Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 24., hétfő 11:42

Azert ez eleg durva. Hogy 1az1ben cserelned ra.
Amugy Mangala tobb lrnne mint 30 es Ramosert is tobbet kaphatnank mint 40.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 24., hétfő 10:27

1 v 1-be cserélném Mangala-ra.... :coffee:
Ramos menne a City-be 40ért mi meg 30ért megvennénk a franciát. :coffee:

Egyszerűen hihetetlen, hogy mindig a legfontosabb meccseken besülnek...MINDIG. :cens:

Kinek adnám a csk karszalagot? Modricnak egyébként....vagy Diego Lopeznek. :coffee:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. március 24., hétfő 10:25

Ha ramost vennéd ki és iker nem kerül vissza a kapuba az elsődleges meccseken, akkor kérdezem, ki lenne a csk? Ti kinek adnátok még eme két emberen kívül?
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 24., hétfő 10:23

egyetértek. ha csak a mostani, meg a kövi szezonban gondolkodnánk, akkor Pepe-Varane, viszont Pepe 31, Ramos 27 éves. Utóbbi Varane mellett kiegyensúlyozottabbnak tűnik, plusz bár egy forrófejű idióta sokszor, de összetartja a csapatot, sokkal inkább kapitányanyag, mint mondjuk Iker.

Az tuti, hogy klasszikuson két olyan ember, mint Pepe meg Ramos, nos az sok. Egymásnak, maguknak, a bírónak..sok
Valahogy így. Remélem Varane térde rendben lesz, és visszanyeri régi formáját(talán az utóbbi két meccsen voltak erre jelek, mert előtte bénázott azért), és a franciának fix kezdőnek kell lennie. Mellette meg Ramos lesz...Csapatkapitány, vezér, ő a fiatalabb. Pepe ezekkel nem tud versenyezni, hiába mutat jobb teljesítményt valamivel.
amúgy nem tudom kinek mennyire tűnt fel, de mintha le is lassult volna, és nem kicsit. pepe sokkal mozgékonyabb tőle.

Szerintem nem lassult le, sosem volt gyorsabb ennél, mindig is átlagos volt ebben. (ezért volt mindig is vicc szélen játszatni...)

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. március 24., hétfő 10:12

Igazad van Csabi,én tavaly mit kaptam érte amikor elmondtam hogy fejben az emberünk nagyon gyenge.Nem így fogalmaztam mondjuk. :mrgreen: Na de akkor is.
Varanet mindenféleképpen beépíteném a jövő évi csapatba ez nem is kérdés.Én Ramost venném ki,bár ez sosem fog megtörténni.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 24., hétfő 10:10

Csabi írta:el kell őt adni, bár tudom h ez nem valósul meg. jó védő, szűk elitben van, de sajnos a bírók mindig utazni fognak rá, és erre a csapat fog ráfázni. ami másnál sárga az nála piros lesz, és ezen meccsek tömege ment már el és még fog is. nem tehet róla, de végülis ő építette fel magának ezt a "renoméját", szóval mégis. ja és pepe jobb nála. ez nálam teljesen nyilvánvaló.

amúgy nem tudom kinek mennyire tűnt fel, de mintha le is lassult volna, és nem kicsit. pepe sokkal mozgékonyabb tőle.

ez az én véleményem. jöhettek.
egyetértek. ha csak a mostani, meg a kövi szezonban gondolkodnánk, akkor Pepe-Varane, viszont Pepe 31, Ramos 27 éves. Utóbbi Varane mellett kiegyensúlyozottabbnak tűnik, plusz bár egy forrófejű idióta sokszor, de összetartja a csapatot, sokkal inkább kapitányanyag, mint mondjuk Iker.

Az tuti, hogy klasszikuson két olyan ember, mint Pepe meg Ramos, nos az sok. Egymásnak, maguknak, a bírónak..sok
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 24., hétfő 10:03

el kell őt adni, bár tudom h ez nem valósul meg. jó védő, szűk elitben van, de sajnos a bírók mindig utazni fognak rá, és erre a csapat fog ráfázni. ami másnál sárga az nála piros lesz, és ezen meccsek tömege ment már el és még fog is. nem tehet róla, de végülis ő építette fel magának ezt a "renoméját", szóval mégis. ja és pepe jobb nála. ez nálam teljesen nyilvánvaló.

amúgy nem tudom kinek mennyire tűnt fel, de mintha le is lassult volna, és nem kicsit. pepe sokkal mozgékonyabb tőle.

ez az én véleményem. jöhettek.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. március 23., vasárnap 23:53

Én azért úgy gondolom, hogy a piros lap nem.volt következetes húzás, mivel mascherano sem kapott Ronaldo felrúgásáért. Nem volt utolsó Ember, de Ronci a kapussal állt volna szemben. Egyébként sem értem ezt a dupla büntetést, hogy piros is meg tizi is...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 23., vasárnap 23:30

torjack írta:Iszogattam így menetközben, szóval teljesen tisztán nem láttam, de egyrészt neymar lesről startolt, majd előadta a hattyú halálát...lehet egyvonal volt, lehet volt kontakt, de a brazil kőkeményen rájátszott...ez még piásan is tiszta. más haszna nem is volt a brazilnak.
hmm..ezt a hozzászólást nem én írtam :hmmm: én akartam mindenesetre :lol:
Nem illik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 23., vasárnap 23:29

Iszogattam így menetközben, szóval teljesen tisztán nem láttam, de egyrészt neymar lesről startolt, majd előadta a hattyú halálát...lehet egyvonal volt, lehet volt kontakt, de a brazil kőkeményen rájátszott...ez még piásan is tiszta. más haszna nem is volt a brazilnak.

el magico
Hozzászólások: 876
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: el magico » 2014. március 23., vasárnap 23:13

Ha volt is kontakt, minimális. Neymar olyat homorított, ahogy a nagykönyvben meg van írva. A mi tizink is kamu volt, de ahhoz legalaább nem adtak piros lapot ajándékcsomagolásba. Na meg ugye volt ott egy kezezés is Ronaldo szabadrúgísínál.
Ennyi.. Ramos éppen hogy hozzáért futás közben, még szándék sem volt benne...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. március 23., vasárnap 23:11

Ha volt is kontakt, minimális. Neymar olyat homorított, ahogy a nagykönyvben meg van írva. A mi tizink is kamu volt, de ahhoz legalaább nem adtak piros lapot ajándékcsomagolásba. Na meg ugye volt ott egy kezezés is Ronaldo szabadrúgísínál.
Na mindegy, az X-et legalább hozni kellett volna. De két büntető, piros lap kombó mellett nehéz. Ráadásul ha hozzávesszük, hogy Ronaldo, Ramos és Xabi is jócskán maga alatt teljesített, akkor még nehezebb. Tipikus derbi, simán győzhettünk volna, de veszítettünk. Jogos a keserű szájíz, mivel a meccs egy jó nagy X volt.
Merci Zizou!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 23., vasárnap 23:10

Hozza ert, nem ert hozza, nem ez a lenyeg. Hanem az, hogy a nagy meccseken folyamatosan szivunk, mert Pepe, Xabi es Coentrao baratjaval egyutt nem birnak 90 percig koncentralni. Es nem csak a nagyok ellen, hanem a kisebb csapatok ellen is folyamatosan bennuk van a piros es/vagy a tizi. Attol fuggetlenul hogy az utobbi 3 honapban jol jatszottak. Raadasul ezt ugy mondom, hogy Ramos a kedvenceim kozott van.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. március 23., vasárnap 23:10

Igazi agyhalott az emberünk. És megint megcsinálta elképesztő. Nem tudom meddig nézik Perezék hogy ez a szerencsétlen sorra megveret minket a legfontosabb meccseken. Menjen már innen a rákba.
Nézd már meg, hogy az agyonszopkodott RC utód megint mi a retkes faszért maradt le az emberéről?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. március 23., vasárnap 23:08

Sierra írta:Szerintem sem ért hozzá, most kivételesen nincs igazatok. A bíró megette, ennyi, a piros is erős volt, de a 11-es is szerintem. Amúgy ő is nagyot játszott, kár hogy kaptunk (megint) egy vaksi bírót.
+1, amúgy tanár volt ma is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. március 23., vasárnap 23:07

Szerintem sem ért hozzá, most kivételesen nincs igazatok. A bíró megette, ennyi, a piros is erős volt, de a 11-es is szerintem. Amúgy ő is nagyot játszott, kár hogy kaptunk (megint) egy vaksi bírót.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 23., vasárnap 23:05

Igazi agyhalott az emberünk. És megint megcsinálta elképesztő. Nem tudom meddig nézik Perezék hogy ez a szerencsétlen sorra megveret minket a legfontosabb meccseken. Menjen már innen a rákba.
Love football, hate antifa.

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Savant » 2014. március 23., vasárnap 23:03

Jó. Nézze végig hogy bepasszolja? Amúgy a válasz igen. Csak ezt egy ilyen meccsen egy hátvédtől, főleg Sergio Ramos nevezetűtől SOHA ne várj. Ja. Nem vagyok biztos benne, hogy hozzáért egyáltalán. Én nem láttam, monnyuk be vagyok állva.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 23., vasárnap 22:51

Szeretnek gratulalni kapitanyunknak, aki annyira okos hogy megprobal szabalytalankodni a 16-oson belul pont az ellen aki meg egy gyenged lehellettol is elesik. Gracias! :agree:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 10., hétfő 9:06

Realista24 írta:Nem tudom. Feláll a szőr a hátamon, amikor arra gondolok, hogy a jobboson fogadja a katalán támadót, hatrarakja a kezeit, es játszi könnyedséggel verik at...közepén a helye.
Úgy néz ki Carvajalnak nincs komolyabb baja, így azért bizakodhatunk, hogy nem lesz belőle jobb bekk. Meg remélem vkp se :mrgreen: :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég