Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 21., kedd 17:33

Bocs a dupláért de ez ide kívánkozik:
Juventus (1999-2001)

No major trophies

AC Milan (2001-2009)

Serie A (2003-04)
Coppa Italia (2002-03)
Champions League (2002-03, 2006-07)
Supercoppa Italiana (2004)
Fifa Club World Cup (2007)

Chelsea (2009-2011)

Community Shield (2009)
Premier League (2009-10)
FA Cup (2009-10)

Paris Saint-Germain (2011-2013)

Ligue 1 (2012-13)
Ancelotti trófeái. Ahhoz képest, hogy rendre top klubbokban volt edző, nem túl nagy dicsőségtáblája van. A bajnoki cím pl édes kevés. Ami pedig durva, hogy a Juve, amely 96-ban még BL-t nyert, majd a 2000-es évek első felében hülyére nyerte magát Scudettokkal, Ancelotti edzősködése alatt nem nyert semmit. Hát szánalom. És ha a Milant nézzük: leszámítva a mikiegérkupákat, akkor 8 év alatt 4 nagy trófea. Ez még szánalmasabb. Pedig az akkori Milanba még volt pénz beleölve rendesen. A Chelsea's eredmény/ott töltött idő még elmegy, csak hát nem véletlenül lett ő is kirúgva onnan. Mondjuk úgy, "megdolgozott" érte.
És akkor még ne beszéljünk a sótlan játékról, amit a csapatai produkálnak. Ez a vakegér ide ne jöjjön.

szerk: esetleg egy modi a 2 hszt egyesíthetné, ha nagyon zavaró... Előre is köszönöm.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 21., kedd 17:08

És az van,hogy én Löwbe se látom bele azt a világmegváltó zsenit,aki naggyá tudná tenni a Realt...
Le akarom zárni a vitát, nem akarom folytatni, mert tanulnom kellene :mrgreen:. De annyit még ehhez hozzáfűznék, hogy én ezt elfogadom, annak ellenére, hogy nem értek egyet. Illetve egészen pontosan fogalmazva én úgy gondolom, hogy nem kell korszakalkotó zseninek lennie valakinek ahhoz, hogy a Realból a hírnevéhez méltó csapatot faragjon.

Ha viszont ezt te úgy értelmezted, hogy valami pluszt nem látsz Löwben, ami a Reallal a siker eléréséhez kellene, akkor ezzel tényleg nem értek egyet. Én látok benne egy kis pluszt, amit másban nem. Viszont én Ancelottiban, Heynckessben, Benitezben és sok korábban velünk hírbe hozott edzőben ehhez hasonlót nem látok.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 21., kedd 16:30

Jah... Henk ten Cate-ért azért állnak sorban az elitklubok... Amúgy ha már ott tartunk, hogy ki állt, ki mögött, akkor megjegyzem, hogy 2006-ban Klinsmann mögött Löw állt, és Löw volt a taktikai agy, Klinsi a motivátor. Ez világosan kiderült mikor Klinsi totálisan lebőgött a BM-mel. 
Henk ten Cate vitalitását akkor sem lehet elvitatni,mégha nem is álltak sorba érte top klubok...
Ugyanis az nem elég,ha valaki kisujjába van a szakma csínja-bínja,ha nincs meg a megfelelő motivációs készség,ha magyaràn,valaki nem nyerö tipus,az lehet bármekkora szakmai spller ,attól nem lesz vilàgrszóló edző...
És az van,hogy én Löwbe se látom bele azt a világmegváltó zsenit,aki naggyá tudná tenni a Realt...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 21., kedd 15:53

Ami Rijkaardot illeti,volt mellete egy Henk ten Cate nevű pasas,akinek a kisujjába volt minden,amit a fociról tudni kell.Cruyff tanítvány volt ő,asszem ezzel el is mondtam mindent.
Jah... Henk ten Cate-ért azért állnak sorban az elitklubok... Amúgy ha már ott tartunk, hogy ki állt, ki mögött, akkor megjegyzem, hogy 2006-ban Klinsmann mögött Löw állt, és Löw volt a taktikai agy, Klinsi a motivátor. Ez világosan kiderült mikor Klinsi totálisan lebőgött a BM-mel.

A másik meg az, hogy Mourinhonál szerintem kevés nagyobb motivátor van. Ha neki nem sikerült eléggé motiválnia a csapatot, akkor kinek fog? Véleményem szerint nem a motiválás a legnagyobb probléma nálunk. Ha összeállna egy olyan csapat, amelyik domináns, amelyiknek van önbizalma, amelyik tudja, hogy mikor mit kell játszani és ez mellett jönnek még az eredmények is, akkor motiválás jelentősége valamelyest csorbul.
Amúgy meg,ami Khedirat illeti,semmivel se játszana jobban,mintha Löw ülne a kispadon mintha bárki más...a szamárra tehetnek akár milyen cifra lószerszámot,az akkor is szamár marad...
Egy szóval sem írtam, hogy Khedira jobb játékos lesz, vagy jobban fog teljesíteni. De azért hadd jegyezzem meg, hogy nem az a csapat nyeri a BL-t amelyikben egyetlen gyengébb képességű játékos sincs. Az Inter is elbírt egy Pandevet, egy Mottát..., egy holt hülye, BL elődöntőben motiválatlan Balotellit... és nem ők voltak az Inter leggyengébb játékosai, de akár lehetne sorolni a Chelsea játékosait, vagy a korábbi BL győztes csapatok stabilan gyenge embereit.
Ha Khedira lenne az egyetlen megoldásra váró probléma, akkor nem verne ránk a Barca 10esével pontokat. És mindez még akkor is igaz, ha Khedira személyét kiterjesztjük a KHÖDre.
A lényeg, hogy egy csapat kompaktul összeálljon. Sokszor fontosabb egy láncszem, ami beleillik a csapatba, mint egy az adott láncszemnél jobb, de a csapatba nem illő tag. Ezzel nem azt mondom, hogy Khedira ez a láncszem, de nagyon ritkán múlik ilyen apróságokon egy szezon hosszútávú alakulása.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 21., kedd 15:08

Erre írtam azt, hogy ismerem az ellenvéleményeket. Komoly érvet ez ellen nem tudok hozni. Amit leírtál az teljes mértékig helytálló. De nekem rémlik valami Rijkaard nevű pasas, aki a holland kapitányi poszt után szép sikereket ért el Barca edzőként... Előtte ő sem volt edző klubcsapatnál, ha csak nem számoljuk bele a válogatott és a Barca időszak között eltelt egy évet, amikor is a másodosztályba juttatta a Sparta Rotterdamot az első osztályból... 
A Khedirás dologhoz meg annyit fűznék hozzá, hogy felőlem mindegy ki játszik, csak eredményesek legyünk.
Ami Rijkaardot illeti,volt mellete egy Henk ten Cate nevű pasas,akinek a kisujjába volt minden,amit a fociról tudni kell.Cruyff tanítvány volt ő,asszem ezzel el is mondtam mindent.
Löw nemtom mennyire tudná azt a motivációs tényezői faktort átruházni a játékosokra,ami kell a sikerhez,mint Rijkaard tette anno,még akkor sem ,ha lenne mellette akkora futballtudor,mint anno a holland mellett ten Cate...
Ha nem menne a szekér,akkor a mi világbajnokaink is elküldenék a francba a németet,ahogy tették ezt Mouval is,akinek a tekintélye magasan nagyobb volt,mint Löwe...

Amúgy meg,ami Khedirat illeti,semmivel se játszana jobban,mintha Löw ülne a kispadon mintha bárki más...a szamárra tehetnek akár milyen cifra lószerszámot,az akkor is szamár marad... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 14:56

hehe írta:ezt a pár sort olvassuk már el:

http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... in?ICID=HP

2 dolgot emelnék ki:
ramos mondata murinnyónak, miután kikaptunk tavaly a barcától, és edzőbá kritizálta őt és pepét, amiért védekezőfeladatokat cseréltek: "sosem játszottál ezen a szinten, nem tudhatod."

aztán ancelotti: milanban 4231, cselszinél 442, psg-vel 442 és támadófoci.

ő maga technikás olasz kp-s volt, nem akárkikkel játszott együtt, jóóóóval szebb és nézhetőbb, madridosabb focit fog játszatni, mint murinnyó valaha is.

sztem tökéletes választás lesz, én drukkolni fogok neki. jó lesz ez, csak jelentsék már be.
Legyen igazad. Én nem bízok ilyen téren Ancelottival. Miattam játszhatott volna Pelével, Maradonaval, Puskással, Zidane-nal vagy akárkivel is egy csapatban. Szép és eredményes támadófocit nem várok tőle. A rendelkezésre álló kerete a PSG-nél durván 3 szor jobb a második helyezetténél és még ott se képes 2 gólos átlagot lehozni... A felállás meg már tényleg lényegtelen szinten van csak jól működjön. Persze inkább legyen neked igazad, de én tartok az olasztól. :agree:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 21., kedd 14:47

Emlékszem még egy régi hsz-re 3 évvel ezelőttről, nem tudom kitől származott, ami azt ecsetelte, hogy Mou a Reallal szebb focit fog játszatni, mint a korábbi csapataival, mert itt minőségi kerete lesz...
nem tudom ki írta. :D

de fene gondolta volna, hogy murinnyónál a minőségi keret az KHÖD-öt tartalmaz.
innentől kezdve nincs miről beszélni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 21., kedd 14:34

kelemen.istvan írta:Szerintem Mourinho még fog ülni a Real kispadján. Mikor már nem lesz Ramos,nem lesz Casillas,nem lesz Perez,vagy ez csak szerintem elképzelhető? :lol:

Túl nagy egosita,hogy beletörődjön abba,hogy pont a reallal nem nyert bl-t. Most visszatér a Chelsea-hez is,nem? Aztán lébecol egy kicsit hzaája válogatottjánál..

Az biztos,n élküle szürkébb lenne az európai klubfutball.. :salute:
Ő akkor lesz szövi kapitány, ha már unja a napi melót úgy 65 éves kora körül. Előbb nem. Visszajönni pedig ide nem fog. Neki Anglia a szíve csücske. A Chelsea-be visszatérés nem meglepő, de a Realos visszatérés annál inkább. Főleg, hogy most szépen megutáltatta magát mindenkivel...
Olyan edzővel kell számolni, aki ideális körülmények között legalább 3 évet tud maradni a csapatnál.
Én az elejétől fogva inkább Laudrupot hoznám. Fiatal, lendületes, kicsit haverkodós. Szerintem ide nem feltétlenül vasfegyelem kell, volt itt Mourinho, neki nem annyira jött össze ez a stílus, könnyen l,ehet, hogy másnak se menne.


Ezt ebben a formában alá is írnám. Nekem megfelelne. De most olyan a helyzet a klubnál, hogy szerintem nagy siker jövőre nem lesz, így nehéz dolga lesz az új edzőnek. Laudrupnak nincs akkora tekintélye, hogy egy 0 kupás szezont túléljen, de félek Ancelottinak sincs...
Azt is hajlamosak sokan elfelejteni,hogy a klubcsapatoknál végzett munkája elenyésző.Válogatottat vezényelni,vagy egy klubnál teljes értékű munkát végezni,az nem ugyan az.Más lenne a szitu,ha fordított eset lenne,ha egy sikeres klub edző nyergelne át egy nemzeti csapathoz,mint fordítva.
Vagy ha ért volna már el klub szinten sikereket,azelőtt hogy szöv.kap. lett mint pl Hitzfeld vagy Prandelli...
Arról nem beszélve,hogy ugyan úgy preferálná Khedirat itt is,ahogy azt a válogatottban teszi.Az ő edzősködésében benne lehetne egy méretes zakó,nem a hozzáértése,hanem klubedzői tapasztalatlansága okán...
Erre írtam azt, hogy ismerem az ellenvéleményeket. Komoly érvet ez ellen nem tudok hozni. Amit leírtál az teljes mértékig helytálló. De nekem rémlik valami Rijkaard nevű pasas, aki a holland kapitányi poszt után szép sikereket ért el Barca edzőként... Előtte ő sem volt edző klubcsapatnál, ha csak nem számoljuk bele a válogatott és a Barca időszak között eltelt egy évet, amikor is a másodosztályba juttatta a Sparta Rotterdamot az első osztályból...
A Khedirás dologhoz meg annyit fűznék hozzá, hogy felőlem mindegy ki játszik, csak eredményesek legyünk.
ő maga technikás olasz kp-s volt, nem akárkikkel játszott együtt, jóóóóval szebb és nézhetőbb, madridosabb focit fog játszatni, mint murinnyó valaha is.
Emlékszem még egy régi hsz-re 3 évvel ezelőttről, nem tudom kitől származott, ami azt ecsetelte, hogy Mou a Reallal szebb focit fog játszatni, mint a korábbi csapataival, mert itt minőségi kerete lesz...

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. május 21., kedd 14:32

Én meg már igazából Benitezzel is megbarátkoznék, szóval Ancelotti ellen sem lesz kifogásom. Pörgős nyár elé nézünk, az tuti.

Amúgy pár hete van egy olyan érzésem, hogy amikor Mourinho lelép, a következő évben a Real Madrid fogja nyerni a BL-t. Ez annyira adná magát, mint az, amikor Raúl távozása után egyből behúzta a csapat a Spanyol Kupát...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 21., kedd 14:26

ezt a pár sort olvassuk már el:

http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... in?ICID=HP

2 dolgot emelnék ki:
ramos mondata murinnyónak, miután kikaptunk tavaly a barcától, és edzőbá kritizálta őt és pepét, amiért védekezőfeladatokat cseréltek: "sosem játszottál ezen a szinten, nem tudhatod."

aztán ancelotti: milanban 4231, cselszinél 442, psg-vel 442 és támadófoci.

ő maga technikás olasz kp-s volt, nem akárkikkel játszott együtt, jóóóóval szebb és nézhetőbb, madridosabb focit fog játszatni, mint murinnyó valaha is.

sztem tökéletes választás lesz, én drukkolni fogok neki. jó lesz ez, csak jelentsék már be.
Kép
Kép
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 21., kedd 14:24

Én az elejétől fogva inkább Laudrupot hoznám. Fiatal, lendületes, kicsit haverkodós. Szerintem ide nem feltétlenül vasfegyelem kell, volt itt Mourinho, neki nem annyira jött össze ez a stílus, könnyen l,ehet, hogy másnak se menne
Ez egyébként nem volna hülyeség.Annál is inkább,mivel ő maga is jónevű futballista volt,tehát a sztárokkal is tud bánni,hisz ismeri a dolgok játékos oldalát is...

Ha meg hozná magával Michut,az maga lenne a főnyeremény.Pipita utódlása megoldva :-) Ja ő már régen nem tkp,hanem egyértelműen csatár...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 21., kedd 14:21

Szerintem Mourinho még fog ülni a Real kispadján. Mikor már nem lesz Ramos,nem lesz Casillas,nem lesz Perez,vagy ez csak szerintem elképzelhető? :lol:

Túl nagy egosita,hogy beletörődjön abba,hogy pont a reallal nem nyert bl-t. Most visszatér a Chelsea-hez is,nem? Aztán lébecol egy kicsit hzaája válogatottjánál..

Az biztos,n élküle szürkébb lenne az európai klubfutball.. :salute:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 21., kedd 13:59

Elég egyértelmű. Heynckess szabad, ő lesz az edző, ha nem jön Ancelotti. Kérdés, hogy mennyi időre tervez Perez, illetve Jupp.
Heynckess többször lenyilatkozta mostanában, hogy öreg már ahhoz, hogy külföldön bohóckodjon, hiába vannak ajánlatai. Szerintem szépen hazamegy az asszonyhoz(ha van neki) üldögélni a verandán.
Egyébként is hülye ötlet lenne. Új "projeckt" jön, új időszak, Perez tegnap is ezt mondta. Olyan edzővel kell számolni, aki ideális körülmények között legalább 3 évet tud maradni a csapatnál.
Én az elejétől fogva inkább Laudrupot hoznám. Fiatal, lendületes, kicsit haverkodós. Szerintem ide nem feltétlenül vasfegyelem kell, volt itt Mourinho, neki nem annyira jött össze ez a stílus, könnyen l,ehet, hogy másnak se menne.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 21., kedd 13:33

Csak annyit tennék hozzá, hogy sokan hajlamosak elfelejteni, hogy a 2012-es EB-t leszámítva a másik 3 világversenyén a németek finoman szólva, nem voltak favoritok. Ő érmet szerzett mindegyik eseményen, és mindezt úgy, hogy 1-2 posztot leszámítva botlábú, egy dimenziós játékosokkal érte el a sikereket. Poldi, Klose, Schneider, Gomez, Khedira, Metzelder... és még lehetne sorolni. Ez az ember tudta, hogy mit csinál, és meg is csinálta. A nagy siker hiányzik a neve mellől. Lehet már nem sokáig...
Azt is hajlamosak sokan elfelejteni,hogy a klubcsapatoknál végzett munkája elenyésző.Válogatottat vezényelni,vagy egy klubnál teljes értékű munkát végezni,az nem ugyan az.Más lenne a szitu,ha fordított eset lenne,ha egy sikeres klub edző nyergelne át egy nemzeti csapathoz,mint fordítva.
Vagy ha ért volna már el klub szinten sikereket,azelőtt hogy szöv.kap. lett mint pl Hitzfeld vagy Prandelli...
Arról nem beszélve,hogy ugyan úgy preferálná Khedirat itt is,ahogy azt a válogatottban teszi.Az ő edzősködésében benne lehetne egy méretes zakó,nem a hozzáértése,hanem klubedzői tapasztalatlansága okán...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 21., kedd 13:17

Perez listája:

Elég egyértelmű. Heynckess szabad, ő lesz az edző, ha nem jön Ancelotti. Kérdés, hogy mennyi időre tervez Perez, illetve Jupp. Ha bármelyikük is úgy gondolkodik, hogy max 1 év, akkor nem érdemes idehozni. Abban sem vagyok biztos, hogy hosszabb időre érdemes lenne, de nálam előrébb van a sorban Carlonál.

Laudrup. Ő a lista végén van. A Swansea-vel meggyőző volt, nagy játékos volt, tekintélye is lenne, nekem nem lenne ellenemre az érkezése. Lehet, hogy elsőre nagy falat lenne neki a Real, de ez nincs kőbe vésve. Nálam jelenleg Jupp mellett/előtt áll a sorban. Az elhozhatósága kérdés.

AVB-t és Benitezt jelenleg nem akarom. Utóbbi szót sem érdemel, előbbinek pedig kellene egy keveset bizonyítania. Ha megteszi, akkor szívesen látom.

Löw. Az aláírásomon is látszik, ő az én favoritom. Már sokszor leírtam, miért, most nem részletezem. Sokan nem akarják, az ellenérvekkel is egyet tudok érteni. De tökéletes jelölt nincs. Még Klopp sem az. Ennyit tudok mondani.
Az ő érkezése jelenleg kizárható. Az ok egyszerű: a VB előtt nem fogja otthagyni a Nationalelfet. Ez evidens. Viszont, ha az idei edző megbukik, és a jelenlegi viszonyokat tekintve van rá esély (legyen az bárki is), 2014 nyarától Löw lesz a Real edzője, és nem elképzelhetetlen, hogy világbajnokként. Ha ez így lesz, akkor ő lesz a szurkolók többségének szemében az ideális jelölt.
Csak annyit tennék hozzá, hogy sokan hajlamosak elfelejteni, hogy a 2012-es EB-t leszámítva a másik 3 világversenyén a németek finoman szólva, nem voltak favoritok. Ő érmet szerzett mindegyik eseményen, és mindezt úgy, hogy 1-2 posztot leszámítva botlábú, egy dimenziós játékosokkal érte el a sikereket. Poldi, Klose, Schneider, Gomez, Khedira, Metzelder... és még lehetne sorolni. Ez az ember tudta, hogy mit csinál, és meg is csinálta. A nagy siker hiányzik a neve mellől. Lehet már nem sokáig...
Klopp: „A Bayern elnöke, Uli Hoeness megkérdezte, hogy találkozhatunk-e valamikor. Természetesen igennel feleltem, bár hozzátettem, hogy még meg kell beszélnem az anyukámmal."
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ez egy állat. Bírom a palit.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 21., kedd 12:54

Én valamiért még mindig reménykedek abban, hogy Klopp jön B-)

Torilnak én is örülnék az utolsó két meccsen. Mout már nem akarom látni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 21., kedd 12:52

laudrupnak örülnék.
a többi egy szánalmas vicc.
kár hogy a nyamvadt a barcában is játszott. :D

de ancelotti lesz ebből.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 12:51

Szerintem Perez, ha látja, hogy nem kilátástalan a játékunk és van esélyünk európai szinten az új edzővel, akkor neki is megadja az esélyt több évre. Ennyit ő is tanulhatott ez idő alatt. Persze, ha tök reménytelenek leszünk, akkor kezdődhet a dolog megint előröl, de remélem olyat találunk (mindegy ki, miattam Ancelotti, Klopp, Löw, Heynckss, Toril vagy Laudrup is jöhet), akinek van elképzelése és nem csak felpakolja majd a pályára a fix 6-7 védekező játékost, akik stabil védekezést adnak és előre rakja a 3-4 támadót, hogy rúgjatok egy gólt aztán jól van. Olyan kell, aki be meri vállalni, hogy új színt vigyen a játékunkba, de ehhez Pereznek és a játékosoknak is támogatni kell, ha mondjuk egy év alatt nem klappol minden, de van benne fantázia.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 21., kedd 12:51

Ez a lista, ha Ancelotti nem jön?
Mert akkor szvsz csakis Laudrup! :-)

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 21., kedd 12:45

Csabi írta:Felesleges is lenne Mourinhó a padon tartani, de az is felesleges, hogy 2 meccsre felhozzák Torilt. Ha őt nevezné ki, az más tészta.
és még jól is elsülhet a dolog.
nem tét meccs, szóval nem tudjuk hogy teljesíteni nyomás alatt. de jobb lenne, mint már egy motiválatlan "kirúgott" José...
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég