Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 27., csütörtök 12:37

AmonRe írta:
Erik3991 írta:AZOKNAK AKIK MÁR TEMETIK A REAL MADRIDOT A BAJNOKSÁGBAN, JELENTENÉM: HOGY BARCELONÁBAN VICTOR VALDES 6 HÓNAPRA LESÉRÜLT, MÍG PINTONAK IS 6 HETET KI KELL HAGYNIA. VAGYIS. MÁJUSIG/MÁJUS KÖZEPÉIG OIER A BARCELONA 3. SZÁMÚ KAPUSA VÉD MAJD AZ ÖSSZES MECCSEN. KÖSZÖNÖM SZÉPEN A FIGYELMET, TOVÁBBI KELLEMES FÓRUMOZÁST KÍVÁNOK MINDENKINEK. CAPS LOCK ki. :)
Kövezzetek meg, de ha tényleg mi vagyunk "Az úriemberek klubja", "a királyi gárda", akkor nem ezeknek a híreknek kéne örülnünk és ilyenekben bíznunk. Valóra kéne váltanunk a nevünket saját erőnkből. Ha bukik a Barcelona, ne a 9. kapusuk miatt bukjon, hanem mert olyan teljesítménnyel állnak ki, amilyennel mi tegnap.

Takesz tyty, már nem tudtam hol kiönteni a szívemet! :mrgreen:
Hát pedig nekem aztán édes mindegy, hogy mi miatt buknak, csak bukjanak. Nem az a lényeg, hogy buktál el, hanem az, hogy ki lett a győztes. Csak a győzelem számít, úgyhogy ezt jó lenne kihasználni, vagyis jó lenne, ha a többi csapat kihasználná.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

AmonRe
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. augusztus 26., hétfő 15:38

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: AmonRe » 2014. március 27., csütörtök 12:34

Erik3991 írta:AZOKNAK AKIK MÁR TEMETIK A REAL MADRIDOT A BAJNOKSÁGBAN, JELENTENÉM: HOGY BARCELONÁBAN VICTOR VALDES 6 HÓNAPRA LESÉRÜLT, MÍG PINTONAK IS 6 HETET KI KELL HAGYNIA. VAGYIS. MÁJUSIG/MÁJUS KÖZEPÉIG OIER A BARCELONA 3. SZÁMÚ KAPUSA VÉD MAJD AZ ÖSSZES MECCSEN. KÖSZÖNÖM SZÉPEN A FIGYELMET, TOVÁBBI KELLEMES FÓRUMOZÁST KÍVÁNOK MINDENKINEK. CAPS LOCK ki. :)
Kövezzetek meg, de ha tényleg mi vagyunk "Az úriemberek klubja", "a királyi gárda", akkor nem ezeknek a híreknek kéne örülnünk és ilyenekben bíznunk. Valóra kéne váltanunk a nevünket saját erőnkből. Ha bukik a Barcelona, ne a 9. kapusuk miatt bukjon, hanem mert olyan teljesítménnyel állnak ki, amilyennel mi tegnap.

Takesz tyty, már nem tudtam hol kiönteni a szívemet! :mrgreen:

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Takesz » 2014. március 27., csütörtök 12:23

AmonRe. Nagy kiraly vagy! Szivembol szoltal. Hosszu ido utan eloszor fogok kihagyni bajnoki meccset,mert unom ezt az egeszet. Az egesz sablonbuzisagot.
13

Erik3991
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014. március 22., szombat 12:13
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Erik3991 » 2014. március 27., csütörtök 12:23

AZOKNAK AKIK MÁR TEMETIK A REAL MADRIDOT A BAJNOKSÁGBAN, JELENTENÉM: HOGY BARCELONÁBAN VICTOR VALDES 6 HÓNAPRA LESÉRÜLT, MÍG PINTONAK IS 6 HETET KI KELL HAGYNIA. VAGYIS. MÁJUSIG/MÁJUS KÖZEPÉIG OIER A BARCELONA 3. SZÁMÚ KAPUSA VÉD MAJD AZ ÖSSZES MECCSEN. KÖSZÖNÖM SZÉPEN A FIGYELMET, TOVÁBBI KELLEMES FÓRUMOZÁST KÍVÁNOK MINDENKINEK. CAPS LOCK ki. :)

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. március 27., csütörtök 12:18

A bajom csak az amit a kolléga is írt előttem. Minden évben van egy periódus, amikor elhisszük, hogy mi vagyunk a világ legjobbjai. De aztán meg nem nyerünk semmit. 12 év telt el Bl-győzelem nélkül, eddig a Barca 3 BL-t nyert. Az utóbbi 5 évben 1 szaros bajnoki címre, 1 kupagyőzelemre és 1 szuperkupa-győzelemre verjük magunkat. Meg kell nézni, hogy mit ért el azalatt a Barca. Idén már ott tartunk, hogy az első kettőben nem leszünk benne. egyik bajnoki versenytársunkat sem tudtuk legyőzni. Ronaldo mióta megkapta az Aranylabdát, mintha hullámvölgybe került volna. Balenek oké ez az első szezonja, de kérdem én, amikor szükség volt rá, akkor hol volt? :-@ 91 milliós játékostól, pedig igen is elvárom, hogy hátán vigyen egy csapatot. Benzema góljai meg... Nevetséges. Diego Lopezt imádom szeretem, de most már elég volt belőle.Persze nem tehet a Barca elleni gólokról, de egy kapus ne kapjon már 4 gólt! Nem a Betis v. a Getafe kapuja ez! Casillas már régen vissza kéne tenni a csapatba. A legnagyobb baj az, hogy idén is trófea nélkül zárunk, mert a kupadöntőben a Barca megint elver minket, a bajnokság elúszott, a BL-ben meg hatalmas szerencsére lenne szükségünk.

AmonRe
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. augusztus 26., hétfő 15:38

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: AmonRe » 2014. március 27., csütörtök 12:05

................................................ ja, és hogy mit gondolok a tegnapi meccsről? Hát, őőőő. Őszintén? Unom.

Unom ezeket a meccseket, a fogadkozásokat, a játékosokat, unom az egész Real Madridot. Ezt a Real Madridot. Ezt az ígérgetős, elméletben kibaszott erős, pályán összeroppanós, hajat mindig beállítós, visszakocogásnál kivetítőn magát lesős, meccs után jól megmagyarázós Real Madridot.
Valahol rohad ez a csapat, basszák meg! Ez még a hozzám hasonló laikus számára is nyilvánvaló. Nem értek a focihoz, nem tudom, hogy az edző, a játékosok, az elnök, a média, vagy mi a picsa miatt, de szétrohadt valahonnan belülről. Mélyen férges.
Közel 20 éve szurkolok a Real Madridnak. Továbbra is ez lesz a kedvenc csapatom, de szurkolni addig nem fogok nekik, amíg ők nem szurkolnak saját maguknak. Miért kapjak én idegbajt, miért őrüljek meg a tehetetlenségük láttán, ha ők szarnak az egészbe bele? Úgy fogok drukkolni, ahogy ők meccselnek a bajnokságért 1-2-nél egy Sevilla ellen. Lagymatagon.
De kezdjük talán a legelején. A 20. századi világ legjobb csapata a 21. században is a világ legjobb csapata. Elméletben. Elméletben mi minden évben triplázunk, mindent meg tudunk nyerni, hajtani fogunk, megdöglünk a címért, elméletben van vagy 13 tízedik a vitrinben. Minden évben felsétálunk Benzemaval, Ronaldoval meg az új igazolásokkal valami kilátóba, aztán jól leszájkaratézzuk az egész világot, hogy mi most egy 8 kupás csapat leszünk. Igaz csak hat van, de mi annyira jók vagyunk már szeptemberben tavasszal, hogy nekünk ki kell találni újabb kupákat, annyira de annyira sej-haj! Mi már októberben, a Valladolidok elleni 3-0 alkalmával tízediket ünneplünk és beugrunk hazafelé a Cibelesre is. Szerintünk két jó meccs után 11 új Zidane szaladgál a pályán minden második héten, három jó meccs után bajnokok vagyunk, 4 jó meccs után megbasszuk az egész világot, mindegy ki jön. És a legdurvább, hogy ezeket el is hisszük magukról. Lenyilatkozzuk, örülünk neki, ünnepelünk. Aztán rendre elfelejtjük, hogy a meccseket nem elméletben kell lejátszani.
Végül minket basznak jól meg.
Sebaj!
Majd jövőre!
Ezért gyorsan igazolunk is minden évben valami 700 milliós koponyát, aki hozott 9 jó meccset valahol, valamikor, és aki semmiképpen nem jöhet hiányposztra. Fontosabb, hogy eladjuk a mezét, de bízunk benne, hogy majd villanni is fog a húszadikért. Én már a húszadikról beszélek, szerintem már azt is megérdemeljük ennyi kitartó munka és nyilatkozatháború eredményeként. Ahhoz, hogy kifizessük az aktuális évben megvett világ legjobb játékosát (kizárólag csak második és harmadik és negyedik (igazolásmennyiségtől függően) legjobb játékosokat Cristiano világ legjobbja után), eladjuk a nálunk becsődölt senkiket, a média által lesajnált anyaszomorítókat, akik azért véletlenül pont döntőt játszanak valami másik csapattal abban az évben a bajnokok ligájában, és egyikük meg is nyeri.
Az új játékosokat aztán két csoportra oszthatjuk. Az engem le nem cserélhetsz csoportra és a fiatal új Zidane csoportra.
Ez utóbbiban lévő játékosaink az előszezonban a tét nélküli meccseken lehoznak 2-3 jó mérkőzést, aztán abban az évben soha többet nem játszanak. Elbasznak egy gyönyörű évet a legfontosabb fejlődési szakaszukból, ahogy páholyból végignézik a világ legjobbjait rendre kiszopkodni a fontos meccseken. Az előszezonban persze elmondjuk, hogy ők lesznek az új Zidane és rájuk épül majd Európa gigamega csapata, csak épp focizni nem kell már nekik.
Előbbi, le nem cserélhetsz csoportba a Valladolid elleni világ legjobbjai szerepelnek. Ők azok, akiket nehogy már ne játszassunk még akkor se, ha épp heverésznek és sétálgatnak a pályán. Há hó az anyámba ne jáccasuk mán őket há 200 millába vótak he? Ha véletlenül le mered cserélni a világ 3 legjobb játékosát az aktuális legjobb 11 játékosból (nyilván a Real Madrid kezdőcsapata a világ legjobb 11 játékosa), akkor másnap a média a szart is kitapossa belőled, olyan balhét, olyan szarakodást generál, amibe legalább 3 edző és 6 játékos belebukik.
És hogy mi lesz a kis túlfizetett milliárdosokkal?
Nyertes meccs után kicsit örömködnek a pályán, lenyilatkozzák hogy meglesz a triplázás és ők a világ legjobbjai, kisétálnak a stadionból, beülnek a Ferrariba, hazamennek 200zal (ha útközben véletlenül összetörik az autót vesznek három másikat), esetleg megbasznak pár kiskorú kurvát és nyugovóra térnek.
Vesztes meccs után kicsit szomorkodnak a pályán, sokáig csóválják a fejüket, hogy a kamera le ne késsen arról, mennyire csalódottak, lenyilatkozzák, hogy nincs veszve semmi és hajtani fognak (persze, perszeeeeee), kisétálnak a stadionból, beülnek a Ferrariba, hazamennek 200zal (ha útközben véletlenül összetörik az autót vesznek három másikat), esetleg megbasznak pár kiskorú kurvát és nyugovóra térnek.
Ugye, mekkora különbség?
Lélektanilag ez a csapat nulla. Lélek? Haha. A real Madridnál? Itt pénz van, szép haj van, nyilatkozatok vannak. Meg magas lóról leszarás. De a pályán megdöglő és szívrohamot kapó DiMariat 3 havonta el akarjuk adni. Az egyetlen embert, akinek a viselkedésével tudsz azonosulni egy Barcelona ellen, mert minden jóérzésű ember meghalna a vágytól, hogy bizonyítsa végre, hogy ők a jobbak.
Sokat gondolkodtam azon, hogy egy Puskás csapat hogy lesz korszakos csapat, mennyi szerencse, nüansznyi apróság dönt az első győzelemhez vezető úton. Azon az úton, ami még nagyon kemény, aminek a legfontosabb feladata és célja az, hogy a résztvevők elhiggyék magukról, hogy ők a győztesek. Hogy áttörjön a gát és utána soha többé ne engedjék ki a kezükből a győzelmet, hogy történelmet írjanak és bármire képesek legyenek a pályán, hogy fejben verhetetlenek legyenek. Biztos kell valamennyi szerencse ehhez is. És szinte biztos vagyok benne, hogy csak az első lépések a nehezek.
Biztos, hogy mindez közre játszik abban, hogy a Barcelona edzőmeccsre jön a szuperkupára, és bemákolja (illetve mi elbasszuk), hogy a Barcelona félgőzzel is előrébb van a bajnokságban, mint mi, és oda-vissza megcsapkod minket. Még ha sokszor bírói segítséggel is, de ez a keret már szarrá nyerte magát, és a legfontosabb, hogy ez a keret győztesnek hiszi magát még akkor is, ha sebezhető szar, amit játszanak (mert most vasárnap aztán tényleg nem voltak világverő csapat). Még ha tötyörögnek egész évben, akkor is felfogja a kibaszott keretük, hogy egy ilyen meccsen bizony végig koncentrálni és hajtani kell. Iniesta 2/1, Benzema 8/2, amiből Iniesta mindkét helyzete szarabb volt kb. Benzema összes helyzeténél. Hát lol. Ők winnerek, ha tetszik, ha nem. Mi looserek vagyunk. Nem képességeket tekintve, fejben.
De azt még meg is bocsátottam volna, szokásos bírói segítség, stb. Egy ilyen vérengzésből ki lehet szarul jönni, ez tény. De aztán 3 napra rá EZZEL, BASZD MEG? EZZEL A TELJESÍTMÉNNYEL VAN POFÁJUK FELVENNI A REAL MADRID MEZÉT? Mindenki elmondta a meccs előtt, hogy innentől minden mérkőzés egy döntő lesz. Ne mondogasd, kis patkányom, ne a szád járjon, hanem takarodjál fel a zöld gyepedre, amiért a pénzt kapod, és hajtsd magad rommá baszd meg!
De nem! Mi vagyunk a Real Madrid, mi már megnyertük a századikat is, mindenki tudja, hogy ez a világ legjobb csapata (főleg a cím nélküli csapatok közül), amit el is mondunk mindig. Mi soha nem hajtunk 90 percig, mi 20 percekre tesszük oda magunkat maximum, mert a Dortmund elleni visszavágón is akkor esik le a sok szerényképességűnek, hogy kiesünk, mikor már nincs több idő hátra. Vagy a Bayern ellenin. Vagy a Barca elleni szuperkupán. Vagy akármelyik meccsen, igaz?
Tegye fel a kezét, akinek az volt a benyomása a tegnapi meccs alatt, hogy ez a mérkőzés a ligáért megy. HAHAHAHAHAHAAHAHA mennyi jelentkező...
Lehet szar napod, lehet olyan napod, amikor tényleg nem esik be semmi, és egy szavam nem lenne, ha meghalnának a győzelemért, és úgy nem sikerülne. Teniszben látsz olyat, hogy egy döntő meccsen valaki sétafikál? Valaki tötymörög? Valaki nem veszi komolyan? Látsz ilyet? Mert én nem. Én maximum olyat látok, hogy nem megy egy játékosnak, de akkor is meghal a pályán a címért. A Madridnál olyat látok, hogy nem megy nekik, és szarnak bele.
Én nem tudom, mi rohad a Madridban. Murinhonak nagyon örültem, amikor jött, és nagyon örültem, mikor végre elment. Voltak hibái. De tény, hogy sokkal szarabb keretekből aranyvárat épít szinte mindig. Játékosok jönnek-mennek, és szinte nem tudok olyan embert mondani az elmúlt 10 évből, aki Madridban teljesedne ki. Mindenki jobban játszik előttünk és utánunk. (Kérlek ne fárasszatok gólérzékeny Ronaldoval, aki imitálja a levegőben azokat a mozdulatokat, amikkel DiMaria az egész Barcat faszra veszi, aztán hátrapasszol. De azért lő a Valladolidnak évente 30at.) Mi történik itt? Miért vagyunk játékostemető? Miért vagyunk edzőtemető? Miért vagyunk fejben ennyire gyatrák? Ezeket a kérdéseket miért én teszem fel 2000 km távolságból, és miért nem ők oldják meg?
Ha százmillióink vannak olyan játékosokra, akik 5 fontos meccsen összesen 0 db sikeres cselt mutatnak be, akkor legyen már akármekkora összegünk olyan sportpszichológusokra, akik terminatort csinálnak a sok anyámasszonykatonájából könyörgöm. Ha meg nem lehet belőlük, akkor bizony tényleg velük van a baj, húzzanak innen a picsába, mert nem ide valók. Minden országban minden évben vannak bajnokok, nálunk csak az ígéretek maradtak.
Nem értek a focihoz. Nem tudom, hogy Ancelottit el kéne-e küldeni. De látom a rohadt életbe, kiszúrja a kurva szememet, mikor Alonso egész meccsen valami minősíthetetlen játékot produkál. És látom, hogy cserébe Illarat cserélik le (aki szintén nem volt egy világverő mágus, de Alonsoval azért semmilyen szinten nem lehetett egy lapon említeni), aztán feljövök a fórumra, hogy csak én vagyok ilyen aberrált, hogy ezt így érzékeltem? Nem. 2000 km-es távolságból 30 emberből 30 ezt írja. Erre mi a magyarázat? Ebben mi a logika? Menjen nyilatkozni a meccs után, és ezeket magyarázza meg, ne a hazugságait szarja körbe, hogy minden meccs egy döntő. Mondja el, mi a geciért cserél be a 88. percben egy Moratat 2-1-nél!

Lehet itt bírózni, lehet itt kifogásokat keresni, és szépen besüppedni az önámításba. Ostoba módon én is itt bíróztam pár napja, és elhittem, hogy ebből erőt merítenek, és megmutatják, kik ők. De miért hittem benne, mikor rettenetesen hosszú évek óta az ellenkezőjét bizonyítják? Ha lett volna szar bennük, szétnyomják ezt a verhető Sevillat. A bayern nem bírózni ment Barcelonaba, oda-vissza meg is baszták őket 7-0-ra. Ja és mi lett volna, ha ott elfújják a meccset? Nem 7-0, hanem mondjuk 5-1. Jé, de érdekes...

Ha ilyen Heinzek rohangálnának még mindig a csapatban, azt mondom oké. Ez van. Ennyit tudtok, ti jöttetek, ebből kell főznünk, ezt kell szeretnünk. De ilyen kerettel ilyen teljesítmény leadni... Erre nincs bocsánat. Erre nincs kifogás.

Én ezt a Real Madridot unom.

Majd akkor leszek újra lelkes, ha rajtuk is ezt látom...

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. március 27., csütörtök 11:21

A BL-ben az idén már "elvileg" nincs olyan csapat amelyik sündisznóban fogja tolni. Sz'al ilyen alapon BaLe jó is lehet. Akár DM.
Másik: olyan nagyon komplex játékos kevés van szerintem a világon, egy csapatba meg nem jut sok...kellenek a melósok is, akik lekötik az ellenfél figyelmét. S így teret adva Modricnak, DM-nek, Isconak
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 27., csütörtök 11:18

BL-ben eddig nem jött szembe nagy ellenfél, egy olasz bajnok max, de őket a Galata is kicsapta, szóval ott sem nagy szám, hogy villogott. Annyi előnye volt, hogy ott nem álltak be sündisznóba ellenünk. Volt 1-2 meccse ahol tényleg jól is játszott, nem csak a bombagól jött. Tegnap tisztán lehetett látni, hogy semmit nem tud kezdeni ha felállt a védelem, csak lövöldöz, mint az ökör aztán vagy bejön, vagy nem. Vagy isten, vagy senki. Ez meg ide kevés, főleg 91 milláért.

Játékban kell fejlődnie, meló az megy, de itt nem csak azt kéne.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. március 27., csütörtök 11:04

Na azért Balere azt mondani, hogy fontos meccsen sosem tud jól játszani enyhe túlzás! Bakker, még csak fél éve van itt! Adjatok má' neki időd! Az akarat, az alázat meg van benne! Tudásnak és kondíciónak sincs hijján! Lehet nem válik be, de a potenciál bőven ott van benne!
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 27., csütörtök 11:00

nmate írta:
Remy írta:Csak aztán nehogy Bale nyerjen nekünk BL-t :roll:
Nagy összeggel ne tedd meg :D
Nem azért, mert nagyon védeni akarom Balet, mert nekem is csalódás, viszont a BL-ben eddig nem volt olyan rossz. Ott igenis nagy fegyver lehet/lesz remélhetőleg. Más kávéház a BL. Nagyon úgy tűnik, hogy a spanyol liga nem jön át neki...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 27., csütörtök 10:50

Remy írta:Csak aztán nehogy Bale nyerjen nekünk BL-t :roll:
Nagy összeggel ne tedd meg :D

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. március 27., csütörtök 10:44

gkovi írta:
Benzema tegnap pont, hogy a jobbak között volt. :)
Az tény, hogy a jobbak között volt, akart, harcolt de iszonyatosan idegesítő, hogy nem jön össze neki a gól. Ott volt a kapu előtt csak gól kellett volna, de majd egyszer tuti az is össze fog jönni, ha a csapat nem ennyirr flop.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 27., csütörtök 10:42

MorataMartin írta:De mérges vagyok a csapatra! :-@ Így elbaszni a bajnokságot gyönyörű. Diego Lopezt eddig bírtam de köszönjünk elég volt! Jöhetne már végre Iker Casillas. Benzema meg Bale egyeszűen nem találok rájuk szavakat. Ezek sose tudnak a fontos meccseken jól játszani.
Csak aztán nehogy Bale nyerjen nekünk BL-t :roll: Benzema meg tegnap igenis jó volt. Tegnap csapatként voltunk rosszak.

Még mindig nem buktuk el a bajnokságot. Tény, hogy nem vagyunk jó helyzetben, de nem kell még feladni. Legalábbis remélem a csapat nem úgy gondolkodik, mint itt páran, mert akkor a következő években sem lesz semmi kupánk. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gkovi » 2014. március 27., csütörtök 10:36

MorataMartin írta:De mérges vagyok a csapatra! :-@ Így elbaszni a bajnokságot gyönyörű. Diego Lopezt eddig bírtam de köszönjünk elég volt! Jöhetne már végre Iker Casillas. Benzema meg Bale egyeszűen nem találok rájuk szavakat. Ezek sose tudnak a fontos meccseken jól játszani.
Benzema tegnap pont, hogy a jobbak között volt. :)

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. március 27., csütörtök 10:16

De mérges vagyok a csapatra! :-@ Így elbaszni a bajnokságot gyönyörű. Diego Lopezt eddig bírtam de köszönjünk elég volt! Jöhetne már végre Iker Casillas. Benzema meg Bale egyeszűen nem találok rájuk szavakat. Ezek sose tudnak a fontos meccseken jól játszani.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. március 27., csütörtök 9:56

az igazi tűz. nem látom a csapaton azt, hogy fel akarják szántani a pályát, hogy mindent megtesznek a real mezéért.
pontosan én is ezt figyeltem meg, baromira hiányzik már a kontráinkból is az átütő erő, lassan érnek fel a támadóink. tegnap is megfigyeltem, hogy egy potenciális kontra lehetőségnél Carvajal 2-3 mp alatt, ha 5-6 métert haladt előre, de ez egy csak kiragadott példa volt. no mindegy, kár nem kihasználni a legjobb támadóképességét a csapatnak

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. március 27., csütörtök 9:47

Aminek viszont nem örülök, hogy a szezon legfontosabb szakaszában kezdjük elveszíteni a jó formát, pont mikor topon kellene lennie egy csapatnak (lásd: most Barcaés Bayern)
ezt mondogattuk sajnos hetekkel ezelőtt, hogy "rosszul időzített" jó formában voltunk, és nehogy elfogyjunk az igazán fontos meccsekre. most ez (is) következett be. sajnos tényszerű volt, hogy egy idő után kicsit kifogunk fulladni, és kisebb-nagyobb hullámvölgybe kerülünk. persze lehet, hogy ez annak is köszönhető, hogy előtte nem volt igazán kemény ellenfelünk, és mindenki elhitte valahol, hogy idén ez menni fog, mint a karikacsapás.
a barca csúcsformájával még várnék, szerintem ezt még túlzás kijelenteni.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 27., csütörtök 9:42

kis szerencse hiányzott, no meg amit már nagyon régóta észrevettem: az igazi tűz. nem látom a csapaton azt, hogy fel akarják szántani a pályát, hogy mindent megtesznek a real mezéért.
Pedig sajnos kupákat csak így lehet nyerni. Akarattal, szívvel, hittel...győztes, mindent felülmúló győzni akarással, meg lehet nézni az utóbbi évek BL győzteseit...mind piszkosul küzdöttek. Ez bennünk nincs meg...
1 kupát szeretnék azért a szezonban, ez szerintem a Copa del Rey lesz, bár már abban sem vagyok biztos.
A bajnokságban már a Barca szerintem nem nagyon fog botlani, az Atletico igen, meg mi is Sociedadban talán.
A BL lutri...a dortmund is kemény lesz, ha utána esetleg a chelseat kapnánk, az ugyanolyan meccs lenne, mint a tegnap esti...
Aminek viszont nem örülök, hogy a szezon legfontosabb szakaszában kezdjük elveszíteni a jó formát, pont mikor topon kellene lennie egy csapatnak (lásd: most Barcaés Bayern)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. március 27., csütörtök 9:29

kis szerencse hiányzott, no meg amit már nagyon régóta észrevettem: az igazi tűz. nem látom a csapaton azt, hogy fel akarják szántani a pályát, hogy mindent megtesznek a real mezéért. ancelotti jól összerakta ezt a csapatot, olykor-olykor szépen is játszunk, de a fontosabb meccseken, erősebb ellenfelek ellen rendre elvérzünk, ráadásul a legtöbbször nyert helyzetből, ami nagyon bosszantó, és szerintem az edző hibája egyértelműen. azon túl, hogy kicsit egységesebb csapatot épített és látványosabb futballt ért el (mondjuk annál, ami volt, nem nehéz), nem látok akkora előrehaladást sajnos. pár héttel ezelőtt írtam, hogy mióta real szurkoló vagyok, azóta nem láttam ilyen szép játékot a csapattól, és hogy talán ancelotti a legjobb edző del bosque távozása óta (ami a játék szépségét illeti). mikor ezt mondtam, még nem tudhattam, hogy a nagyok ellen ez megint mit sem fog érni, hiába vertük meg a kis csapatokat 4-5 góllal, kombinatív, eszes focival néha, ha egy komolyabb ellenfél ellen elvérzünk.
igazából nem a kerettel van a legfőbb probléma (bár xabi posztja aggasztó nagyon), hanem ahogy csabi is mondta, fejben gyengék srácok. egyszerűen mintha nem lennének kellően motiváltak, amit nagyon rossz látni. körülbelül ancelotti-féle játékának és capello-féle madrid harcosságának kéne meglennie ahhoz, hogy valamire vigyük.

igazából amíg sok embernek nincsen igazi alternatívája a csapatban, addig nem is nagyon várhatunk mást. ott van marcelo, megsérült, hónapok óta hatalmas 0, inkább hátráltatja a csapatot (tegnap is kb. 5 ígéretes akció ment el rajta), de muszáj őt játszatni, mert coentrao nem veszélyforrás ránézve, nagyon úgy néz ki. ott van xabi alonso, neki szinte cseréje sincs, pedig már nem olyan, mint fénykorában, borzalmasan le van lassulva, sokszor nagyon körülményes, és mostanában a passzai sem az igaziak. benzemával is szerintem valahol ez a helyzet, ő ugyan annyira nem játszik rosszul, de egyszerűen nem engedhet meg magának ennyi elpuskázott lehetőséget. jesé talán kiszoríthatná a kezdőből, de vele inkább szélső támadóként számol ancelotti, no meg szegény jó időre harcképtelenné vált (inkább valamelyik sérült vonalember helyére szánja), morata pedig sajnos elég nagy flop.

a másik, én nagyon nagy lópez fan vagyok, sokat köszönhetünk neki, de lehet, hogy eljött az ideje annak, hogy újra casillas védjen. a szezon legfontosabb és legnehezebb része van hátra, és mintha diego kijött volna a csúcsformájából, nem mutat már be bravúrokat, sőt, az utóbbi meccseken rendre hibázik is. talán az utolsó pár mérkőzésre casillast kéne betenni, hadd védjen minél többet, ugyanis ott van a BL, no meg a Barca elleni kupadöntő... :roll:

én nem vagyok annyira borúlátó, szerintem még nem úszott el a bajnokság, abban biztos vagyok, hogy az atletico még többször botlani fog, és a második hely 100%, hogy meglesz, de szerintem a barca se fogja lehozni hibátlanul a hátralévő 8 találkozóját. valahol továbbra is rajtunk áll, hogy sikerül -e oda érnünk a dobogó legfelső fokára, ugyanis ez a minimum, amit megtehetünk azután, hogy elbohóckodtunk 4 pont előnyt (noha kicsit jobb játékvezetéssel talán 7 pont is lehetett volna az el clásicót követően...) :roll: onnantól kezdve már csak abban bízhatunk, hogy pontokat veszt a két rivális. sajnos abban biztos vagyok, hogy ha az utolsó fordulóban az kell, hogy döntetlent játsszon az atletico a barcával (mondjuk a barca akkor biztos első, az atma pedig biztos második), akkor tuti, hogy arra fognak játszani, hogy a real orra alá dörgöljenek, szóval abban sem bízhatunk szerintem.

numero64
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. március 27., csütörtök 8:31

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numero64 » 2014. március 27., csütörtök 8:43

Ez úgy volt szar ahogyan kellett! Siralmas védelem mint mindig, impotens középpálya és csatársor! azt várta volna az ember,hogy a Barca elleni szopás után felszántják a pályát de nem,beleszarnak az egészbe! Sajnos ilyen játékkal a Dortmund is agyonver minket bár ne legyen igazam! Ezek a cserék? Morata 88 percben már másodszor,mit képzel Ancelotti? Szánalmas!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 209 regisztrált és 0 vendég