Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Attii
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:11
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Özil, Raul,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Attii » 2013. május 20., hétfő 13:15

A Santos a Realtól vár egy komoly ajánlatot Neymarért

A Santos megerősítette, hogy visszautasította a Barcelona Neymarért tett ajánlatát, arra számítva, hogy a Real Madrid egy vonzóbb ajánlatot tesz az ifjú brazilért.

“Volt egy nagyon őszinte beszélgetés. A megbeszéléseket folytatni kell, mert az ajánlat nem volt elég jó a számunkra. – mesélte a Radio A Xarxának az elnök.

Megerősítette, hogy a Santosnál rövid időn belül a Realtól is várnak egy ajánlatot, majd hozzátette: “Tudjuk, hogy a Real Madrid is készül egy ajánlattal, ami kedvezőbb lesz számunkra.” :coffee:

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 20., hétfő 13:11

morientes írta: Egy dolog mikor néha valaki átkeveredik a jobb oldalra esetenként,vagy az összeállításban ott a helye.Nyilván azérr Ronaldo maradna a bal szélen ha Bale idejönne.
A másik,nekem egyszerűen nem paszol bele abba a kispasszos,kényszerítős játékba,amit sztm te is látni szeretnél...
Szerintem simán átszoktatható jobboldalra. Egyre többet van ott, és egyáltalán nem tolja rosszul. Sôt a pálya minden pontján megtalálható, nagyon szabadan játszik.
Rá pont nem igaz ez a "ragaszkodjunk" az eredeti posztjához dolog, mivel ha így tettek volna, még mindig egy közepes képességü hátvéd lenne.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 20., hétfő 13:09

Szerintem érthető ha carvajal MÉG maradna, miért kellene eldobnia mindent és jönnie? Megy neki,elindult a bicaj.......kár lenne megtörni , főleg hogy biztos kezdő nem lenne.
Ha úgy érzi megy ott neki,fejlődik,akkor maradjon csak,én is ezt javasolnám neki.....ráér még jönni egy év múlva is.....vagy kettő,amikor kész már egy madridra.

Ha most nem jön vissza, akkor szerintem később se fog már. Max úgy, hogy adjuk tovább. Ha most nem lenne kezdő nálunk, akkor soha nem lenne, mert most konkrétan nincs konkurenciája. Arbeloa sosem volt nagy szám, de mostanra bárki jobb nála. Ramos középen van, Essien megy vissza Chelsea-be. Egy közepes teljesítménnyel már fix kezdő lenne nálunk. Viszont ha nem jön, akkor is fogunk valakit hozni jobb oldalra. És ha hozunk valakit, akinek jól megy, akkor minek hoznánk vissza Carvajalt, de ha vissza is hozzuk, miért tennénk a kezdőbe? Azért nem tűnik egyelőre olyan istenáldotta nagy tehetségnek ő se, de a körülmények miatt most simán kezdő lehet a nevelőklubjában. Szerintem hülye lenne nem kihasználni a helyzetet.
6,5 millióból itt is van, ne kelljen már még jobb oldali védő után futkozni, meg 15 milliókat kiadni még.
nézd meg a tegnapi gólját. ott is honnan indult.
nagyon sokszor van a jobb oldalon, ahogy középen is sokat van. már nem egy futóbolond balszélső aki csak bead meg baloldalról lövi a hosszúkat az inter ellen.
Amikor mostanában láttam Bale-t, többször volt a jobb oldalon, mint a balon.
Sahin bele lehetne venni Gündogan üzletbe - 5 millio és Sahin Gündoganért
Garayval lenne egy jó védőnk 5 millioért akivel lehetne Pepet pótolni (érte 20 millio körül is kaphatnánk)
Carvajal megint 5 millio lehetne - bár szerintem ha Denist és Jeset odaadnák így fejlődni (nekik nem kellene az első keretben a padon szürkülni - be kell robbanjanak valahol ahol van lehetőségük játszani) akkor eltekintenének az 5 milliótól is
Sajnos Gündogan kicsit több lenne, mint 10 millió...(Sahint 5,5 millióért vehetik meg a szerződése szerint)

Garay meg nekünk is 10 millió lenne. (20ért lehet vinni, felét kell kifizetnünk.) én egyébként ha megoldható lenne, cserélném Pepére.(mármint nem közvetlenül)

Ancelottiért meg nagyon azt akarják, hogy pengessünk. Szerintem kénytelenek is leszünk 1-2 milliót ledobni az asztalra.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 20., hétfő 13:05

Galacticos írta:
morientes írta:Egy olyan szélsőért akit a jobb oldalon csak minden szökőévben lehet felfedezni.
nézd meg a tegnapi gólját. ott is honnan indult.
nagyon sokszor van a jobb oldalon, ahogy középen is sokat van. már nem egy futóbolond balszélső aki csak bead meg baloldalról lövi a hosszúkat az inter ellen.
Egy dolog mikor néha valaki átkeveredik a jobb oldalra esetenként,vagy az összeállításban ott a helye.Nyilván azérr Ronaldo maradna a bal szélen ha Bale idejönne.
A másik,nekem egyszerűen nem paszol bele abba a kispasszos,kényszerítős játékba,amit sztm te is látni szeretnél...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 20., hétfő 12:59

60? Legutóbb, mikor olvastam még 90-et kértek érte. :hmmm: Bár a hétvégén nem voltam net közelében.
Àllítólag mi kináltunk megint annyit,de választ még nem kaptunk.A spurs 170ezer fontot kinál neki hetente,de most,hogy eldőlt,hogy nem indul a tottenham a BL-be,lehet hogy mégsem marad,hanem sajnos jönne ide... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 20., hétfő 12:56

morientes írta:Egy olyan szélsőért akit a jobb oldalon csak minden szökőévben lehet felfedezni.
nézd meg a tegnapi gólját. ott is honnan indult.
nagyon sokszor van a jobb oldalon, ahogy középen is sokat van. már nem egy futóbolond balszélső aki csak bead meg baloldalról lövi a hosszúkat az inter ellen.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 20., hétfő 12:49

Matt009 írta:Az tök jó, csak nincs megfelelő minőségű kh/bhv csere, illetve van 1 db szélsőnk 2 posztra csere nélkül.
Vagy 4-3-3 a remélt felállás? Akkor még nagyobb a gond. 4 ember van 3 kp-s posztra, és ha Özillel szélsőként számolunk, akkor is csak a kezdő van meg, csere szélső nincs.
Nem szokásom Mike-ot védeni, mivel nem értünk egyet Özil témában( :mrgreen: ), de ajánlom figyelmedbe ezt a részt ->
Mike írta:és akkor még saját zsebből nem is vettünk senkit.
Egy szóval sem mondta, hogy a padra ne hozzunk megfelelő minőséget. Azt boncolgatta, hogy miért nem elképzelhetetlen egy nagyobb volumenű költekezés.
Matt009 írta:Annyira idegesít engem ez az elvakult DM, Higu, Khedira utálat, ami nyilván a sikertelen szezon miatt a tetőfokára hágott, és a sok vérpistike nem lát a dühtől, csak eladni mindenkit, akire valamilyen szinten rá lehet kenni a csapat gyengélkedését. Csak senki nem realizál 2 dolgot (tisztelet a kivételnek):
- Egy csapat erőssége nem csak a kezdő erősségétől függ, hanem a pad minőségétől. Idén sok meccs azon ment el, hogy nem volt játékos a padon, aki lendített volna a csapat játékán.
- Ugyanez a csapat egy évvel korábban a fent említett nehezékkel is alázott spanyolhonban, és a BL-ben is egész meggyőző volt.
Mert tavaly még nem ismerték ki annyira a játékunkat, és mert akkor még általában a földön játszottunk, és nem ívelgettünk. Volt kondink, mert az edzői stáb nem cseszte el az előszezonbeli felkészítést. Az, hogy az edző elvesztette az öltözőt, már csak a hab a tortán. Ezt is realizálni kell.
Ahogy azt is, hogy az általad említett játékosoknál van jobb (szerintem Khedira igen is jó játékos, ebben nem osztom a fórum többségének a véleményét, de nem fekszik Neki a spanyol stílus). Ha lehet hozni ezeket az embereket, akkor ezt a triót el kell adni, mert belőlük lehetne pénzt csinálni (a Realnál sem fán terem a pénz), valószínűleg a padot sem tűrnék úgy, és ha padoznának, akkor a piaci értékük igen csak esne, mire egy év múlva távozni szeretnének. Ettől még a padot természetesen fel kell tölteni megfelelő emberekkel.
Matt009 írta:A különbség hol mutatkozott? Marcelon. Az ő előretolt bhv játéka miatt mi pszeudo 3-3-3-1et játszottunk, és ez miatt a kp-n relative meg volt az áhított 3. kkp-s. Marcelo helyét pedig Ramos tanárilag biztosította. Tehette, mert Marcelo előrébb történő szűrőmunkája a kp-nkat erősebbé tette, és így kisebb volt a nyomás hátul.
Marcelo hiányát tetézte a belső viszály, és a leeresztés, ami a korán elbukott bajnoksággal járt. Miért mentünk túl az MU-n? Mert fel voltunk pörgetve a köztes Barca meccsekkel. A BL későbbi szakaszában már nem volt ez a felpörgetett lelkiállapot, és leeresztettünk. Ennek az oka a Galata elleni idegenbeli meccs, a BVB elleni kiesés és a kupa elvesztése is. Lehet bűnbakot kreálni a KHÖD kvarrtettből, de nem csak ők buktak itt meg, hanem CR-en, Varane-on és Modricon kívül megbukott mindenki, ha nem teljesítménnyel, akkor hozzáállással vagy viselkedéssel (Ramos, Iker).
A különbség több dolgon is mutatkozott, lásd feljebb. Ha már pszeudo, akkor az inkább volt 3-1(Alonso)-3(Marcelo-Khedira-di María)-3(mert Özil is általában Benzemával egy vonalban szaladgált). A nyomás azért is volt kisebb, mert jobb volt a kondink. Odaértünk a labdás játékoshoz.
A MU-n azért (is) mentünk túl, mert Nanit kiállították, és az egyik edző ezt gyorsabban tudta lereagálni.
Milyen viselkedéssel bukott meg Casillas? Hogy képviselte a csapat és a madridizmus értékeit, és (amit Mourinho kért) négyszemközt közölte Vele a meglátásait?
Matt009 írta:Bocs, hogy kicsit feldúlt hangvételűre sikeredett, és ezek a dolgok nem csak neked szólnak Mike, hanem mindenkinek, aki a düh miatt ki akarja árusítani azt, amit nem biztos, hogy ki kellene.
Logikus érvek már nem szól(hat)nak emellett, csak a düh?
Matt009 írta:Azoknak akik pedig 10-20 millióért eldobnák Khedirát/Higut azoknak azt tudom mondani, hogy ők 0 üzleti érzékkel rendelkeznek, és pont az ilyen szemlélet miatt van az, hogy a Real drágán vesz, és aránytalanul olcsón ad el. Jó üzleti politikával ezekért a játékosokért 30+ milliót is lehet kapni. Persze könnyű, mert Perez majd úgyis vesz 40-50 milláért új arcot. Csak az a rossz hír, hogy a 30-40-50 millás arcok semmivel sem jobbak, mint Higu/Khedira, csak mivel ők nem itt játszanak és noname klubokban jól teljesítenek, azt hisszük, hogy ők majd jobbak lesznek.
A 10-20 millió az nem 0 üzleti érzék, hanem egyszerűen hülyeség. Ezzel egyetértek. De a Real nem ezért ad olcsón, és vesz drágán.
A Lens is egy noname klub, nem? És onnan olcsón is jött. Nem mindenki, akiért 40-50 millió t kérnek jobb a Khedira/Higuaín/Özil/di María kvartettnél (+ Arbeloa), de igen, van, aki jobb. És értük borsos árat kérnek.
Matt009 írta:Nem..., soha nem lesz így. Az utolsó tündérmese, amiben én hittem az Sahin leigazolása volt...
Sahinnnál más is közrejátszott.
Matt009 írta:Ráadásul Higu itt egyértelműen másodhegedűs volt...
Ezért kezdett a BL selejtezőkben is.
gerzsoooo írta:Carvajal megint 5 millio lehetne - bár szerintem ha Denist és Jeset odaadnák így fejlődni (nekik nem kellene az első keretben a padon szürkülni - be kell robbanjanak valahol ahol van lehetőségük játszani) akkor eltekintenének az 5 milliótól is
Már kaptunk egy ajánlatot, hogy ha Cheryshevet odaadjuk végleg, akkor eltekintene a 8 milliótól.
morientes írta:
azért elég érdekes , hogy itt ezen a fórumon is elég nagy százalékban balet preferáljuk neymar helyett, de a spanyolok meg le lettek szólva mikor hatalmas %ban garethre voksoltak :lol: amúgy én is balere nyomtam, nem kéréds, hogy kevesebb kockázatot vállalunk vele és ezt nem negatív értelemben írom. :-)
Az ám,60millioert tiszta olcsóság.Amolyan igazi alkalmi vétel.Egy olyan szélsőért akit a jobb oldalon csak minden szökőévben lehet felfedezni.De csak jöjjön.Csak azt bánom hogy nincs belőle mindjárt 2 :roll:
60? Legutóbb, mikor olvastam még 90-et kértek érte. :hmmm: Bár a hétvégén nem voltam net közelében.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 20., hétfő 12:45

azért elég érdekes , hogy itt ezen a fórumon is elég nagy százalékban balet preferáljuk neymar helyett, de a spanyolok meg le lettek szólva mikor hatalmas %ban garethre voksoltak :lol: amúgy én is balere nyomtam, nem kéréds, hogy kevesebb kockázatot vállalunk vele és ezt nem negatív értelemben írom. :-)
Az ám,60millioert tiszta olcsóság.Amolyan igazi alkalmi vétel.Egy olyan szélsőért akit a jobb oldalon csak minden szökőévben lehet felfedezni.
De csak jöjjön.Csak azt bánom hogy nincs belőle mindjárt 2 :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 20., hétfő 12:37

Los Blancos írta:
azért elég érdekes , hogy itt ezen a fórumon is elég nagy százalékban balet preferáljuk neymar helyett, de a spanyolok meg le lettek szólva mikor hatalmas %ban garethre voksoltak amúgy én is balere nyomtam, nem kéréds, hogy kevesebb kockázatot vállalunk vele és ezt nem negatív értelemben írom.
Remélem megint a selejt "b" verziót hozzuk akkor mint szoktuk. :mrgreen: :mrgreen:
Te nagyon szereted ezt a selejt szót. Még indokolatlanul is használod, mert ha Bale nálad selejtnek számít, akkor elég kevés örömöd lehet a mai fociban.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 20., hétfő 12:36

Inigo Martinezt megint meg kellene próbálni. Őt kivásárolni nem lenne olyan borzalmas 10 millio körül.
Az a kivásárlási ár jó lesz 30 millának is! :roll:
Albiolt meg pénzt Banegaért meg lehetne próbálni szerintem még bele is menne a Valencia.
Az lehet, csak a Real Madridot nem érdekli Banega! :(
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 20., hétfő 12:35

nem hiszem, hanem tudom, hogy egy Verratti, Gündogan már most fényévekkel jobb mint Sami. Neymarhoz képest sehol sincs DM és mondjuk Falcao, Agüero kettőshöz se negyon hasonlítsuk Gonzalo barátunkat.
Sahinnál ugyanez volt a szlogen, hogy fényévekkel jobb Khediránál. Láttuk...

A többi név meg oké, jobbak Higunál, de az áruk kb a duplája. Ha Falcao/Aguero érkezését egyszerre fedezzük Higu és Pepe/Coentrao eladásából, hát akkor ez már nagyon nem éri meg. Mert annyival nem jobbak Higunál. Ráadásul Higu itt egyértelműen másodhegedűs volt, Mourinho a sérülése után egy pillanatig sem számolt Higuval kezdő emberként. Én azért kíváncsi lennék rá, hogy mit tud akkor ha végigjátszik egy szezont, és 1-2 rosszabb meccs után nem találja magát a padon...

De ez mellékzönge. A probléma igazi oka az, hogy sem Aguero, sem Falcao nem igazolható le. Marad Cavani vagy Lewandovski. Ha jövőre is Benzema töketlenkedését akarjuk nézni betonkezdőként, akkor Cavani vagy Lewandovski a tökéletes vétel...

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 20., hétfő 12:33

azért elég érdekes , hogy itt ezen a fórumon is elég nagy százalékban balet preferáljuk neymar helyett, de a spanyolok meg le lettek szólva mikor hatalmas %ban garethre voksoltak amúgy én is balere nyomtam, nem kéréds, hogy kevesebb kockázatot vállalunk vele és ezt nem negatív értelemben írom.
Remélem megint a selejt "b" verziót hozzuk akkor mint szoktuk. :mrgreen: :mrgreen:

gerzsoooo
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 17:18
Kedvenc játékosaid: Hierro, R. Carlos, Zizou
Kedvenc csapatod: régiek :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gerzsoooo » 2013. május 20., hétfő 12:28

Azoknak akik pedig 10-20 millióért eldobnák Khedirát/Higut azoknak azt tudom mondani, hogy ők 0 üzleti érzékkel rendelkeznek, és pont az ilyen szemlélet miatt van az, hogy a Real drágán vesz, és aránytalanul olcsón ad el. Jó üzleti politikával ezekért a játékosokért 30+ milliót is lehet kapni. Persze könnyű, mert Perez majd úgyis vesz 40-50 milláért új arcot. Csak az a rossz hír, hogy a 30-40-50 millás arcok semmivel sem jobbak, mint Higu/Khedira, csak mivel ők nem itt játszanak és noname klubokban jól teljesítenek, azt hisszük, hogy ők majd jobbak lesznek.
Igen. Ezt nagyon adom. Most sokkal inkább tehetségeket kellen igazolni és okosan elpasszolni azokat a játékosokat akik menni akarnak.

Sahin bele lehetne venni Gündogan üzletbe - 5 millio és Sahin Gündoganért
Garayval lenne egy jó védőnk 5 millioért akivel lehetne Pepet pótolni (érte 20 millio körül is kaphatnánk)
Carvajal megint 5 millio lehetne - bár szerintem ha Denist és Jeset odaadnák így fejlődni (nekik nem kellene az első keretben a padon szürkülni - be kell robbanjanak valahol ahol van lehetőségük játszani) akkor eltekintenének az 5 milliótól is
Ha Pepe megy simán meg kellene próbálni egy Pepe és 15-20 millio Agueroert üzletet
Inigo Martinezt megint meg kellene próbálni. Őt kivásárolni nem lenne olyan borzalmas 10 millio körül.
Albiolt meg pénzt Banegaért meg lehetne próbálni szerintem még bele is menne a Valencia.
Higuaint pedig csak és csak játékosért kellene odaadni ha Juve akkor Vidal/Pogba, ha Tottenham akkor Bale/Dembele, ha Arsenal akkor Wilshere.
Di Mariat úgyszint ha menni akar akkor kell üzletelni kell vagy nagyon jó áron. Helyére nekem pl. Belhanda vagy Sociedad másik nagy tehetsége Griezmann már régóta nagy kedvencem és nem nagyon felkapottak így viszonylag jó áron hozhatóak.
Védekező középpályásnak még Obiang jöhetne mint tehetség a Sampdoriától Ő se lenne drága. Egy Verrati, Gündogan, Alonso, Modric, Banega, Obiang sor pedig nem kevés lehetőséget és minőséget adna...
Az a baj hogy esélyt nem látok az okos taktikus igazolásra... Pedig most kis veszteséggel egy marha jó csapatot lehetne összerakni.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 20., hétfő 12:24

Azoknak akik pedig 10-20 millióért eldobnák Khedirát/Higut azoknak azt tudom mondani, hogy ők 0 üzleti érzékkel rendelkeznek, és pont az ilyen szemlélet miatt van az, hogy a Real drágán vesz, és aránytalanul olcsón ad el. Jó üzleti politikával ezekért a játékosokért 30+ milliót is lehet kapni. Persze könnyű, mert Perez majd úgyis vesz 40-50 milláért új arcot. Csak az a rossz hír, hogy a 30-40-50 millás arcok semmivel sem jobbak, mint Higu/Khedira, csak mivel ők nem itt játszanak és noname klubokban jól teljesítenek, azt hisszük, hogy ők majd jobbak lesznek.
és mért adunk el olcsón? mert innen csak a szar selejt megy... és sajnos Khedira, Higuaín, Di María azok.
Bebizonyították.

nem hiszem, hanem tudom, hogy egy Verratti, Gündogan már most fényévekkel jobb mint Sami. Neymarhoz képest sehol sincs DM és mondjuk Falcao, Agüero kettőshöz se negyon hasonlítsuk Gonzalo barátunkat.

Nagytakarítás kell!
José mellett menni-e kell a tucat embereknek is.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 20., hétfő 12:16

Facebookon most olvasom, hogy Beckham személyével visszavonul az utolsó galaktikus, akit Pérez igazolt. A k :cens:va isten ba :cens: za meg de öreg vagyok... :( :( :-@ :'(
Én már akkor öreg voltam,mikor a galaktikusok galaktikusok lettek,azabaj.... :lol: :lol: :lol:

Neymar kapcsán meg nem nagyon értem a felvetést,mi az hogy nem tolerálja a klubot,meg ilyesmi... :roll: Próbálja a legjobbat kihozni a helyzetből,ez van,ilyen a világ,könnyen eltaposnak ha nincs benned egy kis gátlástalanság...a santos lehetett volna kicsit rafkósabb.Az a helyzet hogy a temlomos
lovagok kora,meg az idealizmusé lejárt... :hmmm:

Ami meg a Khedira és Higu dolgot illeti,nem azért akarják őket eladatni a népek,mert szikrázik a düh bennük,és őket akarják megtenni bűnbaknak,hanem azért mert mindenki látja,hogy nem Real Madrid szint egyik sem.Akár mekkora nadridista is Higuain(jelentsen ez bármit)akkor sem üti meg azt a tudásbéli szintet,ami elvárható...
És addig kell eladni,míg hajlandó valaki megadni érte a 25-30m ájrót...mert most még el lehet annyiért.Most még.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 20., hétfő 11:40

Mike írta:
Tarack írta:Olyan költekezés mint 2009-ben szinte elképzelhetetlen. Ebben a válságos időkben 100 millió is túlzónak tűnik szerintem elképzelhetetlen hogy két sztárnál többet igazoljon az öreg.
nem olyan elképzelhetetlen. Ha csak a várható összegeket nézzük akkor:
Verratti for Khedira
Gündogan for DM
Carvajal for Kaká
Falcao for Higu+Pepe/Coentrao/+egy kis apró

és akkor még ott van Garay akiért ha jóltudom kapunk mi is valahány százalékot, és Sahin akivel nemtom milyen szerződés van most, meg még biztos van pár ilyen játékosunk. Adán is elmegy...

és akkor még saját zsebből nem is vettünk senkit.
Az tök jó, csak nincs megfelelő minőségű kh/bhv csere, illetve van 1 db szélsőnk 2 posztra csere nélkül.
Vagy 4-3-3 a remélt felállás? Akkor még nagyobb a gond. 4 ember van 3 kp-s posztra, és ha Özillel szélsőként számolunk, akkor is csak a kezdő van meg, csere szélső nincs.

Annyira idegesít engem ez az elvakult DM, Higu, Khedira utálat, ami nyilván a sikertelen szezon miatt a tetőfokára hágott, és a sok vérpistike nem lát a dühtől, csak eladni mindenkit, akire valamilyen szinten rá lehet kenni a csapat gyengélkedését. Csak senki nem realizál 2 dolgot (tisztelet a kivételnek):
- Egy csapat erőssége nem csak a kezdő erősségétől függ, hanem a pad minőségétől. Idén sok meccs azon ment el, hogy nem volt játékos a padon, aki lendített volna a csapat játékán.
- Ugyanez a csapat egy évvel korábban a fent említett nehezékkel is alázott spanyolhonban, és a BL-ben is egész meggyőző volt.

A különbség hol mutatkozott? Marcelon. Az ő előretolt bhv játéka miatt mi pszeudo 3-3-3-1et játszottunk, és ez miatt a kp-n relative meg volt az áhított 3. kkp-s. Marcelo helyét pedig Ramos tanárilag biztosította. Tehette, mert Marcelo előrébb történő szűrőmunkája a kp-nkat erősebbé tette, és így kisebb volt a nyomás hátul.
Marcelo hiányát tetézte a belső viszály, és a leeresztés, ami a korán elbukott bajnoksággal járt. Miért mentünk túl az MU-n? Mert fel voltunk pörgetve a köztes Barca meccsekkel. A BL későbbi szakaszában már nem volt ez a felpörgetett lelkiállapot, és leeresztettünk. Ennek az oka a Galata elleni idegenbeli meccs, a BVB elleni kiesés és a kupa elvesztése is. Lehet bűnbakot kreálni a KHÖD kvarrtettből, de nem csak ők buktak itt meg, hanem CR-en, Varane-on és Modricon kívül megbukott mindenki, ha nem teljesítménnyel, akkor hozzáállással vagy viselkedéssel (Ramos, Iker).

Bocs, hogy kicsit feldúlt hangvételűre sikeredett, és ezek a dolgok nem csak neked szólnak Mike, hanem mindenkinek, aki a düh miatt ki akarja árusítani azt, amit nem biztos, hogy ki kellene.

Azoknak akik pedig 10-20 millióért eldobnák Khedirát/Higut azoknak azt tudom mondani, hogy ők 0 üzleti érzékkel rendelkeznek, és pont az ilyen szemlélet miatt van az, hogy a Real drágán vesz, és aránytalanul olcsón ad el. Jó üzleti politikával ezekért a játékosokért 30+ milliót is lehet kapni. Persze könnyű, mert Perez majd úgyis vesz 40-50 milláért új arcot. Csak az a rossz hír, hogy a 30-40-50 millás arcok semmivel sem jobbak, mint Higu/Khedira, csak mivel ők nem itt játszanak és noname klubokban jól teljesítenek, azt hisszük, hogy ők majd jobbak lesznek.

Nem..., soha nem lesz így. Az utolsó tündérmese, amiben én hittem az Sahin leigazolása volt...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 20., hétfő 11:30

madridronie írta:A Santos vezetői egyszerűen nagyon amatőrök, míg a Barca-Neymar család picit élelmes (egyben pénzéhes is) és gerinctelen volt az adott ügyben; kb. ennyit erről...
Ehhez vegyük hozzá még azt is, hogy Neymar telibeszarja, hogy mit tett érte idáig a Santos. A legtöbb játékos, mikor eligazol a nevelőegyesületésből azt szeretné, hogy az is jól járjon. Ebben az esetben erről szó sincs, Neymar csak a saját érdekeit és akaratát tartja szem előtt. Apuka meg csak simán pénzéhes.
Merci Zizou!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 20., hétfő 11:24

Remélem ez a Lichsteiner igazolás nem komoly.
Öntsünk gyorsan tiszta vizet a pohárba; nem mi érdeklődünk utána, hanem a Juventus vele szeretné csökkenteni Pipita árát! :roll: :-*

A Santos meg nem érti, hogy hogy csak 17 millát ajánl Neymarért a Barca; mikor egy évvel korábban 42 milláért ment el Lucas Moura a Sao Paulo csapatából?!? Istenem, ezek a brazilok nagyon s......-ek, arról persze már megfelejtkeznek, hogy a csávónak jövőre lejár a szerződése és télen szabadon tárgyalhatna akárkivel! A Santos vezetői egyszerűen nagyon amatőrök, míg a Barca-Neymar család picit élelmes (egyben pénzéhes is) és gerinctelen volt az adott ügyben; kb. ennyit erről... :taps: :ike: :taps:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 20., hétfő 11:14

http://www.marca.com/2013/05/19/en/foot ... 88220.html
Azért jó látni, hogy végre Spanyolországban is elismerik. Kegyetlen lehetett számára a szezon elsô fele. Az elhúzódó tárgyalások, a felzárkózás, a mellôzése, utána pedig a szavazás eredménye.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 20., hétfő 11:10

Tarack írta:Olyan költekezés mint 2009-ben szinte elképzelhetetlen. Ebben a válságos időkben 100 millió is túlzónak tűnik szerintem elképzelhetetlen hogy két sztárnál többet igazoljon az öreg.
nem olyan elképzelhetetlen. Ha csak a várható összegeket nézzük akkor:
Verratti for Khedira
Gündogan for DM
Carvajal for Kaká
Falcao for Higu+Pepe/Coentrao/+egy kis apró

és akkor még ott van Garay akiért ha jóltudom kapunk mi is valahány százalékot, és Sahin akivel nemtom milyen szerződés van most, meg még biztos van pár ilyen játékosunk. Adán is elmegy...

és akkor még saját zsebből nem is vettünk senkit.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég