Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. május 22., szerda 8:22

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 9869_n.jpg

Öreg Goal.com, mi lenne nélküle a világgal? :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 22., szerda 7:31

A hírek szerint Luis Enriqe (ha így kell leirni) váltja Ancelottit a PSG padján :coffee:

realee
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:01
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realee » 2013. május 22., szerda 0:40

Kerlon írta:Már én is aláírnám a Walesit. Amúgy Di Canio gondolom vicc volt. Jöhetnének a jó kis náci rigmusok meg stb... :vivo:
Poén volt félig-meddig, de egy picit szigorúbb edzőt elnézegetnék itt!

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. május 21., kedd 23:32

Szerintem egyáltalán nem kell világsztárban gondolkodni a Realnak jobbszélre. Isco például remek vétel lenne, de egy Schürrle, egy Gaitan is elég lehet. Kellenek a sztárok, de ha túl sok van, akkor az a sikerek rovására megy. Nem véletlen, hogy a Real mindig ott van az élmezőnyben, de a végén elbukik, mert csapatként nincs meg az egység.

Előre pedig Agüero szerintem kiváló vétel lenne, ha nem tipikus centert akarnak. Nagyon jól tolja a Cityben, határozottan fejlődött Angliában, gyors, kombinatív, erős, okos, technikás csatár. Nem egy "target-man", de talán nem is ezt akarják Madridban jelenleg...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 23:28

Már én is aláírnám a Walesit. Amúgy Di Canio gondolom vicc volt. Jöhetnének a jó kis náci rigmusok meg stb... :vivo:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 21., kedd 23:11

Hát engem Isco még nem győzött meg...
Én nem pártolom a leigazolását.

Azt kell mondanom,hogy egyre jobban azt érzem magamon,örülnék Bale leigazolásának.

realee
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:01
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realee » 2013. május 21., kedd 23:04

edzőbácsinak jöhetne Di Canio... asszem felrázná a dolgokat és a rossz kisfiúkat szépen megbüntetné :vivo:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 22:48

Anthony írta:
Kerlon írta:A jobb oldali támadó meg majdnem, akkor gond mint találni egy normális embert Alonso mellé, de inkább helyett.
Csakúgy, mint találni egy jó csatárt, vagy egy jó jobb oldali védőt. De főleg a Real Madridnak. Ja és legyen összhang is a csapaton belül. Meg szép játék :)
Jó csatárt? Lewandowskit féláron meg lehet venni. Jelenállás szerint Európa egyik legjobbja. Ahogy Cavani is, bármennyire se szeretnék itt páran... Engem konkrétan csak a kivásárlási ára aggaszt, amúgy jöhet. Jobb oldalra kit tudnál mondani? Bale? Neymar? Egyik se igazán jobb oldali játékos. Talán még a walesi. Reus még esetleg...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 21., kedd 22:17

Kerlon írta:A jobb oldali támadó meg majdnem, akkor gond mint találni egy normális embert Alonso mellé, de inkább helyett.
Csakúgy, mint találni egy jó csatárt, vagy egy jó jobb oldali védőt. De főleg a Real Madridnak. Ja és legyen összhang is a csapaton belül. Meg szép játék :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 22:12

R-l@nch írta:
flori írta:iscot hova akarják hozni? :lol:

akkor lehet nem jön bale se neymar.érdekes lesz ez...
Özil helyére csont nélkül, ha engem kérdeznek.
Sztem se Bale, se Neymar nem kulcskérdés most. Igazi csatár kéne és középpályás, de sűrgősen!
Falcao-ra rá kéne menni nincs mese!
Persze csont nélkül. Volt a gyereknek egy jó félszezonja... A jobb oldali támadó meg majdnem, akkor gond mint találni egy normális embert Alonso mellé, de inkább helyett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 21., kedd 21:43

flori írta:iscot hova akarják hozni? :lol:

akkor lehet nem jön bale se neymar.érdekes lesz ez...
Özil helyére csont nélkül, ha engem kérdeznek.
Sztem se Bale, se Neymar nem kulcskérdés most. Igazi csatár kéne és középpályás, de sűrgősen!
Falcao-ra rá kéne menni nincs mese!

gerzsoooo
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 17:18
Kedvenc játékosaid: Hierro, R. Carlos, Zizou
Kedvenc csapatod: régiek :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gerzsoooo » 2013. május 21., kedd 21:39

iscot hova akarják hozni?
Azért Isco-t ne írjuk már le ennyire! 12 gól és 10 gólpassz 49 meccsen ez szerintem nem rossz teljesítmény 21 évesen. Benne van anyag. Csak félek elcsesszük úgy mint Canalest. Pedig Ő benne is sok volt, és nagyon sajnálom hogy ennyit ért...

Nem tartom rossznak hogy pár tehetséges spanyolt meg vegyünk. Szívesen látnám I. Martinezt, Iscot, Obiangot is a csapatnál. Rodrigo visszahozatala se lenne egy elvakult dolog.... Jese és Denis meg mehetnének Németországba egy jó csapathoz hogy tapasztalatot szerezzenek. Belőlük is nagyon lehetne valami.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 21., kedd 20:19

iscot hova akarják hozni? :lol:

akkor lehet nem jön bale se neymar.érdekes lesz ez...
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 21., kedd 19:30

Az, hogy az elmúlt 1 éve nem szól mellette, vitatkoznék megint.
Ahogy írtam, 12 kupából, hármat sikerült behúznia, ha számoljuk a Szuperkupát is, ha nem, akkor 9ből kettőt.
Emellett az itt eltöltött 3 éve alatt 50 millával terhelte a klub büdzséjét az Internek fizetett lelépési díja (8-10 milla), a 3 évi nettó fizuja (3 X 12 milla) és az elhódított serlegekért járó prémiumok! Ezenfelül igazolásokra eltapsolt további 162 millát még; nos ezek fényében ......................... :-* :ike: :agree:
50 millones de euros de contrato y además otros 162 en fichajes
Mourinho es el técnico más caro con peor balance en un 'trienio'. Respecto a su labor como manager sólo Özil y ahora Modric han respondido con respecto a lo pagado.
http://futbol.as.com/futbol/2013/05/21/ ... 28142.html
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 21., kedd 19:23

Realista24 írta:Többek között ezekért nem tartom a világlegjobbjának.
Egoista, öncélú, gyerekes.
Nincs ilyen, hogy világ legjobbja szerintem. Világlegjobbja egy évig, de az is lehet, hogy csak jókor van jó helyen valaki. Az edzőket nem lehet úgy mérni, mint Messit.

Egyyébként ha majd meglesz az új edző (vagy akár most is) ajánlanám lefordítani a következő cikket, hátha pár JM fanatikus észhez térne:
http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... in?ICID=HP

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 21., kedd 19:10

Azért vicces, hogy te is milyen egyszerűnek tartod a két indokodat, ami egyébként kikezdhetetlen. 2 BL-ről van szó és egy spanyol kupáról. Az eredményei JM mellett szólnak, amik kiválóak a mostani edzők között. Az elmúlt 1 éve nem. Miről beszélünk? Ti tökéletesek vagytok? Én nem.
Nem írtam, hogy megnyertük volna a kétszer a BL-t. Hanem, hogy ha nem balfas*kodik, akkor most a címvédésre készülhetnénk.

És igen, egy spanyol kupát, amit röhögve kellett volna hoznunk az Atma ellen, akik 14 éve nem tudtak megverni minket! 14 éve!!! Vezetünk, aztán leenged a csapat. Pepét kirakja a keretből, mert megbántotta az érzékeny kis lelkét, és beteszi a csuklósbusz Albiolt. A hosszabbítás előtt cserél egyszerre hármat (de milyen cseréket :lol: , az emberek fogták a fejüket a lelátón), aztán hátradől valahol (mert ugye kiállították), mint aki jól végezte dolgát. És mi a végeredmény? A saját stadionunkban aláznak meg minket.

Többek között ezekért nem tartom a világlegjobbjának.
Egoista, öncélú, gyerekes.
Én hetekkel ezelőtt még vártam, hogy miként zárja a szezont, addig nem írtam komolyabban véleményt róla, de a pénteki teljesítményével feltette a pontot a szarkupacára.

Az, hogy az elmúlt 1 éve nem szól mellette, vitatkoznék megint.
Ahogy írtam, 12 kupából, hármat sikerült behúznia, ha számoljuk a Szuperkupát is, ha nem, akkor 9ből kettőt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 21., kedd 18:36

Most épp David Luiz-zal pótolnánk Pepét. Ha nem jövünk ki mínuszba én benne lennék.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 17:56

numberone1 írta:
Kerlon írta:Ti tökéletesek vagytok? Én nem.
ezert is nezzuk el neked az olyan dolgokat, mint Ozil egy Zseni. :lol:
Nevetségesebbnek találom, hogy 1-1 buli meccsen pályára lépett játékosokról úgy írsz, mint megváltókról, de már megszoktam, hogy itt mindig az a hülye, akinek más a véleménye, mint neked, de még sorolhatnék pár embert. Árról nem is beszélve, hogy ugyanazokat a köröket futjátok már legalább 1 hónapja...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 21., kedd 17:50

numberone1 írta:
Kerlon írta:Ti tökéletesek vagytok? Én nem.
ezert is nezzuk el neked az olyan dolgokat, mint Ozil egy Zseni. :lol:
Özil márpedig akkor is zseni!!! :D

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 21., kedd 17:50

Az O Globo újság szerint Neymar múlt héten aláírt egy papírt amibe azt ígérte a Barcelona-nak, hogy a konföderációs kupa után aláír a katalánékhoz, hírek szerint 17,5 millió eurót fizetnek érte.

Közben Eugenio Martínez Bravo megerősitette, hogy szeretne indulni az elnökválasztáson, remélem nem indul, minél hamarabb Perez-t megválasztják annál gyorsabban tudunk építkezni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mohaola 2013. május 21., kedd 17:54-kor.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 161 regisztrált és 0 vendég