Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 18., csütörtök 21:26

Nedved sportigazgató, nem?
De, az. Én nem bánnám egyébként.
Most olvastam a napokban egyébként, hogy márciusban újra felmerült Belhanda neve. B-)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 18., csütörtök 21:23

Realista24 írta:
Amúgy lemerem fogadni, hogy Nedved nem csak beköszönt edzésre a mai napon. Gondolom Higuaín/Benzema lehetett a téma, de gondolom felrepült pár Juve-s játékos neve is.
Nedved a Corazon meccs miatt van Madridban.
Kép
Június 9-én lesz a meccs a Real Madrid legendái és a Juve öregfiúk között.
Akkor is garantálom neked, hogy más milyen egyezkedés is volt a felek között. :D Nedved sportigazgató, nem? Na mindegy a sajtó alapján tuti, hogy másról is témáztak. 90%.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 18., csütörtök 21:18

Amúgy lemerem fogadni, hogy Nedved nem csak beköszönt edzésre a mai napon. Gondolom Higuaín/Benzema lehetett a téma, de gondolom felrepült pár Juve-s játékos neve is.
Nedved a Corazon meccs miatt van Madridban.
Kép
Június 9-én lesz a meccs a Real Madrid legendái és a Juve öregfiúk között.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. április 18., csütörtök 21:04

Realista24 írta:
A szomorúságot egy jelzőként használják azóta, amióta egy interjúban ezt kijelentette. Egyes források szerint azért volt szomorú, mert a PSG megkereste, kínált neki egy rakat lóvét, és oda szeretne menni, de nem tud.
Jó, hogy ez kb fél évvel az eset után jutott eszükbe. :roll:
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 18., csütörtök 21:02

Többször is lenyilatkozta, hogy nem a pénz kérdés miatt volt, szóval nem is értem minek az ilyen kacsa... A lényeg, hogy elmúlt és a hírek szerint a hosszabbítás is a küszöbön lehet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 18., csütörtök 21:00

Realista24 írta: Egyes források szerint azért volt szomorú, mert a PSG megkereste, kínált neki egy rakat lóvét, és oda szeretne menni, de nem tud.
Jézusom. Ki az a h*lye aki ezt el is hiszi? :coffee:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 18., csütörtök 21:00

mata meg szar
no comment.


Schürrle már nincs Draxler előtt a sorban. Már egy ideje nem játszott tudtommal válogatott meccset, Draxler viszont múltkor a kezdőben kapott szerepet és még csak 19 éves, szóval bőven lehet, hogy Götzét is lekörözi... Amúgy Schürrle elvileg megy a Chelseabe a nyáron, szóval ott lesznek már 3 posztra(!): Hazard, Mata, Moses, Oscar, Marin, Schürrle, De Bruyne (visszakölcsönből) és még néha Ramires is játszik jobb támadót. Plussz Torres, Ba és Lukaku, mert néha pl Ba játszik egy sorral hátrébb is. Szerintem ennyi emberből csak ki lehetne robbantani valakit a Hazard, Mata kettősből. Ráadásul Benteke nyilatkozta Hazardról, hogy nem lenne meglepve, ha hozzánk igazolni a közel jövőben. Di Mariat odaadhatnánk érte meg némi zsetont...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 18., csütörtök 20:57

Számomra nem derült ki a cikkből. Most akkor Ronaldo tulajdonképpen miért volt "szomorú"? Mert megkereste a PSG, vagy mert Perez elhajtotta őket?
A szomorúságot egy jelzőként használják azóta, amióta egy interjúban ezt kijelentette. Egyes források szerint azért volt szomorú, mert a PSG megkereste, kínált neki egy rakat lóvét, és oda szeretne menni, de nem tud.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. április 18., csütörtök 20:48

Számomra nem derült ki a cikkből. Most akkor Ronaldo tulajdonképpen miért volt "szomorú"? Mert megkereste a PSG, vagy mert Perez elhajtotta őket? :hmmm:
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 18., csütörtök 20:39

Toti írta:ahogy olvasgattam a hungarokatalánok is kezdenek megelégedni vele, bár eléggé le volt nézve hónapokig, mert nem passzolt 450x egy meccs alatt, hanem bemerte vállalni a szélt.
Sánchezt szó szerint gyűlölik. :lol:
Pedig röhögve jobb az összes szélsőnél. A játékstílusa nem illik oda. Ha Madridba jött volna most más lenne a szitu. :vivo:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 18., csütörtök 20:37

közben azt suttogják,hogy rámegyünk tellora.
callejontól fényévekkel jobb. de nemhiszem, h ő kellenne nekünk.

ahogy olvasgattam a hungarokatalánok is kezdenek megelégedni vele, bár eléggé le volt nézve hónapokig, mert nem passzolt 450x egy meccs alatt, hanem bemerte vállalni a szélt. :agree:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 18., csütörtök 20:21

GT37 írta: Amúgy ő hol játszana szerinted? Özil helyén? Vagy inkább a szélen?
Mar csak jobbszelen lesz hely :mrgreen: Oda meg tokeletes lenne Gotze :agree:
Modric megy fel, es Vidal es Alonso mogotte.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 18., csütörtök 20:19

közben azt suttogják,hogy rámegyünk tellora. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 18., csütörtök 20:14

Kerlon írta:Sírva fakadnék, ha Bale játszana 10-es szerepkörben és nem hiszem el, hogy ezt komolyan gondolod. Szerintem egy túl sztárol brit és ennyi. Nálam tuti kiverné a biztosítékot, ha egy ilyen erő ember játszana azon a poszton. Az meg pláne, hogy a kis területes foci se az ő világa... Szerintem a legfeleslegesebb igazolás lenne, ha itt kötne ki. Jobb oldalon nem nagyon tud játszani bal oldalon meg ott a világ legjobbja. Inkább a Götze, Hazard, Mata vonalon kéne lovagolni...
Hát nem tudom, én nézem jó ideje a Spursben, és zseniális játékos.
Persze lehet, hogy nem tudna beilleszkedni a csapatba, vagy nem illene hozzá a spanyol foci, de én meg vagyok győződve arról, hogy ennek a Madridnak is vezéregyénisége lehetne.
De megegyezhetünk abban, hogy marad Londonban, nekem is jobb, mert marad a (z egyik) kedvenc csapatomban, meg neked is. :mrgreen:
Götze-Hazard-Mata közül utóbbi kettőre nem hiszem, hogy sok esély lenne, épül egy nagyon jó, fiatal csapat a Chelsea-nél, ha jön egy normális edző is, akkor elég jók lesznek, ráadásul a belga és a spanyol is brutál fizetést kap, gondolom, alapemberek a kékeknél, szóval nem hiszem, hogy otthagynák Londont.
Götze már valószínűbb, de nem lenne olcsó mulatság ő sem.
Amúgy ő hol játszana szerinted? Özil helyén? Vagy inkább a szélen?

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 18., csütörtök 20:12

Nem csak Gotze, ottvan meg Reus es Schurle is Drexler elott a sorban. Nem tartom nagy durranasnak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 18., csütörtök 20:12

Götze sokkal jobb választás lenne nála. Nehogy már megint beérjük a B tervvel. Párszor erre már ráfáztunk.
kétségtelen. :lol: ezen a nyáron mindennek klappolnia kellene.elnökválasztás van + van megspórolt pénz tavalyról.
mondjuk nekem óriási kérdőjelek vannak.
alapból nem tudom mi kerül 100 millióba agüeron és bale-en ?!balet még megértem,az én szememben simán bizonyitott (mondjuk itt szerintem soha nem fogjá(to)k elismerni...)de agüero? elég valószinű,hogy tényleg ő jön de nem sokkal leszünk előrébb vele,mint higuval.
erre a kettőre elmegy a 100 milla,és majd spurkodunk kondogbiára.. :/ komolyan beszarok,ha őt fogjuk elhozni pogba helyett.
egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak a luxust,hogyha van rá lehetőség.egy senki hozzá képest az öreg gofri.
Götze, Hazard, Mata
de egyszerűen nem lehet... mindegyik érinthetetlen most.mata meg szar.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2013. április 18., csütörtök 20:14-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 18., csütörtök 20:08

Sírva fakadnék, ha Bale játszana 10-es szerepkörben és nem hiszem el, hogy ezt komolyan gondolod. Szerintem egy túl sztárol brit és ennyi. Nálam tuti kiverné a biztosítékot, ha egy ilyen erő ember játszana azon a poszton. Az meg pláne, hogy a kis területes foci se az ő világa... Szerintem a legfeleslegesebb igazolás lenne, ha itt kötne ki. Jobb oldalon nem nagyon tud játszani bal oldalon meg ott a világ legjobbja. Inkább a Götze, Hazard, Mata vonalon kéne lovagolni...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 18., csütörtök 20:06

Bale Madridba igazolásának csak akkor lenne értelme szerintem, ha Ronaldo távozna, ketten együtt nem valószínű, hogy elférnének a Madridban úgy, hogy mindkettejükből ki tudják hozni a maximumot.
Bale olyan, hogy ahhoz, hogy az igazi önmagát tudja hozni, kell az, hogy bizonyos mértékben köré épüljön az együttes, ő legyen a központi figura, és valamilyen szinten szabad kezet kapjon az edzőtől. Meg lehet nézni, mit művel idén a Spursben. Redknapp alatt is villogott, de ott sokkal kötöttebb szerepköre volt, Villas-Boas viszont felismerte, hogy Bale nem csak abból áll, hogy elviszi a szélen és belövi vagy beadja, ezért betette középre, a csatár mögé, ahol kreativitását is ki tudja élni (igen, van neki bőséggel), és gyakrabban lövöldözhet is, aminek meg is van az eredménye, két kezemen nem tudnám megszámolni, hány gólt lőtt idén a tizenhatoson kívülről. Emellett nem teljesen, de szabad kezet adott neki, így érzése szerint váltogatja a pozícióját, fel-feltűnik a bal, illetve a jobb szélen is, visszahúzódik mélyebben a középpályára a labdáért, satöbbi.
Ebben a pozícióban tudott kivirágozni, a Madridban is valami hasonlót kell megvalósítani, ha a stáb teljes mértékben ki akarja aknázni Bale képességeit. Viszont amíg van Ronaldo, addig ez lehetetlen, mert nem gondolom, hogy Bale kedvéért átalakítanák a csapat szerkezetét, úgy, hogy az inkább a walesihez mint a portugálhoz igazodjon.
Ellenben ha távozik Ronaldo, akkor szerintem Bale tökéletes utódja lenne. (Adja Isten, hogy ne legyen az, és maradjon minél tovább a Spursben!)

szerk.: Draxler engem sem győzött meg eddig, de még nagyon fiatal a gyerek, van ideje bőven fejlődni, elképzelhető, hogy pár éven belül sorban fognak állni érte az európai sztárcsapatok.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 18., csütörtök 20:04

flori írta:az mindent elmond,hogy a jelenlegi német válogatottban is csak a cserepadon ül.esélye sincs bekerülni a kezdőbe.
gyorsnak gyors,a cselezését nem mondanám a legjobbnak,és bőven képes eltűnni fél órákra. :mrgreen:
egy gyenge schalkéból lóg csak ki felfele.

remélem csak pletyka,semmivel nem lennénk előrébb vele. :smile:
Götze sokkal jobb választás lenne nála. Nehogy már megint beérjük a B tervvel. Párszor erre már ráfáztunk. :kivagyhe:
Merci Zizou!

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 18., csütörtök 20:02

köszönöm, erre voltam kíváncsi. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég