Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 20., hétfő 23:12

Zooler írta:Engem csak az az egy zavar, ha egy Mourinho kaliberű embernek beletörik a bicskája a csapatba (ellentétek, szarkavarás vs eddig mindehol tűzbe mentek érte a játékosok) akkor ki lesz az akinél rend lesz? :roll: Most az másodlagos, hogy ebben az évben szerintem is nézhetetlen volt a csapat játéka az idény 90%-ban, de ezt részben sok háttérkavarás, szarkavarás egy mellékes eredményének tekintem...

Okos felvetés,jó olvasni már nem először okosságokat is,nem mint a másik fórumon,ahol megszállták a degeneratív elemek az oldalt és gyurcsókosan táv agyszívást alkalmaztak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. május 20., hétfő 23:11

Yuppot nem lehetne elhozni ?
Én elkezdtem bizakodni a legutóbbi hírekkor, mikor szóba hozták velünk Heynckest. Bár szó volt róla, és mondta is, hogy visszavonul a szezon végén, ez a dolog megdölni látszik, mert nemrég azt nyilatkozta, hogy több ajánlata is van és valószínűleg külföldön fogja folytatni (, ha folytatja).

De nekem is az az érzésem, hogy a Carlo-ügy már korábban megköttetett.
#happyshitting

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 20., hétfő 23:11

nmate írta: én is megnézném Wengert a RM edzőjeként
de ő felejtős ahogy klopp is..meg sokan mások.
szerintem a hozhatóak közül ancelotti a legjobb alternatíva. ne csináljuk már vele azt mint a chelsea benitezzel, orrba szájba szidták csórít aztán mégis a lehető legmesszebb jutottak.
de akárki jön ide, és meg lesz nyáron az a bevásárlás akit akarunk, akkor lehet itt tényleg akárki akkor a jövő évet be kell áldozni.

petiamadridista
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. május 20., hétfő 23:11

Carlo bácsi eddig 3 országban volt edző.
3 bajnoki cím, és jó játék.
2szeres Bl győztes.
Nem kezdő bohóc ő.
A 2000es évek közepi Milant is meg lehet nézni.
Nem volt kutyaszar az a foci.
A Chelsea meg CSAK az ő edzősége alatt játszott jól és szépen, minden más edzőnél csak erőfoci ment.
Tud a sztárok nyelvén, és képes elviselni egy olyan terhet is amit egy ekkora klub rak rá. Csapatai képesek voltak uralni a mérkőzéseket, Mou egyetlen gárdájáról sem volt ez elmondható.
Pluszba szerintem nem éppen looser kerettel indul majd neki a szeptembernek.
Mitől ne válna be?
De én pl Beníteznek is örültem volna.
Jó lesz Ő, higgyetek nekem B-)

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 20., hétfő 23:09

ateeemadrid írta:
Hát ez zseniális érv... Ha nyer 5 BL-t neked akkor is "áncselotti" marad. Grat...
Különben is, mi az, hogy adok neki egy esélyt, ezután pedig leírod, hogy egyszerűen nem kell, és bárki más jobb lenne.

No offense, de csak mert te a hasadra ütsz, és kitalálod, hogy nem szereted, attól még lehet jó edző.

Szövegértés? A kommentemben azt mondtam, hogy muszáj lesz elfogadnom Ancelottit. És igen, akkor is megmarad annak, ha nyer 5 BL-t. MI A FASZNAK NEM LEHET ELFOGADNI MÁS VÉLEMÉNYÉT? :-@ Nem kedvelem, nem szeretem, ez van. Ugyanez a helyzet nálam Marisnál is, de az más tészta...

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 20., hétfő 23:08

nmate írta:Egyet kell értsek sonickal, én is megnézném Wengert a RM edzőjeként
Nekem mar eleg regi "almom" hogy egyszer kinevezzek a Real elere. De egyszer majd az is eljon. :-)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 20., hétfő 23:05

Én sem vagyok Carloval kapcsolatban bizakodó, a stabil középpályán kívül semmit nem tudok felhozni mellette.

Egyet kell értsek sonickal, én is megnézném Wengert a RM edzőjeként :shifty:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 20., hétfő 23:04

Adok áncselottinak esélyt, de... de akkor is áncselotti marad nekem, ha nyer zsinórban 5 BL-t. Egyszerűen nem kell, bárki más jobb lenne, még Villas-Boast is előbb ültetném a padra, mint őt.
Hát ez zseniális érv... Ha nyer 5 BL-t neked akkor is "áncselotti" marad. Grat...
Különben is, mi az, hogy adok neki egy esélyt, ezután pedig leírod, hogy egyszerűen nem kell, és bárki más jobb lenne.

No offense, de csak mert te a hasadra ütsz, és kitalálod, hogy nem szereted, attól még lehet jó edző.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 20., hétfő 23:00

R.M.C.F írta:Mire alapozod?
En is ezt akartam kerdezni. :-)

Aki jol ismeri az olaszt esetleg surun kovette a PSG meccseket, az leirhatna hogy miert lesz jo nekunk, mert amit en tudok rola az alapjan nem tul kecsegteto. :(
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Zooler
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 8:59
Kedvenc játékosaid: Figo, R. Carlos

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zooler » 2013. május 20., hétfő 23:00

Engem csak az az egy zavar, ha egy Mourinho kaliberű embernek beletörik a bicskája a csapatba (ellentétek, szarkavarás vs eddig mindehol tűzbe mentek érte a játékosok) akkor ki lesz az akinél rend lesz? :roll: Most az másodlagos, hogy ebben az évben szerintem is nézhetetlen volt a csapat játéka az idény 90%-ban, de ezt részben sok háttérkavarás, szarkavarás egy mellékes eredményének tekintem...

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 20., hétfő 22:58

Adok áncselottinak esélyt, de... de akkor is áncselotti marad nekem, ha nyer zsinórban 5 BL-t. Egyszerűen nem kell, bárki más jobb lenne, még Villas-Boast is előbb ültetném a padra, mint őt.
Ez kizárólag saját vélemény!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 20., hétfő 22:57

R.M.C.F írta:
petiamadridista írta:Jó volt, nyertünk vele 2 címet.
Megvertük a Barcat.
A legfőbb célját, hogy meg legyen a BL, azonban nem sikerült hoznia...
Ez van.
A helyzet az, hogy Mou nem ide való edző volt.
Ennyi volt benne,most már csá leléphet.
Nem fog hiányozni.
Carlo jó lesz, higgyétek el. B-)
Mire alapozod?
én is úgy gondolom, hogy jobbak leszünk ancelottival, mint murinnyóval.
majd egyszer kifejtem, egyelőre csak megérzés.
persze várok minimum 4-5 igazolást is.
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 20., hétfő 22:56

petiamadridista írta:Jó volt, nyertünk vele 2 címet.
Megvertük a Barcat.
A legfőbb célját, hogy meg legyen a BL, azonban nem sikerült hoznia...
Ez van.
A helyzet az, hogy Mou nem ide való edző volt.
Ennyi volt benne,most már csá leléphet.
Nem fog hiányozni.
Carlo jó lesz, higgyétek el. B-)
Mire alapozod?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

petiamadridista
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. május 20., hétfő 22:49

Jó volt, nyertünk vele 2 címet.
Megvertük a Barcat.
A legfőbb célját, hogy meg legyen a BL, azonban nem sikerült hoznia...
Ez van.
A helyzet az, hogy Mou nem ide való edző volt.
Ennyi volt benne,most már csá leléphet.
Nem fog hiányozni.
Carlo jó lesz, higgyétek el. B-)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 20., hétfő 22:45

sonic írta:
De madridroninak igaza van. Barki is jon, induljon tiszta lappal. Ha Carlo lesz az, tolem is kap egy eselyt a bizonyitasra.

Igen....ez a helyes,hátha feltudják fogni,mi kell a népnek :mrgreen:

Yuppot nem lehetne elhozni ? Nekem olyan érzésem van,mintha a carlo ügy már régóta le lett zsírozva,csak most élesedett....annyira nem megyünk már irányba hogy ezt kell hinnem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 20., hétfő 22:44

Mou vesztét az okozta, hogy nem fogta fel azt, hogy a RM nem egy Inter vagy Chelsea, nagyon nem...pedig azt mondta amikor idejött, hogy a RM mindnyájunknál nagyobb, nagyon helyesen, de csak a sablonszövegnek értette, óriási hiba volt...

nem hitte el, hogy így van, ezt temérdek rossz döntéssel bebízonyította, amiket ITT! nem lehetne megcsinálni folyamatosan - nem sorolom fel őket..

ebből indult MINDEN
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 20., hétfő 22:41

En meg azert egy nagyon halvanyan remenykedek hogy valami csoda folytan vegul megiscsak kinevezik Wengert. :roll: Tudom nulla ra az esely, de szivesen latnam a franciat, az olasszal meg egyszeruen keptelen vagyok megbaratkozni.

De madridroninak igaza van. Barki is jon, induljon tiszta lappal. Ha Carlo lesz az, tolem is kap egy eselyt a bizonyitasra.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 20., hétfő 22:38

flori írta:mondjuk eleg visszas dolog akarmilyen szakertot idezni,akiknek a legjobb szorakozas ha a madridot szidhatjak,alazhatjak.
egész évben ez volt a jellemző.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 20., hétfő 22:28

madridronie írta:
nem volt tokeletes,de akik most ancelotti varjak azoknak majd kurva nagyot kell csalodni.
nem szamitanak a kupak csak a szep jatek..bullshit.
Én meg azt mondom, hogy ahogyan a Special One, úgy véleményem szerint Ancelotti (ha ő végül ő lesz a befutó) is megérdemli hogy tiszta lappal induljon ezen a fórumon! Ergo ugyanakkora felelőtlenség és badarság előre leírni, mint ahogy esetleg ajnározni és megváltóként várni! :shifty:
Adom!!!
Bár nem hiszem, hogy eddig te írtál olyat fórumra amivel nem értettem egyet :hmmm:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 20., hétfő 22:22

flori írta:mondjuk eleg visszas dolog akarmilyen szakertot idezni,akiknek a legjobb szorakozas ha a madridot szidhatjak,alazhatjak.
Azért idéztem, mert most egyetértettem Vele. És nem a szakértő mondta, hanem kommentátor. A szakértőket nem vártam meg. Az Arrowt néztem a szünetben. Lehet, hogy Ők szidták a Realt, azt nem láttam.
flori írta:tenyleg erdekes h mindenki a veret adna erte ,erre itt meg minden jatekosa utalja.
meggyozodesem h iker hibaja volt h szertefoszlott 2 ev munkaja...
ikernek nem tetszett,hogy vegre van edzo,akinel tenyleg az jatszik aki megerdemli.erdekes h ot senki nem veszi elo,a mi szent ikerunket,aki magat a real ele helyezte,de jose a szar ember.casillas elkezdte es onnantol ezt nem lehetett megfogni.ramos a masodik kapitany,iker baratja akinek gondolom issza a szavait.aztan jott az osszes spanyol jatekos es vege.
Nem egy hír volt, hogy Casillasnak/Ramosnak és Ronaldonak nem felhőtlen a viszonya. Ők rendezni tudták. És Mourinho nem csak a spanyolokkal veszett össze. Ronaldoval is. Pepe -aki valószínűleg azért maradhatott a rugdosódása után, mert Mourinho kérte- is Casillas mellett állt ki. Ha Casillas olyan szar alak, akkor az eddig Vele dolgozó edzők, játékosok miért álltak ki mellette?
Nem tudom (és ahogy írtad, valószínűleg nem is fogjuk megtudni), hogy mit mondhatott Mourinhonak 4 szemközt, de nem tudom elképzelni, hogy olyat mondott volna, ami annyira sértő lett volna az edzőre nézve.
flori írta:nem szamitanak a kupak csak a szep jatek..bullshit.
Ízlések és pofonok. Üzleti szempontból nyilván a kupák a fontosak. A Real szurkolók közül is sokaknak az a fontosabb. Sokak viszont a szép játék, a fineszes megoldások, esetleg egyik-másik játékos miatt lett Real szurkoló. Nekik hadd legyen fontosabb a szép játék.
Ettől függetlenül, szerintem nem lehetetlen a kettő együtt. Olyan edző kell, akinek a játékfilozófiája illik a klubhoz és a kerethez, valamint megvan a tudása, ami egy ilyen nagy klubhoz kell.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég