Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 20., hétfő 23:58

Egyet kell értsek sonickal, én is megnézném Wengert a RM edzőjeként
Wenger majd a következő lesz! :mrgreen: :Đ De komolyan; úgy tűnik minden "nagyágyút" 3X-szor kell körbenyalnunk/ugrálnunk, mire ÁMENT kapunk tőlük! José papa 2007, 2009, 2010; Ancelotti 2006 (Perez a lemondása előtt szóban már megegyezett az olasszal és szépen le volt zsírozva, hogy a nyáron átveszi a Madridot + ajándékba megkapja hozzá még Henryt is), 2009, ?2013?; Wenger 2006, 2009, ?201.?; na ??? :mrgreen:
hehe, de lényegtelen, mert igaz.

Én írtam,vissza kell keresni,de tényleg lényegtelen. by R.M.C.F
Matt009 és még sokan mások .............
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 20., hétfő 23:37

hehe, de lényegtelen
Én írtam,vissza kell keresni,de tényleg lényegtelen. A baloldali kreatív szárnyunk elszállt a hiányával,ő volt a részmegoldás a félig működő khedira alonso kp-ára.Mivel sokat lépett fel,így nem szakad szét annyira a pálya,na meg a betörései is úgy hiányoztak mint tanyára a villany.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 20., hétfő 23:32

Toky írta:Talán nmate?
hehe, de lényegtelen, mert igaz.
A másik topicban írtam, itt a 2. szezonban a Casillas helyzetet oldotta meg egyedül jól - mondhattok akármit, López játszatása logikus lépés volt és Iker volt a csicska, amiért gerjesztette Ramost. Mert tuti, hogy ez az ő műve volt, bírom Ikert, de a személyes dolgait nem kellett volna az edzőre és a csapatra kivetíteni, akármekkora nyomorék is volt José.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 20., hétfő 23:26

Mennie kellett, ez van, most nem hozom fel az érveket amik mellette és ellene szólnak, ez lerágott csont már.

Amit várok Ancelottitól:
- BL győzelem: a legfontosabb számomra, az, hogy milyen játékkal az másodlagos számomra, egyszerűen kell a tizedik, minél hamarabb.
- stabil kp: minőséget igazolni, Khedirát az első gépen küldeni haza.
- a kezdőt a legjobb formában lévő játékosok alkossák, ne legyenek kiskedvencek mint Mourinhonál akiket orrbaszájba nyomat. CR-en kívül ennek mindenkire vonatkoznia kell, ő külön kategória, mivel a semmiből is talál 1-2 gólt ha kell.
- extrák: Kaká ha marad akkor nem bánnám ha motiválná egy kicsit az öreg, nála jobban senki nem ismeri a brazilt. Még egy jó kiegészítőember válhatna belőle. És végül egy Real Madridhoz illő foci sem ártana, de ha BL-t nyerünk akkor szemet hunyok fölötte, nem érdekel.
Love football, hate antifa.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 20., hétfő 23:23

Zooler írta:Engem csak az az egy zavar, ha egy Mourinho kaliberű embernek beletörik a bicskája a csapatba (ellentétek, szarkavarás vs eddig mindehol tűzbe mentek érte a játékosok) akkor ki lesz az akinél rend lesz? :roll: Most az másodlagos, hogy ebben az évben szerintem is nézhetetlen volt a csapat játéka az idény 90%-ban, de ezt részben sok háttérkavarás, szarkavarás egy mellékes eredményének tekintem...
Szerintem a játék képének hanyatlása köszönhető az elcseszett előszezonnak és Marcelo kidőlésének is. Ez utóbbit már valaki említette. Bocs, de most nem jut eszembe, hogy ki volt az. Talán nmate? :hmmm:

Mourinho az a fajta edző, aki azt is megmondja a játékosoknak, hogy mikor mit csináljon. Nem kenyere a kreativitás. Neki zsoldosok kellenek, akiknek nincs saját véleménye, csak az övé van. Szerintem itt hibázott. Az rendben, hogy Marcelo helyezkedési hibáit megpróbálja kijavítani. Sőt, ez pozitívum. De amikor lényegében kiírtja az 1 vs 1-eket, a földön való labdakihozatalt, a kombinatív játékot...
Itt nem csak olyan játékosok vannak, akik -kis túlzással- csak neki köszönhetik, hogy címeket nyertek. Itt már komoly tapasztalattal és így egokkal találta szembe magát. A Realnál szerintem nem az a megoldás, hogy megpróbálod letörni ezeket az egokat (Casillas, Ramos, Ronaldo stb.), hanem együtt dolgozol velük (egy rossz hasonlat a Goa'uld és a Tok'Ra :D ). Mourinho minden áron az "egyetlen kiskakas akart lenni a szemétdombon". Hát -némi iróniával- a szemétdomb már-már megvan. :roll:

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 20., hétfő 23:15

Na mindegy, alszok egyet és álmomban megbarátkozok Carlo papával. :D Mourinhonál is így voltam, utáltam őt, sőt amikor idejött nem akartam megnézni a Real meccseit, aztán az egyik legnagyobb kedvencem lett, nem a játéka miatt, hanem amiatt, ahogy keményen odamondja mindenkinek az igazat, a stílus... :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 20., hétfő 23:12

Zooler írta:Engem csak az az egy zavar, ha egy Mourinho kaliberű embernek beletörik a bicskája a csapatba (ellentétek, szarkavarás vs eddig mindehol tűzbe mentek érte a játékosok) akkor ki lesz az akinél rend lesz? :roll: Most az másodlagos, hogy ebben az évben szerintem is nézhetetlen volt a csapat játéka az idény 90%-ban, de ezt részben sok háttérkavarás, szarkavarás egy mellékes eredményének tekintem...

Okos felvetés,jó olvasni már nem először okosságokat is,nem mint a másik fórumon,ahol megszállták a degeneratív elemek az oldalt és gyurcsókosan táv agyszívást alkalmaztak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. május 20., hétfő 23:11

Yuppot nem lehetne elhozni ?
Én elkezdtem bizakodni a legutóbbi hírekkor, mikor szóba hozták velünk Heynckest. Bár szó volt róla, és mondta is, hogy visszavonul a szezon végén, ez a dolog megdölni látszik, mert nemrég azt nyilatkozta, hogy több ajánlata is van és valószínűleg külföldön fogja folytatni (, ha folytatja).

De nekem is az az érzésem, hogy a Carlo-ügy már korábban megköttetett.
#happyshitting

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 20., hétfő 23:11

nmate írta: én is megnézném Wengert a RM edzőjeként
de ő felejtős ahogy klopp is..meg sokan mások.
szerintem a hozhatóak közül ancelotti a legjobb alternatíva. ne csináljuk már vele azt mint a chelsea benitezzel, orrba szájba szidták csórít aztán mégis a lehető legmesszebb jutottak.
de akárki jön ide, és meg lesz nyáron az a bevásárlás akit akarunk, akkor lehet itt tényleg akárki akkor a jövő évet be kell áldozni.

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. május 20., hétfő 23:11

Carlo bácsi eddig 3 országban volt edző.
3 bajnoki cím, és jó játék.
2szeres Bl győztes.
Nem kezdő bohóc ő.
A 2000es évek közepi Milant is meg lehet nézni.
Nem volt kutyaszar az a foci.
A Chelsea meg CSAK az ő edzősége alatt játszott jól és szépen, minden más edzőnél csak erőfoci ment.
Tud a sztárok nyelvén, és képes elviselni egy olyan terhet is amit egy ekkora klub rak rá. Csapatai képesek voltak uralni a mérkőzéseket, Mou egyetlen gárdájáról sem volt ez elmondható.
Pluszba szerintem nem éppen looser kerettel indul majd neki a szeptembernek.
Mitől ne válna be?
De én pl Beníteznek is örültem volna.
Jó lesz Ő, higgyetek nekem B-)

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 20., hétfő 23:09

ateeemadrid írta:
Hát ez zseniális érv... Ha nyer 5 BL-t neked akkor is "áncselotti" marad. Grat...
Különben is, mi az, hogy adok neki egy esélyt, ezután pedig leírod, hogy egyszerűen nem kell, és bárki más jobb lenne.

No offense, de csak mert te a hasadra ütsz, és kitalálod, hogy nem szereted, attól még lehet jó edző.

Szövegértés? A kommentemben azt mondtam, hogy muszáj lesz elfogadnom Ancelottit. És igen, akkor is megmarad annak, ha nyer 5 BL-t. MI A FASZNAK NEM LEHET ELFOGADNI MÁS VÉLEMÉNYÉT? :-@ Nem kedvelem, nem szeretem, ez van. Ugyanez a helyzet nálam Marisnál is, de az más tészta...

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 20., hétfő 23:08

nmate írta:Egyet kell értsek sonickal, én is megnézném Wengert a RM edzőjeként
Nekem mar eleg regi "almom" hogy egyszer kinevezzek a Real elere. De egyszer majd az is eljon. :-)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 20., hétfő 23:05

Én sem vagyok Carloval kapcsolatban bizakodó, a stabil középpályán kívül semmit nem tudok felhozni mellette.

Egyet kell értsek sonickal, én is megnézném Wengert a RM edzőjeként :shifty:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 20., hétfő 23:04

Adok áncselottinak esélyt, de... de akkor is áncselotti marad nekem, ha nyer zsinórban 5 BL-t. Egyszerűen nem kell, bárki más jobb lenne, még Villas-Boast is előbb ültetném a padra, mint őt.
Hát ez zseniális érv... Ha nyer 5 BL-t neked akkor is "áncselotti" marad. Grat...
Különben is, mi az, hogy adok neki egy esélyt, ezután pedig leírod, hogy egyszerűen nem kell, és bárki más jobb lenne.

No offense, de csak mert te a hasadra ütsz, és kitalálod, hogy nem szereted, attól még lehet jó edző.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 20., hétfő 23:00

R.M.C.F írta:Mire alapozod?
En is ezt akartam kerdezni. :-)

Aki jol ismeri az olaszt esetleg surun kovette a PSG meccseket, az leirhatna hogy miert lesz jo nekunk, mert amit en tudok rola az alapjan nem tul kecsegteto. :(
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Zooler
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 8:59
Kedvenc játékosaid: Figo, R. Carlos

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zooler » 2013. május 20., hétfő 23:00

Engem csak az az egy zavar, ha egy Mourinho kaliberű embernek beletörik a bicskája a csapatba (ellentétek, szarkavarás vs eddig mindehol tűzbe mentek érte a játékosok) akkor ki lesz az akinél rend lesz? :roll: Most az másodlagos, hogy ebben az évben szerintem is nézhetetlen volt a csapat játéka az idény 90%-ban, de ezt részben sok háttérkavarás, szarkavarás egy mellékes eredményének tekintem...

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 20., hétfő 22:58

Adok áncselottinak esélyt, de... de akkor is áncselotti marad nekem, ha nyer zsinórban 5 BL-t. Egyszerűen nem kell, bárki más jobb lenne, még Villas-Boast is előbb ültetném a padra, mint őt.
Ez kizárólag saját vélemény!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 20., hétfő 22:57

R.M.C.F írta:
petiamadridista írta:Jó volt, nyertünk vele 2 címet.
Megvertük a Barcat.
A legfőbb célját, hogy meg legyen a BL, azonban nem sikerült hoznia...
Ez van.
A helyzet az, hogy Mou nem ide való edző volt.
Ennyi volt benne,most már csá leléphet.
Nem fog hiányozni.
Carlo jó lesz, higgyétek el. B-)
Mire alapozod?
én is úgy gondolom, hogy jobbak leszünk ancelottival, mint murinnyóval.
majd egyszer kifejtem, egyelőre csak megérzés.
persze várok minimum 4-5 igazolást is.
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 20., hétfő 22:56

petiamadridista írta:Jó volt, nyertünk vele 2 címet.
Megvertük a Barcat.
A legfőbb célját, hogy meg legyen a BL, azonban nem sikerült hoznia...
Ez van.
A helyzet az, hogy Mou nem ide való edző volt.
Ennyi volt benne,most már csá leléphet.
Nem fog hiányozni.
Carlo jó lesz, higgyétek el. B-)
Mire alapozod?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. május 20., hétfő 22:49

Jó volt, nyertünk vele 2 címet.
Megvertük a Barcat.
A legfőbb célját, hogy meg legyen a BL, azonban nem sikerült hoznia...
Ez van.
A helyzet az, hogy Mou nem ide való edző volt.
Ennyi volt benne,most már csá leléphet.
Nem fog hiányozni.
Carlo jó lesz, higgyétek el. B-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég