Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 3., csütörtök 10:52

Géci írta:Igen, ezt szeretem... Akik ellen mi játszunk az mind gyenge sz@r... Itt sose lesz jó semmi. Csak a szokásos... Olyan első félidőnk volt, hogy jó volt nézni, de ha jól játszunk akkor is csak az ellenfél lehet gyenge... Vicces...
Túlságosan is általánosítasz. A fórum egyik fele overhypeolja ezt a BVB-t teljesen indokolatlanul, míg a fórum másik fele tisztában van vele, hogy ez alapjáraton egy gyenge csapat még Lewandovskival is, nemhogy nélküle. Én a meccs előtt is 3-0-át tippeltem, és akárhányszor előjött a téma én mindig sima meccset jósoltam, mert szerintem szar is ez a BVB.

A tavalyi BVB is baromira ovehypeolt volt, de ott legalább azért volt egy jó csapat Götzével meg Gündogannal. De a tavalyi BVB is max legjobb nyolcas csapat, de lehet, hogy még top 8-as sem volt. Csak hát kivertek minket és megnőtt az ázsiójuk a fórumon. Azonban nem azért vertek ki minket, mert erősebbek voltak, hanem mert Mourinho nem tanult a hibákból, amiket elkövettünk a csoportmeccsek során, és elbaltáztuk az odavágót.
A jelenlegi BVB szerintem messze kint van a top8-ból, a mákos csoportelsőségüknek és Wengernek köszönhetik azt, hogy a nyolc között vannak. Ha tegnap nem nyertünk volna, az világ szégyen lett volna.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 3., csütörtök 10:42

Még csak az kéne, hogy a kupát a barca nyerje... Kupa a minimum! BL is meglehet, de az más világ. Bajnokság viszont erősen függ a hétvégi bajnokin. Ha azt behùzzuk, bajnokok is lehetünk.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 3., csütörtök 10:37

Szerintem visszavágó egy adok-kapok meccs lesz. Arra mennek, hogy jól megizzadjunk, és szerintem ez meg is fog történni. Kb. 3-2 lesz oda, de hamar megrúgjuk az idegenbeli gólt.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 3., csütörtök 10:36

Nekem egyébként tetszett a meccs. Szerintem nem voltunk olyan sz@rok, mint ahogy is sokan írják...nyilván nem kell elszállni, meg nagyzolni, de azért azt tudni kell,hogy itt már nincs könnyű ellenfél, mindenki megérdemelten került be a legjobb nyolcba...
A védelem ma jól állta a sarat. Szerintem mind az 5-en jól játszottak(Iker, Pepe, Carvajal, Ramos és Coentrao). Itt már nagyon sokat ér, ha otthon nem kapsz gólt és mi szerencsére nem kaptunk...ennek ellenére idegenben óvatosnak kell lenni, mert tuti nekünk rontanak, valamint már Lewandowski is lesz...gólt biztos kell majd lőnünk...ennek ellenére ha nehezen is, de tovább fogunk jutni...nagyon bízom benne.
Ami viszont tényleg igaz és aggasztó, hogy kezd sok lenni a sérült, kezdünk fáradni pont a szezon legfontosabb szakaszára...egyébként én nem csodálkoznék egy hétvégi pontvesztésnél sem...benne van a pakliban...akkor viszont már tényleg a BL-re meg a Kupára kell mindent felpakolni.
Mondjuk egy olyannal kiegyeznék a végére, hogy az Atleticoé lesz a bajnokság, a Barcáé a kupa, a mienk meg a BL :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 3., csütörtök 10:24

CRonika írta:
Kerlon írta: amihez már 4 gólt kéne kapni
Ez esetben (ha lövünk ott 1-et ahogy mondod) akkor már ötöt kellene kapni..... az meg szinte lehetetlen :)
Jogos, kösz, hogy javítottál. 5-t nem fogunk kapni, de 4-et se.
nmate írta:Pepe, Benzema, Carvajal, Modric. Kb ők, akik jók voltak. Többiekre sem lehet panasz, de ez a kvartett szerintem kilógott. Sajnálom, hogy Karimnak nem jött össze a gól.
Így belegondolva Luka és Benzema sem volt rossz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. április 3., csütörtök 10:17

Pepe volt a legjobb ez nem is kérdés szerintem.
Ramosnak voltak olyan helyezkedési hibái,hogy csak néztem.Voltak jó és fontos szerelései is,meg eladott labdái is.Ilyen hullámvasút volt a tegnapi meccse.
Coentra jó volt,Carvajal is jól játszott nagyon.
Balenek szerencsére egyre több a jó meccse,látszik rajta hogy fejlődik és éri utól magát folyamatosan.Jövőre lesz ő az igazi majd.
C.Ronaldon meg látszik,hogy sérülten játszik.Nem az igazi a portugál.Remélem azért nem súlyos a sérülése és nem azrt cserélték le.
A csapat szerintem olyan 70-80%-on játszott,bár az elején megnyomták úgy 15-20 percig körülbelül.
A Barcelona ellen játszottak szerintem ebben az évben meg az Atleci ellen a kupában az első meccsen teljesen felpörögve a játékosok.Na az az igazi Madrid szerintem.

A Dortmund gyenge volt,ennek ellenére lőhettek volna gólt.Egyik csapat sem bírná el ezt a rengeteg hiányzót.
A hétvégén nyerni kell a bajnokságban és reménykedjünk a többiek bukásában.
Egy dolog még van.Sajnos nagyon kezd elfogyni a csapat létszámilag,és fizikálisan is.Pont a legfontosabb időszakban.Ez nagyon nagy baj...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 3., csütörtök 8:50

Igen, ezt szeretem... Akik ellen mi játszunk az mind gyenge sz@r... Itt sose lesz jó semmi. Csak a szokásos... Olyan első félidőnk volt, hogy jó volt nézni, de ha jól játszunk akkor is csak az ellenfél lehet gyenge... Vicces...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. április 3., csütörtök 7:56

A győzelmünk az nem volt kérdéses, de hogy ezt az estét megúsztuk kapott gól nélkül, az már majdnem csoda. A csapat védekezése siralmas, a két középső védőnk jól működött, de azon felül nem értékelném. És azok a labdavesztések a saját térfelünkön, na azok nagyon nem kellenek...
Isco: lőtt egy gólt, de rengeteg labdát elpazarolt, csavarodik rá a labdára, aztán elveszti a saját térfelünkön, ez összességében még messze nem elég..

A nagy helyzet az, hogy megint eljutunk az elődöntőbe úgy, hogy egy rendes csapattal még nem találkoztunk. Ennyit a BL-ről...

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. április 3., csütörtök 7:28

Ez megvan, nem kell itt itt álszenteskedni... mikor kaptunk úgy 3-4 gólt, hogy nem lőttünk egyet sem?? Vagy hogy 4 góllal kaptunk ki? Még 56-ban a barcelona ellen volt az 5-0 és a 6-2...

Ez a Dortmund bármilyen szerencsés is lesz a visszavágón lazán lehozzuk, és pont azért, mert hátul Ramos és Pepe is nyugodt lesz az előny birtokában, ahogy mindenki más.. nem fogunk elkezdeni balfaszkodni... Ha nyugodtan játszunk, akkor bárkit letudunk győzni. A gond akkor kezdődik, ha elszállnak az agyak és megy a görcsölés..

Avatar
CRonika
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 7:10
Kedvenc játékosaid: CR,Varane,Raúl,Ronaldo,Zidane,Figo
Kedvenc csapatod: A galaktikus Real Madrid!

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CRonika » 2014. április 3., csütörtök 6:35

Kerlon írta: amihez már 4 gólt kéne kapni
Ez esetben (ha lövünk ott 1-et ahogy mondod) akkor már ötöt kellene kapni..... az meg szinte lehetetlen :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 3., csütörtök 2:01

Pepe, Benzema, Carvajal, Modric. Kb ők, akik jók voltak. Többiekre sem lehet panasz, de ez a kvartett szerintem kilógott. Sajnálom, hogy Karimnak nem jött össze a gól.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 3., csütörtök 1:15

Ma elég nagy pechje volt Moratának, hogy vagy 3an voltak szemben vele (kettőt kicselezett, de jött a harmadik aki hummles volt) vagy pedig alapból hummels volt vele szemben akit másoknak sem egyszerű kicseleznie. Szóval én abszolút nem írnám le őt: magasságához képest elég gyors, ahogy előttem írták jó labdatartó, magas, lehet rá ívelni és megtartja, ha épp kapu előtt van akkor be is fejeli ha kell (Levante elleni meccset ő nyerte meg Mou alatt 2-1). Szóval ha nem is lesz belőle világklasszis (ezt látjuk), de egy jó iparos simán lehet belőle - mármint a Soldado-Negredo szintnél sztem jobb lehet. Neki is kell min egy év kölcsönben vagy eladva és visszavéve, ahogy Carvajal és a többiek esetében is - egy olyan klubba ahol végig játszik (sokat) és a klub filozófiája illik is hozzá (nem juve, nem Inter, talán Németország ahol jó ha megy, hajt a meccsen ahogy kell).

Pepe tanári volt. Elképesztő nagyot futott a 90.percben is. hál Isten eddig cseppet sem látni rajta hogy lassulna és a robbanékonysága is megvan még... kopp-kopp. remélem kibírja még pár évet. ha nem lettek volna korábban a balhéi akkor a legnagyobbak között emlegetnék szerintem. ha jól hallottam skandálták is a nevét a mostani meccsen! B-)

Bale-nek meg úgy látszik nagyon megy a BL-ben ahol nem a spanyol "kiscsapatok" jönnek szemben, hanem totál más felfogású csapatok. lehet hogy ő lesz az a bizonyos plusz?

Coentrao meg.... nemtudom ki mennyi portugál meccset néz (Csabi biztos sokat), de ott láthattuk, hogy nagyon is jó védő - szóval nem egy full átlag. Ahogy Arbe is nagyon hasznos tud lenne a keményebb viselkedésével, úgy Coe is. Szóval amilyen gagyi idén (13-14) Marcelo amíg jó Coe addig benthagynám.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 3., csütörtök 0:48

Én 60.percig mondanám azt, hogy minden jó volt. Utánna már Isco sem volt az igazi, CR is lesérült, Ramosnak is voltak fájdalmai. Utánna jöttek a fiatalok, és az már nem volt az igazi. Ettől független most is kijött, hogy Alonso lassù. Maga a csapat addig a 60.percig tetszett, bár 16 kaput eltaláló lövésből, kár, hogy ennyi ment be. Annak különösen örülök, hogy nem kaptunk gólt, mert így rengeteget fog jelenteni egy esetleges vezető gól ami azért benne van :). Nincs itt nagy baj, csak lenne mindenki egésséges.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 3., csütörtök 0:48

Iscora nyomta, mivel nagyon jól játszott az elmúlt hónapok mélyrepülése utána egy qrva fontos meccsen. Azért dícsérhető még Pepe, Carvajal és Bale is, na meg Weidenfeller. Szerintem ezt lesimáztuk, mert berendezkedünk kontrára, abban meg mi vagyunk a császárok és nem tudom elképzelni, hogy egyszer ne vegyük be a Dortmund kapuját az Idunában, amihez már 4 gólt kéne kapni, ami szerintem még egyszer nem fordulhat elő.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. április 3., csütörtök 0:23

Mondjuk ha egy 3 gólos, kapott gól nélküli győzelem nem megnyugtató, akkor mi az?
4-0,5-0? :roll: Persze, innen sem szabad kiesnünk, de egy kicsit jobb koncentrációval simán el lehetett volna érni, hogy Klopp is csak a cserepadot küldje fel a visszavágóra.

Ez nem hozzáállás kérdése. Illetve nekem kezd gyanús lenni, hogy nem az. Mindig ez a téma, hogy félgőzzel nyerjük a meccseket, de kezdem azt hinni, hogy itt nem teljesen fél gőzről van szó, hanem ilyen a csapat habitusa, ez alakul ki a szezon értelmetlen 40 meccsé
Hát majd kiderül. Mondjuk a franciák voltak ilyenek az EB-n, mindig úgy tűnt, hogy nem teszik még oda magukat, tartalékolnak a kieséses szakaszra, stb. Aztán ugyanazt a szart előadták a spanyolok ellen is, és simán kiestek.

Azért a barca ellen, vagy éppen az atletico ellen(főleg a kupa odavágón) sokkal nagyobb intenzitással játszottunk.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: matador » 2014. április 3., csütörtök 0:03

Eloben lattam, ugyhogy kettot szamit a szavazatom :mrgreen:
Carvajalra nyomtam egyebkent, nalam nem kerdes. A stadion nepe is egyetertett ugy ahogy, bar Pepe is nagy tapsot kapott.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. április 2., szerda 23:44

hát talán én féltem a legjobban ettől a meccstől. nagyon bennem maradt a tavalyi.
hát kezdeném azzal hogy imádom varanet, de amikor ez a pepe-ramos duó így működik akkor akármelyik maradna ki azért nagyon kár lenne. nálam messze pepe volt ma a motm, eszméletlen volt hogy miket lehozott, carvajal és coentrao előtt is le a kalappal, csúsztak-másztak mindent megtettek imádom amikor így játszunk hogy látszik a küzdelem rajtuk.
ronaldo is nagyon tetszett ma, nem volt kicsit se öncélú bár amikor ekkora a tét akkor nem szokott csak ha a többiek kurva nagy flopok ma pedig nem voltak azok. bale is nagyon jó a bl meccseken, bár ő egyszer nagyon elönzőzte. amitől viszont tartok azaz hogy rövid a pad ezzel hogy jesé lesérült, és ma dm is offos volt, az állandó csere isco nagyon odatette ma amúgy, nagyon adtam. B-)
elődöntő. :salute:
és mindenki előtt le a kalappal. :)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. április 2., szerda 23:41

Ez az eredmény nagyon csalóka. Én nem éreztem magunkat annyira stabilnak,a Dortmund támadójátéka borzasztóan pontatlan volt,a müncheniek ezeket precízebben csinálják,nem vétenek ilyen technikai hibákat. És még így is voltak bravúros becsúszások,Casillas védés,lepattanók,lecsurgók. Hamar megszereztük a vezetést,valószínűleg az nagyon megfogta őket,fel kellett tolniuk a védelmet,és mire rendezték soraikat,a semmiből Isco megduplázta az eredményt.

Sikerült megvernünk egy gyenge Dortmundot,ne szálljunk el magunktól. Hétvégén borzasztóan nehéz dolgunk lesz...

Nálam a meccs embere Carvajal volt. Szorosan mögötte Pepe. Bale is jó volt ma.
:goat:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 2., szerda 23:40

KAG írta:
Alonso: bűngyenge, nem tényező már ezen a szinten.
Számomra az a nagyon durván meglepő, hogy mekkorát zuhant pár hónap alatt.... :hmmm: Lehet megint elfogyott a szufla. :roll:

Tényleg kevés már erre a szintre.

Ha tűrné a padot én még itt tartanám, de jövőre a kezdőben már nem nagyon kéne látni

Coentrao szerintem most jobb megoldás mint Marcelo (pedig az egyik kedvencem a kis brazil, de amit lehoz mostanában) sokkal kevesebbet hibázik, megbízhatóbb.
Nem pár hónap alatt zuhant ennyit Xabi. Már 2 éve lejtmenetben van, csak ez nem tűnik fel Levanték meg Granadák ellen.
Nem tudom, hogy ideges legyek, hogy még egy ilyen meccsre se tudjuk odatenni magunkat igazán, vagy örüljek, hogy még így is 3-0-ra nyertünk
Ez nem hozzáállás kérdése. Illetve nekem kezd gyanús lenni, hogy nem az. Mindig ez a téma, hogy félgőzzel nyerjük a meccseket, de kezdem azt hinni, hogy itt nem teljesen fél gőzről van szó, hanem ilyen a csapat habitusa, ez alakul ki a szezon értelmetlen 40 meccsén, így a maradék 20-ra nem tudunk átalakulni, és nagyon felszívni magunkat. Mourinhonál is ugyanez volt, pedig ő nem az a típus, aki az ilyeneket megengedi.
Nekem hiányzott az, hogy tényleg tétnélküli legyen a visszavágó, persze lehet, hogy inkább már a hétvégére tartalékoltunk.
Nekem is hiányzott, de én tartalékolást nem éreztem. Maximum Illara cseréje után. Látszik a csapaton a fáradtság, elfogytunk létszámban, CR-en is látszik, hogy kezd sok lenni a meccs. Igazából ezért baj, hogy ő sohasem akar pihenni. Nem véletlen, hogy ma kettejük közül Bale volt a jobb, frissebbnek, élesebbnek tűnt. Lehet, hogy a sérülések miatti pihenés jótékony hatása. DM és CR lesz a következő időszak kulcsembere, mert ők voltak idén leginkább leterhelve, kíváncsi vagyok mennyire bírják a következő hetek őrült tempóját.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 2., szerda 23:32

Mike írta:
Csabi írta:vírusos hasmenés az uccsó pillanatban.
még jó h nem meccs közben derült ki :lol:
ha utólag visszanéznénk pár meccsét..lehet nem véletlen az a futótempó :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 159 regisztrált és 0 vendég