OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. március 6., csütörtök 17:43

azt vágja valaki, hogyan kell egy szóval jellemezni azokat az embereket, akinek jó dumája van, és bárkivel bármit el tudnak hitetni ?
gondolok itt főleg az olyanra, aki mindent be tud mesélni a nőknek, minden szituációt ki tud magyarázni, még az okosabbakból is hülyét csinál.
van erre a magyarban konkrét szó ? :mrgreen:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. március 6., csütörtök 17:41

szerintem 2014es naptári évben a legeredményesebb
Kép

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: szilamer » 2014. március 6., csütörtök 17:37

Mai egyik rövidhír nem lett elírva?

"11 góljával ezidáig a csapat legeredményesebb gólszerzője Forrás: Madridom.hu"

Benzemarol van szó. Ezt a mondatot nem igazán értem.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. március 6., csütörtök 15:15

láttam én is ,de nekem qrvára nem jön be
Kép

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. március 6., csütörtök 14:59

Igazából nem tudom, hogy melyik topikba írjam, szóval dobom ide:

A Nike kiadta az új cipőjét, a Magistát, ami olyan, mint egy zokni stoplikkal. Vélemények?

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 6., csütörtök 11:25

Chancee9 írta:nem tudom hol a legmegfelelőbb, de kinek mi a véleménye róla: Back to the future?
ennyi:

The company's hoverboard that they supposedly invented was later revealed to be an elaborate hoax perpetrated by the comedy video website Funny or Die.[2] Much of the special effects used to give the illusion of a board actually hovering above ground was achieved using Adobe After Effects CC, a popular video editing application developed by Adobe Systems Incorporated. Michael Kitterman, a freelance motion graphics editor from Antioch, California, provided much of the final video editing, and served as lead consultant during filming to Turner Entertainment Digital Network who produced the promotional videos.

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2014. március 6., csütörtök 11:14

nem tudom hol a legmegfelelőbb, de kinek mi a véleménye róla: Back to the future?

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 5., szerda 19:40

Megnéztem neked, semmi probléma nincs vele.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2014. március 5., szerda 19:30

nem tudtam hogy hova írjam de végül ide
az lenne a kérdésem hogy a digi sport 2-n csak nekem lett szar a kép? vagy másoknak is?

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. március 5., szerda 14:58

pátkán írta:http://www.erdekesseg.hu/tanksapka-oldal/

Hmmm, ezt én sem tudtam eddig.. :hmmm:
Érdekes és szerintem nem is igaz a dolog.Épp most voltam kocsival(Suzuki Swift sedan-unk van 99-es) és ott pl mint említi is a régi autóknál a benzinkút csövének az oldala mutatja a tanksapkát.Na már most nálunk jobbra van a cső viszont a tanksapka meg balra.Am a keleti márkáknál bal oldalt van a nyugatinál meg jobb. :)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. március 5., szerda 10:19

pheco írta:
Realista24 írta:Rossz a kérdés logikája.
25 van a tulajnál, kettő az inasnál, három a turistáknál. Az már más kérdés, hogy le lettek húzva :lol:
Köszönöm, végre mehetek aludni :mrgreen:
így van. ott próbál betenni a feladat hogy ő a 27 dollárra ráteszi a jattot pedig a jattal együtt 27 dodó a szoba.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2014. március 5., szerda 10:17

http://www.erdekesseg.hu/tanksapka-oldal/

Hmmm, ezt én sem tudtam eddig.. :hmmm:
joabulicsak

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 5., szerda 9:50

Van egy kis problémám..Egyes nevek/szavak mellett egy zöld köröcske és egy jobbra,srégen mutató zöld nyilacska van. Amikor ráviszem a kurzort akkor ezt írja ki: "Click to Continue -> by NetoCoupon" és felette a Top Eleven facebookos manageres játék. Nem is zavarna ez annyira, de bejön ilyen NetoCoupon-os reklám a youtube videóim alatt.

Adblock, Adblock PRO felvan telepítve...

Valaki esetleg? :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9204
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 4., kedd 23:59

pheco írta:Megérkezvén a szállodába, három amerikai kényelmes szállást kér a tulajdonostól, így egy háromszobás lakosztályt rendeltek. 30 dollárért fel is kínáltak nekik egy gyönyörű lakosztályt, a turisták pedig felmentek, hogy megnézzék. Megfelelőnek találtak mindent, s így fejenként 10-10 dollárt összeadtak, és átnyújtották az őket felkísérő háziszolgának. Mikor a háziszolga átadta a tulajdonosnak a 30 dollárt, az akkor jött rá, hogy tévedett, hiszen a háromszobás lakosztály ára csak 25 dollár. Így a háziszolgával visszaküldött öt darab egydollárost. A háziszolga felfelé menet arra gondolt, hogy nehéz volna az öt darab egydollárost három ember között szétosztani, s ezért kettőt zsebre vágott, a három turistának pedig 1-1 dollárt adott vissza. Így végül mindenki 9 dollárt fizetett, ami 3 x 9 = 27 dollár; két dollár a háziszolga zsebében maradt, s ez összesen 27 + 2 = 29 dollár, pedig eredetileg hárman 30 dollárt adtak össze.

Mi a megoldás? Fejtörő topikba lenne a helye, de azt kevesebben nézik. Nem tudok rájönni.

Petert idézve: lehet, hogy hülye vagyok, de egy biztos nem vagyok, még pedig hülye, na az nem vagyok :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 4., kedd 23:49

Realista24 írta:Rossz a kérdés logikája.
25 van a tulajnál, kettő az inasnál, három a turistáknál. Az már más kérdés, hogy le lettek húzva :lol:
Köszönöm, végre mehetek aludni :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 4., kedd 23:43

pheco írta:Megérkezvén a szállodába, három amerikai kényelmes szállást kér a tulajdonostól, így egy háromszobás lakosztályt rendeltek. 30 dollárért fel is kínáltak nekik egy gyönyörű lakosztályt, a turisták pedig felmentek, hogy megnézzék. Megfelelőnek találtak mindent, s így fejenként 10-10 dollárt összeadtak, és átnyújtották az őket felkísérő háziszolgának. Mikor a háziszolga átadta a tulajdonosnak a 30 dollárt, az akkor jött rá, hogy tévedett, hiszen a háromszobás lakosztály ára csak 25 dollár. Így a háziszolgával visszaküldött öt darab egydollárost. A háziszolga felfelé menet arra gondolt, hogy nehéz volna az öt darab egydollárost három ember között szétosztani, s ezért kettőt zsebre vágott, a három turistának pedig 1-1 dollárt adott vissza. Így végül mindenki 9 dollárt fizetett, ami 3 x 9 = 27 dollár; két dollár a háziszolga zsebében maradt, s ez összesen 27 + 2 = 29 dollár, pedig eredetileg hárman 30 dollárt adtak össze.

Mi a megoldás? Fejtörő topikba lenne a helye, de azt kevesebben nézik. Nem tudok rájönni.

Petert idézve: lehet, hogy hülye vagyok, de egy biztos nem vagyok, még pedig hülye, na az nem vagyok :mrgreen:
Rossz a kérdés logikája.
25 van a tulajnál, kettő az inasnál, három a turistáknál. Az már más kérdés, hogy le lettek húzva :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 4., kedd 23:35

Megérkezvén a szállodába, három amerikai kényelmes szállást kér a tulajdonostól, így egy háromszobás lakosztályt rendeltek. 30 dollárért fel is kínáltak nekik egy gyönyörű lakosztályt, a turisták pedig felmentek, hogy megnézzék. Megfelelőnek találtak mindent, s így fejenként 10-10 dollárt összeadtak, és átnyújtották az őket felkísérő háziszolgának. Mikor a háziszolga átadta a tulajdonosnak a 30 dollárt, az akkor jött rá, hogy tévedett, hiszen a háromszobás lakosztály ára csak 25 dollár. Így a háziszolgával visszaküldött öt darab egydollárost. A háziszolga felfelé menet arra gondolt, hogy nehéz volna az öt darab egydollárost három ember között szétosztani, s ezért kettőt zsebre vágott, a három turistának pedig 1-1 dollárt adott vissza. Így végül mindenki 9 dollárt fizetett, ami 3 x 9 = 27 dollár; két dollár a háziszolga zsebében maradt, s ez összesen 27 + 2 = 29 dollár, pedig eredetileg hárman 30 dollárt adtak össze.

Mi a megoldás? Fejtörő topikba lenne a helye, de azt kevesebben nézik. Nem tudok rájönni.

Petert idézve: lehet, hogy hülye vagyok, de egy biztos nem vagyok, még pedig hülye, na az nem vagyok :mrgreen:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. március 4., kedd 12:25

Pipita írta:
Putyin írta:"Bemehetsz egy boltba és vehetsz magadnak orosz katonai egyenruhát. A krími bázisokat elfoglaló katonák nem oroszok voltak, hanem a helyi önvédelmi erők tagjai, hiába volt rajtuk orosz egyenruha"
:lol: :lol:

Megnyugodtam, szerencsére háború sem lesz, csak megölnek majd pár millió embert és elfoglalják az országaikat, de háború az nem lesz. :lol:
True story.. :lol: :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. március 4., kedd 12:17

Putyin írta:"Bemehetsz egy boltba és vehetsz magadnak orosz katonai egyenruhát. A krími bázisokat elfoglaló katonák nem oroszok voltak, hanem a helyi önvédelmi erők tagjai, hiába volt rajtuk orosz egyenruha"
:lol: :lol:

Megnyugodtam, szerencsére háború sem lesz, csak megölnek majd pár millió embert és elfoglalják az országaikat, de háború az nem lesz. :lol:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. március 4., kedd 11:34

'shutterisland írta:eddig pár kivétellel csak párosával láttam őket, szóval tulajdonképpen három páros van a helyközi és helyi járatokra összesen, ami tekintve, hogy csak a békéscsaba-újkígyós-békéscsaba útvonalon megy mondjuk 30 járat naponta, és ez pár százaléka lehet a megye napi összesített buszközlekedésének...hát ha nem kamuzott, vagy nem változott azóta a helyzet, akkor nem viszik túlzásba.
Csak úgy mellesleg: a Szabolcs Volánnál sincsenek többen, sőt. Volt időszak tavaly, hogy egyáltalán nem is volt ellenőr, mert a volán nem jutott dőlőre az ellenőröket foglalkoztató céggel így időbe telt, míg maga a volán újra egy saját ellenőri csapatot kovácsolt össze. Most tartunk úgy, hogy cirka két pár dolgozik, azok is csak a neccesebb útvonalakon, ahol sokan bliccelnek, ahol úgymond kisebbségi falvak vannak, ezért leginkább ott járnak. Elvétve találkozom ellenőrökkel a mi útvonalunkon, két havonta ha ötször... és akkor már sokat sokat is mondtam.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég