Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 21., kedd 11:31

kakarol nem nagyon vannak hirek...

tuti maradni fog ha jön ancelotti.
az az ember, egy túlélő. :lol:
sztem emberről annyi távozási pletyka/hír még nem volt (talán neymar).
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 21., kedd 11:29

kakarol nem nagyon vannak hirek...

tuti maradni fog ha jön ancelotti.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. május 21., kedd 11:00

legendary írta:
én is vmi ilyesmit írtam anno pár hete. a juvénál - de javíts ki ha tévedek - az 1-2 ősjuvéson kívül mindenki eladó, ha abból lehet fejleszteni a csapatot és előrébb lépni.
Amennyit én hallottam, az az, hogy Vidal egyértelműen maradni akar a Juvéban, meg se akarja hallgatni az ajánlatokat, a Juve meg nem akarja eladni. Pogbát is kétlem, hogy menne.

Marchisio távozására látnék egy kis esélyt, de ő meg ugye ősjuvés, ezért kétlem, hogy engednék.

Idén nyáron talán még együtt tudják tartani a 4 belső középpályást, de jövőre már lehetnek bajok.
Ezzel nagyon nincs min vitatkozni, ha sikerül egy komoly eredmény, itt gondolok a végső győzelemre, akkor azért, ha nem, azért. Bár ez a Vidal tényleg közönség kedvenc, imádják őt, ő is mindenkit, lehet találtunk egy legendát. Pogba az más. Ő még kérdőjel, de nem problémás, ezeket a kamu híreket ne higgyétek el. :)

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. május 21., kedd 10:55

adamzz írta:A Zidane transzfer volt Perez élete legjobb húzása.Nedved? :mrgreen: Buffon meg csak egy kapus... a legkönyebben pótolható poszt.
Szerintem ne bántsunk egy olyan kategóriát mint Pavel Nedved, aki aranylabdát nyert, és úgy focizott, hogy elfelejtett egy Zinedine Zidane-t velünk.
Lehet legkönnyebben pótolható, de nem egy Buffon, aki az elmúlt 25 év legjobbja.
De ez OFF!

Coentraot is összeboronálták velünk, mi igaz ebből, vagy a kiskacsa elúszott mára?

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. május 21., kedd 10:52

én is vmi ilyesmit írtam anno pár hete. a juvénál - de javíts ki ha tévedek - az 1-2 ősjuvéson kívül mindenki eladó, ha abból lehet fejleszteni a csapatot és előrébb lépni.
Amennyit én hallottam, az az, hogy Vidal egyértelműen maradni akar a Juvéban, meg se akarja hallgatni az ajánlatokat, a Juve meg nem akarja eladni. Pogbát is kétlem, hogy menne.

Marchisio távozására látnék egy kis esélyt, de ő meg ugye ősjuvés, ezért kétlem, hogy engednék.

Idén nyáron talán még együtt tudják tartani a 4 belső középpályást, de jövőre már lehetnek bajok.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 21., kedd 10:51

A Zidane transzfer volt Perez élete legjobb húzása.Nedved? :mrgreen: Buffon meg csak egy kapus... a legkönyebben pótolható poszt.

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. május 21., kedd 10:49

Realista24 írta:
legutóbbi nagy transzferből is mi jöttünk ki jobban, Zidane=Nedved és Buffon
Annyira nem jártunk rosszul szerintem :shifty:
Rosszul nem jártatok, de mi is nyertünk két legendát :D

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 21., kedd 10:49

Garay esete érdekes, mert ha a Benfica határozhatja meg az árát, akkor tuti nem úsznánk meg 15 millió alatt. Martinezért meg fix többet kérnének. Alapból szokása a kis csapatoknak, hogy lehúzzanak minket. Kétlem, hogy a BL helyért versengő Sociedad csak úgy lepasszolná 10 millió euróért az egyik legjobbját...
nem győztél meg. :D
Annyira nem jártunk rosszul szerintem

Ugyan ez jutott eszembe. :Đ
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Los Blancos 2013. május 21., kedd 10:50-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 21., kedd 10:48

legutóbbi nagy transzferből is mi jöttünk ki jobban, Zidane=Nedved és Buffon
Annyira nem jártunk rosszul szerintem :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 10:44

Los Blancos írta:
Az a durva, hogy nem. Miért lenne olcsó egy fiatal, de tapasztalt spanyol illetve egy rutinos alapvetően egy európai elit közelben lévő védő? Pepe idős, kapnánk érte ~20M eurót. Ennek a harmada 6,6666666666666666M. Ennyiért még favágót se kapunk.

Pedig, de! :D

Garay 50%-ban a miénk. Inigo Martinezért meg ne gondold, hogy 8-10 milla fölött kérnek. :-)
Garay esete érdekes, mert ha a Benfica határozhatja meg az árát, akkor tuti nem úsznánk meg 15 millió alatt. Martinezért meg fix többet kérnének. Alapból szokása a kis csapatoknak, hogy lehúzzanak minket. Kétlem, hogy a BL helyért versengő Sociedad csak úgy lepasszolná 10 millió euróért az egyik legjobbját...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. május 21., kedd 10:42

Igazából, kicsit odaszúrva, legutóbbi nagy transzferből is mi jöttünk ki jobban, Zidane=Nedved és Buffon :D

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. május 21., kedd 10:41

Annyiból jó Hguaín, hogy harcol, amit idén keveset csinált, de Contenak ilyen kell, jöhet Tevezzel együtt, Llorente már várja a társakat. Ezért is szurkolok, hogy eladják a stadion névhasználati jogát, 120 misi, nekem örökké Arena marad, azt meg magasról le...sípszó...m, hogy más hogyan hívja.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 21., kedd 10:34

Az a durva, hogy nem. Miért lenne olcsó egy fiatal, de tapasztalt spanyol illetve egy rutinos alapvetően egy európai elit közelben lévő védő? Pepe idős, kapnánk érte ~20M eurót. Ennek a harmada 6,6666666666666666M. Ennyiért még favágót se kapunk.

Pedig, de! :D

Garay 50%-ban a miénk. Inigo Martinezért meg ne gondold, hogy 8-10 milla fölött kérnek. :-)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 10:31

Los Blancos írta:
Di María, Coentra és Pepe lehet a kulcs Ancelotti leigazolásában, írja a Marca. A lap szerint ugyanis mind a három játékos szerepel a párizsi klub kívánságlistáján, és amennyiben a Real Madrid hajlandó elengedni egyiküket – vagy akár többet is – megfelelő áron, úgy a PSG tulajdonosa hajlandó lenne ingyen elengedni az olasz szakembert.

Di María, Conentrao, Pepe = Ancelotti, Lucas, Verratti, ThiagoSilva/Sakho :mrgreen: :mrgreen: :shifty:

Egyébként azt értem, hogy Pepéből pénzt lehet csinálni. Garay vagy Inigo Martinz meg haramad annyiért pótolni tudja. Viszont Coentraot kivel? :hmmm:
Az a durva, hogy nem. Miért lenne olcsó egy fiatal, de tapasztalt spanyol illetve egy rutinos alapvetően egy európai elit közelben lévő védő? Pepe idős, kapnánk érte ~20M eurót. Ennek a harmada 6,6666666666666666M. Ennyiért még favágót se kapunk.


Amúgy kétlem, hogy Modricot elengednénk, de legalább remélem, hogy nem. Az elmúlt 2 hónapban szerintem mindenkinek nyilvánossá vált, hogy beton kezdőnek kell lennie jövőre. Max Mourinho próbálja csábítani a Chelseabe, akik már tavaly is megvették volna. A PSG-t meg szépen meg kell hallgatni Pepe, Coentrao és Di Maria ügyében is, ha kell nekünk Ancelotti, hanem. Főleg az argentint kell elpasszolni minél hamarabb, de a két portugálért se szomorkodnék, ha megfizetnék az árukat. Én olyan 70M-et várnék a 3 játékos árából, de 60-at minimum.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 21., kedd 10:15

Triumvirate98 írta:
Anthony írta:
Kezdem azzal, hogy Vidalt előbb veszitek meg mint Pogbát, illetve azzal folytatnám, Pogba jövőre kezdő lesz. Ebben az évben, elmenni egyik sem fog, Conte csak abban az esetben marad, ha...de ezt már tudjátok.
Üdv itt.
Nost ez elég egyszerű, akármit is meséljen be Conte, vagy akárki. Ha letennénk 40 misit az asztalra, és azt mondanánk a Juvenak, hogy Pogba vagy Vidal több mint valószínű, hogy megköttetne az üzlet.
Már keresett minket a City, PSG, Monaco(hihetetlen, ezek a sztárcsapatok, egyre undorítóbb), nem tudni mennyit ajánlottak, rájuk csapták a telefont. A probléma az, hogy jelenleg nincs értékük, ahogy nincs Cristiano Ronaldonak, Leo Mesinek, Iniestának. Nagy csapat akarunk újra lenni, nem 7. :)[/quote]
Lehet vannak érinthetetlen játékosok, ezt nem tudhatjuk (bár Perez számára azért kevés lehetetlen létezik :)
De egy ilyen transzfer listával rendelkező csapatnál szerintem bármi elképzelhető:
Juve, tavaly nyár: http://www.transfermarkt.co.uk/en/juven ... fault.html

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 21., kedd 10:13

Triumvirate98 írta:
Anthony írta: Üdv itt.
Nost ez elég egyszerű, akármit is meséljen be Conte, vagy akárki. Ha letennénk 40 misit az asztalra, és azt mondanánk a Juvenak, hogy Pogba vagy Vidal több mint valószínű, hogy megköttetne az üzlet.
Már keresett minket a City, PSG, Monaco(hihetetlen, ezek a sztárcsapatok, egyre undorítóbb), nem tudni mennyit ajánlottak, rájuk csapták a telefont. A probléma az, hogy jelenleg nincs értékük, ahogy nincs Cristiano Ronaldonak, Leo Mesinek, Iniestának. Nagy csapat akarunk újra lenni, nem 7. :)
én is vmi ilyesmit írtam anno pár hete. a juvénál - de javíts ki ha tévedek - az 1-2 ősjuvéson kívül mindenki eladó, ha abból lehet fejleszteni a csapatot és előrébb lépni.
tehát megvan az ára - vagyis megvolt egészen conte nyilatkozatáig - vidalnak és pogbának is.
ha conte úgy érzi, hogy ezek ketten odatehetik a juvét a béell elődöntő közelébe, akkor kizárt, hogy megvegyük akármelyiket is. (egyéni véleményem, hogy a világ egyik legjobb duója ők, egyénileg is fasza mindkettő.)
kérdésem: ott van olasz csapat lévén pirlo és marchisio is, utóbbinak asszem ügynöke sincs, annyira zebra-elhivatottságú. meg ott van vidal és pogba, nem lenne mégis vmi mód, hogy utóbbiból az egyiket finom árért, akár higuaint bevonva hozzuk? :D

még annyi, hogy remélem rátok tudjuk sózni higuaint, de hatalmas balfalloszok lennétek, ha őt választjátok tevez helyett :D
Kép
Kép
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 21., kedd 10:10

Csabi írta:június 14-én lesz az elnökválasztás. addig nem lesz edző szvsz, még akkor sem ha 99.9% hogy perez marad.
Mivel nincs ellenfél szerintem hamarabb. Bááár mivel még 2 bajnokit marad Mourinho így lehet van benne valami :hmmm:
Pogbát max akkor hozzuk, ha Zizu bevadul meg Varane is dumál vele, de szerintem onnan senki nem fog jönni. Higuért kapunk 1 kis kincset és ennyi. Van 1 olyan érzésem, hogy olyan név jön kp-ra akiről szó sem esett vagy csak nagyon kevés :kivagyhe:
A Bale/Neymar közzül valakiért viszont megizzadunk a nyáron ez tuti, mert mi a Madrid vagyunk és minket kötelező szopatni ugyebár :-@

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. május 21., kedd 10:07

Falcao távozik

Inkább az ő leigazolásával kellene foglalkozni, mintsem Lewandowskiéval, a Madrid elleni első meccsen minden össze jött neki, de azonkívül kb ő is bármit ki tud hagyni, mint Higu vagy Benz, nem lenne nagy erősítés. Ellenben a fent említett úriemberrel, aki a hírek szerint maga dönthet a sorsáról.

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. május 21., kedd 10:07

Anthony írta:
Triumvirate98 írta:
Kezdem azzal, hogy Vidalt előbb veszitek meg mint Pogbát, illetve azzal folytatnám, Pogba jövőre kezdő lesz. Ebben az évben, elmenni egyik sem fog, Conte csak abban az esetben marad, ha...de ezt már tudjátok.
Üdv itt.
Nost ez elég egyszerű, akármit is meséljen be Conte, vagy akárki. Ha letennénk 40 misit az asztalra, és azt mondanánk a Juvenak, hogy Pogba vagy Vidal több mint valószínű, hogy megköttetne az üzlet.
Már keresett minket a City, PSG, Monaco(hihetetlen, ezek a sztárcsapatok, egyre undorítóbb), nem tudni mennyit ajánlottak, rájuk csapták a telefont. A probléma az, hogy jelenleg nincs értékük, ahogy nincs Cristiano Ronaldonak, Leo Mesinek, Iniestának. Nagy csapat akarunk újra lenni, nem 7. :)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 21., kedd 10:04

Triumvirate98 írta:
Kezdem azzal, hogy Vidalt előbb veszitek meg mint Pogbát, illetve azzal folytatnám, Pogba jövőre kezdő lesz. Ebben az évben, elmenni egyik sem fog, Conte csak abban az esetben marad, ha...de ezt már tudjátok.
Üdv itt.
Nost ez elég egyszerű, akármit is meséljen be Conte, vagy akárki. Ha letennénk 40 misit az asztalra, és azt mondanánk a Juvenak, hogy Pogba vagy Vidal több mint valószínű, hogy megköttetne az üzlet.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég