Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 23., csütörtök 12:40

Én Rooney-t elhoznám a MU-ból. Most mozdítható,szóval ha kell,akkor most kell lépni. Állítólag hátfájásokra panaszkodik,talán unja is a ködös Angliát,lehet,hogy egy környezetváltás jót tenne neki. Ráadásul nagy munkabírású,rengeteget fut,és jól tud adogatni is,szervezni,visszajár védekezni. Benzema mögött simán lehetne árnyék ék.
Rooneyt én is hoznám ugyanerre a szerepkörre. Nem azt várom el tőle, hogy gólkirály legyen, de ha tkp-ként kefél 10+ gólt, és jól fog adogatni, akkor már megéri. De ezen kívül még az szól mellette, hogy olcsón megszerezhető. Mármint oké, hogy 30-35 millió lenne az ára, de ez a felső határ, és valószínű, hogy ennél olcsóbban el lehet hozni.

Mondjuk Isco érkezésével Rooney leigazolása gyakorlatilag esélytelen. De jelenleg úgy gondolom, hogy rövidtávon Rooney jobb megoldás. Hosszú távon Isco jobb lehet, de az még messze van.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 23., csütörtök 12:29

Én Rooney-t elhoznám a MU-ból. Most mozdítható,szóval ha kell,akkor most kell lépni. Állítólag hátfájásokra panaszkodik,talán unja is a ködös Angliát,lehet,hogy egy környezetváltás jót tenne neki. Ráadásul nagy munkabírású,rengeteget fut,és jól tud adogatni is,szervezni,visszajár védekezni. Benzema mögött simán lehetne árnyék ék.
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
------------Verratti------Modric
Özil------------Rooney-------------CR
------------------Benzema

simán jó lenne. És ezen még bőven lehetne variálni,mert ha Benzema rossz formában van,akkor Rooney lehetne a csatár,Özil be középre,ha érkezik Bale vagy Neymar,akkor ők játszanának jobb oldalon.

Carvajal,Verratti,Rooney,Bale. Ezzel a négy igazolással már elégedett lennék. Plusz szemléletváltás és más felfogás. A jelenlegi vágyam viszont ez:

Carvajal---Varane---Ramos---Marcelo
-------Verratti---Modric---Özil
Bale------------Benzema--------------CR

:shifty:
:goat:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 23., csütörtök 12:29

Mike írta:
hehe írta:de hogy özil fizetésemelés, jobb, új szerződés?

meg a faszomat. azt. nincs bőr a képén, miközben válság és munkanélküliség van.
járj már utána a dolgoknak, necsak az özilutálat hajtson...
utánaolvastam, mi a problémád?
Kép
Kép
Kép

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 23., csütörtök 12:24

hehe írta:de hogy özil fizetésemelés, jobb, új szerződés?

meg a faszomat. azt. nincs bőr a képén, miközben válság és munkanélküliség van.
járj már utána a dolgoknak, necsak az özilutálat hajtson...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 23., csütörtök 12:05

özil és benzema nálam 1-1 évet kapnak ajándékba.
meglátjuk ancelotti mihez kezd, valszeg új felfogás, új taktika.

de hogy özil fizetésemelés, jobb, új szerződés?

meg a faszomat. azt. nincs bőr a képén, miközben válság és munkanélküliség van.
Kép
Kép
Kép

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 23., csütörtök 12:02

Kerlon írta:Szerintem teljesen jó a koncepciód. Én max pár emberre cserélném ki az érkezőket az általam jobban kedveltek re, mint pl Verratti-Gündogan. Illetve én Özilben sokkal többet látok, de ugye ez a saját hibám/rózsaszín szemüveg/nem vagyok tökéletes stb.
Nekem sincs semmi bajom ÖZillel, szerintem egy ilyen csapatban, egy szemléletváltás után ő is sokat javulna. Ezért is utolsó előtti pontba írtam, hogy elé érkezzen valaki, mert azért ha jönne a támadó részlegbe egy Neymar/Lucas, akkor mindegyikükkel előrébb lennénk. Persze Özil nem lenne teljesen mellőzve, meg csak pados, csak hátrébb csúszna. Lehetne ő is kezdő jó pár meccsen, ez már csak rotálás kérdése.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 23., csütörtök 11:54

Szerintem teljesen jó a koncepciód. Én max pár emberre cserélném ki az érkezőket az általam jobban kedveltek re, mint pl Verratti-Gündogan. Illetve én Özilben sokkal többet látok, de ugye ez a saját hibám/rózsaszín szemüveg/nem vagyok tökéletes stb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 23., csütörtök 11:06

Bocs, kicsúsztam a szerkesztésből. Lucas neve lemaradt. Szóval így bővülne: Neymar/Lucas/Bale.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 23., csütörtök 10:55

Meg kellene változtatni a topik nevét, nem? :mrgreen:

Hogy ne legyen OFF:

Szerintem mindenki számára egyértelművé vált - kivéve a bohócoknak, akik Iscot hoznák, és Modricot eladnák, vagy akik gyakorlatilag kkp nélküli felállásokat írogatnak -, hogy a nagy pénzeket a kkp-ba kell beleölni. Nem kell sajnálni semmilyen pénzt onnan.

Kapusposzt tökéletes. Két klasszis, remek képességű kapusunk van. Egyik vonalon jobb, reflexeiből él, másikuk pedig kifutásokban, lábbal jobb, és magasabb hálóőr. Lehet versenyezni, teljesíteni.

Hátvédsor: Egy érkező szükséges jhv posztra: Carvajal. Többi rendben van. Carvalho lép. És kb ennyi. Másik topikban írtam, hogy a Carvajal - Ramos - Varane - Marcelo sor megtámogatva egy Pepe, Coentrao duóval (ja igen, az utóbbi kettőt a hírek ellenére ÉN nem adnám el, aztán majd Perez eldönti, de szerintem hülyeség volna.) bitang erős védelmünk lenne. Arbeloával és Albiollal mint 4. számúak kiegészülve. Ha Albiol menni akar, hát hajrá, nem leszek szomorú, csak akkor pótolni kell, de nem hatalmas beruházással, hanem pár millióval csak, vagy akár Nachoval. Aki amúgy ilyen Jolly jokerként Castillából fellépve, ha szükség van rá, a hátvédsor minden posztján bevethető, szóval számolnék vele is.

Középpálya: Nem sajnálni az euró milliókat. Az álmom egy Vidal - Verratti duó lenne előttük, de még a támadók mögött egy Modric-csal. Kerül, amibe kerül. A padon mögöttük Xabi ellógatja még egy évig, amit kell. Aztán kiegészítő ember még lehetne felőlem Casemiro is, vagy akár Kondogbia (mivel róla elég sok cikk van), csak Khedira ne maradjon, még padon se. Most még vannak hülyék, akik 20 milliókat kiadnának érte, most kell eladni, nehogy egy, vagy két év múlva rájöjjenek, hogy 2 forintot sem ér. Essien szerintem jövőre nem lesz a csapat tagja, bár nem bánnám, ha maradna, egy ilyen szerepkört, mint idén simán ellátna még. Többnyire padon, néha beszállva, néha kezdő. Nem lenne rossz erre ő sem, csak már idős, lassul etc. Továbbá azt sem bánom, hogy Pogba jön, akár Vidallal karöltve is elbírná még a csapat, erre azonban semmi esélyt nem látok, örülni lehet akkor is, ha már az egyikőjük jön szvsz. Szóval összegezve: Vidal és/vagy Pogba, Verratti, Casemire/Kondogbia érkezne. Khedira (és Essien) távozna. De három minőségi erősítés mindenképp KELL, kerüljön, amibe kerül! És Khedira távozása is. Ezzel a középpályával aztán lehetne tolni a fentebb leírtat is, vagy a ténylegesen 3 kp-s rendszert, vagy akár az idei alakzatot is, de még a tegnap felvetett gyémántalakzatra is jó.

Támadórészleg: Én itt nem változtatnék feltétlenül. Nálam Benzema maradna a csatár, egy szemléletváltással ő szerintem bőven vissza fog javulni. CR adott, a harmadik ember meg nálam maradhatna Özil. di Maria és Kaká mehetnének, ők lennének az egyértelmű távozók. Higu opcionálisan(bár őt kedvelem, gyakorlatilag itt nőtt fel, de ne ez legyen a szempont, és erősítést igényel a csatárposzt, és ez a duo úgy érzem belefásult már a dologba), és Callejon is. Előbbi ha elviselné azt, hogy ő a csereember, és Benzema az alapkezdő, akkor felőlem maradhatna. BL-ben el kellene felejteni őt, spanyol középcsapatok ellen meg jó. Callejon pedig nagyon kiegészítő embernek maradna. Túl sok pénzt nem kapnánk érte, hogy megérje mindenképp eladni. Viszont spanyol, madridista, tűri a padot (vagy ha még oda se kerül), túl nagy fizetési igénye sincs. Jesét felhoznám, aztán szorítsa ki Özilt a kezdőből. Így még a pad azért elég sovány, szóval rajtuk kívül egy embert hoznék, de nem sok pénzért. A napokban sokat emlegetett Isco is jó lenne akár, csak sokallom az érte kért pénzt. VISZONT! Amennyiben a középpálya megerősítése megtörtént, és lezártuk, és Perez úgy gondolja, hogy van még pénz dögivel, én nem sírnám el magam egy Falcao/Agüero - Naymar/Bale duó érkezése esetén sem. Prioritás szerint írtam őket. Ekkor Higu is beállnak a távozók közé, illetve Isco sem jönne. Viszont Jesé továbbra is. Özil meg pad. De előbb mindenképpen a kp-t kell rendezni. És utána ráérünk foglalkoznia támadókkal, mert az előbbi az égetőbb probléma.

Szóval nagyjából vázolom a prioritási sorrendet:
- mindenképp: Carvajal+kp-ok+Jesé érkezése, Khedira, di Maria, Kaká, Carvalho (Essien) távozása; aztán egy fokkal alacsonyabb prioritás: Özil alternatívájának valaki;
- pénz függvényében: Higu helyett valaki (Benzema elé, vagy mellé/mögé attól függően, hogy mennyi pénzt tudunk rááldozni, és kit tudunk hozni); aztán egy fokkal alacsonyabb prioritás: Özil mögé jövő helyett, Özil elé érkező; aztán a legkisebb prioritással bíró, hogy csinosítgassunk még a kereten, ha van rá pénz még, illetve igény, gondolok itt ilyenre, hogy: Albiol helyett valaki, Callejon helyett valaki, Arbeloa helyett valaki, de ezek már egyáltalán nem fontosak.

Nagyjából egy ilyen született meg a fejemben.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. május 22., szerda 13:30

Nem az ék posztra szánnám, de Rooney sokat adna a játékhoz szerintem. :hmmm:
4-2-3-1ben

Modric (/nyári jövevény) - Rooney - CR
..................ék.........................

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 23:27

numberone1 írta:
Kerlon írta: Ide minek két mélységi irányító? Úgy tudom, hogy Verratti is az. Amúgy egy hasonlóval én is kiegyeznék, de én az olasszal szemben Gündogant preferálom illetve Alonsot is váltanám.
ez felallas csak tipp arrra, h ancelotti milyen feallast valasztana es kikkel. Verattit jatszatna, mert o hozna, alonsot meg a rutinja miatt. CR is alap, a tobbit meg meglatjuk, h kiket igazol.
Hát ha tényleg jön Ancelotti és tudja hozni magával, akkor igazad lehet, de kétlem, hogy a PSG belemenne bár nem áldoztak rá sokat...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 21., kedd 23:14

Kerlon írta: Ide minek két mélységi irányító? Úgy tudom, hogy Verratti is az. Amúgy egy hasonlóval én is kiegyeznék, de én az olasszal szemben Gündogant preferálom illetve Alonsot is váltanám.
ez felallas csak tipp arrra, h ancelotti milyen feallast valasztana es kikkel. Verattit jatszatna, mert o hozna, alonsot meg a rutinja miatt. CR is alap, a tobbit meg meglatjuk, h kiket igazol.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 22:53

numberone1 írta:Ha tudna hozni Verattit/Gundogant es Kondogbiat akkor szerintem.
Carvajal?------Ramos-----Varane-----Marcelo
-----------------------Xabi----------------------
-------------Veratti---------------------------
-----------------------Modric----------------
Bale/Neymar/Ozil-------------------CR
------------------Benzema?--------------
erre tippelnek.
Ide minek két mélységi irányító? Úgy tudom, hogy Verratti is az. Amúgy egy hasonlóval én is kiegyeznék, de én az olasszal szemben Gündogant preferálom illetve Alonsot is váltanám.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 21., kedd 20:28

Oké akkor legyen Carlo meg Lewadwskiiily :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 21., kedd 20:26

Ha tudna hozni Verattit/Gundogant es Kondogbiat akkor szerintem.
Carvajal?------Ramos-----Varane-----Marcelo
-----------------------Xabi----------------------
-------------Veratti---------------------------
-----------------------Modric----------------
Bale/Neymar/Ozil-------------------CR
------------------Benzema?--------------
erre tippelnek.

Nalam:
Carvajal-----Varane-----Ramos-----Marcelo
---------------------Veratti--------------------
------------------Kondogbia------------------
---tkp------------Modric-------------CR--
----------------Benzema--------------------

De akar Xabit is kezdetnem, egy megujult csapatban o is megujulhat 1 szezon erejeig(persze nem 60 meccsen keresztul)
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 21., kedd 20:21

Igen, a Modric-Özil középpálya könnyen átjáróház lehetne.

OFF: Tanuljátok már meg, hogy nem Lewandowsky, hanem Lewandowski! :)

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 21., kedd 20:21

igazából maradhatna a 4-2-3-1 is, csak a megfelelő emberekkel. valami ilyesmire gondolok:

----------------------verratti-------------
----------gündogan-----------------------
--bale-------------modric-----------cé---
------------------benzema----------------

és ez a felállás bármikor átrendeződhetne 4-3-3ba is (mondjuk nem sok különbség van a kettő között). özil is opció még a szélre vagy középre akár. de mindkettő felállásnál lényeges lenne, hogy erős kp legyen a támadók mögött.

én egy verratti, gündogan, kondogbia érkezőhármassal megelégednék, és ugyebár bale :shifty:
Géci írta:Anchelotti eszével gondolkozva mi lenne a 4-3-3 as kezdőtök, ha már a 4-3-3-at preferáljátok? :hmmm:
nekem ugyanaz, mint amit fentebb leírtam, néminemű helyváltoztatással. :-)

ja és könyörgöm ancelotti nevét írd már le rendesen, régóta így írod szegényt és már szúrja a szememet :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára accel 2013. május 21., kedd 20:21-kor.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 21., kedd 20:20

Anchelotti eszével gondolkozva mi lenne a 4-3-3 as kezdőtök, ha már a 4-3-3-at preferáljátok?
érkező embereket se tudunk bszki.. :lol: 4-4-2 biztos nem lesz.

csak egyetlen dologért könyörgöm,hogy ne hozzuk agüerót. :salute: :salute:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 21., kedd 20:17

Anchelotti eszével gondolkozva mi lenne a 4-3-3 as kezdőtök, ha már a 4-3-3-at preferáljátok? :hmmm:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 21., kedd 20:12

Géci írta: --------------------------------------------------Casillas--------------------------------------------------------------------------
---------Carvajal------------Varane----------------------Ramos---------------Marcelo-----------------------------------------

----------------------Özil-------------------Pogba/Veratti-------------Modric--------------------------------------------------------

---------------------------------Bale/Neymar-----------------------CR---------------------------------------------------------------

----------------------------------------------Benzema---------------------------------------------------------------------------

A másik kedvelt felállása ami Chelsea korszakban volt az a 4-4-2 volt ami nem tudom mennyi feküdne nekünk, de ezzel a felállással érték el rekordot jelentő gólrekordot!
-----------------------------------------------------Casillas--------------------------------------------------------------------
------Carvajal---------------Varane------------------------------Ramos---------------------Marcelo-----------------------


-----Bale/Neymar----------------Özil-----------------------------Modric------------------------CR-------------------------

-----------------------------Aguero/Lewandowsky-----------------Benzema-------------------------------------------------------

Igazából egyik sem tűnik rossznak bár valamiért nekem az első ami jobban tetszik, de kiváncsi vagyok, hogy ti mit variálnátok és itt nem fikázásra gondoltam feltétlen.... :roll:
az biztos, h nala ez nem lesz. Az utobbi foleg nem. 4-4-2-t igaz, h jatszatott a Cselzivel , de csak azert mert Torresnek helyet kellett csinalnia es Drogbat sem lehetett kihagyni. + volt neki egy Essien-Lampard belso kettos akik kitettek 3 kozeppalyast is. ez a Modric-Ozil belso kettos egy Betis ellen sem lenne hatekony nem hogy egy MU v egy Bayern ellen.
A fenti, pedig azert nem mert Modric valoszinuleg behuzodna kozepre, Seedorf viszont jol alkalmazkodott a gyemantba es a karacsonyfaba is, mert rendre kihuzodott a szelre.
A taktikat csak akkor lehetne vazolni, ha tudnank kik erkeznek. Ha jonnek 2 kp es egy tkp, akkor a 4-3-3 es a 4-2-3-1 varialasat favorizalnam.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég