Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. március 30., vasárnap 18:56

1. Ilyet sosem mondtam, én azt mondtam, hogy aggodalomra semmi ok, nem kell magunkat felkötni, ha nem esik le első szezonban bajnoki cím vagy BL. Kupára meg van esélyünk, elég jó. Sőt, bajnokságra is van bőven, de még a BL-ben is áll a csapat. Ezért tényleg van okom jelenleg panaszkodni? Nincs.
2. Az én kurva anyámat, hogy optimista vagyok.
Én is azt hiszem,kár volna még temetni a szezont,annál is inkább mivel engem messze jobban meggyőz Ancelotti és ez az effektíve új csapat első szezonja mint ahogy azt vártam.De,emlékszem,így gondolta ezt rajtam kívül a fórum nagyrésze is még a nyáron,emlékszem az ilyen hsz-ekere hogy "ha semmit se nyerünk,az sem baj,össze kell érni,s majd a kövi szezon lesz az átütő stb..."Na ehhez képest,harcban vagyunk a ligáért,àllunk a BL-be,játszunk a CdR-ért..
Ami a barca elleni meccset illeti,én azt gondolom,hogy jól játszott a csapat,egyáltalán nem játszottunk alárendelt szerepet,egy barcelonatol mindig ki lehet kapni,pláne akkor ha a bíró sem éppen csak és kizárólag a pálya tartozéka.Ahol olyan játékosok játszanak,mint Messi vagy Iniesta,azokkal mindig számolni kell.Arról nem beszélve hogy VV sztm az élete meccsét játszotta.Benzema egymaga megnyerhette volna,és egyáltalán nem a balfaszságán múlt...ami máskor bemegy,most nem.Azt hiszem sokakat megtévesztett a barca gyengélkedése,óva intettem már akkor is,hogy nyugtával kell dicsérni a napot....
Ami a sevillai meccset illeti....na az már nehezebben magyarázható,leeresztett a csapat,de èn remélem hogy jókor jött a pofon,és észhez tér a banda.Sajnos,amit Bale-el kapcsolatban sejtettem,kezd beigazolódni,nem a spanyol focin szocializálódott sajnos,de bízom benne hogy sokszor elsül majd a balos,meg jól lefutja a védőt,aztán csak lesz hasznunk belőle..(már vmennyit profitáltunk azért,ne legyünk igazságtalanok)
A rayo ellen hoztuk a kötelezőt,semmi extra,a vayecasban büszkék is gondolom,hogy ilyen szépen helyt álltak a bernabeuba....:)
Na lényeg a lényeg,nincs veszve semmi,a dortmund nem jelenthet akadályt,onnantól meg bármi előfordulhat...még akár a 10. megszerzése is...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 30., vasárnap 18:48

Rengeteg volt a pontatlanság, lagymatag volt a játék és megint rettentő sok helyzetet kihagytunk...ilyenek nem férnek majd bele a BL-ben, mert ott egyetlen kihagyott helyzet is kiesést jelenthet.
A kötelező megvan...még 7 ilyen kellene a bajnokságban...ami nem lesz könnyű. Szerintem ismét kevés volt a jó teljesítmény. Szerintem továbbra sem vagyunk formában, az 5 gól ellenére sem, mert abban partner volt az ellenfél is.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. március 30., vasárnap 10:28

Ramosban sokkal inkább benne van a BUTA hiba mint Pepében. de nem ez az első év mikor Ramos tök indokolatlan butasággal teszi tönkre a meccset.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2014. március 30., vasárnap 10:26

nmate írta:Pepére nyomtam, bár nem csinált semmi extrát, de tette a dolgát rendesen.
Az előző két meccsen már két-három alkalommal tört ki úgy a védelemből, hogy nagyon befűzték és abból kaptunk egy gólt, egy sárgát és egyet megúsztunk.
Persze ebben a társak is benne vannak és ettől függetlenül a legmegbízhatóbb emberünk a csapatban idén, akire szinte mindig lehet számítani, de a mostani formája egy kicsit visszaesést jelent nálam. A Dortmund ellen már nem fér bele ilyen, de mondjuk pont nála van az, hogy nem félek attól, hogy még egy ilyet elkövet ott is.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 30., vasárnap 0:33

Di Maria és Bale között vacilláltam, de DM konstans hozza a teljesítményt, úgyhogy ő lett a választottam. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 30., vasárnap 0:16

Pepére nyomtam, bár nem csinált semmi extrát, de tette a dolgát rendesen.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. március 30., vasárnap 0:06

Fél gőzzel játszottak, a bl re is tartalékoltak,, nem volt olyan nagyszerű játék de lőttek 5öt, ami lehetett volna 8-10 ia jó edző meccs volt.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 30., vasárnap 0:02

Morata miért nem opció? :D

semmi nem volt igazából, Bale jó hogy nem azzal a bakival a fejében fekszik le, Morata újabb másodperceket szerzett jutyub videójába, CR gólt lőtt, Xabi újabb meccsett tolt végig.., és őő ennyi
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 29., szombat 23:59

5 gól, nagyjából nulla játék. Jöhet a Dortmund.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 28., péntek 13:42

CS0ki írta:Az a baj, hogy nem látom, hogy ebből a meccsből mi hogy jöhetünk ki jól.
Ezt multkor en is levezettem az egyik baratomnak. En meg mindig azt mondom, amit egy honapja, ha az utolso fordulo kezdeten az elso helyen leszunk, akkor megnyerjuk, ha nem, akkor max a csodaban bizhatunk. Nem mondom hogy lehetetlen, na nagyon kicsi az esely hogy pont olyan eredmeny szulessen ami nekunk kedvez.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 28., péntek 13:26

hogy a Barca és az Atletico még találkoznak a bajnokságban,
Az a baj, hogy nem látom, hogy ebből a meccsből mi hogy jöhetünk ki jól.
A soroslást nézve reálisan az Atletico fog inkább pontokat veszíteni, és nem látom bennük, hogy amegverjék nekünk a barcát idgenben, illetve hogy ha a barcának ezen múlik, akkor ne verjék le a matracosokat.
Ha az atleticonak kell nyerni, hogy ne mi legyünk a bajnokok, az még érdekes lehet. Ott el tudom képzelni, hogy jól jövünk ki a dologból, mert a barca hazai pályán rutinból is megnyerheti a meccset, mégha nem is teszik oda magukat. (meg esetleg azzal megelőznék az atleticot, a második helyért ha olyan sürű lenne)
Ha meg nekünk csak a döntetlen lenne jó, és bármelyikük nyer, az a bajnok, akkor meg nem tudom elképzelni, hogy döntetlen legyen. Mind a kettő annyit kockáztatna a végére, hogy nem jöhet ki abból döntetlen.

Nem jött jól nekünk, hogy ponbt az utolsó fordulóban játszanak. Most kéne nekik, akkor az atletico talán hozna egy döntetlent.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 27., csütörtök 23:36

Ha ti nem is hiszitek el, de szerintem a játékosokat feléleszti ez a pofon. Még ha olykor nehezen is, de izomból behúzzátok ezt a 8 meccset. Erre nagy összegben fogadnék.
Szerintem is! B-)
Szerintem nem buktuk el a bajnoksagot, meg siman megnyehetjuk ha osszeszedjuk magunkat. Egyedul vagyok vele? :)
Abszolút nem, én is osztom a véleményed; nagyon bosszantó és fájdalmas vereség volt ez a kettő, ennek ellenére még bármi megeshet a következő 8 fordulóban! Ha meg ezzel együtt sem lesz meg, nos ez van, jobbak voltak a közvetlen riválisaink. :coffee:
De nem! Mi vagyunk a Real Madrid, mi már megnyertük a századikat is, mindenki tudja, hogy ez a világ legjobb csapata (főleg a cím nélküli csapatok közül), amit el is mondunk mindig. Mi soha nem hajtunk 90 percig, mi 20 percekre tesszük oda magunkat maximum, mert a Dortmund elleni visszavágón is akkor esik le a sok szerényképességűnek, hogy kiesünk, mikor már nincs több idő hátra. Vagy a Bayern ellenin. Vagy a Barca elleni szuperkupán. Vagy akármelyik meccsen, igaz?
Tegye fel a kezét, akinek az volt a benyomása a tegnapi meccs alatt, hogy ez a mérkőzés a ligáért megy.
Ezzel sajnos nem nagyon lehet vitatkozni; a legnagyobb betegsége ennek a garnitúrának --> sokszor túlontúl könnyelmű (még be is ismerik) és annyira laza, hogy az már-már tényleg bicskanyitogató. Bilbao, AtMa, Barca, Sevilla; sorban előnyről bukták a fiúk ezeket meccseket! :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

AmonRe
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. augusztus 26., hétfő 15:38

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: AmonRe » 2014. március 27., csütörtök 22:50

nmate írta:
AmonRe írta: Remek. Gratulálok! Ezek szerint neked és a hozzád hasonlóknak még ül ez a hazudozás, miszerint minden meccs egy döntő és így meg úgy fognak hajtani meg triplázni meg mindent megnyerni és a többi mese.
1. Ilyet sosem mondtam, én azt mondtam, hogy aggodalomra semmi ok, nem kell magunkat felkötni, ha nem esik le első szezonban bajnoki cím vagy BL. Kupára meg van esélyünk, elég jó. Sőt, bajnokságra is van bőven, de még a BL-ben is áll a csapat. Ezért tényleg van okom jelenleg panaszkodni? Nincs.
2. Az én kurva anyámat, hogy optimista vagyok.

Mindegy, kiszállok ebből. Jó szurkolást.

1. Valójában ilyeneket sem mondtál, csak adtál egy tippet, milyen szurkoló legyek és megkértél szépen hogy tiplizzek. :mrgreen: Szó nem volt optimizmusról vagy akármi másról!

2. Ilyet sosem mondtam, sőt, irigyellek, hogy optimista tudsz lenni. 1,2,5,10,20 alkalommal handabandáztak, hogy na majd most hajtani fognak, a saját kezükben a sorsuk és mindent megtesznek. Én sajnos már nem tudom elhinni a századik alkalommal. Végre a pályán kéne bizonyítani üres szavak helyett. Mondjuk évente 20 percben meg is tesznek mindent, pl. egy bl elődöntő visszavágó utolsó szakaszában.

Mindegy, ez tényleg meddő vita, máshogy látjuk a dolgokat. De hidd el, én lennék a legboldogabb, ha a véleményemre rácáfolnának. És ezt nem egy kupával tennék meg, hanem ha halálra hajtanák magukat az utolsó x meccsen, és tényleg mindent megtennének. Nem percekig, végig.

Az én véleményem ez volt, minden kiderül pár héten belül.

Flame off, i'm out too.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 27., csütörtök 22:33

nmate írta:
AmonRe írta: Remek. Gratulálok! Ezek szerint neked és a hozzád hasonlóknak még ül ez a hazudozás, miszerint minden meccs egy döntő és így meg úgy fognak hajtani meg triplázni meg mindent megnyerni és a többi mese.
1. Ilyet sosem mondtam, én azt mondtam, hogy aggodalomra semmi ok, nem kell magunkat felkötni, ha nem esik le első szezonban bajnoki cím vagy BL. Kupára meg van esélyünk, elég jó. Sőt, bajnokságra is van bőven, de még a BL-ben is áll a csapat. Ezért tényleg van okom jelenleg panaszkodni? Nincs.
2. Az én kurva anyámat, hogy optimista vagyok.

Mindegy, kiszállok ebből. Jó szurkolást.
Maradj kérlek nehagyj itt Ennyi pesszimistával("""realistával""") :D Én a Bl győzelemre is reális esélyt látok ,mondjuk nemis vágok eret ha nem sikerül mint itt sokan...az a baj ,hogy pont úgy változik az emberek véleménye mint az időjárás...ha szerdán kütjük a Dormtundot , meg a hétvégén felzárkózunk megint elkezd mindenkinek habzani a szája...sokan sokszor nem veszik Figyelembe,hogy egy szezon május végéig, egy meccs meg 90 percig tart...szezon közben szurkolni kell, anyázni meg sírni meg nyáron amikor nincsenek meccsek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 27., csütörtök 21:23

AmonRe írta: Remek. Gratulálok! Ezek szerint neked és a hozzád hasonlóknak még ül ez a hazudozás, miszerint minden meccs egy döntő és így meg úgy fognak hajtani meg triplázni meg mindent megnyerni és a többi mese.
1. Ilyet sosem mondtam, én azt mondtam, hogy aggodalomra semmi ok, nem kell magunkat felkötni, ha nem esik le első szezonban bajnoki cím vagy BL. Kupára meg van esélyünk, elég jó. Sőt, bajnokságra is van bőven, de még a BL-ben is áll a csapat. Ezért tényleg van okom jelenleg panaszkodni? Nincs.
2. Az én kurva anyámat, hogy optimista vagyok.

Mindegy, kiszállok ebből. Jó szurkolást.

AmonRe
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. augusztus 26., hétfő 15:38

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: AmonRe » 2014. március 27., csütörtök 19:00

nmate írta:
AmonRe írta:Én ezt a Real Madridot unom.

Majd akkor leszek újra lelkes, ha rajtuk is ezt látom...
Csak egy tipp: legyél divatszurkoló, váltogasd a csapatodat hetente és akkor ott nem kell szurkolni a csapatnak ha épp kikap kétszer. Légyszíves.
Sejtettem, hogy előkerül majd valami hasonlóan mély vélemény. :mrgreen:

Látom érted összefüggéseiben a problémát, ez a lényeg! :D Bár majdnem régebb óta drukkolok a Realnak, mint ahány éves pár játékos a csapatban, azért menjek el máshova divatszurkolónak, mert a csapat fele érdemtelenül viseli a mezt (újra mondom nem képességeikben, hozzáállásukban). :mrgreen: Remek. Gratulálok! Ezek szerint neked és a hozzád hasonlóknak még ül ez a hazudozás, miszerint minden meccs egy döntő és így meg úgy fognak hajtani meg triplázni meg mindent megnyerni és a többi mese. Igen, láttuk tegnap, láttuk az elmúlt években is. Nagyon odatették magukat! Felszántották a pályát.

Nem baj, lehet itt lötyögni, aztán szépeket mondani, ha meg valakinek nem tetszik, menjen el divatszurkolónak ugye?

Lol.

(Thiago, én nem egy meccsről írtam le a véleményemet (amennyiben ez nekem is szólt), hanem az elmúlt hosszú évekről...)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. március 27., csütörtök 18:23

Nem láttam a meccset, de szerintem nem kell befosni. A Barca elleni meccs sokat kivett a csapatból, nem volt meg a győzelem ellenük ami löketet adott volna. A bajnokság még messze nem úszott el, lehet 3 forduló múlva megint 3 pontos előnyben leszünk...a divat meg kíméljen!

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: matador » 2014. március 27., csütörtök 17:28

Sajnos ismét bebizonyosodott, hogy a focisták nem sportolók. Sokkal inkább luxuskurvák; jó sokat fizetnek nekik azért, hogy mélyen torokra vegyék. Attól még hogy egy játék fárasztó, nem lesz sport. Hasonlítsátok össze ezeket a teljesítményeket, amiket manapság egy focipályán láttok bármilyen másik csapat- vagy egyéni sporttal. Elvileg ezek a világ legjobbjai - és szerintem tényleg azok is. De hát hol vannak ezek a senkiháziak az ilyenektől, mint Djokovic, Bolt, Nadal, Phelps, Gyurta, Federer, Kobe, James, Varga fivérek, Risztov, Szilágyi, Hosszú, Brady, etc. És akkor ilyen, hogy Kásás, Kiss Gergő, Szecska, Benedek, Biros, Madaras, akik csak egy nép egyetlen sportág egyetlen neméből kerülnek ki, ne is beszéljünk.
:lol:
Sportfilozófia: Roger Federer

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2014. március 27., csütörtök 17:05

Nem ehhez a csapathoz tartozok, de beleolvastam itt jó pár hozzászólásba és őszintén mondom fennakadt a szemem. Lehet, hogy én nem vagyok objektív és odaát is a t..köm kivolt, amikor 4 pontos hátrányban már jöttek a "bajnoki cím lehetetlen" "ezt a csapatot fel kell forgatni, mert nincs semmi motiváció és minden nagycsapat kitöm minket" stb. hsz-eket, de itt talán még rosszabb a helyzet. Ha kívülállóként szemlélem az esélyeket, még mindig nektek adok valamivel nagyobb sanszot. Innen már kizártnak tartom, hogy bukjatok. Ha ti nem is hiszitek el, de szerintem a játékosokat feléleszti ez a pofon. Még ha olykor nehezen is, de izomból behúzzátok ezt a 8 meccset. Erre nagy összegben fogadnék.
Mi biztosan fogunk botlani, a kérdés, hogy mennyit. Annyi előnyünk van, hogy ha csak egy X-el leszünk rosszabbak, mint ti, pontazonossággal jobbak vagyunk.
Meg lehetett figyelni a bajnokság során, hogy egy forduló is hogy megkavarhatja a dolgokat. Ha hétvégén botlunk az Espanol ellen, máris ott vagyunk a harmadik helyen és még az Atma is csúnyán elhúzhat. Habár én egyik csapattól sem a nehezebb ellenfelek ellen érzem a botlást.
Ami mondjuk számomra elég furcsa, hogy Cr egyre nagyobb fék a csapatnak. Ezzel nem azt mondom, hogy nélküle jobbak vagytok, mert még így is hatalmas erősítés, de ahogy én megfigyeltem azok a váratlan húzások és gólerősség egyre kevésbe kompenzálja a csapatjátékban mutatott teljesítményét.

Az is titeket segít, hogy az utolsó fordulóban a matracosokkal ütközünk, amiből nagyon jól kijöhettek.
Szóval nem értem ezt a világfájdalmat. Egy Clasícó után három nappal egy bombaformában lévő Sevilla ellen idegenben bőven benne van a pontvesztés, még akkor is, ha a játékra lehet panasz.
Én jó esetben is 50-50%-ot adok a két nagynak, sőt szerintem még így is ti vagytok a favoritok egy kicsivel, bármilyen fájó ezt leírni.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 27., csütörtök 16:46

AmonRe írta:Én ezt a Real Madridot unom.

Majd akkor leszek újra lelkes, ha rajtuk is ezt látom...
Csak egy tipp: legyél divatszurkoló, váltogasd a csapatodat hetente és akkor ott nem kell szurkolni a csapatnak ha épp kikap kétszer. Légyszíves.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég