Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. május 20., hétfő 21:06

alán én vagyok az egyetlen aki sajnálja hogy elmegy.
Nem nem, én még ma is bizakodó voltam, igazából nem is hiszem el, hogy elmegy. Nem hittem volna, hogy így itt hagy minket. (mármint ilyen helyzetben, ilyen év után..) Sajnálom, de remélem, hogy olyan ember jön helyette, akivel előrébb lépünk és nem lesz az a hanyatlás, ami jellemző Mou csapataira távozása után.

Örülök, hogy itt volt és kirángatott minket az állóvízből!

Hala Mourinho! Hala Madrid!

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 20., hétfő 21:04

flori írta:senki más nem fog igy a játékunkal élni,letérdelni és imádkozni a tizipárbajnál,majd becsúszni egy győztes gólnál.
Ez pusztán színpadiasság. Attól még, hogy valaki nem habzó szájjal üvölt, meg pattog mint a nikkelbolha, még együtt élhet a játékkal.
flori írta:lehet mondani,hogy ez csak mese és a játékunk szart se ért,de ez bizonyitja,hogy fontos volt neki a madrid,mindennél jobban akarta a győzelmet.
Nem a Real Madrid volt számára fontos, hanem önnön nagysága. Ha a Real lett volna/lenne fontos neki, akkor most nem heverne a csapatunk romokban, és most nem tartanánk itt.
flori írta:a legnagyobb hiba,hogy elhatalmosodott felette a média.pedig ő volt az egyetlen ember,aki visszamert szólni a madridot fikázóknak,nem voltunk többé pofozógépek,és ez nem tetszett a madridot gyűlölőknek. ... bevállalta a pajzs szerepét,akit lehet gyűlőlni.
Pajzs? Az elején még talán azt mondom csak-csak, de azóta inkább pont hogy csak még több támadási felületet biztosított rajtunk. És hogy a DigiSport kommentátorát idézzem "ez a viselkedés méltatlan a Real Madridhoz".
flori írta:a játékunk szerintem messze nem volt annyira szörnyű. az egyetlen hibája,hogy makacsul ragaszkodott khedirához és nem állt át 3kps rendszerre.
Ha szerinted az, ami itt az utolsó évben ment, nem volt szörnyű, akkor lelked rajta. Tiszteletben tartom a véleményed. De szerintem többen vagyunk, akik szerint az volt. És már előtte sem volt túl szép.
Azzal viszont abszolút nem értek egyet, hogy az volt az egyetlen hibája, amit írtál.
flori írta:új játékot hozott,és bejött.
->
Realista24 írta:Három év, kilenc megszerezhető cím (ami számít is), abból kettőt tudtunk behúzni, pedig szombaton a BL címvédésért játszanánk, ha!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 20., hétfő 21:00

flori írta:talán én vagyok az egyetlen aki sajnálja hogy elmegy.
nem hittem volna,hogy igy fog végződni ez a kapcsolat de sajnos túl szép lett volna,ha tényleg vele nyerjük meg a tizediket.
a legjobb edző a világon még mindig.vannak és lesznek hibái.senki más nem fog igy a játékunkal élni,letérdelni és imádkozni a tizipárbajnál,majd becsúszni egy győztes gólnál.lehet mondani,hogy ez csak mese és a játékunk szart se ért,de ez bizonyitja,hogy fontos volt neki a madrid,mindennél jobban akarta a győzelmet.
a legnagyobb hiba,hogy elhatalmosodott felette a média.pedig ő volt az egyetlen ember,aki visszamert szólni a madridot fikázóknak,nem voltunk többé pofozógépek,és ez nem tetszett a madridot gyűlölőknek. visszahozott minket az élvonalba,és hiába mondja itt mindenki hogy "anyámnak sikerült volna" csak később fogjuk majd értékelni mit tett ő a madridért.bevállalta a pajzs szerepét,akit lehet gyűlőlni.

de nem sikerült neki. a játékunk szerintem messze nem volt annyira szörnyű.az egyetlen hibája,hogy makacsul ragaszkodott khedirához és nem állt át 3kps rendszerre.
új játékot hozott,és bejött.

talán most majd belenyúlúnk végre mi is.

Nem vagy egyedül,én is sajnálom,egyszerűen nem tudok ennek így örülni mint itt sokan,akik sapkákat dobnak az ég felé....csalódás ez az egész a számomra.

Amit írtál,azt szóról szóra adom,nagyon jól megfogalmaztad,nagyon jól....... :salute:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 20., hétfő 20:58

Nekem is a City elleni "becsúszás", meg a Barca elleni Varane gól utáni ölelkezés. :-)
...Meg amikor meghajolt a bajnokok elött a porondnál. :-)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 20., hétfő 20:56

Casso írta:Azért hadd kérdezzem meg tőletek, hogy mi a legszebb emléketek róla?
Az, hogy bejelentik a távozását :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 20., hétfő 20:54

Azért hadd kérdezzem meg tőletek, hogy mi a legszebb emléketek róla? :-)

Nekem a Callejón hátára ugrás és a City meccsen a becsúszás. :salute:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 20., hétfő 20:51

azt nem mondom, hogy az utóbbi években elfajult helyzetért csak és kizárólag ő okolható, mert ez nem igaz, de szerintem nagy részt vállalt mourinho személye ennek kialakulásában.
ez jogos,mert tényleg nagy szerepe volt ebben.
de azt el kell ismerni,hogy ő volt az egyetlen aki nem asszisztál a tapsoláshoz.kinyitott a pofáját,és ez nem teszett senkinek sem spanyolban.
be mert vállalni az antitaktikát,ami az egyetlen módja volt (!) akkor ,hogy meg lehessen verni a barcelónát.
csak neki köszönhető,hogy rájött a világ a kulcsra (tudom rubin meg hasonlók verték már meg.) ,de ő volt az egyetlen aki sorozatban sakkban tartotta a törpöket.
a legjobb példa rá talán,amikor megverte a milan a barcát..mindenki ájuldozott a taktikától,micsoda fegyelmezettség allegri egy isten..azt közbe ezt is mou fejlesztette tökéletesre.
nem csodálom,hogy örültök mert szerintem féltetek tőle és a madridjától.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 20., hétfő 20:49

Három év, kilenc megszerezhető cím (ami számít is), abból kettőt tudtunk behúzni, pedig szombaton a BL címvédésért játszanánk, ha!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 20., hétfő 20:43

nekem az egyik szemem sír, a másik pedig nevet, hogy távozik.

sír, mert carlo össze fogja rakni a középpályátokat, vélhetően khedira helye meginog a kezdőben, modric alapember lesz, és mert vélhetően így a csapaton belüli feszültségek (melyek nyilván nagy gátat jelentenek a csapat sikerességében) eltűnnek.

nevet, mert bízom benne, hogy az új edző nem lesz olyan hatékony a barca ellen (hisze ehhez tökéletes volt mourinho kontrafocija), és mert a két csapat (barca-real) közötti feszültségek vélhetően enyhülnek.
azt nem mondom, hogy az utóbbi években elfajult helyzetért csak és kizárólag ő okolható, mert ez nem igaz, de szerintem nagy részt vállalt mourinho személye ennek kialakulásában.

a többséggel egyetértek, a keze alatt eredményesebb lett a madrid, de mégsem hozta azt, amit vártak tőle.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 20., hétfő 20:39

talán én vagyok az egyetlen aki sajnálja hogy elmegy.
nem hittem volna,hogy igy fog végződni ez a kapcsolat de sajnos túl szép lett volna,ha tényleg vele nyerjük meg a tizediket.
a legjobb edző a világon még mindig.vannak és lesznek hibái.senki más nem fog igy a játékunkal élni,letérdelni és imádkozni a tizipárbajnál,majd becsúszni egy győztes gólnál.lehet mondani,hogy ez csak mese és a játékunk szart se ért,de ez bizonyitja,hogy fontos volt neki a madrid,mindennél jobban akarta a győzelmet.
a legnagyobb hiba,hogy elhatalmosodott felette a média.pedig ő volt az egyetlen ember,aki visszamert szólni a madridot fikázóknak,nem voltunk többé pofozógépek,és ez nem tetszett a madridot gyűlölőknek. visszahozott minket az élvonalba,és hiába mondja itt mindenki hogy "anyámnak sikerült volna" csak később fogjuk majd értékelni mit tett ő a madridért.bevállalta a pajzs szerepét,akit lehet gyűlőlni.

de nem sikerült neki. a játékunk szerintem messze nem volt annyira szörnyű.az egyetlen hibája,hogy makacsul ragaszkodott khedirához és nem állt át 3kps rendszerre.
új játékot hozott,és bejött.

talán most majd belenyúlúnk végre mi is.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 20., hétfő 20:36

Csak a végén volt szar, meg nyomi volt és nem volt képes normális középpályát összedobni. Amúgy javulás az előző edzőkhöz képest, de ide még mindig kevés.

Szóval. Viszik Khedirát, Higuaint és Di Mariát, ezek a hírek kellenek továbbá.

NathanBarley
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 10:20
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: NathanBarley » 2013. május 20., hétfő 20:24

Éééésss hivatalos! Kedvenc portugál edzőnk lelép a nyáron.
Kösz Mou, de kösz nem! :D

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. május 20., hétfő 8:52

Ancelotti ugytudom eleg jo jatekos volt? es nyert is cimeket a milannal? es edzokent is nyert mar egyket BL t,igaz nem szeretem az olaszt,de ez igy volt a nagy speciallal is mielott idejott :-)
Abban bizok,h az uj mester jatekosmultja miatt is,sokkal jobban latja majd h melyek azok a sztarok akik egyaltalan nem idevalok,gondolok itt a pl a khod re,es ezt a selejtet kiszorja innen vegre,helyettuk igazol legalabb a kozeppalyara,es akkor talan mar lepett a csapat egy kicsit elore a mostani allapothoz kepest :shifty:
A nagy Mounal sztem az egyik legnagyobb hianyossag,h fogalma arrol milyen lehet a palyan belul atelni a jatekot,plane egy ilyen szintu csapatban mint a RM :ike: amit lathattunk tole,h tenyleg jo tanitoba,taktikus??? es potapa es eleg sok jatekosa szereti meg a regiek kozul is,de sajnos a hibait nem latja,pedig van neki boven :D
Remeljuk Carlo csodat tesz vegre Madridban,sok szerencset hozza,es sok sikert uniconak is az uj munkahelyen,viszlat Jose :agree:

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2013. május 20., hétfő 7:01

Remélem ma pontot tesznek a Mourinho korszak végére. Kár azon filózni hogy ő mennyire jó, vagy hogy bukás volt-e a ténykedése stb...tények azok tények ez a keret vele már nem képes eredményesen dolgozni. Ha rosszmájú lennék akkor most Mou azt fogja megenni amit főzött magának. Amíg voltak eredmények még elnézték neki a sok botrányt és kaka focit...de nincs eredmény és vele nem is lenne egyhamar.
Nincs idő tétovázni, gatyába kell rázni a bandát és gőzerővel építeni a következő szezont. Toril kellene dirigálja a következő két mérkőzést.

Szintén remélem hogy Neymart is minél hamarabb leigazolja a barca. Tiszta mint a nap hogy inkább egy olyan csapatba akar menni ami most jobban megy, csak könyörgöm megint ne cseszük el az időt vele. Az kellene legyen a prioritás hogy minél hamarabb kialakuljon a keret az új tréner számára. Kár hogy ez nem Perez erőssége.

Ancelotti: Nagy kérdés az öreg. Sokan zúgolódnak hogy bunker foci lesz. Lehet, nem mintha Mouval nem bunker foci lett volna, pláne az idei szezonban. Az öreg két formációt szeret a módosított gyémántot és a 4-3-2-1. Remélem nem a gyémántot fogja erőltetni mert azzal nem leszünk előrébb, a 4-3-3 verziói már akár jók is lehetnek. Ehhez kell egy vérprofi csatár és egy mélységi irányító, szóval várom a fejleményeket :D . Csak lenne már félhivatalos hír hogy JM out és valaki in. Nekünk most Heynkes vagy Hidding szerű fazon lenne a legoptimálisabb.

in: Verratti/?, Cavani/Lewa/Falcao (esetleg Agueró), Carvajal/?

Nem fér a fejembe mire jó nekünk ez a paktum az Atleticoval, őket megértem de mi magasról kellene tegyünk rá. Persze félnek hogy a jobb játékosaik átkerülhetnének hozzánk, tőlünk meg top játékost úgy sem tudnak szerezni. Akármennyire korrektek leszünk felük fenn fog maradni a rivalizáció és nem leszünk puszi pajtások. Én lennék perez Falcao jönne...na nehogy már egy ilyen kaliberű játékos a Monacoba bohóckodjon akármilyen über csapatot is rakjanak össze idén...túl öreg ő már ahhoz hogy neki megérje megvárni míg az a projekt beérik.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 19., vasárnap 22:52

Viszont ha jon Ancelotti, akkor jojjon minel hamarabb. Az igazolasokat meg julius elejere le kell zavarni, es onnantol induljon meg a munka, mert ha megint csak a bohockodas fog menni a nyaron, akkor ismet nezhetjuk a szezon elejen, ahogy a spanyol kozepcsapatok ellen izzad a csapat.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 19., vasárnap 22:09

Pár gondolat edző kérdésben.... :hmmm:

Mourinho,
szóval úgy néz ki elmegy. :kivagyhe: vagy még se? De úgy néz ki igen.
Hogy ez nekünk jó-e? Senki sem tudja,az viszont biztos,bárki is lesz itt helyette,bőven benne van hogy megint kidobunk 1-2 évet az ablakon.
Én személy szerint sajnálom ezt az egészet.....főleg azt hogy többet kellett volna JM-ból a klubnak profitálnia,JM-nak meg többet kellett volna tudnia kihozni a klubból.
Nem tudok azonosulni azokkal akik a pokolba kívánják,buta dolognak tartom. A munkájában volt hiba,mint mindenkinek....de voltak sarkalatos pontok,mint a kp-a pl,ezt nehezen tudom elfogadni, az emberi oldalát még mindig nem tudtam "lekövetni", hogy mit miért tett egészen pontosan,de remélem lesz még alkalmam olvasni tőle,főleg erről,hogy mi miért alakulhatott ki. Nagyon érdekelne,azon kevés labdarúgással foglalkozó egyed,akinek a véleménye érdekes a számomra. Nagyon sok mindenben azonosan gondolkodunk,és élünk meg.
Valószínű hogy Iker problémája vele a túl sok barcázás,bírózás lehetett...ebben van igazság,de abban is hogy a sok puhapöts,aki elfogadta hogy a bírói testület nagy hájas seggnek nézzen minket akikbe mindig belerúghat,vagy hogy elnézze a fél világ ahogy a barcát tolják mint anya a babakocsit,akkor az is elgondolkodhatna mi is a helyes cselekedet....talán a kettő között? :hmmm: Igen.
Igen,pereznek is lépni kellett volna....JM elvégezte a piszkos munkát....eltakarította a szennyes,a csaló bírókat,akik a pofánkba röhögve fújtak el meccseket és felhívta a figyelmet pár olyan dologra amit a sok vak nem tudott észlelni.....de jelen voltak,problémák voltak.
A barcások sem véletlen gyűlölik ennyire,mert a képükbe mászott és sok igazságot mondott ki.......ami nyilván fájt nekik,csak inkább hazudoznak hogy ők már régóta utálják,mondjuk abban meg benne lehet hogy két csapat edzőjeként is kicsapta őket a BL-ből.

Nagyon sajnálom ezt az egészet.....egyszerűen úgy érzem többet kellett volna kihozni,és ebben mind két fél hibázott.

Ancelotti?
Soha sem voltam oda érte,ezt nem is titkoltam.....a milanos időszaka miatt, de most a PSG-vel valami talán változott, mondjuk sok psg meccset nem láttam,de nem veszi le mindjárt a támadókat ha mennek 1:0.ra....
Talán kicsit kezdek vele megbarátkozni.....talán hogy eljön hozzánk,lehet meg is barátkozunk :D , persze ehhez feltétlen szükséges hogy ne folytassa a 2004-2010 közti edzőkeringőt,hanem rendezkedjen be hosszabbtávra és ezt a csapatot vigye tovább apró változásokkal mint a kp-a erősítése,és dominánsabb kp-ás játék....nem kell a buznyák labdatartás,mert hányok tőle,de tudjunk nyomást gyakorolni ha kell,tudjunk lassítani ha kell(ami nem a visszaállással azonos)vagy tudjunk gyorsítani ha kell(ami nem a kontrákkal azonos).....egyszóval szélesebb repertoár,jobb kihasználása a kvalitásoknak és a kp-a erősebbé tétele.
Ezt várom el. Ha megteszi,jóban leszünk.

Perez,
Kicsit oda dörrenthetne néha a médiának,még is csak az ő szava súlyosabb bárkinél a klubból.....ne legyünk a média játszótere,akikkel mindent meg lehet tenni. Maradjon szakmailag a háttérben,de a jelenléte legyen érezhetőbb,hogy ne telepedjen ránk megint az a sok pénzleső csürhe.
Ja,és adjon pénzt igazolni.

Zidane,
Van aki már edzőnek akarja ide :lol: hiszen még alap tapasztala sincsen,legalább töltsön el 2-3 évet a fiataloknál,hogy egyáltalán alkalmas-e a feladatra,vezető lenni,irányító.

CR,
Soha nem volt a kedvencem,de amit itt tett,az a felfogás,az az akarat.....az példaértékű,minden sportoló számára.
Megszerettem mint sportolót.


Várom a nyarat,mi fog történni,ha carlo jön,akkor jöjjön és már azt sem bánom,de tegyen rendet a kp-án ez az amit feltétlen meg kell oldani.

:lilasalas: :lilasalas: :lilasalas: :lilasalas: :lilasalas:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 19., vasárnap 20:57

Hagyatok mar ezt a Lowot, a valogatottban sem nagy szam. Klubszinten meg semmit nem tett le az asztalra.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 19., vasárnap 20:57

Casso írta:A pénz nem egyenlő az építkezéssel.
mondtam én hogy igen?
csak nézd meg ott kb kicserélődött az egész kezdő az elmúlt két évben. az már nálam építkezés.
Casso írta:Nagy szám, hogy megnyerték a bajnokságot ez mondjuk szerintem ALAP elvárás. Ezek mellet a ligakupát és a Francia kupát is elbukták. Pedig egy ilyen erős kerettel illet volna megnyerni azt is.
nekünk is illett volna valamit nyerni ilyen erős kerettel... aztán mégse.
a bl negyeddöntő meg szerintem többet ér most egy psg-nek mint egy francai kupa vagy ligakupa győzelem.

contéra meg kloppra semmi esély. felhozni is felesleges.
ebből ancelotti lesz.

egyébként csak mondom ha most ki lesz cserélve a fél kezdő -ahogy sokan szeretnénk- akkor tavaszig (LEGJOBB ESETBEN) senki ne várjon szép játékot szerintem. össze kell érnie az új csapatnak majd és a következő évet valamilyen szinten "beáldozni" hogy hosszútávon sikeresek legyünk.
csak örülnék neki...
régen én is őt akartam. de aztán jobban belegondoltam és mostmár ott tartok hogy jaj csak őt ne. khedira nála is alapkezdő, götze még midngi nem tűnt fel neki hogy a kezdőben a helye..mindegy is, ő se jön.

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 19., vasárnap 20:55

nmate írta:Löw egy nyomi, őt neveznétek lelkes edzőnek?
Conte... :lol:
Löwre nem mondtam, hogy lelkes edző, csak örülnék neki... Contéval pedig mi bajod? Bíztatja a csapatot, tud motiválni és elég szépen visszahozta a Juvét az élbolyba.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 19., vasárnap 20:51

Löw egy nyomi, őt neveznétek lelkes edzőnek? Egy tök középszerű edző, aki jóban van a német pajtásaival... + maradna nála Khedira is, azt garantálom.

Klopp oké, remek edző, de kérdés hogyan bánna a "sztárokkal".

Conte... :lol: szerk: az vele a bajom, mint Ancelottival: olasz és fos focit játszat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2013. május 19., vasárnap 20:56-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 161 regisztrált és 0 vendég