Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 24., hétfő 14:48

hehe írta:
Kerlon írta:Elég régen voltak azok a súlyos sérülések és már elég régóta várunk a jó Marcelonkra.
örülök, hogy te tudod hogy hogy kell visszajutni a csúcsra jópár hónap kihagyás után versenysportban. mert ugye mindenkinek rögtön sikerül, mintha fifáznál.
Örülök, hogy ezt látod, de akkor Bale miért volt elővéve aki sérűlten volt erőltetve nulla előszezonnal!?

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 24., hétfő 14:42

Hehe-nek ritkán adok igazat, de most amit leírt nagyon adom. Egyedűl talán a CR tizis rész biccent mert 11 vs 11-be nem lett volna 3-2 oda.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 14:39

CR szituja egyértelmű szabálytalanság, csak a tizenhatoson kívül volt. Sárga védőnek és szabi nekünk.
neked is, Victornak is mondom, hogy meggyőzhető vok, volt már bennem sör is, de én szemből a lassitásból úgy láttam, hogy céronaldo lábát eltalálták, de ő is jókorát homoritott. ha minden ilyen kontaktot befújnának, akkor meccsenként 7-8 tizi lenne meg 5 piroslap legalább.
[/Benzema:quote]nem szidtam, pusztán ha képes volt emelni a teljesitményén, akkor én is emelem az elvárásaimat. persze, hogy nincs százas csatár, de ha csak egyet belő a 3 kihagyottból, akkor még faszább.

céronaldo: pont itt jön be az ego, mert vagy nem meri mondani neki senki, vagy hiába mondod neki, úgyse érti meg, mert kikvagytoktiénjobbantudom
Kép
Kép
Kép

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. március 24., hétfő 14:33

hehe: mindent adok, 2 dolgot nem:

CR szituja egyértelmű szabálytalanság, csak a tizenhatoson kívül volt. Sárga védőnek és szabi nekünk.

Benzema: Én fogom megvédeni, noha adom amit írsz, és elvárás lett volna tőle hogy bebasszon 5-ből többet, mint 2, de azért azt nem kell hinni, hogy van 100%-os helyzetkihasználású csatár. Benzema volt az, aki kivégezhette volna őket, de azt hiszem, hogy nem érdemes pont most őt szidni, mikor talán ez volt a legjobb meccse a szezonban. Végre nem csak lötyögés, hanem hajtás volt, helyzetbe kerüléssel. Inkább CR-t meg Balet kell kérdőre vonni, hogy ekkora árért meg ekkora gázsiért miért csak ennyire futotta.

CR-ről annyit még, hogy tegnap baromi látványos volt az, hogy CR egyszerűen nem fut be az üres területbe, ha az nem egyenesen a kapu felé vezet. Nem mozog eleget, nem nyit területet a társaknak (pedig középen Modricnak és DM-nek nyithatna, ők megoldanák). Egy szimpla második csatárt játszik, aki a bal oldalról indul, de ennyiben kimerül a játéka. Széljátéka nincs, szervező játéka nincs (nem lép se oldalra, se hátra elkérni a bogyót, max ha igen, akkor ellövi a gecibe), beadni, cselt megcsinálni (főleg szervezettebb védelemek ellen) nem tud, de elvárja, hogy mások elvigyék előle az embert. Tegnap, ha horizontálisan eleget mozgott volna, akkor átmehettünk volna a Barcán, mint a kés vajon. Olyan kondija van az emberünknek, amilyet az emberek 99%-a megirigyelhetne, de nem használja ki. Egy kétszeres aranylabdástól több kell. Az a baj, hogy CR azt csinál a pályán, amit akar, nincs megkötve a keze, és talán ez a baj. Ha meg lenne mondva, hogy mikor, hova induljon be (mint ahogy meg volt mondva neki még anno az MU-ban), akkor talán kevesebb gólt lőne, de a csapat a szervezettebb védelmeken át tudna menni. Egy olyan kreatív játékosnak, mint Zidane, Isco, Dinho vagy Messi, lehet azt mondani, hogy azt csinálsz, amit akarsz. Egy egysíkú, a kreativitást a játék legtöbb elemében nélkülöző robotszerű játékosnak, mint CR, nem. Mert ilyen gagyi szar játék lesz belőle.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 14:33

Kerlon írta:Elég régen voltak azok a súlyos sérülések és már elég régóta várunk a jó Marcelonkra.
örülök, hogy te tudod hogy hogy kell visszajutni a csúcsra jópár hónap kihagyás után versenysportban. mert ugye mindenkinek rögtön sikerül, mintha fifáznál.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. március 24., hétfő 14:30

Elég régen voltak azok a súlyos sérülések és már elég régóta várunk a jó Marcelonkra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 14:29

Kerlon írta:
hehe írta: sztem meg te nem látod át a helyzetet.
Hagyjuk már, szimplán rühelled Ramost. Egy hibája volt, hogy belépett a brazil színész elé, aki tette, amit tennie kellett, de míg Ramos középre figyelt és mögüle indult be Neymar addig Marcelonak bőven érzékelni kellett volna a honfitársát és az a durva, hogy ezt kétszer játszotta el a meccsen, de szerencsére Messi először még keresztbe ellőtte. Rendre bennragadt a brazil aztán Ramos meg futhatott... de azért remélem azért boldog vagy, hogy bejött a meccs előtti tipped, mert Neymar lófaszt nem ért megint.
az eredményen és a tényeken nem változtat, hogy megint ramos kapta a pirosat, megint rajta ment el a meccs.
rühellem, mert buta és mert nem elég jó a legmagasabb szinthez. 10 éve mindig van 1-1 sorsdöntő hibája, tegnap is csak a szokásost hozta.
marcelonak több súlyos sérülése volt, én őt pont nem basztatnám a forma miatt idén, megvolt a maga baja.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. március 24., hétfő 14:24

hehe írta: sztem meg te nem látod át a helyzetet.
Hagyjuk már, szimplán rühelled Ramost. Egy hibája volt, hogy belépett a brazil színész elé, aki tette, amit tennie kellett, de míg Ramos középre figyelt és mögüle indult be Neymar addig Marcelonak bőven érzékelni kellett volna a honfitársát és az a durva, hogy ezt kétszer játszotta el a meccsen, de szerencsére Messi először még keresztbe ellőtte. Rendre bennragadt a brazil aztán Ramos meg futhatott... de azért remélem azért boldog vagy, hogy bejött a meccs előtti tipped, mert Neymar lófaszt nem ért megint.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 14:02

Toti írta:
hehe írta:- megint ramos. megint sergio ramos. megint rajta megy el egy kiélezett, kurvafontos mérkőzés. hányszor kell még elmondanom, hogy ez az ember sosem fog felérni arra a bizonyos csúcsra, ami egy ilyen meccsen kell. nem számit, hogy felrúgta-e neymart vagy nem. nem volt elég gyors, se fejben, se lábbal, ha meg már elengedi a ziccerben neymart, akkor tartson nagyobb távolságot. tudom, nehéz ezt igy gép mögül pofázva, de ez mind mind fejben dől el.
hehe írta:- olvastam ilyet, hogy vki marcelot hibáztatja , hogy neymar beindult mögötte. most komolyan, ha az embereknek legalább 4 szeme lenne és ezredmásodpercnyi reakcióideje, akkor soha a büdös életben nem lennének befutások, ziccerek, gólok. tehát aki marcelot ekézi emiatt, az sztem menjen pecázni. a barca első gólja, na az valóban védelmi hiba volt, helyezkedési, tolódási, mindenféle.
akkor itt most tulajdonképpen ellentmondtál magadnak.
sztem meg te nem látod át a helyzetet.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. március 24., hétfő 14:01

, hogy céronaldoé nem volt tizenegyes, ráadásul sárgalapot lehetett volna neki adni szimulálásért. xabit iniesta beszopatta kötőbe, az nem kérdés, hogy tizi. neymaré megint nem volt. de ugyanott vagyunk, hogy akkor meg 3:2-re kapunk ki.
ezzel nem értek egyet, a többivel igen. alves egyértelműen szabálytalan volt ronaldóval szemben, igaz, a tizenhatoson kívül. a másik, hogy ha neymarét nem fújják be, és esetleg ronaldóét sem, akkor is 2-2 marad és 11 vs 11-ben simán hozhattuk volna a mérkőzést. :roll:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. március 24., hétfő 14:00

hehe írta:- megint ramos. megint sergio ramos. megint rajta megy el egy kiélezett, kurvafontos mérkőzés. hányszor kell még elmondanom, hogy ez az ember sosem fog felérni arra a bizonyos csúcsra, ami egy ilyen meccsen kell. nem számit, hogy felrúgta-e neymart vagy nem. nem volt elég gyors, se fejben, se lábbal, ha meg már elengedi a ziccerben neymart, akkor tartson nagyobb távolságot. tudom, nehéz ezt igy gép mögül pofázva, de ez mind mind fejben dől el.
hehe írta:- olvastam ilyet, hogy vki marcelot hibáztatja , hogy neymar beindult mögötte. most komolyan, ha az embereknek legalább 4 szeme lenne és ezredmásodpercnyi reakcióideje, akkor soha a büdös életben nem lennének befutások, ziccerek, gólok. tehát aki marcelot ekézi emiatt, az sztem menjen pecázni. a barca első gólja, na az valóban védelmi hiba volt, helyezkedési, tolódási, mindenféle.
akkor itt most tulajdonképpen ellentmondtál magadnak.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 13:54

nem olvastam vissza mindent, nincs is rá időm sajnos, de sztem javarészt leirtátok amit gondolok.

pár pontba szedve a véleményem:

- megint ramos. megint sergio ramos. megint rajta megy el egy kiélezett, kurvafontos mérkőzés. hányszor kell még elmondanom, hogy ez az ember sosem fog felérni arra a bizonyos csúcsra, ami egy ilyen meccsen kell. nem számit, hogy felrúgta-e neymart vagy nem. nem volt elég gyors, se fejben, se lábbal, ha meg már elengedi a ziccerben neymart, akkor tartson nagyobb távolságot. tudom, nehéz ezt igy gép mögül pofázva, de ez mind mind fejben dől el.

- olvastam ilyet, hogy vki marcelot hibáztatja , hogy neymar beindult mögötte. most komolyan, ha az embereknek legalább 4 szeme lenne és ezredmásodpercnyi reakcióideje, akkor soha a büdös életben nem lennének befutások, ziccerek, gólok. tehát aki marcelot ekézi emiatt, az sztem menjen pecázni. a barca első gólja, na az valóban védelmi hiba volt, helyezkedési, tolódási, mindenféle.

- nekem személy szerint a faszom tele van, hogy már bőven 1 milliárd euro fölött vagyunk játékosokba ölt pénzek tekintetében, de még mindig nem úgy megyünk fel a pályára, hogy megbaszunk mindenkit. 2:1-nél és 3:2-nél is látszott a katalán fejeken, hogy megtörhetők, megalázhatók. akkor kellett volna megnyomni, akkor kellett volna betörni őket, hogy elpusztitsuk végre ezt a biszembaszom csapatot fejben. mindenki tudja mi következett: sergio ramos, az idióta fejbengyenge fasz.

- utálom, ha ilyen dologban igazam van, hogy minden egyes nagy, fontos meccsen ez a két szerényképességű ott hátul középen csinál valami balfaszságot és nem érünk oda a végén. egy egészséges varane aranyat ér, kérdezném, hogy miért nem alapkezdő végre? van hir arról, hogy nem birja a térde egyelőre? mikor esik már le mindenkinek, hogy a 2 gyökér bárki ellen játszhat, csak az európai elitbe tartozó 6-8 csapat ellen hanyagoljuk őket.

- nem akarok birozni, faszfejű barcások, idióta céronaldo nem tudom minek pofáznak a biróról sajtótájékoztatón vagy twitteren. mindenki látta (már elsőre, élesben, lassitások nélkül is!), hogy céronaldoé nem volt tizenegyes, ráadásul sárgalapot lehetett volna neki adni szimulálásért. xabit iniesta beszopatta kötőbe, az nem kérdés, hogy tizi. neymaré megint nem volt. de ugyanott vagyunk, hogy akkor meg 3:2-re kapunk ki.

- és itt térnék ki a támadóinkra: benzemától szép a 2 gól, szép a labdatartás, a kreativ technikázás, passzok és mindig igyekeztem védeni is. de most, hogy az elmúlt hónapokban szintet lépett - mert sztem ez egyértelmű, már-már a lyoni karimot látom néha - akkor mostmár a vizsgakérdések is nehezebbek: 5, azaz öt ziccere volt az első félidőben. sajnos csak 2-t baszott be, persze könnyű innen a gép mögül ismétcsak, de azt akarom ,hogy legyen kegyetlen, kiméletlen, szarjon le mindent, rúgja be a ziccert.
a másik: céronaldo. lófasz. megint. első félidőben ahogy meglegyintette a szellő, már dőlt is. ilyenkor basznám agyon péklapáttal. nulla kreativitás, nulla az egész, ismét, hosszú ideje már. és itt van a probléma, hogy ha nem hajlandó 2-3 védőnek nekimenni és megverve őket létszámfölényt kialakitani, de még mellé gólt se tud lőni (ami ugye eddig immunitást biztositott neki), akkor kurvára egy kreativabb, összjátékra alkalmasabb isconak van helye a csapatban. persze ki meri kitenni őfelségét a csapatból. több kell ennél, de sztem akkora az egója az embernek, hogy ez sosem fog leesni neki, sosem fogja látni.

összességében az a durva, hogy egy kiégett, átlagos xavival, a saját képességeinek csúcsától igen messze lévő messivel és egy teljesen formánkivüli neymarral felálló tucatsablon barcától kaptunk ki úgy, hogy ismét hatalmas lehetőséget szalasztottunk el, ismét nem ragadtuk meg a faszt két kézzel és tettük be szárazon, hogy fájjon. nem értem miért nem lehet vért inni meccs előtt...
Kép
Kép
Kép

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. március 24., hétfő 13:52

arra kíváncsi leszek, hogy megfellebbezzük-e ramos lapját, ugyanis szerintem a visszajátszásokból kiderül, hogy nem ért pirosat. bár ahogy ismerem a szövetséget, ramos eltiltása marad és még ronaldo is kap egy 3 meccseset az igazságért :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 24., hétfő 13:46

'shutterisland írta:az egy dolog, hogy te vagy én vagy akárki látja, hogy csak fogta a vállát és nem rángatta, de ezzel, és azzal, hogy elérte a lábát pont elég táptalajt szolgáltat arra, hogy neymar dobja magát.

de ha kamunak veszitek, akkor is 1 ide, 1 oda, csak szarabbul jártatok, mivel a miénk az egyértelmű gólhelyzetben történt, ezért ha befújta, akkor piros.
Ha nincs piros max egy sárga akkor is 3-3, de legalább 11 vs 11 van, és meggyőződésem, hogy akkor nyerünk...

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zidane » 2014. március 24., hétfő 13:39

de ha kamunak veszitek, akkor is 1 ide, 1 oda, csak szarabbul jártatok, mivel a miénk az egyértelmű gólhelyzetben történt, ezért ha befújta, akkor piros.
Pont ez a lényeg, h a kiállítás eldöntötte a meccset, az utóbbi évek legizgalmasabb, legfordulatosabb classicoját.
Rohadt nagy kár érte...
az egy dolog, hogy te vagy én vagy akárki látja, hogy csak fogta a vállát és nem rángatta, de ezzel, és azzal, hogy elérte a lábát pont elég táptalajt szolgáltat arra, hogy neymar dobja magát.
A gond az h Neymár a vállérintés miatt eset, ez tisztán látszót azon h kicsavarodott esésnél...innentől kezdve nem nehéz a dolog, mert szimpla színészet volt, ami amúgyis a foci rákfenéje, de h még így is honorálják...rossz irány.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. március 24., hétfő 13:34

az egy dolog, hogy te vagy én vagy akárki látja, hogy csak fogta a vállát és nem rángatta, de ezzel, és azzal, hogy elérte a lábát pont elég táptalajt szolgáltat arra, hogy neymar dobja magát.

de ha kamunak veszitek, akkor is 1 ide, 1 oda, csak szarabbul jártatok, mivel a miénk az egyértelmű gólhelyzetben történt, ezért ha befújta, akkor piros.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 24., hétfő 13:30

Igazából én megértem, hogy nehéz megítélni pár mp alatt az eseteket csak furcsa, hogy ősszel nyilvánvaló tizit nem kaptunk meg, amikor Mascherano borította Cét, most meg simán befúj egy jóval kétesebb szitut a Barcának.. Az meg, hogy a mi tizinket megadta nem jogosítja fel a bírót, hogy a hátralévő időben végig kompenzáljon és 10-ből 9 ítélettel az ellenfelet segítse. Két tizi, piros lap és folyamatosan rosszul megítélt előnyszabályok, plusz a 3 perc hosszabbítás is nevetséges 3 tizivel, piros lappal, reklamálásokkal, 5 vagy 6 cserével :roll: Bezzeg, ha mi vezetünk ilyen körülmények között akkor 5 perc a minimum.
Remélem Cét nem meszelik el több meccsre, mert így, hogy nincs Jesé biztosan megéreznénk a hiányát és szerintem veszített pontokban is megmutatkozna.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zidane » 2014. március 24., hétfő 13:26

ezen a két képen viszont igencsak úgy látszik, hogy megvolt a kontakt a két láb között, illetve ramos keze neymar vállán van.
neymarnak pont elég volt ennyi, köszönte szépen.
1 , 2
épphogy a lehető leghalványabb érintés volt, az egy dolog h Neymar megpróbálja eljátszani a nagy halált, ráadásul elég teátrálisan, de attól még a bírónak nem kell megennie...így visszanézve szinte egyértelműen hajlok rá, h sárga és szabi kifelé. A lábak akkor surolták egymást amikor Neymar érezve Ramos érintését már elkezdte demonstrálni az oscar díjas esést...egy ilyen kétes esetnél (ahol napokig kell kikockázni, h történt-e valami egyáltalán) így belenyúlni a meccsbe...nagy fasz volt a bíró...
illetve ramos keze neymar vállán van.
És akkor mivan? Alves egész meccsen kéz a kézben akart andalogni a Real játékosaival, ha épp nem egy Realos nacit próbált megkaparintani.
Ilyen elven Iniesta keze meg ott volt Carvajal nyakán a tizijénél, visszafogta, akkor szabi kifelé...?!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. március 24., hétfő 13:20

illetve ramos keze neymar vállán van.
ez..neee. épphogy hozzáér. de nem volt rántás v ilyesmi. nehogy már ilyet felhozz kérlek. :lol:
ennyi erővel diego lopez meg épp neymar bal lábán nézte a cipőfűzöt, h jól meg van-e kötve. kb ennyire volt perdöntő, h a vállához épphogy hozzáért-e a keze.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. március 24., hétfő 13:18

ezen a két képen viszont igencsak úgy látszik, hogy megvolt a kontakt a két láb között
ha a másodikat megnézed, ramos lába neymar lába mellett van, max a térdük volt kontaktban, amitől még elesnie sem kéne, de neymar földbe rúgott és ezért volt ilyen látványos az esése, nem csak feldobta magát szerintem-->
ha meg a lábuknál volt kontakt miért csavarodott így ki esésnél?
mert földbe rúgott :)

de teljesen mindegy boncolgatni itt a témát, a real is tehet róla, hogy nem győzött, de szerintem mindenesetre egy ikszet megérdemeltünk volna minimum.

mindenesetre neymar továbbra is egy borzalmasan unszimpatikus játékos, dobálja magát, flegma, arrogáns és nagyképű :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég