Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. március 13., csütörtök 17:13

csak kérdezem, hogy mikor múltkor én is beraktam, hogy gitározik, az miért lett fél percen belül törölve, ha nem számít off-nak ?

amúgy legnagyobb forma.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 13., csütörtök 16:45

http://www.marca.com/2014/03/13/futbol/ ... 1394717967

Dani strikes again. :x
Elő van írva valami szabály, hogy kell egy csökkent szellemi képességű játékos a csapatba?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2014. március 13., csütörtök 6:43

Én azért egy kicsit jobban tartok az El Classicotól mind itt sokan. Azért ez a Barca nem olyan rossz ahogy azt sokan beállítják itt, de ettől függetlenül szerintem verhető csapat. A nagy kérdés számomra az lesz hogy Carlo mit talál ki arra a napra. Bepróbálkozik egy labdatartással vagy pedig megpróbál a kontrákra építeni. Igazából fogalmam sincs hogy melyik lenne jobb .... :hmmm: bár ez szerintem nagyban fog függni attól is hogy melyik Barca kezdőre számítanak Carloék. Mert ha bepróbálkoznak a labdatartásos taktikával és nem nagyon tudjuk birtokolni a labdát akkor elég kellemetlen meccsnek nézünk elébe és ez fordítva is igaz. Én személy szerint egy kicsit a kontrákra mennék rá mert nagyon gyors Ronaldo és Bale és még ide vehetjük Marcelot és Carcajalt is valamilyen szinten. És a Barca szerintem itt a legverhetőbb. A védelem nagyon lassú és sokszor nagyon körülményes is. A másik nagy kérdés számomra hogy ha birtokolni tudjuk a labdát akkor a Barca védelme hogyan teljesítene... eddig még nem nagyon volt tesztelgetve hogy hogyan boldogulnak ha nyomás van rajtuk és egy betömörült Barca ellen nagy kérdés hogy mire mennénk. A másik dolog pedig hogy ki fogja rúgni az első gólt. Ha mi akkor szerintem össze fog roppani a Barca , ha nem mi akkor nagy bajban vagyunk. Évek óta szerintem hatalmas probléma nálunk az hogy ha mi kapjuk a gólt akkor elkezdünk idegesen játszani és nem tudjuk a saját játékunkat játszani túlságosan is görcsölünk ilyenkor. Plusz ha ehhez még hozzávesszük azt a tényt hogy az utóbbi időben nem igazán kedveskedtek nekünk a bírók....

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 13., csütörtök 0:18

gkovi írta:Azért gyorsan változik egy-két barcás véleménye. Pár napja még lecserélték volna a fél csapatot, most meg olyanokkal jönnek, hogy nekik csak a Bayern lehet az ellenfelük a BL-ben, és nem mondanák esélyesebbnek a Bayernt. Fel nem foghatom tavalyi 0-7 után, hogy mondhatnak ilyet. :D
Dééézsááávűűűűűű, tavaly kikaptak Milánóban mindenki temette őket, visszavágón nyertek megint ők voltak a világ legjobbjai aztán jött megint az értetlen nézés a továbbiakban.Szerintem Dani Alves "gólöröméből" le lehet szűrni mik a vélemények a kritikákról a barca öltözőjében és ez szerintem egyáltalán nem bíztató(mármint számunkra az :D ).

De mind1 nem kell velük foglalkozni, egyébként is fölösleges mert ha hozzák amit tudnak ki se kell állni ellenük.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gkovi » 2014. március 13., csütörtök 0:05

Azért gyorsan változik egy-két barcás véleménye. Pár napja még lecserélték volna a fél csapatot, most meg olyanokkal jönnek, hogy nekik csak a Bayern lehet az ellenfelük a BL-ben, és nem mondanák esélyesebbnek a Bayernt. Fel nem foghatom tavalyi 0-7 után, hogy mondhatnak ilyet. :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 12., szerda 23:21

fringsquad írta: én most kezdtem el félni a classicotól. mi lesz, ha mi is ezt fogjuk csinálni? mi lesz ha neki állunk buzizni? úgy érzem, hogy ugyan ez lesz a kimenetele, mint most a city ellen.. ezek felszívják magukat, vért izzadnak. mi meg...mi rá ülünk arra a 4 pont előnyre, kiállunk mou féle taktikával, h osztjólesz az iksz is.. vagy ancelotti most talál ki új taktikát.
Akkor Ancelotti-t nyilvánosan kikiálthatjuk az év idiótájának...Erősebbek vagyunk, 4pont előny, hazai pálya, ha nem az lesz a cél ,hogy minél több gólt rúgjunk én többet nem jövök.De hiszem ,hogy Ancelotti tanúlt a múltkoriból, egyszerűen jobbak vagyunk és ennek ki kell jönnie, nem szabad variálni.A barca fel fogja szívni magát nagyon, de mi keményebben feltudjuk magunkat szívni, jó lenne ha most nem várnánk addig amíg ég a ház.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. március 12., szerda 23:13

én úgy tudom, hogy tatát már tízen valahány éve ismerte rosell, mert akkoriban nike képviselőként dolgozott dél-amerikában, szóval ennek bőven lehet köze ahhoz, hogy ő jött. :)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. március 12., szerda 22:54

Azt olvastam ma, hogy katalán források szerint nyáron lemond a tata. Tud erről valaki még? :)

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2014. március 12., szerda 22:50

én most kezdtem el félni a classicotól. mi lesz, ha mi is ezt fogjuk csinálni? mi lesz ha neki állunk buzizni? úgy érzem, hogy ugyan ez lesz a kimenetele, mint most a city ellen.. ezek felszívják magukat, vért izzadnak. mi meg...mi rá ülünk arra a 4 pont előnyre, kiállunk mou féle taktikával, h osztjólesz az iksz is.. vagy ancelotti most talál ki új taktikát.
és megint minden labda odapattan és megint minden összejön nekik. ha meg ramos lesz a jhv az is fasza lesz... mikor 5x is már intette neymarnak a 15. percben, hogy hát tessék felállni lóószar se volt, akkor kíváncsi leszek a bíró meddig fogja nézni...
mondanám, hogy elégedett lennék egy szoros győzelemmel is, de valahogy a lelkem mélyén arra vágyok, hogy kurvára megbasszuk őket egy olyan meccsen ahol ők a parasztok, ők faragnak, ők kezdnek el pofozkodni, tőlük raknak ki több játékost is. és végre az a mes que un club egy-két sebből vérzeni kezd. de hát ilyen nem lesz, mert mert....

és nem akarok sokat! :mrgreen:

és megint a csapból is az fog folyni, hogy ez a barca mekkora über király, bl egyik, ha legnagyobb esélyese.. pfuuujjj :vivo:
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2014. március 12., szerda 20:59

eddig nem valami harapós ez a city. nem lesz így tovább jutás :(
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. március 12., szerda 20:24

az sem vetítés amit a média csinált. amíg a Perez megmondta hogy 91 millió volt az annyi addig a mai napig rendre van olyan cikk amiben 100 milliót emlegetnek, míg neymar mindenki szerint 57 volt, és legyintettek mikor Perez azt mondta, hogy nekünk 140 körül lett volna.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. március 12., szerda 19:57

csababarca írta:Én meg nem hiszem el,hogy Bale annyi volt amennyi
Na ez mellett nem tudok csak úgy elmenni. Röhejes, de komolyan mondom. Tipikus védekezés, szar van az udvarom közepén akkor azzal védekezek, hogy biztos a másikén is van.
Bale annyi volt, amennyit írtak, nem volt olcsó, a 91 nem kevés, de törődj bele végre, a Madrid a valós árat közölte, amit a másik fél is megerősített. Konkréten leszarom Neymar mennyibe került, amíg ilyen gyengén fog játszani...a világ legdrágább játékosa :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 12., szerda 19:31

dzsi91 írta:
Realista24 írta:ON: ha már Tata a téma.
A http://www.coachworldranking.com/ szerint jelenleg Tata a világ legjobb edzője, második Carlo, harmadik Simeone.
Hát valamelyik világnak biztos a legjobb edzője de nem ennek az hótziher :D
Wenger Guardiola előtt van, Egervári lenyomta Blanc-t és van Gaalt is :mrgreen:

Ha még IFFHS lenne, akkor azt mondom ok :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. március 12., szerda 19:30

Realista24 írta:17/18 millió.
Jah, amit elcsaltak... :lol: :(

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 12., szerda 19:30

Realista24 írta:ON: ha már Tata a téma.
A http://www.coachworldranking.com/ szerint jelenleg Tata a világ legjobb edzője, második Carlo, harmadik Simeone.
Hát valamelyik világnak biztos a legjobb edzője de nem ennek az hótziher :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 12., szerda 19:26

Mennyi volt Neymar?
17/18 millió.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. március 12., szerda 19:25

Realista24 írta:
Na, akkor mennyi volt Bale szerinted? :)

Most már azt írod, hogy mindig vannak ilyen játékosok, az előbb még állítottad, hogy ilyen nem létezhet, pláne nem Messi, most már hárman is vannak. Fck logic.
Mennyi volt Neymar?

Másról beszélünk, Ti azt mondtátok,lentebb,hogy Messi egymaga határozta meg. Erre reagáltam.
Aztán írtam,hogy más az,ha kikérik a véleményét egyes csapattagoknak. A kettő nem ugyanaz.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. március 12., szerda 19:23

Én Messi-ről akár még el is hiszem, hogy maga akarja irányítani a dolgokat. Aki ekkora sztár, bepróbálkozik ilyennel, mert hatalma van. De van nálunk még egy Puyol, aki a csapatkapitány. Messi nem az és el nem tudom képzelni, hogy Puyi ezt szó nélkül hagyta volna és nem lett volna belőle világraszóló balhé.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 12., szerda 19:22

ON: ha már Tata a téma.
A http://www.coachworldranking.com/ szerint jelenleg Tata a világ legjobb edzője, második Carlo, harmadik Simeone.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 12., szerda 19:20

csababarca írta:Mindig vannak ilyen játékosok,de kétlem,hogy mondjuk Xavi vagy Puyol nem lett szintén megkérdezve. Nem gondolom,hogy nem szólt bele,ha kérdezték (bár látva a "kapcsolatukat", nehéz elképzelni,hogy kardoskodott mellette), de nem ő döntötte el,egymaga.

Neymar ára meg megint olyan téma,amibe felesleges belekezdeni. Én meg nem hiszem el,hogy Bale annyi volt amennyi,vagy hogy Lewa ingyen megy a Bayernbe.
Na, akkor mennyi volt Bale szerinted? :)

Most már azt írod, hogy mindig vannak ilyen játékosok, az előbb még állítottad, hogy ilyen nem létezhet, pláne nem Messi, most már hárman is vannak. Fck logic.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 111 regisztrált és 0 vendég