Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 22., szerda 12:04

Thiagot én is szívesen látnám habfehér mezben..nem akkora törzskatalán ő,nem? :D
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 22., szerda 11:54

Realista24 írta:Na, a MU és a Bayern készül lecsapni Thiagóra. Elvileg 90 milla a kivásárlási ára, de van benne egy záradék, hogy ha nem lép pályára bizonyos számú mérkőzésen, akkor csak 18 millió. És idén ez történt.
Nem. Nem. Nem.
Ha elmegy, akkor nagyon-nagyon ideges leszek. :-@ :-@ :-@

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 22., szerda 11:45

Ide is jöhetne, de remélem a MU elviszi. Xavi már nem sokáig húzza, Cesc meg egy szar ott.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 22., szerda 11:33

Na, a MU és a Bayern készül lecsapni Thiagóra. Elvileg 90 milla a kivásárlási ára, de van benne egy záradék, hogy ha nem lép pályára bizonyos számú mérkőzésen, akkor csak 18 millió. És idén ez történt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 22., szerda 0:07

Végül is az arány ott is megegyezik, szóval mehet a humor topikba. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2013. május 21., kedd 23:44

Nem igaz...mind a kettőnek 7 gólpassza van :mrgreen: (legalábbis transfermarkt.de szerint)

http://www.transfermarkt.de/de/xavi/pro ... _7607.html
http://www.transfermarkt.de/de/arjen-ro ... _4360.html

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. május 21., kedd 23:40

mondjátok hogy ez igaz. lécci. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 22:44

Fabregast nagyon megutáltam mióta eljött az Arsenalból ráadásul nem is játszik már olyan jól. Thiago még nem csinált szerintem semmi érdemlegeset. Iniesta meg régen kellett volna, de most úgy érzem, hogy Busquets vagy Busquets-féle ember kéne nekünk a legjobban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 21., kedd 22:27

Kerlon írta:Bármennyire is utálom Busquets "barátunkat" én csak őt hoznám el a Barcából a "saját" nevelések közül.
meglepő, inkább jutna eszembe ini vagy thiago, de talán még cesc is, ha megkérdeznék, hogy szerintem melyik játékos(oka)t vinné el egy madrid szurkoló ebből a kategóriából.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 22:14

Bármennyire is utálom Busquets "barátunkat" én csak őt hoznám el a Barcából a "saját" nevelések közül.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 21., kedd 21:54

Így vagyok Pedroval és Bousqetsel, azokat miért engedik focizni? És még bl-t is nyertek, vesztett is az értékéből az a trófea.
Nyugodtan lehet folytatni a mindenhovasajátnevelést stílust amíg olyan minőségi játékosok kerülnek ki, mint buszkecc...
szerintem ő a legalulértékeltebb játékosunk a nembarcás körökben.
hihetetlen, itt is mennyire lenézitek, pedig ennek a korszakos barcának az egyik legfontosabb eleme, és az egymás után 3 tornát nyerő spanyol válogatottnak is alapembere.

nem mondom én azt, hogy a világ legjobbjának kell tartani a posztján, mert én magam is tartok jobbnak nála (jelenleg) 2-3 nevet, de szerintem simán topjátékos a posztján.
persze, "csak" a barcában bizonyított, de megannyi focista volt már a világtörténelemben, akik egy klubban fociztak, és mégsem kérdőjelezzük meg a szerepüket, képességeiket, stb.
egyébként zárójelben, de szerintem a PL-en kívül mindenhol megállná a helyét, csak esetenként más szerepkörben, ahol többet lenne használva a játékintelligenciája, passzolási készsége és taktikai érettsége, viszont a védekezés terhének nagy részét levenné róla egy háromtüdejűfekavékápé kaliber.

amúgy szerintem a megítélésében tudat alatt szerepet játszik a tenyérbemászó képe és a színészkedései.
mindegy, az biztos, hogy én előbb kapnám ki xavit a csapatból, mint őt.

pedróról meg annyit, hogy vele kapcsolatban nekem sem ilyen pozitív a véleményem.
most jött el az az idő, mikor már nem elég a mezőnymunka és a "fontos gólok mestere" titulus.
clasicókon, bl eldődöntőkben, bl döntőkben, több egyéb kupadöntőben rúgott góljai és iparos melója valóban elvitathatatlanok, de az utóbbi két szezonban annyira halvány árnyéka az előtte való éveknek, és annyira nem érzem azt, hogy ezt az elszürkülést lehetne orvosolni, hogy én jövőre már csak kiegészítőemberként számolnék vele.

csóri gyerek csak szív a barcában. (song)
abszolúte máshogy gondolom.
vállalta azt, hogy itt csak kiegészítőember lesz cserébe a trófeá(k)ért.

amit drake írt, hogy 24x volt kezdő, 2500 játékperc, az nem tudom, mennyire valós adat, nem nézek most utána, de ha igaz, akkor szerintem még talán több is a vártnál, főleg annak tükrében, hogy az "alternatív" posztján való játszatásába becsúszott egy kis edzői baki is.
2-3 meccs rémlik, amikor khv-t játszott, viszont ezek mind a szezon elején, a beilleszkedési fázisban voltak (effektíve korábban játszott itt khv-t mint az eredeti vkp posztját) és finoman szólva sem volt meggyőző, de szinte biztos vagyok benne, hogy így, már beilleszkedve a csapatba emberileg és taktikailag ott IS sokkal magabiztosabb teljesítményt tudna nyújtani.
mascherano sem vkp-ként deütált, ha emlékeim nem csalnak, csak idővel került oda.

a másik részhez (jó teljesítmény, szimpátia) is csak az egyetértésem tudom adni, ritka az intelligens afrikai játékos ( :mrgreen: ) jól megy neki a passzjáték, egyre bátrabb, és fizikai felépítését és testi erejét tekintve ő az egyik, ha nem a legjobb erőemberünk. (mondjuk törpök közt nem nehéz, de ez most mindegy.)
sajnos a lassúsága az tény, de ezen kívül nincs sem a játékában, sem pedig a személyében olyan dolog, amiben kivetnivalót találnék.

Azért azt valaki elmagyarázná nekem, hogy Tito agyában mi játszódik le akkor amikor Thiago Silvát preferálja Hummelsel szemben? Zseni a pali.
gondolom itt arra gondolsz, hogy mennyivel nehezebb célpont, és mennyivel drágább lenne jó esetben.
ugyanis gondolom azt te sem vitatod, hogy all in all, silva jobb, még ha nem is kilométerekkel.
ha választanom kellene, silvát választanám, ha tippelnem kellene, azt mondanám egyik sem jön.
mind a kettő abszolút alapember, másfele kell nézelődni.
voltak pletykák agger-ről, őt kellene elhozni. (mondjuk őt a tattoo-i miatt csipázom, de nem baj, a mostani védelmen bőven javítana attól, hogy nem a kifejezett elit tagja.) :-)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 21., kedd 21:45

a Barca ellen is nem 1x ment fel ha labdát szerzett és rendre vissza is ért. Ezt abból a meccsből szűrtem le.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 21., kedd 20:44

Géci írta:Elég szépen szervezi a védelmet, gyors igy fel tud futni támadásoknál és vissza is ér.
lehet én vagyok a régimódi, de egy középső védő minek fusson fel a támadásokkal? :lol:

egyébként ott van piqué, ő azt teszi, amikor ég a ház :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 21., kedd 20:41

Casso írta:Azért azt valaki elmagyarázná nekem, hogy Tito agyában mi játszódik le akkor amikor Thiago Silvát preferálja Hummelsel szemben? Zseni a pali.
Hát nálam is Thiago a jobb. Elég szépen szervezi a védelmet, gyors igy fel tud futni támadásoknál és vissza is ér. Ezek mellet veszélyes a szögleteknél mert elég jók a rugói.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 21., kedd 20:34

Azért azt valaki elmagyarázná nekem, hogy Tito agyában mi játszódik le akkor amikor Thiago Silvát preferálja Hummelsel szemben? Zseni a pali.
Szerintem az, hogy Piqué mellé valamivel gyorsabb középhátvédet akarnak, márpedig Hummels nagyon nem az. Meg mondjuk lehet azért is, mert jelenleg az egyik legjobb khv egész Európában. Persze a kora, és az ára nem mellette szól, de azért nem lenne Ő egyáltalán rossz igazolás.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 21., kedd 20:30

Azért azt valaki elmagyarázná nekem, hogy Tito agyában mi játszódik le akkor amikor Thiago Silvát preferálja Hummelsel szemben? Zseni a pali.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 21., kedd 20:24

Drake írta:...
Nem hiszek el ezeknek már semmit, majd ha a Camp Nou gyepén dekázgat, akkor elismerem, hogy hozzánk igazolt.
34-ért esélytelen szerintem, minimum 40 lesz.
Csabi írta:Leonardo ma mondta, hogy Ibra és Silva is marad a seggén.
Igen, most olvastam én is. Remélem, csak kamuzik. :'( Ha meg nem, akkor tuti rászállunk Marquinhosra. :roll:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 21., kedd 20:22

17 milla meg kb. meg még egyszer ennyi a többi tulajdonosnak az 34 milla.Nem hinném hogy ilyen olcsón el lehet hozni.
egyik

másik meg már rég elpiritottatok 10 milliót foglalónak.
már várom a számolgatásokat amikor leigazolják.

17 millió + záradék + következő eladás 15%-a + 2017 klub vb belépőinek a fele
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. május 21., kedd 20:20

Az elmundo deportivo, és SPORT szerint Neymar aláírt egy hivatalos kötelezvényt, miszerint a Konföderációs Kupa vége után hivatalosan is bejelentik az FC Barcelonába való igazolását. Muricy Ramalho a Santos edzője elmondta, hogy szerették volna Neymart a 2014-es VB idejéig Brazíliában tartani, azonban a futball egyben üzlet is. Scolari szerint ezzel a Barca Messi mellett egy újabb klasszissal erősödik majd. A hírek szerint a Santos először elutasította a Klub 14 millió eurós ajánlatát, viszont a 17,5 milliós ajánlatot már elfogadta. Ne feledjük, ennyit fizet a klub a Santos-nak, ami azonban csak a játékos tulajdonjogának 55%-át teszi ki, a másik két cégnek is fizetni kell a brazil játékos aláírásáért.

17 milla meg kb. meg még egyszer ennyi a többi tulajdonosnak az 34 milla.Nem hinném hogy ilyen olcsón el lehet hozni.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 21., kedd 20:11

És Thiago Silva így a prioritás elvileg. Csak attól félek, hogy ha a brazil sem jön össze, akkor beújítunk valami noname gyereket, akiből aztán lesz a második Csigrinszkij...
Leonardo ma mondta, hogy Ibra és Silva is marad a seggén.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég