Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
29
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
33
38%
 
Szavazatok száma: 88

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 21., péntek 19:40

longhair írta:Persze, de így még az a minimális reménysugár is elúszott az angoloknak. A triplájával továbblövi csapatát a nyolc közé, erre másnap azzal szembesülnek, hogy nem lesz bevethető. Lélektanilag nagyon visszavetheti őket ez annak ellenére, hogy 2 gólós hátrányt fordítottak meg. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy lehet még annyit sem kell magukból kiadni a bajoroknak mint alapjáraton kellett volna.
Ja, ez mondjuk igaz, tényleg visszavetheti őket a dolog. Amúgy szerintem örülhetnek, hogy egyáltalán idáig eljutottak, olyan gyenge csapatuk van, hogy az elképesztő. :D

Úgyhogy igen, elég sima lesz sajnos.

Egyébként üdv a fórumon. :D

longhair
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014. március 20., csütörtök 21:06

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: longhair » 2014. március 21., péntek 19:38

Nagy érvágás a Unitednek, de szerintem RvP-vel is laza Bayern-továbbjutás lett volna.
Persze, de így még az a minimális reménysugár is elúszott az angoloknak. A triplájával továbblövi csapatát a nyolc közé, erre másnap azzal szembesülnek, hogy nem lesz bevethető. Lélektanilag nagyon visszavetheti őket ez annak ellenére, hogy 2 gólós hátrányt fordítottak meg. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy lehet még annyit sem kell magukból kiadni a bajoroknak mint alapjáraton kellett volna.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 21., péntek 19:34

Nem mintha Van Persien múlna az a párharc :lol: Kérdés meg lesznek-e alázva az Old Traffordon, vagy csak Münchenben lesz nagyra szabva a zakó.
Szegény MU nagyon gyenge, Olympiacos ellen sem voltak sokkal jobbak :-(

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 21., péntek 19:28

longhair írta:Van Persie 4-6 hétre kidőlt térdszalaghúzódás miatt. Nagyon sima lesz ez így a Bayern-nek. MU-nek maradt egy szem Rooney. :roll:
Nagy érvágás a Unitednek, de szerintem RvP-vel is laza Bayern-továbbjutás lett volna. :)

Na mindegy, azt teljesen esélytelennek gondolom, hogy a United ki tudja ejteni a bajorokat, de talán megizzasztják majd őket... Mondjuk mindegy, mert a bajnokságot innentől már C csapattal is végignyomhatják, és mehet a pihentetés a BL-re. :shifty:

After Barcelona (vs Milan last season), Man Utd are only the 2nd team to lose a Champions League 1st leg 2-0 & progress.

longhair
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014. március 20., csütörtök 21:06

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: longhair » 2014. március 21., péntek 19:24

Van Persie 4-6 hétre kidőlt térdszalaghúzódás miatt. Nagyon sima lesz ez így a Bayern-nek. MU-nek maradt egy szem Rooney. :roll:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. március 21., péntek 17:33

Barca-Atletico: Itt sokan úgy gondolják, hogy az Atleticonak van esélye tovább jutni, szerintem a Barca tovább fog menni, Messi is egyre jobb tavasszal nagyon megy nekik a játék, van esélye az Atleticonak, de koránt sem annyi, mint amennyien itt gondolják. Ez a Barca még mindig a világ egyik legjobb csapata, hiába a gyenge védelem, hiába az öregedő kp. Nú kámpba: 3-1 Vicente Calderon: 2-2


Real-BVB: Tovább kell mennünk, de nem írnám le Kloppékat, oké, hogy sok a hiányzó náluk, meg Lewa se lesz Madridba, de abban biztos vagyok, hogy nagyon fel fognak pörögni. Itt ami nagyon nehéz lesz majd az a visszavágó, ott már ott lesz Lewa is, sőt a hazai pálya előnye. A legfontosabb, hogy ne kapjunk gólt otthon, és rúgjunk 2-t minimum. Otthon 2-0 Idegenben 1-1 szerintem reális eredmény.


MU-Bayern: Előre sajnálom a vörös ördögöket, akármennyire is utálom őket, de a Bayern mindenbe jobb mint ők. Itt akár még csúnya eredmény is születhet a BM javára. Szerintem az egyik legegyértelműbb lesz ez a párharc.
Old Trafford: 1-2 Allianz: 2-0

PSG-Chelsea: Háromesélyes. Talán Mou miatt mondanék egy 49%-51%-ot a Chelseanek, de ami biztos ez lesz a legizgalmasabb párharc. Érdeklődve fogom várni.
Tippelni se merek, szerintem Parc de princes Mou bekkelés: 2-1 Stamford: 2-0
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 21., péntek 14:56

Jó a sorsolás számunkra, magabiztos továbbjutást várok el! Sőt, az első meccsen jó lenne olyan meccset nyomni, hogy a visszavágó már szinte formalitás legyen, és egy lőtt góllal el is dőljön a továbbjutás.(tehát mondjuk egy hazai 3-0)

Ott viszont szívtunk, hogy másodikán és nyolcadikán játszunk...Tehát szerda-szombat, kedd ritmus lesz. :hmmm: De nekünk kell tenni az ügyért, ha hétvégén verjük a barcát, akkor a Sociedad elleni meccs leértékelődik valamennyire.

A Sevillát szerintem meg tudjuk verni, sokat kivett belőlük az EL meccs, egyből jön a hétvégi bajnoki, aztán hét közben megint mi jövünk. Nem lesznek frissebbek nálunk.
Ha ügyesek a fiúk, akkor hosszútávon is nagyon jól kijöhetünk a következő 2 hétből -->
(o) Barca (nagyon meghajtani)
(i) Sevilla (-II-)
(o) Rayo (pihi)
(o) Dortmund (nagyon meghajtani)
(i) Sociedad (kellően komolyan venni)
(i) Dortmund (-II-)
-------------------------
(o) Almería (pihi)
(s) Barca (Kupadöntő, ami a csövön kifér)
(i) Valladolid (elvileg elmarad és pihi)
(?) Bl. elődöntő odavágó
(o) Osasuna
(?) Bl. elődöntő visszavágó
(o) Valencia
(i) Celta
(o) Espanyol
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

longhair
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014. március 20., csütörtök 21:06

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: longhair » 2014. március 21., péntek 14:03

adamzz írta:
longhair írta:Azért az hatalmas lenne, ha a Bundesliga élmezőnyét kiejtve jutnánk be a döntőbe.
Annyira azért nem erős bajnokság.. A bayern meg ha megkapja elődöntőben a cselzit akkor a PL(!) élmezőnyén keresztül jut a fináléba, azért az már valami lenne.. Bár ha a MU-t nézzük akkor nem éppen csak az élmezőny.. :D
Nem is azért mert annyira acélos lenne a német bajnokság, csak egyszerűen poén :mrgreen: Plusz a statot is javíthatnánk már végre a német csapatok ellen.
A MU-t meg nem venném ide, egy Olympiakos ellen kellett vért izzadniuk, hogy továbbjussanak, ráadásul voltak pillanatok amikor még a görögök számára is átjáróház volt a manchesteri védelem, nem csak az angolokon múlt, hogy továbbjutottak, ajtó ablak helyzetek maradtak ki görög oldalon.
Egyébként többen is írjátok, hogy az Aubameyang-Reus kettős majd milyen veszélyes lehet számunkra. Akkor ők mit mondhatnak a BBC-re? :D Természetesen tisztelni kell az ellenfelet, főleg ha a BVB-ről van szó, de ez a csapat most több sebből vérzik, gáz lenne ha pusztán a széljátékkal ki tudnának ejteni minket. Persze Klopp feltüzelheti őket egy-egy meccs erejéig, de pusztán lelkesedéssel nem fogják tudni pótolni a hiányzó kulcsembereket és az esetleges játéktudásbeli különbséget. Az éve bakija lenne, ha kihagynánk ezt a ziccert.
btw: a fullos, ultraegészséges dortmundot is simán kéne csapnunk a kedira, higuájn, özil szintű emberek nélkül
Ez meg a másik. Ha nem is oly simán, de így igaz.
Ami meg a nagyképűséget illeti, mással nem tudnak takarózni. Manapság aki bizakodni mer és sikerre tör az már nagyképű egoista állat.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 21., péntek 13:59

mila írta:olvasom a különböző szurkolói fórumokat, de h kb mindenhol azt mondják ránk h nagyképűek vagyunk, nagy a mellényünk. csak tudnám mire fel. miért vagyunk ennyire általánosítva, miért utálnak ezek minket?
ehhez képest mindenhol tőlünk tartottak + a bayerntől :mrgreen:

én a munak örültem volna a legjobban, de a dortmunddal is meg vagyok elégedve, annak tudatában h mennyi hiányzójuk lesz.
mondjuk ezzel a párosítással megint megy a fröcsögés h megint mi kaptuk a legkönnyebbet.
fuck'em :mrgreen:

mondjuk ezzel csak bizonyitom, hogy igen, nagyképűek a madridisták :lol:


btw: a fullos, ultraegészséges dortmundot is simán kéne csapnunk a kedira, higuájn, özil szintű emberek nélkül
Kép
Kép
Kép

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. március 21., péntek 13:53

GT37 írta:
MyStiQ írta:Na most azt mondjátok meg nekem, hogy kik a sérültek a Dortmundból, illetve hogy ki mikor fog felépülni.
- Gündogan (nem lehet tudni)
- Subotic (május környékén)
- Blaszczykowski (nem lehet tudni)
- Schmelzer (április közepén)
- Bender (májusban)
én ezt találtam
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. március 21., péntek 13:52

longhair írta:Azért az hatalmas lenne, ha a Bundesliga élmezőnyét kiejtve jutnánk be a döntőbe.
Annyira azért nem erős bajnokság.. A bayern meg ha megkapja elődöntőben a cselzit akkor a PL(!) élmezőnyén keresztül jut a fináléba, azért az már valami lenne.. Bár ha a MU-t nézzük akkor nem éppen csak az élmezőny.. :D

mila
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mila » 2014. március 21., péntek 13:50

olvasom a különböző szurkolói fórumokat, de h kb mindenhol azt mondják ránk h nagyképűek vagyunk, nagy a mellényünk. csak tudnám mire fel. miért vagyunk ennyire általánosítva, miért utálnak ezek minket?
ehhez képest mindenhol tőlünk tartottak + a bayerntől :mrgreen:

én a munak örültem volna a legjobban, de a dortmunddal is meg vagyok elégedve, annak tudatában h mennyi hiányzójuk lesz.
mondjuk ezzel a párosítással megint megy a fröcsögés h megint mi kaptuk a legkönnyebbet.
92:48

longhair
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014. március 20., csütörtök 21:06

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: longhair » 2014. március 21., péntek 13:48

Most tudatosult bennem, hogy a Schalke után megint egy német csapattal kerültünk össze. :D
Ha bejutunk az elődöntőbe, akkor a sorminta alapján a Bayern a következő. :mrgreen:
Azért az hatalmas lenne, ha a Bundesliga élmezőnyét kiejtve jutnánk be a döntőbe.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 21., péntek 13:42

Normál esetben hazai pályán jobb eredményt érünk el, idegenben pedig bátran kontrázhatunk. A védelmük gyenge igazán, a középpűályán Sahin, Kehl kifejezetten lassú játékosok, bal oldali védőjük jelenleg nincs is. Sebesslégből simán le kéne vernünk őket, de tényleg nagyon durván. Modric, DM, Bale, CR....körbe kéne futniuk ezt a védelmet, középpályát gond nélkül.

A támadóik jók, gyorsak, de egyszerűen sokkal több gólt kéne lőnünk.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 21., péntek 13:41

Azért elég gáz lenne, ha kiesnénk a Dortmund ellen...főleg úgy, hogy a tavalyi csapathoz képest visszább is estek, sőt...Götze sincs már ott, Lewa nem lesz ott az első meccsen, Gündogan sincs, viszont a Aubameyang-Reus szél gondot is tud majd okozni... :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 21., péntek 13:31

Bajner beáll, aztán kiejt minket :mrgreen:

Húú, mennyi sérült van náluk. Ezek után nem szabad, hogy gondot okozzanak, legalább is hazain. Idegenben mindig nehéz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kovacspeter
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 12., péntek 10:01
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kovacspeter » 2014. március 21., péntek 13:29

Pisczek már nem sérült ő játszani fog, de rajta kívül a fél ckezdőjük nem lesz ott Madridban. :D Sima továbbjutást várok így.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 21., péntek 13:21

Jó a sorsolás számunkra, magabiztos továbbjutást várok el! Sőt, az első meccsen jó lenne olyan meccset nyomni, hogy a visszavágó már szinte formalitás legyen, és egy lőtt góllal el is döljön a továbbjutás.(tehát mondjuk egy hazai 3-0)

Ott viszont szívtunk, hogy másodikán és nyolcadikán játszunk...Tehát szerda-szombat, kedd ritmus lesz. :hmmm: De nekünk kell tenni az ügyért, ha hétvégén verjük a barcát, akkor a Sosiedad elleni meccs leértékelődik valamennyire.

A Sevillát szerintem meg tudjuk verni, sokat kivett belőlük az EL meccs, egyből jön a hétvégi bajnoki, aztán hétközben megint mi jövünk. Nem lesznek frissebbek nálunk.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 21., péntek 13:13

Április 1., kedd
Barcelona (spanyol)–Atlético Madrid (spanyol)
Manchester United (angol)–Bayern München (német)
Április 2., szerda
Real Madrid (spanyol)–Borussia Dortmund (német)
PSG (francia)–Chelsea (angol)
Április 8., kedd
Borussia Dortmund (német)–Real Madrid (spanyol)
Chelsea (angol)–PSG (francia)
Április 9., szerda
Atlético Madrid (spanyol)–Barcelona (spanyol)
Bayern München (német)–Manchester United (angol)

Így néz ki a dolog

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. március 21., péntek 13:11

Köszönöm a válaszokat! A nevekkel többé-kevésbé tisztába voltam, a visszatérések időpontjával nem.
Jó, hát ilyen alapon másoktól még inkább!
Persze. Ez inkább a hazai pályán való kezdésnek szólt, nem az ellenfélnek. Mindenesetre az idei Real Madridban bőven benne van az, hogy BÁRMELYIK pályán szerezzen legalább 1 gólt, ahogyan az is, hogy 1 gólon tartson bárkit.

Az mindenesetre kemény, hogy 1 hónap alatt mennyi minden változhat: a legszebb forgatókönyv szerint gyakorlatilag megnyerhetjük a bajnokságot, a spanyol kupát és ismerjük az ellenfelünket a BL elődöntőben. A legrosszabb szerint hátrányba kerülünk a ligában, elveszítjük a kupát és kiesünk a BL-ből.
remélem úgy lesz, hogy április 1.-én és 2.-án 1-1 meccset játszanak aztán rá egy hétre a másik kettőt, így követni lehetne mindet.
Nem. Április 1/2 és 8/9 a negyeddöntők időpontjai, aztán április 22/23 és 29/30 az elődöntők időpontjai. Csak a nyolcaddöntőket szedik szét ennyire.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég