:45-kor.

RaúlRealMadrid

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 19., vasárnap 20:40

Nekünk most valami olyan szenvedélyes edző kéne, mint ami a Benficánál van (nem tudom a nevét). Ő szerintem jobban elfárad a partvonal mellett, mint a játékosok a pályán. :D

Erti

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 19., vasárnap 20:40

Erti írta:
Galacticos írta:akkkor a psg-ben mit csinál?
bajnokcsapat lettek két szezon alatt. nyáron jöttek a jó játékosok, egyből megnyerték a franciabajnokságot. persze más a francai meg a spanyolbajnokság, tudom.
Tavaly mikor átvette a PSGt Kombouarétól vezették a bajnokságot. Aztán mégis csak másodikak lettek. Az idei bajnokságban sem volt olyan egyértelmű neki, mint amit a játékosanyaguk sugall. Ez alapján szerintem nem végzett ott valami kiváló munkát. Bár ettől még lehet sikeres itt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Erti 2013. május 19., vasárnap 20:43-kor.

Casso

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 19., vasárnap 20:36

A pénz nem egyenlő az építkezéssel. Ide egy jó rendszer kell most. Ha h*lye hozzá akkor semmit nem érünk vele. Motiválni szerintem abszolút nem tud. Nem az a típusú edző aki kiköpi a tüdejét és a játékosok meghalnak érte. Nekünk pedig egy ilyen kellene. Nagy szám, hogy megnyerték a bajnokságot ez mondjuk szerintem ALAP elvárás. Ezek mellet a ligakupát és a Francia kupát is elbukták. Pedig egy ilyen erős kerettel illet volna megnyerni azt is.

Nem fog ő radikális változásokat hozni amire szükségünk lenne. Casillas posztja szépen vissza lesz adva ezzel rögtön belopva magát a szurkolók szívébe. És szerintem maradnak a flop játékosok is. 1-2 igazolást várhatunk jó esetben. Álmom egy Conte, Klopp típusú edző.

RaúlRealMadrid

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 19., vasárnap 20:36

Galacticos írta:
Casso írta: Romokban leszünk Ő pedig képtelen építeni...
akkkor a psg-ben mit csinál?
bajnokcsapat lettek két szezon alatt. nyáron jöttek a jó játékosok, egyből megnyerték a franciabajnokságot. persze más a francai meg a spanyolbajnokság, tudom.
a játékuk már most is jó, nézhető, sokszor nézhetőbb mint a mienk. a barca ellen sem álltak be bekkelni.
Bajnokság, azt bármelyik edző képes lenne nyerni egy olyan csapattal egy olyan ligában. Tavaly kb. a világon mi voltunk a legerősebbek, mi voltunk a legjobb formában és megnyertük a bajnokságot...
Ha most itt jön ő és összevásárolunk mindenkit, akkor mi is nyerünk bajnokságot. Ez van, áncselotti nem tud csapatot építeni, nem ő kellene most nekünk...

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 19., vasárnap 20:30

Casso írta: Romokban leszünk Ő pedig képtelen építeni...
akkkor a psg-ben mit csinál?
a játékuk már most is jó, nézhető, sokszor nézhetőbb mint a mienk. a barca ellen sem álltak be bekkelni.

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 19., vasárnap 20:29

Carlo előnye, hogy egy sikeres edző, nemzetközi rutinnal és kupákat is fel tud mutatni. Hátránya az az unalmas foci amit játszat, nekem ne mondja senki, hogy a Barca ellen támadott, mert az hülyeség. Kontráztak keményen.

Nekem most egy szép focit játszató edző kéne így Mourinho után.
AntiCRclub vezető

Casso

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 19., vasárnap 20:26

Nem, ne maradjon, de Ancelotti nem most kellene. Romokban leszünk Ő pedig képtelen építeni...

adamzz
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 19., vasárnap 20:25

Inkább maradjon a portugál? Annál nem lenne rosszabb.Akárki is jön, új ingereket kapnak a játékosok és az egész csapat vérfrissitésen megy át. Ez most kell.

Casso

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 19., vasárnap 20:21

Egyre jobban úgy néz ki, hogy jön Ancelotti. Leonardo nyilatkozta, hogy arra kérte a vezetőséget, hogy hadd jöjjön ide. Istenem ments meg minket. :roll:

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 19., vasárnap 20:17

sonic írta: ha tenyleg jonne Pirlo,
ha annyira akarta volna akkor a psgbe is vihette volna.
ha kaká is annyira a nagy kedvence lenne simán elvihette volna már tavaly nyáron is.
persze adja meg kakának majd a lehetőséget a következő szezonban, ugyanúgy ahogy mindenkinek.

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 19., vasárnap 20:11

Ha jön Carlo,akkor hozza majd Pirlot,Kaká meg betonkezdő lesz. :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

RaúlRealMadrid

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 19., vasárnap 20:08

sonic írta:Nemtudom milyen fejet vagnanak azert az emberek a Bernabeuban, ha tenyleg jonne Pirlo, es jovore az elso meccsen a kezdoben egyutt vigyorognanak Khediraval Alonsoval es KAKAVAL (!!), es jonne a brillians diamond... :hmmm:
Na ezt innen nagyon gyorsan takarítsd el. Látni és emlékezni sem akarok erre az irományra itt. Még a gondolat is rossz. :vivo: :vivo:
A felállás viszont lehet jó lenne, csak a két szélen kicsit feljebb tolva a szélsőket. 2 csatárt egyszerre megnéznék. :mrgreen:

Vissza: “Labdarúgás”