Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 6., vasárnap 15:33

Ha jól emlékszem az egyik Boxutca műsorban valamelyik szakértő megmondta hogy amíg ez a vezetőség van a Ferrarinál addig nem hiszi hogy változás lenne, pedig nagyon is rájuk férne már egy normális a Todt-Ross páros után. Én pl nagyon örülnék / örültem volna, ha M.Schumi valamilyen szerepet vállal(t volna) a csapatnál, de most épp "fontosabb dolga van". Nem igaz h nincsen valami menőbb olasz szakember.... Briattóre is amilyen suttyó és csaló, olyan jó szakember és jól meg is érti magát Alonsoval - mint ötlet....

Viszont hatalmas vicc az is hogy nem voltak képesek a Ferrarisok egy normális autót összepakolni az elmúlt 5 évben, azonban azt sem szabad elfelejteni, hogy 2x is 1-2 ponttal maradt le Alonso. szóval nagyon közel volt hogy akár 3-3 legyen az állás ő és a "kiskirály német" közt.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 6., vasárnap 15:20

Nem a pilóta adásvételnél kell keresni a gondokat. Azzal sose volt baj. A baj Domenicalival van, aki annyira selejtes ember, hogy arra nincsenek szavak. Egy nulla az egész, pfejj, de tönkre baszta az egész csapatot. 
Ezt viszont adom.Mármint a Domenicalis részt.De már az is nevetséges amit Montezemolo csinál,az a hülye tanárbácsis ultimátumok,ejnye-bejnyék...Ha valakivel gondja van,mert nem jól végzi a munkáját,rúgja ki.Ha az a csapatfőnök,akkor őt is.Todt-al,Ross Brawn-al már kétszeres VB győztes lenne Alonso...
Eddig durtogott a nagyfőnök hogy nem a motorokról,hanem az aerodinamikarol szól az F1,és fogadkozott hogy majd idén...Erre most a merci MEGESZI a mezőnyt ami a motorikus rendszert illeti,1 mp-t ver rá a komplett mezőnyre,(a ferrarira kb 1,5-öt),így most a pirosaknál kuss van...szal nagyon mélyreható változások kellenének ha még akarnak valamit...jövőre,mert ez a szrzon mint oly sok,kb már elment.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 6., vasárnap 15:05

Hany olyan brazilt tudsz irni, aki aranylabdát nyert es szart bele mindenbe?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 6., vasárnap 14:54

Alonso a legjobb pilóta a mezőnyből, ez szerintem tiszta dolog és kár is vitázni ezen. Jó autóval lehet látni, hogy kis túlzással a hülye is világbajnok tud lenni, mint az ilyen sziíntelen-szagtalan vettelek meg button stb. Viszont aki közepes géppel is ott tud lenni huzamsoabb ideig a tűz közelébe...na az tud valamit, és Alonso ilyen, előtte pedig Schumi volt ilyen, igaz ő azért általában űrautókba ült, de volt neki is gyengébb és akkor is meg tudta mutatni. Senna ugye detto, klasszis pilóták ők mind, akinek van szeme az látja, itt nem a vb címek a mérvadóak elsősorban.
Love football, hate antifa.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 6., vasárnap 14:22

wZoLee7 írta:Én átkoztam meg a ferrarit...bocs :D :D de hülyék voltak, hoztak egy Alonsot és elküldték Kimit, mert Alonso kiskirály akar lenni bárhová megy. Szinte minden döntésük totális hiba volt.
Elküldték Kimit? Azt a szerencsétlent, aki Kimi néven versenyzett az utolsó idényében (akkoriban), azt páros lábbal rúgtam volna ki a csapattól. Kimi megnyerte a VB-t és jóllakott. Olyan volt, mint a sok brazil focista, akik aranylabdát nyernek, aztán szarnak az egészre...

Nem a pilóta adásvételnél kell keresni a gondokat. Azzal sose volt baj. A baj Domenicalival van, aki annyira selejtes ember, hogy arra nincsenek szavak. Egy nulla az egész, pfejj, de tönkre baszta az egész csapatot.

Massa a csapat miatt nem lett VB győztes, és bizony Alonso is ezért nyeretlen pirosban...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. április 6., vasárnap 14:17

Én átkoztam meg a ferrarit...bocs :D :D de hülyék voltak, hoztak egy Alonsot és elküldték Kimit, mert Alonso kiskirály akar lenni bárhová megy. Szinte minden döntésük totális hiba volt. Massa egy jó pilóta, de már rég nem ott volt a helye. A vezetésből is vannak személyek akiknek semmi keresnivalójuk ott. Mennyen csak Alonso is Button helyére majd, Magnusennel nem lesz könnyű dolga, a ferrari meg nyomja a Kimi-Bottas duóval, nyerő lenne

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 6., vasárnap 14:04

Ferrari a kedvenc csapatom, jelenleg Alonsonak szurkolok, és én lennék a legboldogabb, ha VB-t nyerne a Ferrarival, de egy újabb bukó után (jelenleg erre van megint esély) szintén én leszek a legboldogabb, ha elmegy máshová, és ott sikeres lesz. Ennél többre hivatott. Amikor ilyen Vettelek 4x VB győztesek, és Alonso "csak" 2.... na ez gáz... :/

Jelenleg 2 VB győztes pilótája van a Ferrarinak, de szinte semmit nem változott a kocsi. Ugyanaz a szar, ami a 3. helyért, illetve a 4-5. helyért tud küzdeni. Futamgyőzelem? Az mi?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. április 6., vasárnap 13:57

És senki sem hibáztathatja majd érte.Alonso a legjobb képességű pilóta a mezőnyben,a Ferrari meg már 5. éve nem tud tenni alá egy versenyképes autót.Nem lennék meglepve,ha jövőre a McLaren-Hondával szarrá verné a mezőnyt.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 6., vasárnap 13:30

Ha a ferrari idén is ilyen gyenge marad,Alonsonak ez lehet az olasz istállónál a hattyúdala...
Felröppentek olyan hírek pletyka szinten,miszerint ha a MOVISTAR beszállna a MotoGP után az F1-be is,a mclaren főszponzoraként,akkor Fernandó Alonso visszatérhet a walkingi team-hez.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. április 6., vasárnap 8:28

A merci előnye 1mp, ami időmérőn nem lenne baj mivel tavaly is kb ez volt, csak idén a versenyen is kitudják autózni ezt az 1 mp-t, ami rohadt nagy hátrány,nem fogják a többiek beérni őket, lesz sok fejlesztés persze de olyan tetemes előny..
Ami érdekes,h ugye a mercibe két jó pilóta van nem úgy mint a red bullnál az elmúlt négy évben, mer ha vettel mellett ült volna egy hamilton vagy alonso akkor vettel nem lenne négyszeresenbuzi.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. március 31., hétfő 15:43

Boxutca Online, 2014. március 30. - Maláj Nagydíj
nem tudom szoktátok-e nézni, de vannak benne jó dolgok. Pont kitérnek erre is amiről most megy a vita. Wéber Gabi és Norbi véleménye különböző, mégis mind a kettőnek igaza van.
halálomig madridista leszek

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. március 31., hétfő 15:20

elég nagy fanatikus lehet, ha ezen csak most gondolkodtál el és nem pár évvel ezelőtt.
Azért még pár évvel ezelőtt is megvolt az a dinamika,(és most nem veszem ide az aerodinamikat,mert bár oda tolódott el a rendszer,de korántsem voltak annyira háttérbe szorítva a motor teljesítmények mint idén).
De ugye ma már,nem is motorokról,hanem energia termelő rendszerekről vagy mi a f.ról beszélünk...én még emlékszem a turbo korszakra,de az nem az volt mint most...lassan ott tartunk hogy avval a pedalos kisatoval fognak versenyezni,ami a gyerekkoromban volt divat...gyenge szar az egész,a forma renaultok jobbat mennek mint ezek....és mégis....ahogy Remy mondja,olyan ez mint a rossz szokás,az ember nem igazán mond le róla....de nehéz lesz megszokni.Nem biztos hogy sikerül.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 31., hétfő 0:16

morientes írta: Én aki már több mint 30 éve követem nyomon a cirkuszt,komolyan elgondolkodom rajta hogy megéri e vasárnaponként rááldozni erre a szarra azt a 2 órát....
Ugyan még csak 14 éve követem a Forma-1-et, de hiába mondom már évek óta, hogy egyre szarabb, egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne nézzem. Real Madrid meccset se tudok kihagyni, és az F-1 s ilyen.

Hát sajnos ez van. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 31., hétfő 0:07

Erre a sorozatra is nagyon igaz (lehet) az amit valamelyik másik topicban írta le valaki, hogy amíg ezek a vezetők vannak a sportág élén (amott a két francia itt meg Bernie) addig nem hiszem, hogy bármi változás lehet. Pedig ráférne. Na de nem úgy amiket az elmúlt években leműveltek. mindent vissza a 90-es évek végére és 2000-es évek elejére. és bár utóbbi időben dominált a Ferrari, de ezerszer jobb futamok és autók voltak mint amikor a RBR dominált. (eltöröltek egy csomó jó pályát - francia - és hoztak helyette sok sivatagos, sejkes pályát, amin van egy rajt és ennyi az izgalom 2 órán át)
morientes írta:Én aki már több mint 30 éve követem nyomon a cirkuszt,komolyan elgondolkodom rajta hogy megéri e vasárnaponként rááldozni erre a szarra azt a 2 órát....
elég nagy fanatikus lehet, ha ezen csak most gondolkodtál el és nem pár évvel ezelőtt.
ha nem is 30 éve, de 16 éve nézem/néztem már ezt a sportágat, de 1-2 éve már full nem érdekel ez a valami. reggeli és éjjeli futamokra nem kelek fel és maradok fent, Európai futamokból csak párat néztem meg. sokszor volt, hogy csak a rajtot. elején még rajt+ x kör, de rá kellett jönnöm, hogy baromira unalmas, és ahogy sokan írták a fórumon nagyon igaz, hogy tökéletes altató(szer).
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. március 30., vasárnap 20:21

Hát az idei F1 minden várakozásomat alulmúlta....az,hogy olyan az autók hangja,mint anno annak idején az a kis kék retrosautónak,amibe ült egy szerencsétlen,akinek ha lenyomták a fejét a játék elkezdett gurulni,az egy dolog....
De hogy az egész verseny egy nagy felvezetőkör legyen,csak mert xy mennyiségű nafta folyhat át óránként a rendszeren,az nonszensz...
Az rendben van hogy zöld F1,energiatakarékosság,meg minden de....könyörgöm,ennek a sorozatnak kellene lennie az autóversenyzés non+ultrájának,erre kiherélik,a piros lóból lesz egy fakó mén,a vörös bikából meg egy szerencsétlen ökör...
Én aki már több mint 30 éve követem nyomon a cirkuszt,komolyan elgondolkodom rajta hogy megéri e vasárnaponként rááldozni erre a szarra azt a 2 órát....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8468
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 30., vasárnap 18:16

a mai futam 2 legizgalmasabb momentuma: 1.Ricciardo pöppet elszabott kerékcseréje.
2. Sherlock interjúztatott a végén....

bocs,de ez nonszensz bakker.... nem veszik már észre magukat?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 30., vasárnap 11:38

ferni írta:
Remy írta:Ricciardo :D Eddig tetszik amit művel. Nagyon remélem, hogy a csapat nem bassza el neki a szezont, mert eddig elég kemény.
:roll:
Ezek a Ferrarik... lassan le kéne bontani az egész gyárat, mert ez nem sok... :roll:
jó nézni, hogy folyamat a 4. 5. helyért harcolnak... szenzációs...
1 - :lol: :lol: :lol:
2 - Ez a Hülkenberg gyerek, hogy került oda? Nézem, de nem emlékszem rá... elképesztően szar az egész. :-( :'(

szerk: Alonso :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8468
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 30., vasárnap 11:29

Remy írta:Ricciardo :D Eddig tetszik amit művel. Nagyon remélem, hogy a csapat nem bassza el neki a szezont, mert eddig elég kemény.
:roll:
Ezek a Ferrarik... lassan le kéne bontani az egész gyárat, mert ez nem sok... :roll:
jó nézni, hogy folyamat a 4. 5. helyért harcolnak... szenzációs...





én többet fel nem kelek ezért a valamiért... ha épp ráérek megnézem és kész, ez egy nevetséges semmi....

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 30., vasárnap 11:24

Nekem csak egy kérdésem lenne, hol van itt verseny??? :hmmm: :sly: Ennél a vasárnapi spórolós, sétakocsikázásnál még a régi Matchbox-szainkkal is pörgősebb futamokat nyomnánk egymás közt! :vivo: Színtelen, szagtalan, hangtalan rakás sz@r ez, ami évről-évre egyre érdektelenebb az igazi rajongók számára. :( :kivagyhe:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 30., vasárnap 10:28

Ricciardo :D Eddig tetszik amit művel. Nagyon remélem, hogy a csapat nem bassza el neki a szezont, mert eddig elég kemény.

Ezek a Ferrarik... lassan le kéne bontani az egész gyárat, mert ez nem sok... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég