Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 22., szerda 19:56

Biztos sokszor előkerült már ma. :D

De ez az Ancelotti egyre szimpatikusabb nekem a nyilatkozataival. :-)

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 22., szerda 19:54

morientes írta:
Carvajal-----Varane---------Ramos--------Marcelo
------------------------Vidal--------------------------
--------------Modric---------Verratti---------------
------------------------Özil---------------------------
-------------Neymar----------C.Ronaldo-----------
Kakát kifelejtetted Compadre :mrgreen:
Mourinhonal Khedira volt a bibi nálatok, Ancelottinal Kaká lesz... :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 22., szerda 19:51

Carvajal-----Varane---------Ramos--------Marcelo
------------------------Vidal--------------------------
--------------Modric---------Verratti---------------
------------------------Özil---------------------------
-------------Neymar----------C.Ronaldo-----------
Kakát kifelejtetted Compadre :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 22., szerda 19:50

Kíváncsi vagyok, mire jutottunk a Juvéval. Esetleg már született valami az ügyben?

Isco árát én sokallom. Tudom, hogy manapság mindenkiért sokat kérnek, pláne, ha a Madrid a vevő, na de ez akkor is túlzás szvsz. Soha nem szimpatizáltam Iscoval, sőt fogalmam sincs, hogy sokan milyen extra dolgot látnak benne, számomra ez rejtély. Voltak jó meccsei a BLben, és ügyesen mozog, de igazából tucat. Van ilyen típusból rengeteg. Olvasom, hogy egy játékos bevonásával próbálkozunk a Malagánál, ami jó ötlet és így támogatnám is, abban az esetben, ha mondjuk Callettit vonnánk be és Isco venné át a "csodacsere" szerepkört. Én odavágnék nekik egy Callejón + 10 misi, maximum ajánlatot, ha deal akkor örülünk, ha nem akkor menjenek a levesbe.

A jövő évi mez, egy borzalom. Egyedül a kékkel vagyok kibékülve, talán az ami erős jóindulattal elfogatható, Chelsea szín ide vagy oda. A Madrid összeforrt a 3 csíkkal, és nekem is elképzelhetetlen lenne a mez nélküle, de meg lehet nézni, hogy a pipás cég mennyire brutál jó mezeket rak össze. Nem értem, hogy egy Real Madridnak, hogy nem képesek egy testhezálló, letisztult, divatos ruhát készíteni, mint pl: Bayern, Chelsea stb.. Ehelyett mindig megkapjuk az xxl-es, könyékig leérő újjú fost. Kajak, mintha a kínai diszkontból vennénk.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 22., szerda 19:47

madridronie írta:
Ibrahimovic: Ancelotti has a better relationship with his players than Mourinho
http://www.goal.com/en-us/news/465/fran ... ID=HP_BN_8

Ibra szerint Ancelotti még Mounál is jobb kapcsolatot ápol a játékosaival és az eddigi legszimpatikusabb edző, akivel valaha is dolgozott! :-* B-)
Pedig azt hittem, hogy Pepnél szimpibb edző nincs... :(

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 22., szerda 19:46

schranzer írta:Én valami ilyesmit gondoltam ki, abbol is kifolyólag, hogy Carlo egyik kedvence volt a gyémánt alakzat:

Carvajal-----Varane---------Ramos--------Marcelo
------------------------Vidal--------------------------
--------------Modric---------Verratti---------------
------------------------Özil---------------------------
-------------Neymar----------C.Ronaldo-----------

Neymar helyén esetleg Aguero is lehetne, picit feljebb tolva. De Neymar is játszat feljebb tolva, tokmindegy.
ez is lehetne egy fajta, mivel a 2 szelso vedo betudna jatszani az egesz szelt. Viszont CR es Neymar szelrol indul, es akkor mindenkepp kell vki elore. Verattit tennem Vidal helyere aki melyebben osztogat, es Vidal robotolna kozepen.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 22., szerda 19:41

Ibrahimovic: Ancelotti has a better relationship with his players than Mourinho
http://www.goal.com/en-us/news/465/fran ... ID=HP_BN_8

Ibra szerint Ancelotti még Mounál is jobb kapcsolatot ápol a játékosaival és az eddigi legszimpatikusabb edző, akivel valaha is dolgozott! :-* B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 22., szerda 19:40

Khedirat csak ne tartsuk itt, milyen meccseken tudnank becserelni. Eredmenyt tartani? Amint megerkezik az ajanlat a Cselzitol maris ra kell bollintani. Hacsak egy zsak krumplit is adnanak erte.
Inkabb Alonso es Casemiro legyen azok akik bevethetoek legyenek a padrol.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 22., szerda 19:26

Én valami ilyesmit gondoltam ki, abbol is kifolyólag, hogy Carlo egyik kedvence volt a gyémánt alakzat:

Carvajal-----Varane---------Ramos--------Marcelo
------------------------Vidal--------------------------
--------------Modric---------Verratti---------------
------------------------Özil---------------------------
-------------Neymar----------C.Ronaldo-----------

Neymar helyén esetleg Aguero is lehetne, picit feljebb tolva. De Neymar is játszat feljebb tolva, tokmindegy.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 22., szerda 19:24

Los Blancos írta:Pedig Agüero ide való, nem pedig Cavani, Lewandovski... :kivagyhe:
Mind3 előrelépést jelentene
RealMadridFanatic írta:Valami nekem is rémlik, hogy már a PSG-vel is szóba hozták anno Vidalt.
Jól emlékszel. Tavaly nyáron 30-35 milló közötti ajánlatot tettek érte. Vissza is utasították. Vidal se akart menni. Ezért tartom őt esélytelennek

Amúgy a Sampdoriaban van egy fiatal spanyol VKP Obiang, akit vinne a Juventus. Lehet ő is jó lenne ide. Valaki látta már játszani?

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 22., szerda 19:23

Olvastam mar olyan hirt is, h a Napoly azert preferalna a City-t, mert akkor betudnak vonni Dzsekot, akit Cavani helyere szannanak(es meg penzt is keresnenek rajta). Az o szempontjukbol ertheto ez lenne a legkezenfekvobb, Cavaninal viszont nem.
Mindenesetre nem lennek Cavani ellen sem, de Kunt jobban csippaznam.... Bar nekem es Benzinek az lenne a legjobb, ha Ancelotti biztositana, h o lesz az elso szamu.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 22., szerda 19:22

akkor nem nézem ki a vezetőségből, h még egy kp-t hozzunk, mikor tavaly is sikerül hónapokon keresztül szarakodni egy középpályásért.

Én is csak abba kapaszkodok, hogy Ancelottinál azért elég komoly nevek szoktak a középpályán futkorászni. Illetve csak látja, hogy Khedira egy vak. Alonso szerintem ugyanúgy stabil kezdő lesz jövőre is, mint eddig, bármilyen edző érkezik. Ehhez viszont szerintem még inkább szükséges egy szerkezetváltás, amihez rajta kívül még 2 ember kell a pálya közepére, tehát egy érkező sehogyan nem elég.

-------------Xabi---------------
-------Vidal--------Modric----

Már ezzel is meg lennék elégedve, de akkor marad cserének Khedira, és kell még ember, legalább egy. Ez lehet akár Casemiro is, mert gondolom nagy pénzt nem akarnak ide költeni már sajnos, viszont sérülés esetén ég a ház. Illetve Alonso már nem bírja a 60 meccset egy évben. Ez változhat persze, ha tehermentesítve van egy ilyen felállás által.


Végül akárhogy csavarom, mindig oda lyukadok ki, hogy kell 3 ember ide. Vidal, Verratti, Casemiro/Kondogbia. Kész. Kerül amibe kerül.


A realitás persze teljesen más. Se Vidalra, se Verrattira nincs nagy sansz. Szóval majd jönnek a B, C tervek szokás szerint.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 22., szerda 19:18

De mért legyen 70 ha az új kivásárlási ára 50 lesz? Ergo a mostani annál kevesebb??
Tudom, hogy mit írt a Guardian, de előbb azért várjuk meg azt a hivatalos szerződéshosszabbítást és annak valós tartalmát; másrészt az az 50 millió font is most megközelítőleg 60 millió euró!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 22., szerda 19:17

Anthony írta:
madridronie írta: Bale nagyon jó, de nehogymár 70 milla legyen.



Pedig idén vagy jövőre, de szerintem annyi lesz! :roll:
De mért legyen 70 ha az új kivásárlási ára 50 lesz? Ergo a mostani annál kevesebb??
Mert minden bizonnyal így, hogy a BL-ben akar játszani, távozna a csapattól. A Tottenham viszont meg akarja tartani. Jelenleg magasabb a kivásárlási ára, de egy távozni szándékozó játékost nehéz a seggén tartani. Hogy ez még is sikerüljön, megkapja azt, amit Modric is korábban, azaz ígéretet, hogy távozhat jövőre, és több pénzt.
De ahogy Modricnál is láthattuk, ez az ígéret azt jelenti, hogy akkor mehet, ha kifizetik érte a kivásárlási árat, de legalábbis nem kevés pénzt. Így Bale nem írna alá akármit. De ha csökken a kivásárlási ára, az Neki is jó. A plusz pénz is jó. Így kell szerintem ezt érteni.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 22., szerda 19:10

Carvajal, Vidal, Verrati, Casemiro, csatár.

Akkor legyen így.
verratti lett nálam a no1.
legszívesebben őt látnám itt, de a névsorom a hírekre alapoztam, azokra amik talán meg is állják a helyüket, talán.. és ha esetleg sikerül vidalt elhozni (nem lesz szomorú félreértésnessék) akkor nem nézem ki a vezetőségből, h még egy kp-t hozzunk, mikor tavaly is sikerül hónapokon keresztül szarakodni egy középpályásért.

vidal - verratti - modric

úristen. :salute: vvm :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 22., szerda 19:10

Valami nekem is rémlik, hogy már a PSG-vel is szóba hozták anno Vidalt.
Nagyon remélem, hogy foggal-körömmel ragaszkodik a középpálya megerősítéséhez, és világosan megmondja, hogy a sikerekhez nem a B tervek kellenek.
Most erre kell nagy zsetont áldozni, nem a "galaktikusokra".
Nagyon adom.

Bár még Neymar érkezésére is nagyobb esélyt látok mint Vidalra. A legnagyobb fogás ő lenne...

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 22., szerda 19:07

Pedig Agüero ide való, nem pedig Cavani, Lewandovski... :kivagyhe:
Erre próbáltam kilyukadni. :-)

carvajal, vidal, bale, csatár.

Carvajal, Vidal, Verrati, Casemiro, csatár.

Akkor legyen így. Bale maradjon egy évet még Angliában, ha jövőre olcsóbban lehet hozni.
Ettől függetlenül mehet DM akár, át kell állni 4-3-3-ra, stabilizálni a középpályát, a vonal melletti felfutást meg rábízni a szélső védőre. Bal oldalon ez adott, kérdés, hogy Carvajal mennyire alkalmas erre.

Carvajal-----Varane---------Ramos--------Marcelo
----------Vidal--------Verratti-------Modric---------
---------Özil-----------Benz----------Cé--------------

Feljön még Jesé, padra teljesen jó, valószínűleg széthajtaná az agyát, alapvetően a képességei is jónak tűnnek. Ha Özil ismét elkényelmesedik.

Puszcsi. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 22., szerda 19:04

kár hogy benzema idén nem hozta a tavalyi formáját :( akkor most nem is kéne beszélni csatárokról max felhozni moratát(bár szerintem elég gyenge hogy ő legyen a csere)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 22., szerda 18:59

carvajal, vidal, bale, csatár.

adjadneki. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 22., szerda 18:56

A mai hírek alapján a Carvajal, Vidal, Isco, Cavani.

Én nem csípem Cavanit és Isco sem biztos, hogy megváltaná a világot, de így egyben ez a 4es nem lenne rossz.
40 még csak-csak, de még 50 is rettenetesen sok szerintem érte. Persze azért mondom ezt, mert nem annyira szeretném, hogy jöjjön. Nem azért, mert nem tartom jó zsugásnak, csak nem ide való.

Pedig Agüero ide való, nem pedig Cavani, Lewandovski... :kivagyhe:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég