Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 18., csütörtök 20:01

az mindent elmond,hogy a jelenlegi német válogatottban is csak a cserepadon ül.esélye sincs bekerülni a kezdőbe.
gyorsnak gyors,a cselezését nem mondanám a legjobbnak,és bőven képes eltűnni fél órákra. :mrgreen:
egy gyenge schalkéból lóg csak ki felfele.

remélem csak pletyka,semmivel nem lennénk előrébb vele. :smile:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 18., csütörtök 19:56

aki látta már játszani ezt a draxler gyereket, az írhatna róla pár szót. a srác hozzáállása jónak tűnik.
mennyire gyors? mennyire cselez és lő jól? milyen a fizikuma? képes eltűnni félórákra, mint özil?
nem hiányzik egy újabb alibizős. :-)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 18., csütörtök 19:02

Az is megtörténhet, hogy Bale talán Ronaldo alternatívája lenne, ha a portugál mégis úgy döntene. :kivagyhe: :'(
Más se hiányozna még hogy ő eligazoljon.Persze tudom,Ronaldon túl is van Real Madrid,de viszont jelen állás szerint nélküle nincs.Nyakatekert,meg paradoxon de igaz.
Bale meg kb annyira tudná pótolni,mint Sir Antony Hopkinst valami útszéli ripacs... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 18., csütörtök 18:09

Nálam sem első számú opció. Pereznél/Mourinhónál viszont az, és kb. érkezni fog.
Elárulom, hogy az a posztot a mágnestáblán középre szokták rajzolni, valójában az a játékos gyakran feltűnik mindkét szélen és csatárposzton is, mint ahogy az említett Kaká és Özil (neki ez a csatárdolog nem megy, Mourinho régebben ezt kifogásolta) esetében is.

Az is megtörténhet, hogy Bale talán Ronaldo alternatívája lenne, ha a portugál mégis úgy döntene. :kivagyhe: :'(
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 18., csütörtök 17:43

ericco írta:Jól van Kerlon, még egy másodpercig sem láttad játszani Balet a Madridban (lehet nem is érekzik), de te már tudod, hogy TKP poszton bukás lesz, és mindent el fog lövöldözni. Mint ahogy azt is, hogy milyen taktikát, felállást fogunk jövőre nyomatni.
Remélem nem is fogom Bale-t bent játszani középen. Szélen még nem lenne, akkor gond vele, de nem ilyen stílusú játékos kell nekünk. Azt meg sehol se mondtam, hogy bukás lesz, de a gyerek bal hátvédként kezdte és onnét tolták fel egy sorral, mert a sebességével és a bal lábával nem tudtak mit kezdeni eddig vele a SZÉLEN, de nem középen... Életembe nem láttam még Baletól mélységi passzt vagy olyan dolgot, amiért ott kéne játszatni... Nem oda való ő. Amúgy meg sehol nem mondtam semmit a jövőről, de Balet már láttam eleget, hogy tudjam mit lehet tőle elvárni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 18., csütörtök 16:45

nem követtem, hogy játszott a Castillában eddig?

én néztem,semmi nem lesz belőle.még mi előtt casemerios felállásokat nyomnátok... :mrgreen:

klopptól meg kivagyok. :lol: hihetetlen nagy figura lesz,már-már mou szintű.
egyszer nagyon megnézném itt,igazi showman és nem csak a pofája nagy.

kép
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. április 18., csütörtök 15:51

tubatibi írta:Casemerio a felnőtt csapattal edzett, Alexxal együtt
nem követtem, hogy játszott a Castillában eddig?
tubatibi írta:Casimerio-Alonso-Modric középpályát
so close :mrgreen:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 18., csütörtök 15:45

numberone1 írta:ja es Benzi is, ezt elfelejtettem.
Egy JÓ formában lévő Benzemát én is elnézegetnék. :D

Abban igazat adok, hogy túlságosan deffenzív a kp.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. április 18., csütörtök 15:44

Casemerio a felnőtt csapattal edzett, Alexxal együtt


Én nagyon örülnék, ha legalább a keretbe bekerülne. Tudom, hogy lehetetlen, de megnézném a Betis ellen egy 15-20 percre a srácot !
Casimerio-Alonso-Modric középpályát feltolnék ! :-)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 18., csütörtök 15:13

Realista24 írta:
Álomcsapatom.
Szinte tökéletes, csak egy franciával van kevesebb benne :Đ
numberone1 írta:
Modric nekem hianyzik a kezdobol. Az alonso-Pogba-Vidal harmas tulsagosan is deffenziv lenne.
ja es Benzi is, ezt elfelejtettem. :shutup:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 18., csütörtök 15:11

igaza van morientesnek.
ha Ancelotti se fog változtatni egy két dolgán,akkor nem feltétlen lenne itt laza foci
keményen ki lennének osztva a szerepkörök az biztos.
felőlem jöhet,igazából senki sem tudhatja előre,hogy ez meg az mit csinál majd,csak találgatni lehet
Az biztos,hogy most a PSG meccseket szeretem nézni.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 18., csütörtök 15:06

Balel kapcsolatosan kicsit szkeptikus vagyok... 
Én meg nagyon.Mert amikor azt írtám kurvára jó volna nekem ha itt lenne, pont arra gondoltam hogy kurvára nem lenne lenn jó,csak elfeljtettem odatenni ilyen izé,jelet.. :roll:

Ancelotti ha jön,akkor egy nagyon biztonságos kp-t fog tudni kialakítani,erős védelemmel mögötte és hiába vesz a klub kreativabb playakat,azoknak a mozgástér erősen be lesz határolva.Eredményesek lehetünk vele,de most mondjam azt hogy unalmas focival?Na jó mondom... :-)
Azt a fajta focit,amit a 2000-es évek elején játszottunk,ne várja senki,vagy amit Deco,Ronaldinho,Eto'o játszott a barcelonaval.Hehe emlitette hogy akkor a milanban Kakával,Ronaldinhoval,Ronaldoval mit játszottak,de az sem volt az a nagyon szellemes,kreativ joga bonito,nagyon behatárolt volt ott mindenkinek a feladata.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 18., csütörtök 15:04

Casso írta:Álomcsapatom. :D
Modric nekem hianyzik a kezdobol. Az alonso-Pogba-Vidal harmas tulsagosan is deffenziv lenne.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 18., csütörtök 15:02

Álomcsapatom.
Szinte tökéletes, csak egy franciával van kevesebb benne :Đ

Ancelotti klubváltásáról legalább annyi hír van, mint Mouéról, annyi difivel, hogy az olasz nem nyilatkozik kétértelműen. Legalábbis én még nem találkoztam ilyennel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 18., csütörtök 15:00

Álomcsapatom. :D

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 18., csütörtök 14:58

Jól van Kerlon, még egy másodpercig sem láttad játszani Balet a Madridban (lehet nem is érekzik), de te már tudod, hogy TKP poszton bukás lesz, és mindent el fog lövöldözni. Mint ahogy azt is, hogy milyen taktikát, felállást fogunk jövőre nyomatni.
Adamo írta:ez mar ennyire biztosnak tunik, hogy ha Mou megy, akkor Ancelotti jon ?
Elég valószinű. Kloppnak én is jobban örülnék, de Götzéhez hasonlóan, szerintem idén még nem lépnek Dortmundból.
Merci Zizou!

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 18., csütörtök 14:49

ez mar ennyire biztosnak tunik, hogy ha Mou megy, akkor Ancelotti jon ? :x

nemaaar, en nem akarom ot, en valamiert Kloppot szeretnem nagyon ... ja meg Gotzet :mrgreen:
12

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 18., csütörtök 14:47

madridronie írta:
A tervek szerint Perez az új edzőtől (Ancelotti) elsősorban azt várja, hogy a Mou-féle projectet továbbfejlessze és ne lerombolja azt; ezt támasztják alá a szóban forgó nevek és Karanka valószínű maradása is (Ancelotti-Karanka duó)! Egész biztos lesznek változások, változtatások az új edzővel, de alapvetően a stílus szerintem marad (gyors, vertikális támadások); ellenben remélhetőleg az előadás módja és a tálalás kedvesebb lesz a szemnek és bővül a repertoár is! :shifty:
Felolem fejleszhetjuk a Jose altal honositott szerkezetet ha kivesszuk a falabuakat es helyettuk kreativabbakat teszuk be. ha Modricot fel toljak a tamado harmadba, es mogotte Vidal lesz a kapocs Alonso meg a vedelem elott,DM es Higu helyett kreativabb emberek kezdenek, akkor tolem meg hivhatjuk barmilyen formacionak is. Bar addig zavarjuk el Higut es DM-t amig Ancelotti nem lat bennuk esetleg fantaziat mint Lavezziben. :mrgreen:


szerk:
Az nem irányítói poszt, hanem TKP. Oda bizony inkább futni, és átlőnni kell. Ezen a poszton nyomta az Aranylabdás Kaká is, és Bale is sokszor tűnik fel itt mostanában a Tottenhamben.
A kerdes, h mi megtudjuk adni neki ezt a szabadsagot?
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 18., csütörtök 14:38

ericco írta:
Kerlon írta:dafuq?
Az nem irányítói poszt, hanem TKP. Oda bizony inkább futni, és átlőnni kell. Ezen a poszton nyomta az Aranylabdás Kaká is, és Bale is sokszor tűnik fel itt mostanában a Tottenhamben.
Ja, mert kb az a Spurs taktikája... Játszunk Balera majd ő belövi. Arra a posztra viszont egy rohadt kreatív, technikás játékos kell nem egy idióta, aki lőni akar minden szögből. A TKP-nak tudtommal az a szerepe, hogy minél eredményesebb támadjon(a csapattal együtt) és nem az, hogy lődözzön. Arra ott van CR. Az aranylabdás Kakát meg ne hasonlítsd már egy Bale-hez... Az meg, hogy futni kell... Ha kontrázunk, amúgy meg jól üresbe mozgós sokat helyezkedő játékos kell, aki felállt védelemmel ellen se szarik maga alá. Bale, akkor lenne megoldás, ha kontráznánk tovább... Akkor is szélre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 18., csütörtök 14:33

Kerlon írta:dafuq?
Az nem irányítói poszt, hanem TKP. Oda bizony inkább futni, és átlőnni kell. Ezen a poszton nyomta az Aranylabdás Kaká is, és Bale is sokszor tűnik fel itt mostanában a Tottenhamben.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 163 regisztrált és 0 vendég