Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 21., kedd 8:39

Realista meg madridronie mikor posztolnak már :D !!!!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 21., kedd 7:52

Szerintem a védelem nem is annyira fontos,oké hogy lehetne jobb bekkben erősödni,de a legfontosabb a kp-a és elől......2-3 igazolás kell,és talán elég is,de minőségi emberek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. május 21., kedd 6:40

Én eléggé optimista vagyok az új edzővel kapcsolatban. Ehhez a csapathoz kell 2-3 igazolás és egy normális edző akkor talán végre normalizálódik a helyzet. Az edző kérdéshez csak annyit hogyha megnézzük hogy a Perez-éra alatt kik voltak itt az edzők akkor nem is csoda hogy megbuktak. Amikor normális edzője volt a csapatnak akkor rendre volt legalább valami fellángolás esetleg egy két kupa. Ha 10-es skálán kellene osztályozni a Perez-éra edzőit akkor :
Del Bosque (10/9); Queiroz(10/1); Camacho(10/0); Garcia Remon (10/0); Luxemburgo(10/1); López Caro(10/0); Pellegrini(10/6); Mourinho(10/8).
Ezek az edzők közül 3 olyan volt aki valamit is értett szerintem a munkájához (olyan értelemben hogy "kiérdelemték" hogy a Real kispadján üljenek). Szerintem ha ismét hozunk egy olyan személyt aki ismeri a jó focit és taktikailag sincs elveszve akkor ezzel a kerettel eléggé sokra vihetjük.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 21., kedd 5:26

Sok rossz igazolás, de 2010 óta kvázi Mou igazolt
Nem is nagyon volt kit igazolni. Egyedül Vidalt barmoltuk el, azok közül, akik megszerezhetőek voltak. A többiek nem. Ez van, és ez lesz idén is sajnos. Nem olyan könnyű jó játékost igazolni. Nem véletlen, hogy 10 éve még volt kb. 10 egyenlő erősségű csapat, és a BL győzelem esélyes csapatok száma 2-3x -a a mostaninak. Akkor volt honnan, kit igazolni. Idén ez nincs. Nem Mou hibája.
Mert Schuster egy nyomorék volt hozzá.
Mert Raúl parancsolhatott. Akkor a kapitánynak kötelező volt alapkezdőnek lennie. Mivel Ruud kihagyhatatlan volt, ezért Robinho-Robben páros egyike a padon kapott csak helyet. Schuster nyomorék volt ezt meghúzni, de azok után, hogy Raúl megvétózta Villa szerződését, nem csodálom...

petiamadridista
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. május 21., kedd 1:16

Legendary,
Akkor megy, igaz, hogy lenne jobb dolgom is de legyen.

NA
Eyrészt, 2002 után még bőven nyert a csapat, pl 2003-ban egy bajnoki címet, plsuz a Blben akkor is ott volt a legjobb négyben.
Aztán a következő szezon is jól alakult, egészen 2004 áprilisáig. Elfogyott a pad, a játékosok megöregedtek.
Na bumm.

A Real Madrid problémája igen összetett, benne van egy pici abból is amit írsz, de nem ezt mondanám igazinak.

A sztárok igenis hasznára válnak egy csapatnak. Pl CRonaldo, Zidane, Ronaldo, vagy Figo leigazolása abszolúte de nem volt baj. Sokat nyert velük a klub.
Alapjáraton én a rossz edzőkben és a nagy nyomáson látom a hangsúlyt.
Nincs kiaknázva a keretek adta lehetőségek. Ha igen, akkor az meg szimplán nem elég jó.
Szóval, vagy az edzőt, vagy a játékosokat kell elküldeni általában.
Ha jó a keret, de nem jön a hozzá várt eredmény: akkor mehet az edző.
Ha sz.r a keret, de jó az edző, akkor kell új játékos.
Ilyen egyszerűnek tartom az egészet. (Mondok egy példát: 2007 -2008-ban jó keretünk volt szerintem. Robben - Robinho szélsők, középen Sneijderrel, elől Ruuddal, narancsos de mégis pazar támadó alakzat lehetett volna. De így sosem állt össze. Miért? Mert Schuster egy nyomorék volt hozzá. ennyi. Mindenki szart is hozott ki magából és mindenki szét is széledt. Most Mou igazolhatott, szabadon. Khedirák, Di Mariák jöttek, eredmény nem volt, pedig azt csinált amit akart. 1 bajnoki cím meg azért nem olyan sok a Madrid életében... )

Másik: A nyomás. A Barcelona 2005 óta nyomást gyakorol. Ez frusztráltságot okozz. Frusztráltan, idegesen pedig nem lehet versenyezni.

Másik: Sok rossz igazolás, de 2010 óta kvázi Mou igazolt, Perez 2009-es igazolásai pedig ültek, a korábbi bénázásról ő tehet, a mostaniról nem.
Ez van.

Ez mind, röviden, nagyon röviden.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. május 21., kedd 0:50

legendary..
őőő nincs igazad.
röviden, tömören, ennyi.
Igen, gondoltam, hogy az érvelés része nem fog menni. :coffee:

petiamadridista
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. május 21., kedd 0:47

legendary..
őőő nincs igazad.
röviden, tömören, ennyi.

Majd kifejtem máskor, most sajnos más dolgom is van :vivo:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 21., kedd 0:46

'La Fábrica' derrota a La Masía en 'Fútbol Draft'

Ez mit takar? 5+1 fiatal Realos van a 33-as listán.
Derik Osede, Álex Fernandez, Jesé, Morata, Raúl De Tomas + Carvajal
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 21., kedd 0:30

Perez most mondta, hogy tárgyaltak a PSG-vel, nem engedik el Ancelottit. Nem hinném, hogy terelés lenne, Perez nem szokott kamuzni.
Ehhez 3 dolog; 1) pontosabban azt mondta, hogy napokkal ezelőtt José Angel Sánchez meglátogatta a PSG elnökét és érdeklődött Carlo helyzetéről, amire a kapott választ (illetve Ancelotti 50%-os terelő dumáját) pár nappal ezelőtt mi is olvashattuk ezen az oldalon; csak hogy azóta tegnap Carlo hivatalosan is a távozási szándékát közölte a párizsiakkal; 2) Perez papa azt is elmondta, hogy mostantól kezdve rengeteg idejük van még megoldani az edzőkérdést (ebbe minden belefér --> további tárgyalások, sőt a kivásárlás is); 3) a látszat és a PSG elnökének mai kirohanása után/miatt nyilván nem fog semmi olyat mondani, amivel akár a Madridot, akár Ancelottit kényelmetlen, kínos, gázos szituba hozná, illetve egy nem kívánatos FIFA eljárás alá vetné önmagunkat! Természetes, hogy megy a ködösítés; ez a mai nap egyelőre amúgy sem az új edzőről, hanem a jelenlegi távozásáról szólt, hozzáteszem nagyon helyesen; ugyanakkor egy percig ne legyen kétségünk afelől, hogy ha Perez választottja valóban Ancelotti (főleg a több mint 99%-os bizonyossággal létező előszerződés fényében), akkor jövőre nem az olasz ül majd a padunkon! :mrgreen: :Đ Itt a kérdés csupán az, hogy az olasz ingyen vagy 4 milla fejében érkezik-e a nyáron? B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. május 21., kedd 0:25

Én esküszöm, sose értettem ezt a madridista gondolkodásmódot.

Jön egy gyenge szezon, erre egyből elkezdődik, hogy el kell adni mindenkit, sztárokat kell venni, Bale, Neymar, Verratti stb...

Egyrészt a spanyol gazdasági válság miatt erősen kétlem, hogy megint lenne annyi pénze a Realnak, hogy ezt finanszírozza. Folyamatosan egyre kevesebbet költenek, egy-egy játékost vesznek csak (igaz, azt 30-40 misiért...), nem haladják meg az 50 millát az átigazolások. Ez nálam nem véletlen. Erősen kétlem, hogy idén jön valami óriási mértékű játékosigazolási dömping. Szerintem a 100 misit se éri majd el a vételi oldal.

Másrészt: a Madridnak SOSE a kerettel volt a baja. Ezt csak a gyökerek magyarázzák be maguknak. Keret alapján ennél sokkal messzebb kellett volna jutnia a Realnak rendszeresen. Egy BVB-nek messze gyengébb a kerete. Csak ők egy jó rendszerben játszanak CSAPATKÉNT. A Real a Galaktikus-éra óta belülről rohad. Nem Mourinhónál kezdődött a belső széthúzás, már vagy 10 éve egyetlen olyan csapat sincs, ami olyan belső problémákkal küzdene, mint a Real. Klikkesedés, edzőellenesség, viták tucatjai... a 21. század Madridjának "természetes" velejárói. Ezt kéne megszüntetni elsősorban.

Az, hogy egy Real Madrid nem képes csapatként küzdeni, az gáz. Felvettek csomó nagy nevet, sztárokat, egyéniségeket, holott pont ez a Real baja, hogy tele van egyéniségekkel, akik nem képesek a csapatérdeket a sajátjai elé helyezni. Lehet itt példálózni a galaktikusokkal, de az a rohadt nagy igazság, hogy 2002 után a nagy banda SEMMIT se nyert. Jah, jó volt a piárjuk, meg lehetett mezeket eladni, csak csapatként voltak nagy nullák valami cím eléréséhez.

De persze, Bale, meg a fiszfaszdíjas műbuzi Neymar kell, utóbbi valszeg akkora flop lesz Európában, hogy élmény lesz nézni... ahelyett, hogy esetleg vennének egy Cabaye, Schürrle, Lewandowski pakkot, ami minő szomorúságra nincs tele sztárokkal, mégis jó eséllyel hatalmasat lendítenének a Realon, mert nem lazsálnak, küzdenek a pályán, nem ügyetlenek és mindent megtesznek a győzelemért. A mostani csapat mentálisan van a béka segge alatt, nem képességben.

Könnyen lehet, hogy az a személy, aki a leginkább okolható a Real Madrid kudarcaiért, nem edző- vagy játékosposzton keresendő, hanem az elnöki székben. Mégsincs sose kikezdve...

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 21., kedd 0:15

Nyilván jönni fog Ancelotti, ha más nem fizetni fognak érte. Nem a bizonytalanra lett elküldve Mourinho, megvan már az utódja.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 21., kedd 0:08

Még a végén a székek közé esünk,a pad alá... kiderül,hogy Ancelotti nem tud eljönni,inkább marad. Jupp nyugdíjba megy,pihenni akar, Klopp marad Dortmundban,Wenger nem hagyja ott az Arsenalt,míg Löw Németországot akarja vezetni még a következő tornáig.

Elküldtük Mourinhot,mindenki ellene volt itt,de ha ide jön Benítez vagy Mancini,tuti,hogy felrobbantok itt pár embert... :vivo: Azért van egy határ,amit nem kellene feszegetni... Egyiket sem akarom Madridban meglátni.

Ha már ennyire kibasztunk magunkkal,illetve ennyire le akart lépni Mourinho,akkor a helyére hozzuk már el Ancelottit,én már elfogadtam őt,mint következő Real trénert.
:goat:

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. május 20., hétfő 23:42

Mourinho-val szerintem Perez hosszabb távra tervezett, de a körülmények miatt távoznia kellett a portugálnak.

A másik, hogy Perez nem akarja igazán Ancelotti-t, nem akarja letenni érte a kivásárlási árat, ami olyan 4 millió euró, tehát nem sok.
Mourinho-ért mennyit is fizettünk? 10 millió körül?

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 20., hétfő 23:41

RealMadridFanatic írta:
Szerintem nem. Verratti "Alonso posztján" érzi jól magát, Modric meg "Özil posztján" játszott a legtöbbször jól.
Szerintem sem. Verratti valóban mélyebben játszik, viszont egyedül vagyok azzal, hogy szerintem Modric mélyebben játszik, mint Özil? Nem feltétlen sima kkp, viszont többet segít védekezésben, mélyebbről is indul. Szóval én nem egy az egyben Özil helyére tenném (aki sokszor az ellenfélnek védelmének vonalában helyezkedik), hanem a középpálya és a támadók közé, összekötni őket.
Nem vagy egyedül. Szerintem is mélyebben játszik. Vagy mondjuk úgy, hogy Özil játszik előrébb? Özil egy támadó (középpályás?), míg mi egy irányító félét szeretnénk inkább azon a poszton látni.
Szóval tömören, az "Özil posztot" nem a játékstílusra/helyezkedésre értettem, hanem a mostani 4-2 előtti részre, a 3 közepén. Így szakdoga írás közben ezt nem tudom jobban megfogalmazni. :-)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 20., hétfő 23:38

Ha mancinit idehozzák,akkor én átszokok a jóban rosszbanra....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 20., hétfő 23:37

Hát nem fogunk unatkozni a nyáron.. :roll:

Ebből a Mancini,Benitez,Jupp vonalból akkor még az öreg a legszimpibb.De remélem Ancelotti kiköthet még,...már megbarátkoztam a gondolattal. :D

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. május 20., hétfő 23:32

Perez most mondta, hogy tárgyaltak a PSG-vel, nem engedik el Ancelottit. Nem hinném, hogy terelés lenne, Perez nem szokott kamuzni.

Egyre jobban kíváncsi vagyok, hogy ki lesz az új edző?
Wenger, Klopp, Ancelotti, Conte, Laudrup ilyen-olyan okokból kilőve, még a végén aláír Heynckes. Vagy Benitez? Esetleg Mancini? Ez a három edző tűnik jelenleg mozdíthatónak.
Vagy Zidane lenne az edző nulla tapasztalattal? Nem hiném. Torilt sem fogja Perez kinevezni.
Karanka meg követi Mou-t.

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 20., hétfő 23:29

Nzedge írta:
R-l@nch írta:Jelenleg úgy áll, hogy Carlo és Bale se jön, hála a jó égnek! Így már érdemes nekivágni a nyárnak
Értem én,hogy te így gondolod.De akkor kit akarsz JM és mondjuk DM helyett?
Mert én nem tudok elképzelni jobb,illetve mozdíthatóbb kategóriát.

Én meg pont úgy vagyok vele,ha nem igazolunk egy Neymar/Bale kalibert,akkor nem szép nyár elé nézünk.
Edzőnek meg én adnék egy esélyt az olasznak...már csak azért is mert nem nagyon látok másik lehetséges opciót. :hmmm:
Nézd, valószínűleg Carlo jönni fog, de azért én még reménykedek. PErez diplomatikus választ adott a kérdésre, ezt a szitut Ancelotti-nak kell megvívnia a PSG-n belül.
Edző: Szívem szerint Klopp-ra ugranék rá egyből, mégha tudom, úgyse jönne. DM nálam maradna, a gyorsasága mindenképpen hasznunkra lehet mégha nem is lenne alap kezdő. A középpályát és a csatársort kéne végre normálisan megerősíteni és nem lesz gond.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 20., hétfő 23:24

R-l@nch írta:Jelenleg úgy áll, hogy Carlo és Bale se jön, hála a jó égnek! Így már érdemes nekivágni a nyárnak
Értem én,hogy te így gondolod.De akkor kit akarsz JM és mondjuk DM helyett?
Mert én nem tudok elképzelni jobb,illetve mozdíthatóbb kategóriát.

Én meg pont úgy vagyok vele,ha nem igazolunk egy Neymar/Bale kalibert,akkor nem szép nyár elé nézünk.
Edzőnek meg én adnék egy esélyt az olasznak...már csak azért is mert nem nagyon látok másik lehetséges opciót. :hmmm:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 20., hétfő 23:22

RaúlRealMadrid írta:Bale meghosszabbította a szerződését? Ez új... mikor? :D
Még csak pletyka, de több helyen is megjelent. Mostmár magyarul is:
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ra-2246585

*szerk: mondjuk ha 50 LESZ az ára, akkor mosst mennyi, 30? annyiért azért hozzuk el akkor az mondom :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég