Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 22., szerda 14:52

Két filmet néztem meg idáig a héten, amelyek nagy hiányosságok voltak :mrgreen:


A remény rabjai

Sokat gondolom nem kell írnom a történetről, szerintem csak én nem láttam még a fórumról...
Nagyon tetszett a film, kiváló történet, kiváló színészi játék, jó kis csavarok, sok drámai szál.
Mondjuk számomra nem a világ legjobb filmje, amit az IMDB is mutat, de tényleg kötelező darab.

10/8.5

Good Will Hunting

Na, ez még talán jobban is tetszett, mint az előző. Kis nyikhaj legénykék voltak még a szereplők.. Ben Affleck, Matt Damon, Robin Williams... :mrgreen: Utóbbinak nagyon kevés filmjét láttam, pedig bírom őt.
Itt is nagyon jó volt a történet, a szereplők is, kiváló film, a vége is nagyon tetszett, nem is tudok rosszat írni róla. Remek film.

10/9

:salute:

(kéne még találnom pár ilyen kihagyhatatlan klasszikust, amit én még nem láttam) :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 22., szerda 12:31

Én meg azt mondom nézzétek meg a Magnóliát. Brutális, valamiért megfogott a hangulata és képes volt minden történetszálon fenntartani az érdeklődésemet. Lehetne beszélni bőven a filmről, időm lesz, akkor újranézem azt hiszem, de elsőre is megfogott. 8/10

ps. The Master és a Boogie Nights is rohadt jó film, bírom ezt a P.T.Andersont, de a mai napig nem értem, hogyan tudott olyan unalmas szar filmet csinálni, mint a Vérző olaj :mrgreen: Kicsit úgy vagyok vele, mint Kubrickkal, neki két filmje van amit imádok, viszont másik kettő is, amit végig sem bírtam nézni...

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. május 22., szerda 8:02

Amikor én néztem (kb. két és fél éve) még top 10-15-ös volt, ha jól emlékszem. Újra kellene néznem, mint sok más filmet :) De sajnos a szabadidő közbeszól :S Legelőször talán a Közönséges bűnözőket kellene újranéznem, vagy Tarantinótól a Kutyaszórítóbant. :-)
"And my heart will leave you never."

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 22., szerda 6:20

Én a hétvégén megnéztem az Isten városa c. filmet, mert már többen ajánlották nekem korábban. Nekem nagyon tetszett, szerintem az egész film teljesen rendben van mind a zenék, a környezet, a kameramunka tekintetében. Nem is írok róla semmit, aki nem látta még, az nézze meg.

10/9 (imdb top 250/21)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 22., szerda 0:56

Visszajáró pénz (Cashback, 2006) - tényleg jó kis film volt, köszi, hogy beírtad ide Pipita, a véleményem mindenben egyezik a tiéddel, a pontszám egy picivel kevesebb: 8/10. :-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 22., szerda 0:02

Deep Impact

Egy Armageddon című film gyengébb verzióban. Durva, hogy egy éven belül 2 film is szinte ugyan azt a történetet mesélte el, kisebb változásokkal.

Bővebben itt. 6,5/10 egynek jó volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. május 21., kedd 18:44

The Fall (2006)

Ritka jó film volt, és teljesen véletlenül találtam rá, ezer köszönet érte a tumblr-nek. Gyönyörű képek, nagyszerű alakítások, és egy végtelenül szomorú történet.

10/9
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 20., hétfő 23:27

Ironman 3

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk Pepper lezuhanása elég egyértelmű dolog volt, mármint, hogy túléli, hiszen a testében volt az a cucc,ami az ellenségben is, tehát hiába próbálták meg ott a drámát, kiszámítható volt :D Mondjuk nálam az nem rontott az élményen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. május 20., hétfő 22:52

Megnéztem én is az Ironman 3-t. Hát.. Sajnos elég vegyesek voltak az érzéseim.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondhatni bitangul kezdett a film, tetszett, hogy belementek Tony érzéseibe, vívódásába. Érezni lehetett, hogy ez más, tényleg komorabb hangulatú vasember film lesz, mint a korábbiak. Mandarin egyenesen megdöbbentő volt, talán a "legjobb" gonosz volt, akit a filmvásznon valaha láttam eddig.. Aztán jött a kiábrándító pofon. Mandarin nincs, csak egy kellék, egy eszköz. Vasember - egyik - legnagyobb ellenfele egy vicc tárgya. Nálam itt kaszálta el magát a film, először mondtam magamban, hogy ez biztos valami vicc. Sajnos nem. Onnantól már nem tudtam komolyan venni a filmet, átlagos lett, kiszámítható. Az utolsó 15-20 perc dobott azért rajta, Pepper lezuhanásakor gondoltam, hogy itt még lehet valami komolyabb dráma.. Aztán mégse: Jött, és a fő-gonosz, sokáig a háttérben megbúvó Killian-t leverte egy vascsővel.. Ez igen..

Szóval na, nem ezt vártam. Pedig tényleg, a karaktert bírom, a színészeket is bírom, de ez nagyon nagy csalódás lett. Számomra a három rész közül a leggyengébbre sikerült. :/

5/10
#happyshitting

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. május 20., hétfő 21:53

Remy írta: Egyre biztosabb vagyok abba, hogy J.J. Abrams a Star Wars univerzumot is újraéleszti, és régi fényében fog pompázni. B-)

Azért J.J. nem Jézus Krisztus. Ha nem kap normális forgatókönyvet, esélye sem lesz, akármekkora rendező is. Tény mondjuk, hogy rajta nem fog múlni.
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 20., hétfő 21:35

Chancee9 írta:
Tádám írta:Great Gatsby


huhhhh, ez egy nagyon furcsa filmélmény volt... :hmmm:

Nehéz írni róla, tényleg az a legjobb szó rá, hogy furcsa film.
A párbeszédek, a zene, és a látvány az 10/10, ezekért nagyon megéri megnézni.
Azonban szerintem a történet nem az igazi :/ Di Caprio pedig, ahogy mindig, most is zseniális..
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egy modern Rómeó és Júlia ez a film, kis túlzással. Az egésze sztori egy szerelemre épül ugye, hogy Gatsby, hogyan akarja visszaszerezni élete szerelmét... ebből jönnek a fordulatok, a konfliktus, a végén pedig Gatsby meghal. Az lett volna korrekt szerintem, ha nem csak ő, de a szerelme is meghal, úgy jobb lett volna talán. De ez az egész sztori nekem kicsit lapos, nem igazán jött át, viszont a fent említett három dologért mindenképpen érdemes volt megnézni. Nem volt csalódás, csak én valahogy többet vártam a filmtől. Az egész egy bulis, szerelmi történet szinte. :-)

Most őőő 7.5/10.
én még nem láttam a filmet, (viszont hamarosan elmegyek megnézni) csak a könyvet olvastam és ott nekem is a történettel volt egy kis gondom. a vége elég furára sikeredett, viszont mintha egy ókori görög drámát olvastam volna, olyan volt. és ha a filmben a látványt és a zenét pöpecül megoldották akkor az nagyon fasza lesz, megéri megnézni majd moziban. am azt néztem, hogy eddig imdb-n a szavazatok fele a 10-esre és a 8-asra ment, szóval azért a többségnek bejött a film.
Ha te olvastad is, akkor még jobban kíváncsi leszek a véleményedre, én korábban nem halottam a könyvről. A zenével és a látvánnyal tényleg nem volt gond, iszonyatosan jók voltak, csak a sztori gyenge szerintem. :(
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 20., hétfő 21:32

Remy írta:Amúgy én azt a storyt csinálnám meg, amiben Darth Vadernek van egy titkos tanítványa. (nem tudom melyik játékban van benne) szerintem ez nem lenne rossz
Ezt mondogattuk, Force Unleashed. Érdemes játszani vele, egy hibája van, nagyon rövidek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 20., hétfő 21:26

cart írta:Lényeg amit ki akartam fejezni, hogy szerintem ez is csak egy újabb márka, amitől nagy bevételeket várnak. Megint a marketingen lesz a hangsúly, ahogyan szokták csinálni, a film maga másodlagos lesz.
Így gondoltam én is, de lássuk be, hogy sokan a Star Trek rebootot sem akarták erőltetni, mégis óriási sikere lett. Nem csak a rajongóknak szólt a film, hanem az egész világnak. Olyanok szerették meg a Star Treket, akik korábban nem voltak oda a Trek univerzumért.

Egyre biztosabb vagyok abba, hogy J.J. Abrams a Star Wars univerzumot is újraéleszti, és régi fényében fog pompázni. B-)

Amúgy én azt a storyt csinálnám meg, amiben Darth Vadernek van egy titkos tanítványa. (nem tudom melyik játékban van benne) szerintem ez nem lenne rossz :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2013. május 20., hétfő 19:49

Tádám írta:Great Gatsby


huhhhh, ez egy nagyon furcsa filmélmény volt... :hmmm:

Nehéz írni róla, tényleg az a legjobb szó rá, hogy furcsa film.
A párbeszédek, a zene, és a látvány az 10/10, ezekért nagyon megéri megnézni.
Azonban szerintem a történet nem az igazi :/ Di Caprio pedig, ahogy mindig, most is zseniális..
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egy modern Rómeó és Júlia ez a film, kis túlzással. Az egésze sztori egy szerelemre épül ugye, hogy Gatsby, hogyan akarja visszaszerezni élete szerelmét... ebből jönnek a fordulatok, a konfliktus, a végén pedig Gatsby meghal. Az lett volna korrekt szerintem, ha nem csak ő, de a szerelme is meghal, úgy jobb lett volna talán. De ez az egész sztori nekem kicsit lapos, nem igazán jött át, viszont a fent említett három dologért mindenképpen érdemes volt megnézni. Nem volt csalódás, csak én valahogy többet vártam a filmtől. Az egész egy bulis, szerelmi történet szinte. :-)

Most őőő 7.5/10.
én még nem láttam a filmet, (viszont hamarosan elmegyek megnézni) csak a könyvet olvastam és ott nekem is a történettel volt egy kis gondom. a vége elég furára sikeredett, viszont mintha egy ókori görög drámát olvastam volna, olyan volt. és ha a filmben a látványt és a zenét pöpecül megoldották akkor az nagyon fasza lesz, megéri megnézni majd moziban. am azt néztem, hogy eddig imdb-n a szavazatok fele a 10-esre és a 8-asra ment, szóval azért a többségnek bejött a film.

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. május 20., hétfő 19:41

Tökéletes Hang

Egyik legjobb Musical amit láttam. (High School Musicaleket láttam csak :mrgreen: )
Nagyon bejövős. Jó számok, jó koreográfiák. Jó karakterek.
A főszereplő csaj, a vörös és a nimfó pedig nagyon adja. :D
Nagyon élveztem.

10/8

cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 20., hétfő 15:19

Lényeg amit ki akartam fejezni, hogy szerintem ez is csak egy újabb márka, amitől nagy bevételeket várnak. Megint a marketingen lesz a hangsúly, ahogyan szokták csinálni, a film maga másodlagos lesz.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 20., hétfő 15:12

cart írta:Szerintetek a Disney milyen Star Warst fog csinálni? Kár értékelhető filmre számítani. A fanok úgy is meg fogják nézni, innentől meg nincs is motiváció igényes filmet előállítani.
Karib tenger kalózai is jó ellenpélda, ha már Disney.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 20., hétfő 14:50

cart írta:Szerintetek a Disney milyen Star Warst fog csinálni? Kár értékelhető filmre számítani. A fanok úgy is meg fogják nézni, innentől meg nincs is motiváció igényes filmet előállítani.
Ez rendben van, de ha megnézzük hogy JJ mit csinált a Star Trekből akkor lehet bizakodni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 20., hétfő 14:45

Szerintetek a Disney milyen Star Warst fog csinálni? Kár értékelhető filmre számítani. A fanok úgy is meg fogják nézni, innentől meg nincs is motiváció igényes filmet előállítani.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 20., hétfő 14:21

De akkor nyomorékok.

Mi lesz így benne? Han Solo meg Luke kártyáznak az Endoron és sztorizgatnak? Kíváncsi lettem nagyon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég