Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 20., hétfő 19:50

A Juventus az Arsenal gárdájával verseng Gonzalo Higuaín kegyeiért. A Tuttosport szerint a Juventus csökkentené a Real 25 milliós árcéduláját az argentinért, tudatában annak, hogy az Arsenal már megadta a Real által kért árat.
Biztos én vagyok a hülye, de ha az Arsenal felajánlotta a 25-öt, akkor a Juve vajon hogy gondolta azt, hogy ők kevesebbet ajánlanak és mégis ők lesznek a befutók? :lol: Licitáljatok rá genyó :hmmm:

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. május 20., hétfő 19:47

Egyébként valószínűleg azt fogja bejelenteni, hogy közös megegyezéssel távozik Mourinho (ergo ingyen) és a választások hivatalos dátumát is meghozza, júni 16.
ericco írta:egy 15 napos (választási) időszakot így is-úgyis kénytelen kivárni az elnök az újbóli beiktatásához! Minden más, egyéb csak ezt követően várható a csapatnál!
jelenleg nincs más jelölt, uh marad ő
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 20., hétfő 19:35

egy 15 napos (választási) időszakot így is-úgyis kénytelen kivárni az elnök az újbóli beiktatásához! Minden más, egyéb csak ezt követően várható a csapatnál!
De addig ő a regnáló elnök. És ha tuti befutó, akkor teljesen nyugodtan dolgozhatnak az átigazolásokon. Sőt, a háttérben akkor is, ha nem szabadna :shifty:
Merci Zizou!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 20., hétfő 19:30

Ha minden igaz akkor Perez Mourinho távozását fogja bejelenteni ami június 1 én lesz esedékes, valamint a választásokról fog szót ejteni.
Előbbi csak sanszos még; utóbbi viszont nagyon valószínű! Egyébként június közepéig nem nagyon kell várni semmi extrát --> a bajnokság június elsején véget ér; nagy valószínűséggel a választásokat is csak azt követő nap(ok)ra írják ki, ami hiába lesz csak formalitás; egy 15 napos (választási) időszakot így is-úgyis kénytelen kivárni az elnök az újbóli beiktatásához! Minden más, egyéb csak ezt követően várható a csapatnál!
Neymar meg lenyilatkozta újra, hogy marad 2014-ig a Santosban.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na ezen igazodjon el valaki. A Santos veice presidenteje lenyilatkozza hogy Neymar a Barcaban folytatja, aztan a valogatott edzoje is.... Erre jon Neymar, es.... :mrgreen:


Apukának meg a tarajosnak kell az a 42 millás kenőpénz na (mes que un club)! :coffee: :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2013. május 20., hétfő 19:28

állítólag az atletico elnöke bejelentette, hogy falcao nyáron elhagyja a klubot

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 20., hétfő 19:27

Akkor 99%, hogy Ancelotti.
Kettős érzéseim vannak. Egy részből tartok tőle, mert nem hibátlan edző. Másrészt pedig csak van annyira intelligens, hogy tud tanulni Mourinho hibáiból, és nem követi el ugyanazokat. Bár ez nagyon összetett kérdés.
Kíváncsi vagyok. Érdekes nyarunk lesz, bár a hírek eddig nem túl kecsegtetőek :hmmm:
sonic írta:De aztan ha ingyen elmegy 1 ev mulva a Santosbol, akkor en kajak lehidalok.
Jó eséllyel az előszerződésben le van fixálva egy összeg, amelyet a Santos mindenképp megkap. Csak hát most már elég világos, hogy messze nem tökéletes. A Barca hagyott magának egy kiskaput, amit ki is használ, a Santost pedig sikerült sarokba szorítania. Persze ehhez kellett a brazil, és az apuka hathatós segítsége is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. május 20., hétfő 19:29-kor.
Merci Zizou!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 20., hétfő 19:14

CS0ki írta:Szerintem régóta nem az a kérdés, hogy hova igazol, hanem hogy mikor. És Neymar mindig is azt mondta, hogy 2014, meg nincs itt még az idő.
De aztan ha ingyen elmegy 1 ev mulva a Santosbol, akkor en kajak lehidalok. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 20., hétfő 19:12

Ronaldo jól mondta, már rég Európában kéne játszania. Ha most sem igazol, akkor meszeltek neki, onnantól esélyes sincs világelitnek lenni.

De legalább tolja ezerrel a cseleket, ahogyan azt egy brazil támadónak illik is :mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 20., hétfő 19:10

Na ezen igazodjon el valaki. A Santos veice presidenteje lenyilatkozza hogy Neymar a Barcaban folytatja, aztan a valogatott edzoje is.... Erre jon Neymar, es.... :mrgreen:
Szerintem régóta nem az a kérdés, hogy hova igazol, hanem hogy mikor. És Neymar mindig is azt mondta, hogy 2014, meg nincs itt még az idő.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 20., hétfő 19:08

CS0ki írta:Neymar meg lenyilatkozta újra, hogy marad 2014-ig a Santosban.
Na ezen igazodjon el valaki. A Santos veice presidenteje lenyilatkozza hogy Neymar a Barcaban folytatja, aztan a valogatott edzoje is.... Erre jon Neymar, es.... :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 20., hétfő 19:01

Galacticos írta:vagy bejelenti hogy ronaldoval és az ügynökével nem sikerült megegyezni, és idén kénytelen eladni.
ez is egy lehetőség. :D
és még mellé azt is hozzáteszi, hogy mou kitölti a szerződését, mert mindenki mögötte áll. :salute:








:mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 20., hétfő 19:00

Tevez: sokszor szóba került itt a fórumon... Nem lenne rossz, de nekem túl balhés, és szerintem ő már nem motivált, csak a pénzért csinálja az egészet. 2-3 évvel ezelőtt még hoztam volna, mert a tudása megvolt (megvan), csak ha nem akar megdolgozni az eredményekért, akkor csak egy újabb rendbomlasztó egyén lesz, akivel az edzőnek egoharcot kell vívnia. Ráadásul a kora is arra sarkall, hogy ne akarjam őt itt látni.
Én sem hoznám Tevezt.Túl sok benne a kockázat.

Neymar meg lenyilatkozta újra, hogy marad 2014-ig a Santosban.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 20., hétfő 18:58

vagy bejelenti hogy ronaldoval és az ügynökével nem sikerült megegyezni, és idén kénytelen eladni.
ez is egy lehetőség. :D

madridista siempre
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 18:45
Kedvenc játékosaid: Raúl González, Jesé Rodríguez
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, Videoton FC
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridista siempre » 2013. május 20., hétfő 18:57

Akkor aludnék jól, ha Mourinho menesztését, és Laudrup érkezését a helyére közölnék Perezék, meg valami tervet a nyári igazolásokkal kapcsolatban, hogy mire számítsunk és mire ne :salute:
¡Gracias Raúl! http://www.youtube.com/watch?v=npS093rBZ7A
Real Sociedad San Sebastián ~ Universidad Deportiva Las Palmas, S.A.D.

Hattrick: Videoton BK

Casillas-Dani Alves,David Luiz,Ramos,Marcelo-Xabi Alonso,Toni Kroos-Jesé,David Silva,Ronaldo-Suárez

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 20., hétfő 18:55

'shutterisland írta:lichsteinert még inkább a lazioban láttam többet, igazi melós szélsőhátvéd.
nem mondom, hogy rossz, vagy hogy nem hasznos egy ilyen játékos, de egy real madridban (főleg a kezdőben) nem tudom elképzelni.
+1 Ez annyira nagy butaság lenne a Real részéről, hogy teljesen kizártnak tartom. Ha mondjuk Carvajal beint, az egy másik szitu, de én remélem, hogy nem.

Higuért vagy adnak 30 millát, vagy Pogbát, vagy Vidalt és mi adunk némi casht. Mást én nem fogadnék el.

Tevez: sokszor szóba került itt a fórumon... Nem lenne rossz, de nekem túl balhés, és szerintem ő már nem motivált, csak a pénzért csinálja az egészet. 2-3 évvel ezelőtt még hoztam volna, mert a tudása megvolt (megvan), csak ha nem akar megdolgozni az eredményekért, akkor csak egy újabb rendbomlasztó egyén lesz, akivel az edzőnek egoharcot kell vívnia. Ráadásul a kora is arra sarkall, hogy ne akarjam őt itt látni.
Akkor ma hivatalosan elköszönünk Mourinhotól...
Itt az ideje. Új edző ma még szerintem nem lesz. Majd csak 2 hét múlva. Addig vagy Mou befejezi, vagy Toril...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 20., hétfő 18:53

Garay nekünk nem olcsóbb? 5,5 fizettek anno nekünk. Vagy szokásos rossz üzlet?
Eladtuk annyiért, illetve ha később eladják, akkor miénk az 50%-a. Ha éppenséggel nekünk adják el, akkor is így van. Mintha átutalnánk nekik 20 milliót, ők meg visszautalnak 10-et.

Akkor ma hivatalosan elköszönünk Mourinhotól... :agree:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 20., hétfő 18:49

mohaola írta:kivásárlási ára 60 millió euró lesz.
Hogyhogy nem 200 millio font? :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8519
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 20., hétfő 18:48

lichsteinert még inkább a lazioban láttam többet, igazi melós szélsőhátvéd.
nem mondom, hogy rossz, vagy hogy nem hasznos egy ilyen játékos, de egy real madridban (főleg a kezdőben) nem tudom elképzelni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. május 20., hétfő 18:50-kor.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 20., hétfő 18:45

Mou távozását szerintem tuti bejelentik!Az új edzőt is jó lenne de azt nem hiszem, hogy most fogják!


Lichsteiner pedig jó lenne csak ha Carvajal jön akkor felesleges szerintem...

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 20., hétfő 18:37

Ha minden igaz akkor Perez Mourinho távozását fogja bejelenteni ami június 1 én lesz esedékes, valamint a választásokról fog szót ejteni.

Angol értesülések szerint Bale hosszabbítani fog a Tottenham-al, évi 7,5 millió eurót fog keresni, kivásárlási ára 60 millió euró lesz.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég