Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
20
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
6%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
37%
 
Szavazatok száma: 93

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 21., péntek 13:41

Azért elég gáz lenne, ha kiesnénk a Dortmund ellen...főleg úgy, hogy a tavalyi csapathoz képest visszább is estek, sőt...Götze sincs már ott, Lewa nem lesz ott az első meccsen, Gündogan sincs, viszont a Aubameyang-Reus szél gondot is tud majd okozni... :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 21., péntek 13:31

Bajner beáll, aztán kiejt minket :mrgreen:

Húú, mennyi sérült van náluk. Ezek után nem szabad, hogy gondot okozzanak, legalább is hazain. Idegenben mindig nehéz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kovacspeter
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 12., péntek 10:01
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kovacspeter » 2014. március 21., péntek 13:29

Pisczek már nem sérült ő játszani fog, de rajta kívül a fél ckezdőjük nem lesz ott Madridban. :D Sima továbbjutást várok így.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 21., péntek 13:21

Jó a sorsolás számunkra, magabiztos továbbjutást várok el! Sőt, az első meccsen jó lenne olyan meccset nyomni, hogy a visszavágó már szinte formalitás legyen, és egy lőtt góllal el is döljön a továbbjutás.(tehát mondjuk egy hazai 3-0)

Ott viszont szívtunk, hogy másodikán és nyolcadikán játszunk...Tehát szerda-szombat, kedd ritmus lesz. :hmmm: De nekünk kell tenni az ügyért, ha hétvégén verjük a barcát, akkor a Sosiedad elleni meccs leértékelődik valamennyire.

A Sevillát szerintem meg tudjuk verni, sokat kivett belőlük az EL meccs, egyből jön a hétvégi bajnoki, aztán hétközben megint mi jövünk. Nem lesznek frissebbek nálunk.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 21., péntek 13:13

Április 1., kedd
Barcelona (spanyol)–Atlético Madrid (spanyol)
Manchester United (angol)–Bayern München (német)
Április 2., szerda
Real Madrid (spanyol)–Borussia Dortmund (német)
PSG (francia)–Chelsea (angol)
Április 8., kedd
Borussia Dortmund (német)–Real Madrid (spanyol)
Chelsea (angol)–PSG (francia)
Április 9., szerda
Atlético Madrid (spanyol)–Barcelona (spanyol)
Bayern München (német)–Manchester United (angol)

Így néz ki a dolog

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. március 21., péntek 13:11

Köszönöm a válaszokat! A nevekkel többé-kevésbé tisztába voltam, a visszatérések időpontjával nem.
Jó, hát ilyen alapon másoktól még inkább!
Persze. Ez inkább a hazai pályán való kezdésnek szólt, nem az ellenfélnek. Mindenesetre az idei Real Madridban bőven benne van az, hogy BÁRMELYIK pályán szerezzen legalább 1 gólt, ahogyan az is, hogy 1 gólon tartson bárkit.

Az mindenesetre kemény, hogy 1 hónap alatt mennyi minden változhat: a legszebb forgatókönyv szerint gyakorlatilag megnyerhetjük a bajnokságot, a spanyol kupát és ismerjük az ellenfelünket a BL elődöntőben. A legrosszabb szerint hátrányba kerülünk a ligában, elveszítjük a kupát és kiesünk a BL-ből.
remélem úgy lesz, hogy április 1.-én és 2.-án 1-1 meccset játszanak aztán rá egy hétre a másik kettőt, így követni lehetne mindet.
Nem. Április 1/2 és 8/9 a negyeddöntők időpontjai, aztán április 22/23 és 29/30 az elődöntők időpontjai. Csak a nyolcaddöntőket szedik szét ennyire.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 21., péntek 13:08

jgR írta:
MyStiQ írta:Na most azt mondjátok meg nekem, hogy kik a sérültek a Dortmundból, illetve hogy ki mikor fog felépülni.
Subotic(májusig off) Gündogan ( róla nem lehet tudni semmit), Schmelzer (4hét),Lewandowski(első meccs sárga lapok miatt),Bendner ( májusig) ,Blaszczkykowsk(egész szezonra off) Piszczek(5hónap) asszem kb ennyi
Nem is tudtam, hogy Piszczek is lesérült... Igy viszont alig van értelmes védője a Dortmundnak... :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 21., péntek 13:08

Mike írta:én a barca szurkolók helyében egyáltalán nem örülnék az Atleticonak. Szerintem idén ők azok akik bárkit képesek legyőzni. Stílusra meg nagyon nem ízlik a barcának az amit a matracosok tolnak. Első meccs a katalánoknál, ha ott egy döntetlent ki tud izzadni az Atletico, ami simán bennük van, akkor hazai pályán hasonlóan motivált csapatot láthatunk majd mint a legutóbbi madridi derbin. Kemény lesz az nagyon!

Kérdés hogy a bl rutin hiánya mennyire jelentkezik majd.
A bl rutin itt sztem nem mérvadó. Egy bajnokság, ismerik egymast, toltak mar oda-vissza párharcot. Jo lesz. Remelem legyaluljak egymast.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

jgR
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 13:15
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: jgR » 2014. március 21., péntek 13:06

MyStiQ írta:Na most azt mondjátok meg nekem, hogy kik a sérültek a Dortmundból, illetve hogy ki mikor fog felépülni.
Subotic(májusig off) Gündogan ( róla nem lehet tudni semmit), Schmelzer (4hét),Lewandowski(első meccs sárga lapok miatt),Bendner ( májusig) ,Blaszczkykowsk(egész szezonra off) Piszczek(5hónap) asszem kb ennyi

jgR
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 13:15
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: jgR » 2014. március 21., péntek 13:05

jgR írta:
MyStiQ írta:Na most azt mondjátok meg nekem, hogy kik a sérültek a Dortmundból, illetve hogy ki mikor fog felépülni.
Subotic(májusig off) Gündogan ( róla nem lehet tudni semmit), Schmelzer (4hét),Lewandowski(első meccs sárga lapok miatt),Bendner ( májusig) ,Blaszczkykowsk(egész szezonra off) Piszczek(5hónap) asszem kb ennyi

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 21., péntek 13:04

Dominálni akarunk, birtokolni a labdát, ezek a gyökerek meg az Aubameyang - Reus széllel szétfutnak, aztán találnak egy gólt. Idegenben meg ha megint befosnak a fiúk, akkor ugyanúgy cumizhatunk elég keményen. :-( Mindenesetre megint a legkönnyebb ellenfelet kaptuk, az már más kérdés, hogy én tőlük is tartok.

Na ezt én is így látom. Okulni kell a tavalyi összecsapásokból és nem szabad félvállról venni a Dortmundot bármennyire is nem a tavalyiak már. Klopp a jelenkor egyik, ha nem a legjobb edzője, és kétségem se lesz afelől, hogy maxra pörgeti a legénységét ellenünk. Nem lehet ilyen Zenit elleni meccsekből kiindulni, oroszoknál egy csapat sem szakad meg, lehozzák rutinból és semmi több. Hiába nincs Lewa, tele vannak a fent említett gyors emberekkel, + egy extra motivált Sahin, aki most gondolom nagyon meg akarja mutatni Pereznek, hogy kicsoda is ő.
Love football, hate antifa.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 21., péntek 13:04

madridronie írta:Mondjuk úgy, hogy az egyik legkönnyebbet, ettől függetlenül még szép, hogy tisztelni kell őket; de ha őket nem ütjük ki idén, akkor fölösleges is itt 10.-ről álmodozni! Mindent egybevéve pont a tavalyi buktánk miatt biztos vagyok benne, hogy most sokkal komolyabban vesszük őket, meg a párharcot --> ez esetben pedig nem lehet probléma!
Ennyi volna a lényeg! Mindent elmond az idei Dortmundról, hogy közel nem égnek olyan hőfokon mint tavaly... Bajnokságban is 1 pontra mennek a Schalke előtt akiket röhögve raktunk zsebre...

jgR
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 13:15
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: jgR » 2014. március 21., péntek 13:04

MyStiQ írta:Na most azt mondjátok meg nekem, hogy kik a sérültek a Dortmundból, illetve hogy ki mikor fog felépülni.
Subotic(májusig off) Gündogan ( róla nem lehet tudni semmit), Schmelzer (4hét),Lewandowski(első meccs sárgák lapok miatt),Bendner ( májusig) ,Blaszczkykowsk(egész szezonra off) Piszczek(5hónap) asszem kb ennyi

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. március 21., péntek 13:04

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph ... 8266_n.jpg :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 21., péntek 12:59

Nekem ez nagyon nem tetszik...a bajnoki riválisok közül egyik ki fog esni, ami a bajnokság szempontjából nem jó.

Amire lemennek a negyeddöntők, behúzhatjuk a bajnokságot. Sőt, igazából a következő 6 nap alatt elintézhetjük, amennyiben 2 győzelmet mutatunk fel.
Egyetértek, erről van szó --> a bajnokság szempontjából tökéletes párosítás (főleg, ha a hétvégén esetleg 3 pontot tennénk el a vitrinbe), emellett a matracosok stílusa sem épp fekszik a katalánoknak, jó lett ez!
Dominálni akarunk, birtokolni a labdát, ezek a gyökerek meg az Aubameyang - Reus széllel szétfutnak, aztán találnak egy gólt. Idegenben meg ha megint befosnak a fiúk, akkor ugyanúgy cumizhatunk elég keményen.


Jó, hát ilyen alapon másoktól még inkább! :)
Mindenesetre megint a legkönnyebb ellenfelet kaptuk, az már más kérdés, hogy én tőlük is tartok.
Mondjuk úgy, hogy az egyik legkönnyebbet, ettől függetlenül még szép, hogy tisztelni kell őket; de ha őket nem ütjük ki idén, akkor fölösleges is itt 10.-ről álmodozni! Mindent egybevéve pont a tavalyi buktánk miatt biztos vagyok benne, hogy most sokkal komolyabban vesszük őket, meg a párharcot --> ez esetben pedig nem lehet probléma! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 21., péntek 12:55

MyStiQ írta:Na most azt mondjátok meg nekem, hogy kik a sérültek a Dortmundból, illetve hogy ki mikor fog felépülni.
Marcel Schmelzer, Ilkay Gündogan, Sven Bender, Jakub Blaszczykowski, Neven Subotic + Lewa eltiltott... Ők tuti nem lesznek az első meccsen.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 21., péntek 12:55

Első meccsen nem lesz Lewa, azt jó lenne kapott gól nélkül lehozni és nem lenne rossz, mondjuk egy 2-0-t kicsikarni. Aztán idegenben 1 gólt szerzünk, akkor már 4 kell nekik és csak nem ismétlődik meg a tavalyi borzadalom :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 21., péntek 12:54

MyStiQ írta:Na most azt mondjátok meg nekem, hogy kik a sérültek a Dortmundból, illetve hogy ki mikor fog felépülni.
- Gündogan (nem lehet tudni)
- Subotic (május környékén)
- Blaszczykowski (nem lehet tudni)
- Schmelzer (április közepén)
- Bender (májusban)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. március 21., péntek 12:52

MyStiQ írta:Na most azt mondjátok meg nekem, hogy kik a sérültek a Dortmundból, illetve hogy ki mikor fog felépülni.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/borus ... in_16.html
Gondolom ez viszonylag napirenden van.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. március 21., péntek 12:51

Láttam ezt a dortmundot bajnokin, illetve a zenittől is zakóztak hazain én nem tartok tőlük és most ezt nem nagyképűségből mondom. A tavalyiért meg szépen agyon kell verni őket, első meccsen el is lehet dönteni, ezért jó, hogy itthon kezdünk. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég