Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 27., vasárnap 12:12

Hát nem volt túl jó meccs, kb. olyan volt, mintha egy boxzsák ellen állna ki Klicskó :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 27., vasárnap 0:17

Hát nem tudom, de, hogy szivesen elfogadnám ennek a nagy állat ukránnak a testét az biztos... Azokba az egyenesekbe irgalmatlan erő ven. Bődület mi genetikájuk van Klicskoéknak...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 26., szombat 23:28

Géci írta:Akik még ébren vannak és van digijük azoknak ajánlanám a most kezdődő Klitschko box meccset!! :)

Nézem....a pufi 2 percenként földre veti magát.....mintha valaki repülőt kiáltana a nézőtérről.

:lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 26., szombat 23:13

Akik még ébren vannak és van digijük azoknak ajánlanám a most kezdődő Klitschko box meccset!! :)

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. április 25., péntek 12:47

Az NHL rájátszást követi valaki? Kinek szurkoltok?
"And my heart will leave you never."

Avatar
'Az
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: 'Az » 2014. április 20., vasárnap 11:51

egyébként tényleg, mikor meg Rey-el volt feudja Punknak én se csíptem, aztán úgy a MITB-es Cena elleni meccse előtt elkezdtem ott már neki szurkolni (Cenat sose csíptem), aztán mikor visszajött pár héttel utána na onnantól ő lett teljesen a kedvenc, azóta nem tudok senkinek se úgy szurkolni mint neki :mrgreen:

de hogy őszinte legyek egyre kevésbé hiszem hogy visszafog már jönni, pont most olvastam hogy nincs is miért neki visszatérnie, pénzre nincs szüksége, fanja ígyis milliók vannak, plusz ugye nemsokára összeházasodnak AJ Lee-vel.. de nagyon remélem hogy rám cáfolnak, és visszajön :smile:

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 14., hétfő 16:38

Hát az ide Wrestlemania már volt! :mrgreen:
Nem tudom a viasat 6-on nézed esetleg?Az ugye 1-2 hónappal le van maradva!


Az idei WM-en Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Undertaker-Lesnar volt!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 14., hétfő 16:33

nálam mégis akkor húznák a legnagyobbat, ha végre visszahoznák CM Punkot, nagyon hiányzik a műsorbol a Best in the World, nemigaz hogy nem veszik észre hogy mennyire fontos láncszeme ennek a gépezetnek, most is a WM-en (meg a Royal Rumble óta szinte minden eseményen, főleg a Chicago-i RAW-n) rengeteget szolt a CM Punk chant.
CM Punk nálam is a legnagyobb harcos fighter,amennyire nem csíptem,annyira megtetszett a szókimondása,ahogy elküldte az összes seggfejet a framcba.Igazi pankrátor,nem afféle gyúrógéza mint Jhon Cena.Aztán ott van Big Show,szimpatikus volt,de ahogy lefeküdt tripple H-nak az vmi azánalmasAkit ki nem állhatok,az a mexicoi milliomos,azzal az idióta slepjével.Valamint a nagy öregek közül Steve "cold" Austin aki még nálam ok,valamint The Undertaker...
Tényleg az idei Wrestlemanian nem csap össze Undertaker és HHH???Nálam az a 2012-es mania legnagyobb meccse volt.Vagy inkább az egész évé...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. április 13., vasárnap 7:16

PacMan-Bradleyt nem nézte valaki?
Vélemények?
Sport 1 kommentátorai kiröhöték az eredményt,egész végig Bradleyt méltatták,hogy mennyire veri Manyt. De miről beszéltek? az első,meg a 4. menet volt amit simán odalehetett adni Bradleynek, a többi tök szoros volt,vagy Pac-é,erre kompenzálásról beszéltek...teljesen vakon voltak.
PacMant szeretem,de Bradleyvel sincs bajom,de ez egy egy sima meccs volt. két bírónál 4el nyert, teljesen reális, 3.nál 8al,az pedig túlzó. Mikor vége lett,mondtam,hogy 4el nyer a pontozóknál,egyhangúan.
Így is lett, kommentátorok nem tudom mit szívtak.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 11., péntek 0:00

Sorra buknak le, most már Powell is.
a sportágnak a legnagyobb pofon Bolt lebukása lenne.
Remélem ez nem fog bekövetkezni.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 10., csütörtök 17:52

Asafa Powellt masfel evre tiltottak el dopping miatt. December 20ig nem versenyezhet

Avatar
'Az
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: 'Az » 2014. április 9., szerda 8:03

énis egyszer-kétszer belenéztem a TNA-be még az elejében mikor elment Jeff oda, végülis az is tetszett, voltak benne durva dolgok.
de engem a wwe jobban megfogott, mondjuk lehet benne van hogy azt ismertem meg előbb, aztán nálam az első benyomás sokat számít :mrgreen:

RAW:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!azon gondolkodtam hétfőn hogy vajon hogy veszik el az övet Bryantől mint legutóbb az SS-en, de meglepő módon csak megtartották még legalább 1 hétig bajnoknak.
Shield az komoly volt, jól lerendezték a dolgokat, valahogy várni is lehetett hogy egyszer csak jönni fog a face turn, nem lehettek állandóan heelek.
Punkban pedig egyre kevésbé hiszek.. itt lenne a remek alkalom, Bryan ellen tolni, nagyon komoly storylinet lehetne kihozni belőle.
de léhet megvárják míg vége lesz a HHH-es feudnak, aztán jön képbe a világ legjobbja.

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. április 9., szerda 0:28

Hát nem tudom, ment jó 1 évig az Aces&Eights sztori, az zseniális volt, csak szánalmasan lett vége, nem is az eredeti befejezés volt. Akadtak azért bőven störténetek, amik jók voltak mostanság, sok TNA fanyalgó kapott rá ismételten a nézésre, jól voltak építve a feudok. :) Viszont lelépett AJ Styles, aki a legelső naptól a TNA-nél dolgozott, nekem a kedvencem, paycut miatt kellett távoznia, nem tetszett a vezetőségnek, hogy a társaság arca sok pénzt kér. Ő lelépett, és az indy fellépésekből sokkal jobban keres, ráadásul ROH-ban is szerepelt mostanság plusz elvileg az NJPW-hez már aláírt.
A WWE teljesen más nézőket mozgat meg, mint a TNA-nél. Hát mit szólna a sok kissrác, ha Szína nem folyton face lenne, hanem tolna egy heel turnt esetleg. :lol: Ebből a szempontból is jobb számomra a TNA: fogták a babyface formát és akkora heel lett belőle, hogy az hihetetlen, vele adták el AJ kirúgását is, mindig nagy heatet kap az adások folyamán.
Egyszerűen nem lehet versenyezni az évtizedes előnnyel(a TNA-t 2002-ben alapították), bár a WWF nagyon jól szerepelt a 90-es években egy ideig a monday night warok során.(WWE cím kukába hajítása stb.) :D

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 8., kedd 16:05

Hát nem volt nagy eresztés a tegnap esti RAW....Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!se Sting, se Taker(bár neki ugye agyrázkódása lett)se Punk...RVD visszajött neki örülök, de remélem most nem jobbernek vagy mid cardernek jön vissza, de egy IC vagy US öv minimum lehetne neki!Nagyon reménykedtem benne, hogy Taker mégis itt lesz, és most akkor megmondja, hogy mi volt/ lesz, illetve Punkban is reménykedtem sokan mondták, hogy ha most nem akkor soha...remélem nem lesz igazuk!Cesaro Paul Heyman guy jó lesz, szerintem hamarosan kap valamilyen övet, bár gondolom előtte még lesz egy feudja Swaggerrel!Paige az új díva bajnok ennek örülök, de ez a Rusev szerintem nem lesz nagy eresztés!Shield face turn...hát nem tudom örüljek e vagy se én már várom igazából, hogy mikor mennek szét, de gondolom most a következő gálán egy 4vs4 lesz!


Engem nem fogott meg a TNA,tényleg sok tehetséges srác van, de a sztori még a mostani gyenge WWE-s sztoriknál is gyengébb, meg az egész körítés lapos szerintem!Soha nem fogja tudni tartani, a WWE-vel a lépést, pedig mostanában lett volna lehetőségük előrelépni, de szerintem inkább hátramentek...

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. április 8., kedd 15:35

kinek mi az ízlése ...,nekem jobban bejön a WWE és amennyi high-flyer van benne nekem elég
DE azt meg kell jegyezni hogy az írói fronton újra elég nagy a tanácstalanság , az utóbbi fél - egy évben nem volt túl nagy SHOW , Bryanből csináltak egy megaface-t plusz heel oldalon ott van a Wyatt family mondjuk ők elég jól hozzák a szerepet
HHH meg mint gonosz főnök , nincs mit szépíteni egy kalap szart se ér :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. április 8., kedd 15:02

Hát nem tudom, szerintem Hardy pont, hogy a WWE-ben volt unalmasabb, eszméletlen beteg dolgokat művelt a TNA-ben.
Ahogy maga a TNA is élvezetesebb, ha lehet ezt mondani kamubunyónál. :lol: Sokkal több high-flyer, tehetségesebb arcok. Arról nem beszélve, hogy amíg olyan tehetségtelen tagok vannak az övnél, mint szína, Batista, Orton, nem is nagyon fogok belenézni a WWE-be. Bár Bryan-t csípem, még a ROH-os időiből vágom, ezerszer élvezhetőbb az előadása, mint a többi formáé.

Avatar
'Az
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: 'Az » 2014. április 8., kedd 14:54

köszi a választ Sonny, belenézek majd akkor mindenképp :)

hát igen, ha valami nagyon beteg dolog történt abban az időben, akkor Jeff tuti hogy a részese volt.. kb annyira szerettem mint most Punkot, ami hát ugye elég nagyszó mert mostanában a RAW-kat is csak azért nézem hogy hátha egyszercsak meghallom Punk entrance zenéjét. (meg a Bryanes storyline is jó most, még az érdekel az egészben.)
nagy cumi is volt a Chicago-i RAW-n mikor néztem hajnali 2kor, elkezdődik az adás, bejön Punk zenéje, én meg kb dobtam el mindent a kezemből, rátapadtam a TV-re erre.. erre bejött Heyman. fuu :vivo:

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 7., hétfő 22:21

Hardyt én is nagyon bírtam, hatalmas tehetség, sokkal "több" is lehetett volna belőle!A TNA-ben is jól tolja, de azért a WWE-ben volt az igazi szerintem...
Nekem Jeffről mindig ez meg ez jut eszembe bár az utóbbi Edge miatt is, ő is nagy kedvenc volt!

(Bár a legnagyobb pankrációs élmény,esemény még mindig a Taker-Foley meccs :salute: )

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. április 7., hétfő 22:01

'Az írta:: Jeff Hardy még mindig a TNA-ben tevékenykedik? mikor elkezdtem követni a pankrációt ő volt a nagy kedvencem, sajnáltam is nagyon mikor lépett :/
Bár nem engem kérdeztél,de válaszolok. Még mindig ott van Hardy,nem is olyan rég tért vissza egy kisebb szünet után egy új alteregójával (Willow),ami egy kicsit a betegebb oldalát veszi elő. Szerintem eddig telitalálat az ötlet érdemes belenézni a szegmenseibe,ha tényleg Hardy volt a kedvenced. :)

Avatar
'Az
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: 'Az » 2014. április 7., hétfő 21:54

nekem a RAW-al csak annyi bajom van, hogyha élőbe nézem egyszerűen képtelen vagyok kibírni azt a kismillió reklámot amit betolnak 10percenként.. persze ez csak akkor igaz ha élőben nézem, ezért szoktam általában kedd délután leszedni aztán úgy lecsekkolni :mrgreen:

amúgy számomra mindegy hogy kivel balhézik Punk, csak jöjjön vissza és tolja az ipart ahogy eddig tette :)
igaz, neki pont ezzel volt problémája, hogy eléggé ilyen mellékszerepekben tolták már a vége felé, nyáron még a feud Brock-al az eléggé beadta, utána meg az ilyen Shield meg Kane elleni sztorik már nem az ő szintjének feleltek meg..

Zsombor: Jeff Hardy még mindig a TNA-ben tevékenykedik? mikor elkezdtem követni a pankrációt ő volt a nagy kedvencem, sajnáltam is nagyon mikor lépett :/

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég