Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. április 17., szerda 21:53

az is nagy kérdés, de éppen ezek miatt (mármint hogy lutri a párharc) tartom őket egy fokkal könnyebb ellenfélnek, mint titeket.
meg abban is bízom, hogy nagybetűsen focizni akarnak majd, ami szintén kapóra jöhet.
első meccs után okosabbak leszünk.

a ti párharcotok (bár ez most kicsit off, de ha már erről van szó) szerintem egyoldalúbb lesz, 2x játszottatok a dortmunddal eddig, egyiket se sikerült megnyerni, elképzelhetetlennek tartom, hogy ezután még 2 meccsen ez megtörténjen.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 16., kedd 23:37

viszont a bayern hiába tűnik jobb csapatnak, még kérdéses, mire lesz képes, mennyire fog feküdni nekik a mi focink.
Vagy nektek mennyire fog feküdni a bayern focija... hohó :hmmm:
:goat:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. április 16., kedd 13:09

Realista24 írta:Lehet szerencsénk lesz. Azt mondja Valdes ügynöke, hogy VV-nek még van egy év a szerződéséből, és semmi új hír nem érkezett, nem tudja mi lesz.
jelen esetben még ez nem probléma, mert bár jó pár kapust lehetne hozni papíron, akivel előrébb lehetünk, de nem nagyon hallani mostanság erről.
most ha idehoznak egy reinát, szczesnyt vagy stekelenburgot, akkor nem feltétlen leszünk előrébb.
akkor inkább maradjon még egy évet, ha nem tudunk hozni olyat, aki tényleg előrelépés lehetne.

mostmár a tűz közelében vannak ilyenkor szoktak besülni.
jellemző lenne, viszont évek óta érik nekik a bl győzelem, heynckess utolsó nagy dobása lehetne.
a dortmundnak jobban örültem volna egyébként, viszont a realt jobban el akartam kerülni.
ti már tudtok ellenünk játszani, volt rá vagy 20 alkalom az elmúlt években, hogy ezt kifejlessze mourinho, viszont a bayern hiába tűnik jobb csapatnak, még kérdéses, mire lesz képes, mennyire fog feküdni nekik a mi focink.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 16., kedd 12:50

Remélem a Bayern jut a döntőbe. Őket is megtudjuk verni. Essen csak ki a Barca az elődöntőben,ne legyen még csak esélyük se arra,hogy BL-t nyerjenek,ráadásul gondoljatok bele: amilyen nagy élvezet lenne a Barca ellen megnyerni a 10.-et,olyan borzalmas lenne elbukni is a 10.-et pont a Barca ellen. És még Messi is megkapná az ötödiket...

Szóval nem. Nem kell a Barca a döntőbe,essenek ki,remélem a Bayern nekik esik,rúgnak gyorsan kettőt-hármat,sokkot kapnak a katalánok,és mire felébrednek,már Madridban van a BL trófea...
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 16., kedd 12:44

Lehet szerencsénk lesz. Azt mondja Valdes ügynöke, hogy VV-nek még van egy év a szerződéséből, és semmi új hír nem érkezett, nem tudja mi lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 16., kedd 10:51

'shutterisland írta:a bayern nagyon jó csapat, idén talán ők tapossák legninkább a gázt, mind a bl-ben, mind a bajnokságban odatették magukat keményen.
ja ahogy eb-n/vb-n szokták, és mostmár a tűz közelében vannak ilyenkor szoktak besülni. most is befognak, clásico lesz a döntőben. :-)
'shutterisland írta:bízom benne, hogy robben kis diónyi agya nem fejlődött, mert ha bután fog játszani, és mondjuk nem védekezik eleget, akár nyerő pont lehet.
ebbe ne bízz. butább mint dimaria, nem hogy több esze lett, egyre butább, de komolyan. jobbszélen, tolja befelé és felérúgja, ha a társ 1v1be vihetné HA ő leadja az nem baj, de nem is az hogy nem passzol nem is néz fel hogy kinek adhatná. remélem nem fog játszani. :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. április 16., kedd 2:25

a bayern nagyon jó csapat, idén talán ők tapossák legninkább a gázt, mind a bl-ben, mind a bajnokságban odatették magukat keményen.
egy fokkal esélyesebbnek tűnnek, viszont azért nagy kérdés, hogy mennyire fog ízleni nekik az, ha a barcelona birtokolja többet a labdát, és védekezésre/kontrázásra kényszerülnek majd esetlegesen.

amitől félek, az a védelmünk, és az idei hullámzó, de alapjában véve enervált, kreativítás hiányában szenvedő támadójátékunk, (ami mondjuk a milan elleni odavágón jött ki nagyon például) illetőleg a hiányzóink, veszélyeztetettjeink (masch,puyol - pique)...amiben bízok, az az, hogy a bayern-nek nem fog feküdni a taktikánk, továbbá azt, hogy a védelmük ejt hibákat, mert az benne szokott lenni a játékukban, még ha kevés gólt is kapnak.
és végül, de nem utolsó sorban, bízom benne, hogy robben kis diónyi agya nem fejlődött, mert ha bután fog játszani, és mondjuk nem védekezik eleget, akár nyerő pont lehet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. április 16., kedd 2:27-kor.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. április 14., vasárnap 20:23

visca el barca köcsög madridisták.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 14., vasárnap 16:22

Abban biztos vagyok, hogy ha a Barcelona azt a játékot mutatja amit a Milan ellen akkor simán tovább fognak menni. Védelmi hibákra ők is képesek a Bayern tuti nem fog kapufát lőni ahogy azt Niang vagy Lavezzi tette.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. április 14., vasárnap 16:15

Először is sziasztok!
Továbbá: nagyon örülök a BL párosításnak, végre megmutathatja mindenki mit is tud! A B-B párosítás igazi csemege, tökéletesen egyforma esélyekkel! :hmmm:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. április 14., vasárnap 14:51

Mindenesetre jó meccs lesz ez a Bayern- Barca. Német továbbjutást érzek, de még nincs lefutva a meccs, viszont egyik csapatnak sem lesz könnyű átlépni a másikon.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 14., vasárnap 14:50

Szerintem is a Bayern az esélyesebb, de a Barca elkaphatja őket. Nem esne le az állam. Én Clasicót várok a döntőbe. :Đ
Mondjuk nekünk az volna a perfect :mrgreen: Tekintve az idei szezonban a barca ellen elért sikereket.De a magam részéről sem kivánom a hátam közepére sem a bőrnadrágos gengsztereket :-) ,nem akarok én semmi revansot a tavalyi lebőgés miatt sem(mondjuk az Mou sara volt,mert rajta mulott hogy nem szórtuk meg őket sztm)de üsse ki őket a barca hoszabbítással aztán a döntőbe meg rugjunk nekik egy hármast :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 14., vasárnap 14:30

Szerintem is a Bayern az esélyesebb, de a Barca elkaphatja őket. Nem esne le az állam. Én Clasicót várok a döntőbe. :Đ

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 14., vasárnap 14:18

Az a véleményem,hogy a BL-be,ha bejutunk a döntőbe(amire minden sanszunk meg is van)akkor a barcelona jöhet szembe.Tudom mindenki a bayern tartja az esélyesebbnek,de úgy gondolom,az esély azzal hogy otthon kezdenek,a katalánok oldalán áll,+van egy Messi,akit lehet savazni persze,de egymaga képes meccseket eldönteni ahogy nálunk Ronaldo.Persze nyilván nincs Messi Iniesta vagy Xavi nélkül,de az biztos hogy nem könnyű tartani az argentint,tehát ő,valamint hogy a barca idegenbe kezd,őket teszi nálam valamivel esélyessé.
Egyébként nem tudom Jupp mennyire tudja a barca játékát úgy megbontani,mint nálunk Mou,aki tulajdonképp az egész madridi pályafutását a barcelonanak rendelte alá,ugyszólván.Az más kérdés hogy az a taktika más csapatok ellen nem mindig ül,sőt... :hmmm:
Mindenesetre Klasszikust várok a döntőbe,Real győzelemmel,mert nem lehetünk akkora balf@szok,hogy egész évbe oktatjuk őket,de pont a döntőbe szívnánk meg... :-)

Off:Sorry hogy nem köszöntem be,de a legtöbb fórumozót online szinten ismerem már :mrgreen:
A nevek alapján legalább is :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. április 13., szombat 20:25

El Clásico
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég