Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. március 3., hétfő 14:54

Jó, de a gólpassz még mindig azt jelenti, hogy a gól előtti passz. :D Nem megítélés kérdés és nem tesz különbséget aközül, hogy kihagyhatatlan helyzetbe hoztad a csapattársat vagy odaadtad neki és berobogott vele a kapuig. Emlékszem Jesének volt egy meccse, ahol kétszer lepasszolta a labdát, itt meg mindenki dobott tőle egy hátast, hogy 2 gólpasszt is adott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 3., hétfő 14:48

Realista24 írta:Tegnap Bale pajtás nyomott egy 65%-os passzpontosságot :lol:
Mondjuk ezt a whoscored-t sem tudom egyre inkább komolyan venni...olyan pontszámokat ad, hogy... :x
Hát igen, a pontszámokkal nem kell foglalkozni. :D Mondok egy példát én is, Terry odapasszolja a labdát a félpályáig visszamozgó Hazard-nak (csak hogy a Chelsea-nél maradjunk), a belga végigszáguld az ellenfél térfelén, kicselez hét embert, aztán bevágja a pipába, Terrynek meg beírnak egy gólpasszt és fel is megy az értékelése 1-2 pontot minimum. :D

Ettől eltekintve szerintem hasznos oldal a WhoScored.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. március 3., hétfő 14:44

Realista24 írta:Tegnap Bale pajtás nyomott egy 65%-os passzpontosságot :lol:
Mondjuk ezt a whoscored-t sem tudom egyre inkább komolyan venni...olyan pontszámokat ad, hogy... :x
Nagyon száraz a whoscored pontozás, mostanában tűnt fel, pedig nem rossz alapokra épül, de pl. Hazard kétszer megtolja és beírnak 2 cselt aztán már 7-es a teljesítménye... Meg ilyen apróságok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 3., hétfő 14:24

Tegnap Bale pajtás nyomott egy 65%-os passzpontosságot :lol:
Mondjuk ezt a whoscored-t sem tudom egyre inkább komolyan venni...olyan pontszámokat ad, hogy... :x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 3., hétfő 14:12

Realista24 írta: Térdeltet, amíg van helye. Amint elfogy, elfogy a walesi is. Képes szép megoldásokra, de nagyon ritkán húzza meg.
Két elődöntő, Clascio. Ha ezeken domborít, kussban maradok.
Alairom amit mondasz. Vedem a walesit, de teny hogy a bajnoksagban lepkefing az esetek nagy reszeben. A bl-ben jo, de ott is csak a bajnoki onmagahoz kepest, amugy egy fullos formanal nem emelnenk ki hogy huu meg haa. Ettol fuggetlenul fontos golokat varok tole a tavaszi kulcsmeccseken.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 3., hétfő 13:12

ziro4vr írta:
peti_madrid írta:Lassan én is belátom, hogy ez a faszi a bajnoki meccseken idén már nem fog nagy valamit letenni az asztalra, egyszerűen idegen neki még a spanyol foci. Ellenben a BL-ben (lol mekkora rímkreátor vagyok) igazán jó lehet, ezt megmutatta a Schalke ellen is. Tudom, hogy a S04 nem a legveretesebb ellenfél, de más stílusú focit játszanak, amit jobban tud kezelni Gáresz. Majd meglátjuk, én még bizakodok :coffee:
csak a barca ellen süljön el a lába. a bl-ben nem lesz gond, ott már térdeltet
Térdeltet, amíg van helye. Amint elfogy, elfogy a walesi is. Képes szép megoldásokra, de nagyon ritkán húzza meg.
Két elődöntő, Clascio. Ha ezeken domborít, kussban maradok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 3., hétfő 13:06

peti_madrid írta:Lassan én is belátom, hogy ez a faszi a bajnoki meccseken idén már nem fog nagy valamit letenni az asztalra, egyszerűen idegen neki még a spanyol foci. Ellenben a BL-ben (lol mekkora rímkreátor vagyok) igazán jó lehet, ezt megmutatta a Schalke ellen is. Tudom, hogy a S04 nem a legveretesebb ellenfél, de más stílusú focit játszanak, amit jobban tud kezelni Gáresz. Majd meglátjuk, én még bizakodok :coffee:
csak a barca ellen süljön el a lába. a bl-ben nem lesz gond, ott már térdeltet
Nem illik.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. március 3., hétfő 13:01

Lassan én is belátom, hogy ez a faszi a bajnoki meccseken idén már nem fog nagy valamit letenni az asztalra, egyszerűen idegen neki még a spanyol foci. Ellenben a BL-ben (lol mekkora rímkreátor vagyok) igazán jó lehet, ezt megmutatta a Schalke ellen is. Tudom, hogy a S04 nem a legveretesebb ellenfél, de más stílusú focit játszanak, amit jobban tud kezelni Gáresz. Majd meglátjuk, én még bizakodok :coffee:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 2., vasárnap 22:44

Igazság szerint ma a vadló eltűnt, mint szürke szamár a ködben. Csakhogy az állatos hasonlatoknál maradjunk :mrgreen:
Nem baj, jön majd a sálke, aztán lehet megint alázni. Plusz az el Clásicón is értékelhetőbb teljesítményt várok el. Lassan ideje lesz nagy meccsen is villantani.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 2., vasárnap 21:08

Csípem Balet, de ez nagy tùlzás... Az első 45 percben azt se tudtam, hogy pályán van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 2., vasárnap 21:07

dannen írta:
Gareth Bale írta:Azt hiszem nem lehet kétséges, hogy ma Gareth volt a meccs legjobbja.

Bár a gól a mai napon elmaradt..., de cikázása az atletico védők között számomra felejthetetlen élmény marad.
troll? :lol:
CR új felhasználója. Kéretik nem reagálni rá többet. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 2., vasárnap 21:03

fifábú ki. :mrgreen: :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Gareth Bale
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. március 2., vasárnap 20:43
Kedvenc játékosaid: CR7,GB szivecske11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Gareth Bale » 2014. március 2., vasárnap 21:00

Azt hiszem nem lehet kétséges, hogy ma Gareth volt a meccs legjobbja.

Bár a gól a mai napon elmaradt..., de cikázása az atletico védők között számomra felejthetetlen élmény marad.

Kérte és osztogatta a labdákat... együtt élt a játékkal. Gratulálok GB11 :salute:

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. február 27., csütörtök 21:09

Neked van igazad géci, bár nekem máshogy tűnt.
Viszont Ronaldo beljebb húzódása megkönnyíti a dolgát, hiszen sokszor nincs balon ember, és akkor a jobbon játaszunk. A másik, hogy a letámadó játékunk miatt sok labdát szerzünk, ezért jó, ha CR7 középen van, mert ott hamarabbkap labdát, és egyedül, vagy passz után befejezheti. Lásd. 6 gól a Schalke ellen.
És , ha kell DM ott van a vonalnál a baloson, jó ez taktika...na...
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. február 27., csütörtök 20:25

Géci írta:
attareal írta:Jó volt nagyon, kereszt labdák is bejöttek neki, 2 gól, 1 assziszt.
Nem volt viszont sokat játékban, meg kevés volt tőle a távoli lövés, én meccsenként minimum 2-3-at várnék tőle, ehelyett tegnap csak egy volt, de azért nem kell túlzásba vinni se, de egy 4-0 nál,már bátrabban kéne lövöldözni.
Remélem az ATMA ellen is hozza, amit tud, de legrosszabb esetbe is osszon ki egy gólpasszt!!!
Most ez komoly? Nem volt támadás kb ami ne ment volna rajta keresztűl... Az meg, hogy nem lövöldöz el mindent csak azt amit tisztán el tud rùgni az meg ne legyen már baj... Akkor az lenne a baj, hogy játékban kevés...
Nyugi, sztem én vagyok vele a legjobban megelégedve. Minden támadás? Lehet én emlékszem rosszul, de nekem úgy rémlik, hogy nem volt olyan sokat. De mind1, lenyeg egy, és ugyanaz.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 27., csütörtök 20:20

attareal írta:Jó volt nagyon, kereszt labdák is bejöttek neki, 2 gól, 1 assziszt.
Nem volt viszont sokat játékban, meg kevés volt tőle a távoli lövés, én meccsenként minimum 2-3-at várnék tőle, ehelyett tegnap csak egy volt, de azért nem kell túlzásba vinni se, de egy 4-0 nál,már bátrabban kéne lövöldözni.
Remélem az ATMA ellen is hozza, amit tud, de legrosszabb esetbe is osszon ki egy gólpasszt!!!
Most ez komoly? Nem volt támadás kb ami ne ment volna rajta keresztűl... Az meg, hogy nem lövöldöz el mindent csak azt amit tisztán el tud rùgni az meg ne legyen már baj... Akkor az lenne a baj, hogy játékban kevés...

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. február 27., csütörtök 19:59

Jó volt nagyon, kereszt labdák is bejöttek neki, 2 gól, 1 assziszt.
Nem volt viszont sokat játékban, meg kevés volt tőle a távoli lövés, én meccsenként minimum 2-3-at várnék tőle, ehelyett tegnap csak egy volt, de azért nem kell túlzásba vinni se, de egy 4-0 nál,már bátrabban kéne lövöldözni.
Remélem az ATMA ellen is hozza, amit tud, de legrosszabb esetbe is osszon ki egy gólpasszt!!!
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 27., csütörtök 18:01

:happy: :happy: Nagyon jól tolta tegnap, az ilyen gólokat mint az első gólja sokan Neymar-tól várták :-*
Csak így tovább :agree:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 26., szerda 23:31

R.M.C.F írta:Ma adta azt,amit minden meccsen várok tőle,gól/gólpassz...veszélyes foci,a védelem teljes lekötése.
Adom. És még ez se volt az igazi, de kb erre lehet számítani. Nem lóg ki semmiben és igenis tud kicsiben is. Csak a szabikat dumálja le valahogy Roncival, nemtudom állja a melírozását cserébe vagy valami de ő lőhesse.
Nem illik.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. február 26., szerda 23:18

remek volt ma. bízom benne, hogy egyre több ilyen meccset látunk tőle, és bizonyítja a kétkedőknek is, hogy hasznára válik a csapatnak.
viszont hozzá kell azt is tenni, hogy rengeteg területe volt, és egy meccsből felesleges kiindulni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég