Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 21., kedd 20:01

sok függ attól hogy milyen játékosokat fogunk tudni elhozni. ha jönne neymar egyértelmű hogy 4-3-3 -ban kéne nyomnunk elől egy neymar-benzema-cé hármassal. ha esetleg bale érkezne akkor maradna szerintem 4-2-3-1. nálam a másik opció még agüero, aki ha jönne akkor játszhatnánk azt amit a PSG-vel játszatott ancelotti két csatárral. ami nem igazából tökéletes 4-4-2 , hanem két belső kp előttük egy szervezőbb arc mondjuk nálunk modric és egy szélső támadó nálunk cé előttük meg benzema és agüero.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 21., kedd 19:54

Kiváncsiságból olvasgattam Carlo kedvelt felállásait és elkezdtem gondolkozni, hogy milyen felállás lenne ha ő jönne. Érdekelne, hogy mások, hogy gondolják majd a leendő kezdőt. Próbálom úgy irni majd, hogy belegondolom a lehetséges érkezőket és ez által a kezdőket is...
Na most ahogy olvastam a Milan időszakban a gyémánt felállással volt a legerősebb ami 4-3-2-1 ugyebár. Kicsit belegondolva ez 1 szimpatikus felállás lenne a keretre nézve.
--------------------------------------------------Casillas--------------------------------------------------------------------------
---------Carvajal------------Varane----------------------Ramos---------------Marcelo-----------------------------------------

----------------------Özil-------------------Pogba/Veratti-------------Modric--------------------------------------------------------

---------------------------------Bale/Neymar-----------------------CR---------------------------------------------------------------

----------------------------------------------Benzema---------------------------------------------------------------------------

A másik kedvelt felállása ami Chelsea korszakban volt az a 4-4-2 volt ami nem tudom mennyi feküdne nekünk, de ezzel a felállással érték el rekordot jelentő gólrekordot!
-----------------------------------------------------Casillas--------------------------------------------------------------------
------Carvajal---------------Varane------------------------------Ramos---------------------Marcelo-----------------------


-----Bale/Neymar----------------Özil-----------------------------Modric------------------------CR-------------------------

-----------------------------Aguero/Lewandowsky-----------------Benzema-------------------------------------------------------

Igazából egyik sem tűnik rossznak bár valamiért nekem az első ami jobban tetszik, de kiváncsi vagyok, hogy ti mit variálnátok és itt nem fikázásra gondoltam feltétlen.... :roll:

Avatar
ganjaman89
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 13:40
Kedvenc játékosaid: Raphael Varane
Kedvenc csapatod: real madrid cf

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: ganjaman89 » 2013. május 21., kedd 19:09

Casillas

S.Ramos/Carvajal Varane/pepe Marcelo/coentrao

Casemiro/Khedira

Modric/Alonso Veratti/Pogba

Özil/Kaka

Isco/DiMaria Ronaldo/Jessé


Benzema/Falcao/Aguero

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 21., kedd 13:44

Ronaldo mögé hoznám Messit, hátha lesérül, és akkor nem lenne aki a gólokat lövi. Kb. ilyen szinten van a Coentrao-Marcelo páros is. Bármelyik másik csapatban simán kezdő lenne Coentrao, "szerencséjére" Madridban van pont egy olyan mellette, aki egyértelműen jobb nála.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 21., kedd 13:41

Balhátvédek: Sokan elküldenék Coentrao-t. De kérdem én mi lesz, ha Marcelo nem lesz formában? Ha megsérül? Nacho-val akarjátok helyettesíteni ? Gondolkodjatok már egy kicsit.
Igen, vele helyettesíteném. Egyrészt mert szerintem jól teljesített a meccseken, amiken szerepet kapott, másrészt meg a bal oldali védő poszt eléggé kötött. Se Marcelo, se Coentrao nem tud más poszton játszani. Középpályásokat, támadókat lehet vriálni, középső védő be tud szállni két ember helyett, de a szélső védő legtöbbször csak a saját posztján képes játszani. Nacho ebben kifejezetten pozitív, hogy igazából mindhárom védő poszton bevethető. Papiron középső védő, nélunk viszont pont kétoldalt szerpelt, hozta azt a szintet, amit egy cserevédőtől elvárható.

20 milla fölötti ajánlat esetén eladnám a portugált.

Egyébként a többi pontban nagyjából egyetértek, egy ilyesmi kerettel bőven elégedett lennék.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 21., kedd 13:40

Balhátvédek: Sokan elküldenék Coentrao-t. De kérdem én mi lesz, ha Marcelo nem lesz formában? Ha megsérül? Nacho-val akarjátok helyettesíteni ? Gondolkodjatok már egy kicsit.
Tehát (nálam) : Daniel Carvajal, Fabinho
Távozik : Alvaro Arbeloa
és ha lesérül carvajal?akkor fabinho? :mrgreen:
kb mint a balhátvédes sztori nachoval... :coffee:
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. május 21., kedd 13:12

Mozgalmas nyár elé nézünk, beszeretném mutatni az én kis nyári projektemet ! :-)

A kapus poszt ugye adott, van két klasszisunk. Semmi pénzért nem engedném el Diego López-t, maradjon csak szépen itt. Adán mehet, bőven elég két kapussal(pláne két ilyen minőségi kapussal) nekivágni a szezonnak. Itt nagyon nincs is miről beszélni, tehát : Iker Casillas, Diego López
Távozik : Antonio Adán


Jöhet a védelem.
Először is a középhátvédekről ejtenék szót. Pepe egy klasszis játékos, őt sem kéne elengedni, ellenben Carvalho-tól nyugodtan megválhatunk. Én nem is érzem ide égetően szükségesnek igazolni egy játékost. Albiol és Pepe maradjon. Amiből itt tudnánk meríteni : Pepe, Raúl Albiol, Sergio Ramos, Raphael Varane
Távozik : Ricardo Carvalho

Balhátvédek: Sokan elküldenék Coentrao-t. De kérdem én mi lesz, ha Marcelo nem lesz formában? Ha megsérül? Nacho-val akarjátok helyettesíteni ? Gondolkodjatok már egy kicsit. :coffee:
Maradjon csak a helyén a portugál !
No akkor : Marcelo, Fabio Coentrao

Jobbhátvéd poszt: Elérkezünk arra a posztra, ahol MUSZÁJ(!!!) igazolni. Örülnék, ha a csapatba egy spanyol-sajátnevelés érkezne. Arbeloa jó lesz kiegészítő embernek, bár én személy szerint megnézném Fabinho-t is a Castilla-ból, a fiataloké a jövő. Remélem 7 millióért leigazoljuk Daniel Carvajal-t is.
Tehát (nálam) : Daniel Carvajal, Fabinho
Távozik : Alvaro Arbeloa

A legkényesebb része jön a csapatunknak. A középpálya közepe. Két db értékelhető játékosunk van ide: Luka Modric és Xabi Alonso(akit nagyon remélem, hogy nem adunk el a Milannak)
Egyszerűen hihetetlen, hogy egy Real Madrid-nál egy Sami Khedira szintű játékos a kezdő.
Akiket idehoznék : Verratti, a kölyök nagyon ügyes, ezt meg is mutatta a Barcelona ellen, hogy tud labdáttartani, földön,okosan játszik, bírom a kis digót. 25 millió euró körül van az ára(bár, ha tényleg igaz a PSG érdeklődése, odaadnám érte Di Maria-t)
A másik arc pedig Gündogan, igaz, hogy német, de ő kétlábas,gyors eszű, érti a játékot, ha még ilyen játszótársai is lesznek, akkor nagyon meghatározó lehet a csapat számára. 25 millióért szerintem hozható lenne.
Végül egy cserejátékost írnék, mégpedig Kondogbiát. Kis csapatok ellen, a kupában, sőt akár sérüléskor nem egy Khedirát kell beküldjünk, hanem egy állat négert, aki nem mellesleg nem olyan béna, mint ahogy sokan gondolják. 15 millió euró-ba kerül.
Megvásárolnám Casemiro-t is, lehetne Modric alternatívája. Bírtam a Betis ellen.
Én is Vidalt vagy Pogbát szeretném habfehérben látni, csak sajnos most ennek nagyon kicsi a valószínűsége.
Érkezők : Verratti, Gündogan, Kondogbia, Casemiro
Távozó : Sami Khedira


A támadó középpályások, itt több távozó lesz, mint érkező.
Egyértelműen felhoznám Jesé-t, simán kupameccses a srác, sőt CR7 alternatívájának is tökéletes. Ingyen is van, bőven jó a cserepadra.
Kövezzetek meg, de egyre jobban megbarátkozok Bale-el, az a gyerek valami eszméletlen akaraterővel rendelkezik, imádná a csapatot(kicsit CR miatt is), hajtana, küzdene, nem mellesleg az egyik legnagyobbat fejlődte, ha nem a legnagyobbat az utóbbi 2-3 évben. Küzdene, akarna, hajtana, nagy lövései vannak, technikás. Jó persze Neymar is nagyon nagy reménység, de én nem leszek szomorú, ha Bale hozzánk igazol. Szerintem egész jól fogunk vele járni. Én vele számolok.
Di Maria-nál sokkal jobb, remélem elmegy a kis argentín, volt neki egy jó félszezonja, akkor megemeltem a kalapom, de amit a fizetésemelés óta csinál, hihetetlen. Piacképes játékosunk 25-30 millióért ellehet adni.
Érkező : Gareth Bale
Távozók : José Callejón, Kaká, Di Maria


Csatárok. Egyértelmű, hogy a két csatárunk közül kinek kell elmenjen. Higuaín viszontlátásra. :salute: A sok kihagyott fontos ziccert sajnos nem csak én, de nagyon sok madridista nemtudja megbocsájtani. Benzema-nak adnék még egy évet. Morata-t is felhívnám a nagyokhoz. Ide érkezőnek Agüero-t szeretném, ha ő esetleg nem sikerül, akkor én nem fogok magamba kést állítani, ha érkezik Lewandowski 15-20 millióért(Elvégre Benzinek simán kikéne szorítania a kezdőből). Reálisabb esélyt látok Lewa-ra, mint Agüero-ra. :-)
Érkező : Lewandowski/Kun Agüero
Távozó : Higuaín




Edző kérdésben nem nagyon tudok határozott álláspontra jutni. Örültem Mourinho távozásának, de kicsit nem. Elvégre ő hozott minket vissza az elitbe, de sajnos befásult már ő ide, hogy a médiától vagy az öltözői problémáktól. Nem tudom. Remélem egyszer ír egy könyvet és mindent megtudunk belőle. MINDENT.
Carlo Ancelotti. Hmm. Bírom az ürgét(lehet azért mert bírom a mostani digó focit és ennyire beszippantott?). Nyert Bajnokok Ligáját, nem is egyszer. Olasz, Angol, Francia bajnok. Hiányzik még neki az a spanyol, remélem velünk behozza. Én örülnék neki !

Tehát a keret a következő szezonra:
---------------------Casillas/Diego Lopez-----------------------
-----Varane/Albiol-----------------S. Ramos/Pepe------------
Carvajal/Fabinho----------------------Marcelo/Coentrao
---------------------Verratti/Xabi Alonso------------------
--Gündogan/Kondogbia---------Modric/Casemiro----------
Bale/Özil---------------------------------C. Ronaldo/Jesé
------------Lewandowski(Agüero)/Benzema/Morata-------



Anyagiak :
Érkezők:
Carvajal - 7 millió
Gündogan - 25 millió
Verratti - 25 millió
Lewandowski - 20 millió
Bale - 50 millió
Kondogbia - 15 millió
Casemiro - 7 millió

Összesen 149 millió.


Távozók:
Higuaín - 25 millió
Di Maria - 25 millió
Arbeloa - 5 millió
Khedira - 20 millió
Kaká - 5 millió
José Callejon - 5 milló

Ez 85 millió.



64 millió mínuszba lennénk, de azt hiszem, megérné ez az áldozat, mert minőségileg lépnénk előre minden téren.

Realitása is lehet ennek a dolognak, remélem hasonlóan gondolkodnak a vezetőségben, persze ez egyéni vélemény. :-)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 20., hétfő 16:14

peti_madrid írta:Vélmények a Neymar-ügyről?

Én továbbra is Bale leigazolását favorizálnám, és szerintem egyszerűbb is lenne valamivel elhozni, mert ugye a Spurs csak az Európa Ligát érő helyet csípte meg végül és szerintem Bale a legmagasabb szinten akar az európai porondon játszani. Én azt mondom, hogy nem Neymar fog jönni, hanem a walesi valami korrekt áron.
Neymar ugy: mar scolari is nyilatkozott hogy a brazil a barcaba akar igazolni, es hogy szerinte ott fog kikotni, meg hogy jo igazolas lesz meg blabla... Valoszinusitheto hogy a Barcaba fog menni es nem 90 millioert hanem barati aron.

Balenel meg nemtudom mennyit gondolnal korrekt arnak, nalam a 40 lenne a plafon monjuk. Annal magasabb ar szerintem mar nem korrekt. En amugy tartok tole hogy az lesz mint tavaly Modriccal hogy nyar vegeig fog szopatni minket a Spurs, aztan utolso nap vagy elfogadjak az utolso ajanlatot, vagy nem. :/ Emlekezzunk mi volt a horvatnal is. A jatekos egyertelmuen menni akart, meg elotte a vezetoseg meg is igerte neki hogy elengedi, aztan meddig szivoztak. Bale lehet nem is akar foggal korommel menni, ugyhogy near-impossible elhozni "korrekt" aron.

A Barcanak sokkal konnyebb dolga van a brazillal, egyreszt mert o tutibiztos hogy el akar menni, raadasul oket preferalja, raadasul le fog jarni a szerzodese. Ha a Barcanak sikerul megegyeznie a brazil ugynokevel, aki a fater, akkor semmi mast nem kell csinalniuk mint hatradolni. Semmibe nem tart nyomast gyakorolni a santosra, csak eleg odalokni nekik, hogy ha nem fogadjak el a barca ajanlatat, akkor jovore ingyen alair. Es kesz, utana a tobbi csak formalitas. A santosnak nem lesz mas valasztasa mint elfogadni a Barca legjobb ajanlatat. Nem tehetik meg hogy ingyen elengedjenek egy ilyen szintu jatekost. Hiaba bohockodnak az ilyen kijelentesekkel hogy varjak a Real sokkal jobb ajanlatat, ha egyszer a jatekos inkabb mashova menne, akkor adhat akarmennyit a real a santosnak. Rosellnek csak azzal kell foglalkozni hogy kinyalja Neymar segget, meg ajanljon egy fasza szerzodest neki, aztan letegye az aprot a santosnak.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 20., hétfő 16:09

Én azt mondom,hogy az egyiknek muszáj jönnie,talán Bale leigazolását favorizálom én is.A szavazásnál is rá nyomtam...bár bennem van az is,hogy Neymar kell ide. :kivagyhe:

Na mindegy,döntsön a vezetőség.Amelyiket korrektebb árba lehet hozni az jöjjön.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 20., hétfő 15:58

Vélmények a Neymar-ügyről?

Én továbbra is Bale leigazolását favorizálnám, és szerintem egyszerűbb is lenne valamivel elhozni, mert ugye a Spurs csak az Európa Ligát érő helyet csípte meg végül és szerintem Bale a legmagasabb szinten akar az európai porondon játszani. Én azt mondom, hogy nem Neymar fog jönni, hanem a walesi valami korrekt áron.

Avatar
Zidane5
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. május 19., vasárnap 21:00
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Hierro, R.Carlos, Batistuta, Davids, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Zidane5 » 2013. május 19., vasárnap 21:17

Sziasztok!

Mourinho távozása után én Ancelottit jó edzőnek tartanám (a mozdítható edzők közül), mert nemzetközi szinten azért nem egy kezdő és azért a Milan,amit irányított olasz viszonylatban elég szép focit játszott....és eredményeset is. Szerintem egy megfelelő kerettel nagyot tudna alkotni Madridban. Egy dologtól félnék,hogy tud nagyon defenzív focit is játszatni, ha a helyzet megköveteli (illetve meccs közben visszaállni), viszont egy MAdridnak támadnia kell,mert ez az ami igazán méltó a klub hírnevéhez....
A jövő évi keretet én valahogy így képzelném el:
Kezdő
Casillas-Carvajal-Varane, Ramos, Marcelo (ha formába jön)- Vidal, Modric, Gündogan- Bale, Ronaldo, Agüero
Cserék: Benzema, Lopez, Pepe, Arbeola, Coentrao, Nacho, Albiol, X.Alonso, Özil, Morata,Jese,Callejon

Akiket el kellene adni: Khedira, Di Maria, Higuain, Kaká,
Érkezők: Vidal, Gündogan, Bale, Agüero, Carvajal,
A kezdőcsapat szerintem elég masszív lenne bármilyen ellenfél ellen, míg pl. egy Özil Gündogan csere meccs közben még támadóbbá tehetné a csapatot. Agüero pedig szükség esetén játszhatna kicsit hátrébb, előtte pedig Benzema, azért egy Bale, Ronaldo, Agüero, Benzema négyessel nem szívesen nézne szembe egyik védelem se, és ők egy felállt védelmet is meg tudnának bontani.
Casillas- Carvajal, S. Ramos, Varane, Marcelo- Vidal, Gündogan, Modric- Bale, C.Ronaldo, Agüero

madridista siempre
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 18:45
Kedvenc játékosaid: Raúl González, Jesé Rodríguez
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, Videoton FC
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: madridista siempre » 2013. május 19., vasárnap 18:43

higuaín vagy benzema helyére elfogadnám ezt a diego costát is, undorító egy játékos, de ilyesmi erős technikás és gyors ember kell nekünk oda előre.olcsó is viszonylag, hiába van szó falcaoról, cavaniról, én nem lennék ellene :-) :Đ
¡Gracias Raúl! http://www.youtube.com/watch?v=npS093rBZ7A
Real Sociedad San Sebastián ~ Universidad Deportiva Las Palmas, S.A.D.

Hattrick: Videoton BK

Casillas-Dani Alves,David Luiz,Ramos,Marcelo-Xabi Alonso,Toni Kroos-Jesé,David Silva,Ronaldo-Suárez

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 16., csütörtök 19:29

Kerlon írta:[
Szűkítsük! Coentrao nem kell, mert Arbeloa mindkét oldalra jó. Casemiro se kell, mert csak; Albiol is felesleges évi 2 meccsért; Jesét is adjuk el, mert neki sok játék lehetőség kell. :roll:
Így tuti mindenki játszik eleget.
Nem tudom, h ezt ironianak szantad vagy sem, azert reagalok ra.
Nem voltam Coentrao mellett az ara miatt, de en csak akkor engednem el, ha tenyleg menni akarna. Akkor viszont az arabol kell venni vkit a helyere. Nem hinnem, h barki is Arbeolat szeretne nezni baloldalt(rosszabb mint jobboldalt), ha Marcelo harc keptelen lenne ujabb hosszu idore.
Ugy nezki nem lesz Vidal,Pogba de lehet, h meg Veratti sem, szoval csak jojjon Casemiro is. Jesse szerintem maradhat, inkabb Callejon menjen es adja ad a helyet a Catillasnak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 16., csütörtök 17:09

amugy én is azt mondom, hogy az egyik legnagyobb bajotok, hogy nincs egy tottitok, lampardotok, puyolotok... olyan játékos, akinek soha a büdös életben eszébe nem jutna elmenni tőletek... most őszintén... ronaldon kivul hány játékosért vérezne a szívetek ugy kollektiven? még egy bayern szurkoló elképzelni nem tudja a csapatát lahm, meg a disznó nélkül, a románál eret vágnának magukon ha elmenne totti, de rossi, a cselzinél ue. lamparddal meg terryvel stb stb. 
Értem én hogy mire gondolsz,egy olyan kaliberre mint Raul volt anno,de itt van nekünk még azért Casillas,mint "klub ikon"mégha mostanság úgy is alakult a sorsa,ahogy,meg ha nincs is épp top formába.Ahogy Franky Lampard se volt az idény elején,hogy feljavult mégis,vagy Totti sem lehet mindig a toppon...
De lényeg a lényeg,én se Xavit,se Iniestat,Messit meg végképp nem érzem akkora barca ikonnak,mint pl Tottit,vagy Zanettit az interből,vagy Del Pierot,Giggst,Tony Ademset,Maldinit,vagy akár Rault...egyedül nekem a mai barcelonabol még mindig Puyol az,aki megtestesíti azt a klubot... :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 16., csütörtök 16:51

Los Blancos írta:Egy szűk bitang erős keret:

Casillas, Lopez
Varane, Ramos, Pepe, Albiol
Carvajal, Marcelo, Coentrao, Arbeloa
Pogba, Verratti, Modric, Alonso, Casemiro
Neymar, Benzema, Ronaldo, Özil, Jesé

B-) :D
Szűkítsük! Coentrao nem kell, mert Arbeloa mindkét oldalra jó. Casemiro se kell, mert csak; Albiol is felesleges évi 2 meccsért; Jesét is adjuk el, mert neki sok játék lehetőség kell. :roll:


Így tuti mindenki játszik eleget.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 16., csütörtök 16:46

Egy szűk bitang erős keret:

Casillas, Lopez
Varane, Ramos, Pepe, Albiol
Carvajal, Marcelo, Coentrao, Arbeloa
Pogba, Verratti, Modric, Alonso, Casemiro
Neymar, Benzema, Ronaldo, Özil, Jesé

B-) :D

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 16., csütörtök 16:32

CS0ki írta:És ahogy akkor, most is írtam, hogy jól állunk ezekből egyébként. Nem azon vitatkoztunk, hogy mindketten akarjuk-e az irányt, hanem hogy te azt mondtad a többi csapat sorba hozza az ilyeneket, mi meg nem. ehhez képest ebben a kategóruiában kifejezetten jól állunk.
Hát felhoztad példának Marcelot meg Pipitát. Az se tegnap volt. De ne menjünk bele ebbe ismét :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 16., csütörtök 16:27

Emlékszel a múltkori csevejünkre? Én is erre utaltam. Hogy biztos van egy rakás tehetség, aki körül nincs akkora hype, így olcsóbbak és egyszerre többel is lehet próbálkozni, viszonylag alacsony anyagi kockázat mellett. Aztán csak valamelyik beváltja a hozzá fűzött reményeket. Van hova küldeni őket fejlődni: Castilla, fiókcsapatok, opciók, stb.
És ahogy akkor, most is írtam, hogy jól állunk ezekből egyébként. Nem azon vitatkoztunk, hogy mindketten akarjuk-e az irányt, hanem hogy te azt mondtad a többi csapat sorba hozza az ilyeneket, mi meg nem. ehhez képest ebben a kategóruiában kifejezetten jól állunk. Ami kevésbé tetszetős, az az utánpótlásból feljövő játékosok megragadása a fiatalok között.
amugy én is azt mondom, hogy az egyik legnagyobb bajotok, hogy nincs egy tottitok, lampardotok, puyolotok... olyan játékos, akinek soha a büdös életben eszébe nem jutna elmenni tőletek... most őszintén... ronaldon kivul hány játékosért vérezne a szívetek ugy kollektiven? még egy bayern szurkoló elképzelni nem tudja a csapatát lahm, meg a disznó nélkül, a románál eret vágnának magukon ha elmenne totti, de rossi, a cselzinél ue. lamparddal meg terryvel stb stb.
Szerintem Ramos, Casillas, marcelo ebben a státuszban van. Persze nem minden egyes szurkolónál, ahogy a többi csapat szurkolói között is van olyan, aki nem úgy gondolja, hogy a fentebb megnevezett úriemberek nélkül elkélpzelhetetlen lenne a csapata.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 16., csütörtök 16:23

de azért a szívetek mélyén egyikotok sem hisz benne, hogy ezek közül bármlyik is tottiként, vagy maldiniként fogja egyszer végzi...
ezt úgymondod, mintha ez más klubboknál olyan gyakori lenne... az ilyen legendák ritkák, ezért is becsülik őket annyira.
és igen, egyébként nálunk is volt egy rakás szar igazolás (hu de még mennyi), de addig, amíg van csapatnál egy 5-6 fős mag, addig ezek a szar igazolások "bőven" beleférnek... aztán ha nálunk kikopik ez a mag, akkor lehet h nálunk is megjelenik a zsoldoshadsereg.
azért egy bizonyos mag nálunk is megvan, mégha nem is mind sajátnevelések, de azért Iker, Lopez, Ramos, Pepe, Marcelo és mondjuk Cé azért tudják mi az a madridizmus, és elkötelezettek is a klub iránt, és ezekre a játékosokra nem pusztán zsoldosként tekintenek a szurkolók.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 16., csütörtök 16:19

CS0ki írta:Én örülnék, ha teret nyernének az utápótlásból feljött játékosok, illetve azok, akik fiatalon kerülnek a csapathoz. Ezekből jelenleg egyébként nem állunk rosszul. Varane, Marcelo, Higu fiatalon, igazi hype nélkül érkeztek, és én még idevenném Ramost is, bár ő drága volt, de alig volt még meccse az első osztályban.
Emlékszel a múltkori csevejünkre? Én is erre utaltam. Hogy biztos van egy rakás tehetség, aki körül nincs akkora hype, így olcsóbbak és egyszerre többel is lehet próbálkozni, viszonylag alacsony anyagi kockázat mellett. Aztán csak valamelyik beváltja a hozzá fűzött reményeket. Van hova küldeni őket fejlődni: Castilla, fiókcsapatok, opciók, stb.
francois írta:carvajal
Őt konkrétan azért, mert jelenleg a legjobb választás arra a posztra az egész piacon. Jesé pedig a spanyol utánpótlás egyik legnagyobb tehetsége. Görcsösség? Ugyan. Az inkább nálatok van, ti szerettek ezekkel a dolgokkal hencegni (nem rossz indulatból) :kacsint:
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 106 regisztrált és 0 vendég