Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. április 24., szerda 10:44

Tegnap jól kikapott a Győr a Kecskeméttől... :hmmm: 5:2 azért nem gyenge.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 21., vasárnap 17:23

az de durva, h Kney nem tudja megkulomboztetni a fradi feka jatekosait. :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. április 21., vasárnap 17:17

H20 írta:
numberone1 írta:Jo lenne behuzni a mai meccset, jol is indukt, de hamar jott a valasz.
Tökéletes lesz ez egy iksznek. :mrgreen:
Sajnos a biró sem áll a helyzet magaslatán.. Sváb nem érdemelt sárgát, nem kezezett és Jenner sem volt szabálytalan ,szerintem.
#happyshitting

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 21., vasárnap 17:05

numberone1 írta:Jo lenne behuzni a mai meccset, jol is indukt, de hamar jott a valasz.
Tökéletes lesz ez egy iksznek. :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 21., vasárnap 16:54

Jo lenne behuzni a mai meccset, jol is indukt, de hamar jott a valasz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 19., péntek 20:06

Pont a minap számolgattam, hogy Siófok -jó somogyihoz híven- hogyan maradhatna bent. Nem gondoltam volna ezt az eredményt ..

Lakótársammal beszélgettük, hogy ki kéne menni az újpest meccsre. De nem mentünk ki, mondván szar meccs lesz, mert két nem túl erős csapat, meg amúgy is magyar bajnoki... Erre félidőben 4 gól. :mrgreen:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. április 19., péntek 18:47

Az MTK-s tippmix biznisz elkezdődött! :shifty:
Szánalmas! :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 18., csütörtök 23:13

Az MTK tuti leadja majd a meccseket a vége fele, ezen ne is izgulj...
BBarni én ugyan ezt szajkózom, hogy a most következő meccsek lesznek Moniz vizsga meccsei és szerintem kétlem, hogy a nyáron után is sokkal jobb csapatot tudna biztosítani neki Kubatov. Eddig se értettem honnét van ennyi lövé ilyen emberekre... Amúgy szimpatikus nekem Moniz hozzáállása, de óvatos vagyok vele, mert azért semmi kiemelkedőt nem csinált még.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. április 18., csütörtök 23:10

Én is remélem hogy meg lesz a dobogó, bár volt idő, amikor a 2-3. hely is totális kudarcnak számított...
(Hiába, így múlik el a világ dicsősége...) Remélem az MTK eltippmixeli a hajrát, akkor sima lesz :lol:
Jövőre meg már a bajnoki címért kell menni. Kevesebbel nem érem be. :sw: ( Kurvajók ezek a smileyk :D )

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. április 18., csütörtök 22:51

Azt meg leírtam, hogy mentálisan jó edző Moniz és őszintén azt nyilatkozik, amit akar, viszont az, hogy a pályán mit valósít meg az megint más kérdés. Eddig tavasszal csak két komolyabb csapat ellen(Honvéd, Hali) játszottak és csak egy pontot szereztek. Nálam ez a mérce és nem az, hogy megverték a hót gyenge Pápa, Eger, Siófok 3-ast meg az egy hete megbizott edzővel rendelkező Újpestet...
Szerintem látszik,hogy mit akar játszatni,az más kérdés,hogy ehhez olyan játékosok is kellenének!A hali és a honvéd is bekkelt és kontrákra játszott,bejött!Ezzel még nem tudunk mit kezdeni!Most lesznek a keményebb meccsek meg kell mutatni menyire jó a csapat,de ez nagy része a játékosokon múlik!(Nem véletlen,hogy sok hazai edző Moniz edzéseit látogatta! :shifty: )
Moniz munkáját a következő szezonban lehet majd lemérni,ahol egy saját nyári felkészülés után játszik a csapat!
De csalódott lennék ha nem lenne meg a dobogó, szerintem meg lesz! :-)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 18., csütörtök 22:45

Döméhez képest ki ne lenne jobb. Felesleges is akárkit is hozzá hasonlítani... Azt meg leírtam, hogy mentálisan jó edző Moniz és őszintén azt nyilatkozik, amit akar, viszont az, hogy a pályán mit valósít meg az megint más kérdés. Eddig tavasszal csak két komolyabb csapat ellen(Honvéd, Hali) játszottak és csak egy pontot szereztek. Nálam ez a mérce és nem az, hogy megverték a hót gyenge Pápa, Eger, Siófok 3-ast meg az egy hete megbizott edzővel rendelkező Újpestet...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. április 18., csütörtök 22:39

Úgy véditek ezt a Monizt, mintha Isten lenne pedig még semmi jelentőset nem csinált. Ha a következő meccsek többségében sikeres lesz, akkor hiszek nektek, de szerintem eddig a küzdeni tudáson kívül nem sokkal jobb a Fradi ráadásul az állomány nem kicsit erősödött...
Mert aki mondjuk utánaolvas az interjúinak és végig(!) nézi a meccseket az látja a fejlődést,és hogy teljesen más gondolkodású mint az itthoni "szakemberek"...
Mihez képest nem sokkal jobb?Ha Döme féle Fradihoz akkor szerintem felesleges tovább beszélni.. :lol:
Persze a 95-ös 92-es vagy a 2004-es csapathoz képest nem olyan jó...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 18., csütörtök 22:35

Úgy véditek ezt a Monizt, mintha Isten lenne pedig még semmi jelentőset nem csinált. Ha a következő meccsek többségében sikeres lesz, akkor hiszek nektek, de szerintem eddig a küzdeni tudáson kívül nem sokkal jobb a Fradi ráadásul az állomány nem kicsit erősödött... Majd meglátjuk a vég elszámolásnál.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. április 18., csütörtök 22:28

Na ne.
Moniz annyira nem jó!
Nézd csak meg kik ellen játszottak idén! Megverték a rohadt gyenge, de szeretett Pápám, az Egert, egy edző nélküli Újpestet éppenhogy és még a Siófokot. Egyik se egy hú, de veretes csapat...
Pedig de!
Azt azért tegyük hozzá,hogy ellenünk mindenki az év meccsét játssza,kihatja a belét(a lilák egy hatost kaptak ellenük meg mentek mint a mérgezett egér és ide a bökőt,hogy a siófoktól simán kikapó diósgyőr is kihatja a belét)
Ősszel sem volt olyan jó, ha jól emlékszem nehezen is indult a szekér.
Igen,nehezen indult...Dömével! :sly:
Ahol aztán Moniznak le kellett nyomatni egy alapozást szezon közben mert olyan szart volt az erőnlét!(Mivel Döme nyáron kitalálta,hogy nem megy a játék ezért az edzések 90%-án játék volt! :lol: )Ezért estünk ki az MK-ból!
Télen meg elég sokat igazolhatott és még így is az egyik legerősebb keret van a keze alatt, de én akkor is azt mondom, hogy várjuk meg a következő meccseket és utána lehet ítélkezni felette, de nekem eddig nem meggyőző. A hozzáállása látszik a csapaton, de még nem mondanám, hogy játékban olyan hű, de jók lennének...
Az az "elég sok" azért nem annyira sok!Leonardo 8(!) hónapig nem játszott,Aborah kb 2-3 hónapig..plusz jelenleg sérült:Fell,Alempijevic,Jovanovic,Martinus,Bönig,Otten,Ionescu,Gárdos!

Közülük:Alemp,Jovanovic,Martinus és Bönig is alapember lenne,sőt talán Otten is!

Tény még nem 100%-os a csapat,és az is tény,hogy nekünk az olyan csapatok ellen megy akik szintén támadnak nem pedig bunker a meccs elejétől(vagyis kb 2-3 csapat kivételével mindenki ezt csinálja)!A téli felkészülésen az alapcsapattal felálló Kijevet és Steuát vertük meg és x a Basel ellen!Viszont a Vidi 2 éve a Győr meg meg vagy 4 éve építi a csapatot,és még ők is botlanak!Nem meggyőző? :roll: Akkor sajnos itt senki sem lesz az... :x

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 18., csütörtök 15:44

Ősszel sem volt olyan jó, ha jól emlékszem nehezen is indult a szekér. Télen meg elég sokat igazolhatott és még így is az egyik legerősebb keret van a keze alatt, de én akkor is azt mondom, hogy várjuk meg a következő meccseket és utána lehet ítélkezni felette, de nekem eddig nem meggyőző. A hozzáállása látszik a csapaton, de még nem mondanám, hogy játékban olyan hű, de jók lennének...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 18., csütörtök 14:58

Kerlon írta:Na ne.
Moniz annyira nem jó!
Nézd csak meg kik ellen játszottak idén! Megverték a rohadt gyenge, de szeretett Pápám, az Egert, egy edző nélküli Újpestet éppenhogy és még a Siófokot. Egyik se egy hú, de veretes csapat... Rajtuk kívül kikaptak a Honvédtól és nem tudták idegenben megverni a Halit. Még csak most jönnek a kemények meccsek, szóval kíváncsi leszek én erre a Monizra...
Voltak oszi meccsek is vagy azokat elfelejtetted? Osszel siman lefociztuk a Gyort es a Vidit egyik sem volt sehol ellenunk.Meg pinter nyilatkozta, h mekkora makjuk volt, h x-el kihuztak. Most a Honvednak kijott a lepes, van ilyen a csapat kozel sem hozta amire kepes.es ahogy irtam fent, nagyon rovid a pad, nincs kit behozni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 18., csütörtök 14:28

Na ne.
Moniz annyira nem jó!
Nézd csak meg kik ellen játszottak idén! Megverték a rohadt gyenge, de szeretett Pápám, az Egert, egy edző nélküli Újpestet éppenhogy és még a Siófokot. Egyik se egy hú, de veretes csapat... Rajtuk kívül kikaptak a Honvédtól és nem tudták idegenben megverni a Halit. Még csak most jönnek a kemények meccsek, szóval kíváncsi leszek én erre a Monizra...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 18., csütörtök 14:23

Nem kell tulmisztifikalni ezt a Gyort. Elonyt szerztek azzal, h Moniz nem a bajnoksag elejetol edzo, es sokkal rovidebb a padja mint a Vidi-e es a Gyore. Jovore jobb lesz, ha elkergetik a sok lehutot es igazolnak helyettuk jobbakat. Tovabba a Vidit teljesen lefarasztotta az EL, nem tudtak felporogni az MB1-s meccsekre. Gomessel szerintem meg atastek a lo tulordalara. Jol idult, de tulsagosan is elkezdte rotalni a csapatot, megbontotta az alap vedelemet. Juhasz erekezese nem volt egy jo otlet, mivel a media nyomasara jatszatni kell ot. Gomes pedig enged ennek, Souza ezt nem tenne. Aztan a kp Gomes-Mitrovics kettos most a legjob, de ott is rotal rendesen. Toth mar nem tud hozza tenni erdemlegeset a kp-n, Gyurcso szinten csak kerekkoto. Ot egyebkent sem tartottam sokra eddig sem csak nagy hajp vette korul. Alvarez-Paraiba kettos jelenleg alegjobbak. Ndekem olyan kiserletezgetes filingem is van vele kapcsolatban.
A fradinal a legnagyobb gond, h rovid a pad, sokszor latom Monizon, h nem tud kit becsreleni. Amikor gond van akkor csak olyanok vannak keznel mint Perics, Hakola v Orosz. A kozeppalya detto, a Jozsi-Csukics kettos annyira lassu es statikus, nem csoda, h a Honved ott folytott el minket. Nincs benne dinamika es creativitas. Oda kell ket uj ember. A vedelam is atjaro haz, oda sem tud kit betenni. Nincs egy normalis kozepso vedonk, en meg ezt a Besicet sem tartom annak. Tulsok hibat vet, hiaba mozgekony meg gyors de sok a helyezkedesi hiba es benne van a durva hiba is. Oda is kell min. 1 ember, olyan vki mint Caneira aki ossze fogja a vedelmet es iranyitja. Van rutinja, de fizikalisan toppon van. Szoval van min dolgoznia Moniznak. De legalab o itt van ami garancia a jo munkara. Hajra Fradi!! :zoldsalas:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. április 18., csütörtök 13:41

Akkor jól fog fizetni ebben a szezonban is, hogy ne maradjanak a másodikok :D

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 18., csütörtök 13:37

TéOeM írta:Az MTK tényleg a játékosok tippmixelése miatt esett ki 2 éve?
Jepp, mindenki tippmixezett. Még a kisebbek is. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég