Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 21., kedd 11:34

pheco írta:Legalább megéltük azt hosszú idő után, hogy 3 évig egy edzője van a csapatnak. Remélem nem kezdődik el most újra az edzőkeringő és jó esetben félévente új érkezik, mert abból akkor megint nem lesz BL jó pár évig. Ancelottit nem tartom rossz edzőnek, mégis csak nyert 2 BL-t a Milannal, plusz egyszer döntőztek. PSG sem játszott alárendelt szerepet a Barca ellen, szóval nem tartom rossz lépésnek a leigazolását. Középpályát remélem rendbe szedi, mert a világ egyik legjobb védelme adott(legalábbis 3 poszton), két nagyon jó kapus adott, Modric adott, CR adott, tehát nincs rossz alapanyag, 3-4 minőségi igazolás és mehet a bugi.

Először is, ez így van. Hiába mondjuk, mondják, hogy megbukott Madridban, mégis ő volt az az ember, aki felhozta a csapatot a nagyon- nagyon mély és sötét gödörből és végre csapatot láttunk a pályán. Ezt az idei évet pedig teljesen elcsesztük fogalmazzunk úgy, amiben bőszen benne van az ő keze is.
Másodszor remélem, hogy tartjuk magunkat e mondáshoz: ,,Egyszer volt Budán kutyavásár". Nem szeretném megint átélni azokat az időket... Elég volt, köszönjük.
Harmadszor pedig már lassan- lassan elkerülhetetlen lesz Carlo jövetele, nagyon arról szól a fáma. Ha pedig jönnie kell, akkor jöjjön. Remélem, hosszabb távon lesz velünk úgy, hogy nem mond csődöt. Sok mindenen nem kell kozmetikázni, pár embert eladni és pár embert megvenni, akik Real szintnek mondhatók. Aztán majd meglátjuk.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 21., kedd 11:26

Legalább megéltük azt hosszú idő után, hogy 3 évig egy edzője van a csapatnak. Remélem nem kezdődik el most újra az edzőkeringő és jó esetben félévente új érkezik, mert abból akkor megint nem lesz BL jó pár évig. Ancelottit nem tartom rossz edzőnek, mégis csak nyert 2 BL-t a Milannal, plusz egyszer döntőztek. PSG sem játszott alárendelt szerepet a Barca ellen, szóval nem tartom rossz lépésnek a leigazolását. Középpályát remélem rendbe szedi, mert a világ egyik legjobb védelme adott(legalábbis 3 poszton), két nagyon jó kapus adott, Modric adott, CR adott, tehát nincs rossz alapanyag, 3-4 minőségi igazolás és mehet a bugi.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 21., kedd 11:19

Nem ugy van hogy csak ev vegen tavozik??
De. :mrgreen:
Csak egy általános kérdés volt, aminek eredménye az lett, hogy a madridisták nem akarják már Mout nézegetni a kispadon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 21., kedd 11:17

Nem ugy van hogy csak ev vegen tavozik??

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 11:12

Had fütyüljék/tapsolják. Ennyit még mindenképpen megérdemel. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 21., kedd 11:10

JM-et már felállították? Nem csak szezonvégén köszön le?
De, elvileg igen. Ez csak egy kérdés volt, most vagy az AS-en, vagy a Marcán.


Pedig jobb lenne, ha már nem ülne le Mou és akkor elmondhatnám, hogy ott voltam az utolsó meccsén. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 11:08

Realista24 írta:Egyébként egy szavazáson a többség azt szeretné, ha Toril ülne le a hátralévő két meccsen a padra.
JM-et már felállították? Nem csak szezonvégén köszön le?


Laudrup hosszabbított, gondolom nem hülyeségből.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2013. május 21., kedd 11:08

Ha már fiatal és madridhoz is köthető edző, aki már "magasabb" szinten is bizonyított: Michael Laudrup
és ha rezeg a léc a bl elődöntőben még be is szállhat: http://www.youtube.com/watch?v=7LkTAzhBsLY :mrgreen:
De tényleg, nagyon-nagyon szívesen látnám. Több swansea meccset láttam idén. Bár állítása szerint nem akar élklubbot vezetni, én azt gondolom hogy komoly érdeklődés esetén meggyőzhető lenne. Sportigazgatónak meg be kell vágni Hierro-Zidane kettőst. 'szthaddszóójjon

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 21., kedd 10:54

Egyébként egy szavazáson a többség azt szeretné, ha Toril ülne le a hátralévő két meccsen a padra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 21., kedd 10:49

ennek a sok :cens: -nek senki sem szent. itt mindenkinek addig van tekintélye ameddig az edző meg nem sérti a kicsi lelkecskéjét. tehát ilyen szempontból nem ő a megfelelő, viszont ha ezt nézzük akkor senki. casillas besértődik és vége az edzőnek, hívják ancelottinak vagy torilnak.

azon kívül megfelelő választásnak tartom, mert a castillával látványos, gyors, támadó focit játszat. ismeri az utánpótlást, tudja kit, milyen szinten lehetne beépíteni. az egyetlen aggodalmam vele kapcsolatban, hogy elég jól megerősítené-e a középpályát.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 10:49

hehe írta:értem én, de szted lenne tekintélye a nagycsapatnál?
nem hinném.
Figyelj, ha Mourinho elvesztette a tekintély( fogjuk az önfejűségére ), akkor bárki elveszítheti. Sokkal inkább bedobnám Torilt, mint Ancelottit. Nem is értem, hogy ti miért akarjátok ennyire az olaszt. Főleg te, akinek az számít a legjobban, hogy szépen játsszon a csapat. Di Matteo se volt tekintélyes, de összhangba került a csapattal és megoldották. Ennyi kockázat belefér...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 21., kedd 10:46

értem én, de szted lenne tekintélye a nagycsapatnál?
nem hinném.
Ha Casillasnél és Ramosnál átmegy a szűrőn, akkor bármi lehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 21., kedd 10:42

értem én, de szted lenne tekintélye a nagycsapatnál?
nem hinném.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 10:38

hehe írta:
Csabi írta:Én meg Torilt akarom látni az első csapat élén... (ha Kloppot nem tudja elhozni)
miért?

(amúgy carlo lesz.)
Nem tőlem kérdezted, de az én véleményem az, hogy Toril egész jól szerepel a Castillával. Támadó focit játszat velük, folyik a labda és a tapasztalatlan játékosokkal - bár még a kiesés szele is simogatta őket -, de erős középcsapatot csinált a frissen feljutó csapatából, ahonnét eladtak 2 kulcs játékost és Moratat is kivették félig meddig. Ezenkívül nagyjából ismeri a közeget és talán sok ember örömére bemerné vállalni a fiatalokat is. A világhíres La Masia növendékek is csak 3 ponttal vannak előttük pedig ott már van némi rutin a másodosztályban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 10:21

Csabi írta:Én meg Torilt akarom látni az első csapat élén... (ha Kloppot nem tudja elhozni)
+1 és én Karankat is itt tartanám a következő edző kilététől függetlenül.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 21., kedd 10:20

Csabi írta:Én meg Torilt akarom látni az első csapat élén... (ha Kloppot nem tudja elhozni)
miért?

(amúgy carlo lesz.)
Kép
Kép
Kép

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 21., kedd 10:18

Én meg Torilt akarom látni az első csapat élén... (ha Kloppot nem tudja elhozni)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 20., hétfő 23:58

Egyet kell értsek sonickal, én is megnézném Wengert a RM edzőjeként
Wenger majd a következő lesz! :mrgreen: :Đ De komolyan; úgy tűnik minden "nagyágyút" 3X-szor kell körbenyalnunk/ugrálnunk, mire ÁMENT kapunk tőlük! José papa 2007, 2009, 2010; Ancelotti 2006 (Perez a lemondása előtt szóban már megegyezett az olasszal és szépen le volt zsírozva, hogy a nyáron átveszi a Madridot + ajándékba megkapja hozzá még Henryt is), 2009, ?2013?; Wenger 2006, 2009, ?201.?; na ??? :mrgreen:
hehe, de lényegtelen, mert igaz.

Én írtam,vissza kell keresni,de tényleg lényegtelen. by R.M.C.F
Matt009 és még sokan mások .............
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 20., hétfő 23:37

hehe, de lényegtelen
Én írtam,vissza kell keresni,de tényleg lényegtelen. A baloldali kreatív szárnyunk elszállt a hiányával,ő volt a részmegoldás a félig működő khedira alonso kp-ára.Mivel sokat lépett fel,így nem szakad szét annyira a pálya,na meg a betörései is úgy hiányoztak mint tanyára a villany.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 20., hétfő 23:32

Toky írta:Talán nmate?
hehe, de lényegtelen, mert igaz.
A másik topicban írtam, itt a 2. szezonban a Casillas helyzetet oldotta meg egyedül jól - mondhattok akármit, López játszatása logikus lépés volt és Iker volt a csicska, amiért gerjesztette Ramost. Mert tuti, hogy ez az ő műve volt, bírom Ikert, de a személyes dolgait nem kellett volna az edzőre és a csapatra kivetíteni, akármekkora nyomorék is volt José.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 226 regisztrált és 0 vendég