Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. április 5., szombat 17:29

Matt009 írta:
Banán írta:Hihetetlen, hogy az AC Milan ennyi zsével lehúzott mindenkit és ilyen buták mellé, Berlusconi elk*rvázta? :lol:
Gazdaságilag nincs jól felépítve a Milan (és az olasz klubok sem). Nézők alig járnak a stadionba, ritkán van félháznál több, a 2000-es évek elején meg amikor mi elsőként elkezdtünk márkát építeni a Real köré, akkor az olaszok ezt nem tették, a zsét, ami volt, rengeteg idióta igazolásba fektették, és így kifolyt a kezeik közül. Az olasz futball amúgy sem olyan látványos, nehezebben eladható, mint az olasz vagy a spanyol. Ráadásul az utánpótlásukat sem fejlesztették, így egy jó nagy hátrányt összeszedtek. Erre rányomta a bélyegét a bundabotrány, és a játékosok árának az egekbe való emelkedése, amit a klubtulajok nem tudtak már pénzelni. A gazdag befektetők meg inkább a PL-be meg a PSG-hez mentek.
Azért náluk is van pozitív példa, ott a Juventus. Bármennyire is antipatikusak, szerintem nem sok csapat jött volna vissza ilyen gyorsan egy ilyen mértékű büntetés után. A gazdasági és a sportszakmai modell is kiválóan működik náluk, mondjuk a mostani sikereikben bőven benne van a többi klub bénázása, mindenesetre az olaszoknál példaként kéne tanítani az ő munkájukat.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. április 5., szombat 17:24

Ibra :'( :'(
"And my heart will leave you never."

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8477
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. április 5., szombat 17:20

Az olasz futball amúgy sem olyan látványos, nehezebben eladható, mint az olasz vagy a spanyol
:mrgreen:
hhmmm, ma is tanultam valamit :D a többi részét jól leírtad :)

amúgy a Milannal tényleg nagy a gáz és most csúcsosodott ki elég rendesen...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 5., szombat 17:09

Banán írta:Hihetetlen, hogy az AC Milan ennyi zsével lehúzott mindenkit és ilyen buták mellé, Berlusconi elk*rvázta? :lol:
Gazdaságilag nincs jól felépítve a Milan (és az olasz klubok sem). Nézők alig járnak a stadionba, ritkán van félháznál több, a 2000-es évek elején meg amikor mi elsőként elkezdtünk márkát építeni a Real köré, akkor az olaszok ezt nem tették, a zsét, ami volt, rengeteg idióta igazolásba fektették, és így kifolyt a kezeik közül. Az olasz futball amúgy sem olyan látványos, nehezebben eladható, mint az olasz vagy a spanyol. Ráadásul az utánpótlásukat sem fejlesztették, így egy jó nagy hátrányt összeszedtek. Erre rányomta a bélyegét a bundabotrány, és a játékosok árának az egekbe való emelkedése, amit a klubtulajok nem tudtak már pénzelni. A gazdag befektetők meg inkább a PL-be meg a PSG-hez mentek.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. április 5., szombat 16:59

Hihetetlen, hogy az AC Milan ennyi zsével lehúzott mindenkit és ilyen buták mellé, Berlusconi elk*rvázta? :lol:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 5., szombat 16:54

Realista24 írta:A labdarúgás gazdasági ügyeivel is foglalkozó futbolfinanzas.com vizsgálata szerint a legrosszabb igazolások:
1. Kaká (az AC Milanból a Real Madridba 65 millió euróért, 2009)
2. Zlatan Ibrahimovic (Internazionale, Barcelona, 69.5 millió euró, 2009)
3. Andrij Sevcsenko (AC Milan, Chelsea, 45 millió euró, 2006)

Az olaszok nagyon tudnak valamit :lol: :lol:

A valaha volt legrosszabb átigazolás egyébként egyértelmű:

1. Zinédine Zidane a Juventustól a Real Madridba 73 millió euróért 2001-ben, távozott 2006-ban ingyen. Perez :(




:mrgreen:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. április 5., szombat 16:02

Casemiro nem nagyon okozott csalódást mikor lehetőséget kapott. Nem is értem miért van ennyire mellőzve...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 5., szombat 15:48

Dan_P írta:
tubatibi írta:Inkább az a brazil Willian gyerek kezdene Morata helyett, biztos vagyok benne, hogy nem lenne rosszabb. :mrgreen:
Viccet félretéve, remélem, ha jól alakul számunkra az eredmény, beáll egy 20 percre. :)
Én is megnézném, de lehet, hogy nem a sociedad ellen kellene először beállnia. Persze ha 80 percnél megyünk 4 góllal, jöhet. :agree:
Az a baj vele is, mint Kázmérral. Aki 22 éves, és nem kérnek el érte min. 30 milliót, akkor annak oka van. Valószínűleg az, hogy ezen a szinten kevés. Lehet, hogy 2-3 év alatt egy vállalható cserecsatárrá kupálódna, ami nekünk megfelelne, de jelenleg látatlanban a logika azt diktálja, hogy Casemiro 2.0 lesz.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 5., szombat 15:43

Az olaszok nagyon tudnak valamit :lol: :lol:
:lol: :lol: főleg számolni a cikkíró.

Legdrágább:

1. 10 Ft
2. 9 Ft
3. 12 Ft !!
4. 6 Ft.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Az meg más kérdés,hogy akkor kaká marketing értéke nagyon magas volt,ami ezt a statot módositja,mindenkinél,mint veszteséges befektetés.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 5., szombat 14:49

A brazil játékost Zlatan Ibrahimovic klubváltása követi, amelynek keretében a svéd 69.5 milllió euróért (Samuel Eto’o értékét is beszámítva)
:Đ :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 5., szombat 14:45

De Ibra csak tulajdonképpen 45 millió volt, mert Eto'o-t is odaadták cserébe, akinek 25 millió körül volt a piaci ára. Aztán tegyük hozzá, igazából ez csak piaci ár, körülbelül 50 milliót ért Eto'o, szóval igazából Ibra alig került valamibe.












Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 5., szombat 14:38

A labdarúgás gazdasági ügyeivel is foglalkozó futbolfinanzas.com vizsgálata szerint a legrosszabb igazolások:
1. Kaká (az AC Milanból a Real Madridba 65 millió euróért, 2009)
2. Zlatan Ibrahimovic (Internazionale, Barcelona, 69.5 millió euró, 2009)
3. Andrij Sevcsenko (AC Milan, Chelsea, 45 millió euró, 2006)

Az olaszok nagyon tudnak valamit :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dan_P
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. július 17., szerda 12:31
Kedvenc játékosaid: Ramos, CR7

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dan_P » 2014. április 5., szombat 14:25

tubatibi írta:Inkább az a brazil Willian gyerek kezdene Morata helyett, biztos vagyok benne, hogy nem lenne rosszabb. :mrgreen:
Viccet félretéve, remélem, ha jól alakul számunkra az eredmény, beáll egy 20 percre. :)
Én is megnézném, de lehet, hogy nem a sociedad ellen kellene először beállnia. Persze ha 80 percnél megyünk 4 góllal, jöhet. :agree:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. április 5., szombat 14:22

Inkább az a brazil Willian gyerek kezdene Morata helyett, biztos vagyok benne, hogy nem lenne rosszabb. :mrgreen:
Viccet félretéve, remélem, ha jól alakul számunkra az eredmény, beáll egy 20 percre. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 5., szombat 14:11

Én sajnálom hogy Ronaldo nem lesz,abban a fasziban mindig benne van a gól,akár a semmiből is,de hát persze nem játszhat mindig minden meccsen ő sem.Emberből van,mégha sokszor ezt el is felejtjük...:D
Ami meg azt illeti,hogy mekkora nyomás van Balen vagy Benzeman ha ő a pályán van,hát....mostanság Ronaldo inkább volt önzetlen mint önző,legalább is nekem ez tünt föl.Volt nemegyszer hogy letálalta,az más kérdés hogy a ziccert nem verték be,mint mondjuk ő 10-ből 9,99-szer...
Nyilván ha meg nem lenne 1/1,x-es átlaga,akkor meg az lenne a baj sokaknak...
Na mindegy,ma nem lesz,Bale,Benz,Isco,most kell igazán megmutatni hogy egy igazán fontos(a bajnokság szemoontjából talán a legfontosabb),meccsen is tudják azt hozni amit mindenki elvár tőlük....
Ami nekem aggasztóbb és több aggodalomra ad okot,az Di Maria távolnaradása,egy Illarra-Xabi kp minden csak nem stabil...
Ettől független nyerünk,mert azért a sociedad is kezd kifulladni a vége felé...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 5., szombat 13:24

Laza 4es lesz a barca meccs, messi 2őt vállal, egyet neymar feldobja magát kamuba és abból, másik önálló akció. Ronci meg sík ideg lesz mert beéri lassan az argentin,ami várható is volt már hónapokkal ezelőtt mondottam volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. április 5., szombat 13:20

aki ez ellen a betis ellen nehéz meccset vár, az feleslegesen reménykedik. leggyengébb csapat a bajnokságban, fix kiesők, kb. tét nélküli már nekik a meccs, ennyi pontot kizárt, hogy ledolgozzanak.
félgőzzel lő a barca 3-at, 4-et és annyi.
igazából én a Villareal ellen várok Barca botlást, annyi nekünk elég.
igen, csak ott lesz esély arra, hogy bukjanak, de az a baj, hogy annak a botlásnak vereségnek kell lennie... márpedig arra sem látok sok esélyt, max. egy döntetlenre.

nna mind1, én igazából már nem nagyon hiszek a bajnokságban, de már csak azért is érdemes lenne ezt a 3 pontot tartani, hogy semelyik riválisunk se kényelmesedhessen el.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 5., szombat 13:12

Igazából én a Villareal ellen várok Barca botlást, annyi nekünk elég. Az Atmának kellene ma mindenképpen pontot veszítenie, és akkor tulajdonképpen mindkét csapatnak élet-halál lesz az utolsó forduló. Na abban a szituban elég jó esélyeink lennének. Ehhez még adjuk hozzá, hogy jövő héten idegenben játszik mindkét riválisunk ráadásul egy horror szerdai meccs után...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 5., szombat 13:02

realistahuni írta:
csakhogy a mai bajnoki meg a jövőheti is baromi nehéz lesz mind a Barcának

Meglátjuk, de szerintem ma easy lesz a barcának. A betis döntetlennel jóformán semmit nem ér el, ha meg kinyílnak és területet adnak belefutnak a késbe de nagyon csúnyán akkor. Eltesznek legalább ötöt szerintem nekik, ez ilyen tipikusan messit hozzuk fel a pichichibe meccs lesz.
Szerintem meg nem. Komoly BL meccs van mögöttük és még komolyabb előttük. Nem hiszem, hogy pont most akarnak lőni egy 10-est hazai pályán, hanem gyorsan bekotorni kettőt aztán kipasszolgatni a maradék időt. A Betisnek meg gondolkodás nélkül menni kell előre, mert tök mindegy, hogy mennyivel kapnak ki, mert nekik csak az számít, hogy pontot szerezzenek és, ha megtudnák lepni a Barcát korán még bőven lehetne egy pont elcsípése is a meccsben. Gondolom a katalánoknak is a BL a fontosabb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 5., szombat 13:00

pheco írta:De imádom ezt, hogy jobb lesz Cé nélkül a csapat :lol:
Ha jol emlekszem, akkor az egesz ott kezdodott hogy Ronaldo elso vagy masodik eveben gyengen jatszottunk, majd Ronaldonak ki kellett hagynia a Valencia elleni meccset. Mindenki felt hogy nelkule hogy fogunk nyerni, majd a tobbiek a szezon egyik legjobb meccset jatszottak. Paran pedig elkezdtek mondani hogy Ronaldo nelkul jobb a csapat. Ha belegondolunk, akkor egy minimalis igazsag van benne, mert a tobbiek is tudjak hogy Ronaldo nem jatszik, nyerni kell, ezert mindenki jobban odateszi magat mint maskor. Ez par meccsen keresztul mukodik is, de hosszu tavon nem kicsit ereznenk meg a hianyat. Olyat en se mondok hogy nelkule jobbak leszunk este, max annyit hogy a portugal nelkul is kotelezo behuzni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 244 regisztrált és 0 vendég