Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. május 23., csütörtök 9:26

Vidal és Veratti nem egy poszt, Vidal ütköző, Veratti inkább mélységi

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 23., csütörtök 9:19

madridronie írta:Pepe és Coentrao esetleges távozása esetén nem egy elvetendő ötlet emberi áron;
Hát igen, emberi áron, de 30 milkáról volt szó... Az meg nem az. Én a két portugált semmiképp nem adnám el (sajnos úgy látszik Perez nem így gondolja). Carvajallal kiegészülve a Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo, Pepe, Coentrao valami bitang erős védelmet adna (előbbi 4 a kezdőben, utóbbi kettő a padon). Nem tudom miért akarnánk ezt megbontani.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. május 23., csütörtök 9:18

Isco
Ha Modric kárára jönne, annak nagyon nem örülnék, azonban biztos vagyok benne, hogy ez csak a sajtó kreálmánya, és nincs valóságalapja.
Amúgy ha jönne, mi rá a garancia, hogy nem jutna Canales sorsára? Nem a sérülésekre gondolok, hanem arra, hogy nem kap játéklehetőséget. Mondjuk ami ebben a kérdéseben mellette szól; magas árat fizetnénk érte, többet bizonyított már, mint anno Sergio, és Kaká valszeg eligazol, így csökken a konkurencia (mondjuk nem feltétlenül, neki Özillel, és Modriccal kéne a helyért megküzdeni az Özil-Kaká páros helyett, de a horvát multifunkcionálisabb, hátrébb is játszhat). Amúgy Isco jobbszélsőként is bevethető?
Luiz
Rossz döntésnek tartanám, Ramos-Varane a kezdőbe, Albiol, Pepe a padra/keretbe, ha esetleg Pepe távozna Carvalho-val hosszabbítanék, ha ő is továbbállna Garay is jobb lenne Padra, fele annyiért, mint Luiz.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 23., csütörtök 9:15

Ez egyáltalán nem biztos. A helyére meg egy elég erős túlzás tekintve, hogy az egyik csatár a másik meg védő.
Bocsánat, akkor pontosítok (félreérthető volt ezek szerint); elvileg megy egy megállapodás értelmében és nem a helyére, hanem helyet cserélni Carvajallal! Így OK? :mrgreen:
Teljesen egyetértek, D. Luiz felesleges
Pepe és Coentrao esetleges távozása esetén nem egy elvetendő ötlet emberi áron; közép és balhátvédként is megállja a helyét és mostanában már a középpályán is!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 23., csütörtök 9:11

madridista siempre írta:Nagyon örülnék Isco leigazolásának, Spanyolország legnagyobb tehetsége és egyértelmű hogy Real Madridban a helye, aminek vezére, Iniestája,David Silvája lehet később.rövid és hosszú távon is jó igazolás lenne.még Modricot is eladnám hogy jöjjön, nem azért mert a horvát nem Real szintű, hanem egyszerűen szerintem nem illik a csapatba, Spanyolországba,Real Madridba. David Luiz is jelenleg az egyik legjobb választás lenne, ha ők ketten és modjuk Bale jön, én elégedett leszek a nyárral.
Ilyen még nem volt, de így, amit leírtál, semmivel nem értek egyet.
Az Isco és Modric összehasonlítást szerintem még elkezdeni sem érdemes, mert a spanyol olyan oltást kapna, hogy megállna a fejlődésben. :mrgreen:
Nem azt mondom, hogy nem férne be egy komolyabb csapatba, de a Real nem komolyabb csapat akar lenni, hanem a legjobb, oda pedig Isco kevés. Modric viszont simán alapkezdő lehet a jövő csapatában, mert minden képessége megvan hozzá. Szerintem mi lennénk a legnagyobb lúzerek, ha meghúznánk ezt a "cserét".
Továbbá úgy gondolom, nem Isco lehet a válogatott következő nagy alakja, hanem Thiago, kár, hogy ő rossz helyen nevelkedett, így nem csaphatunk le rá. Nálam ez a Goldenboy díj sem jelent sokat. Azt elismerem, hogy sok olyan játékos kapta meg, aki igazán nagy spíler lett később, de ott van azért Anderson is...
Modric igenis beleillik a csapatba, a Mou féle egysíkú taktikába nem volt meg a tökéletes helye, de Isten ments tőle, hogy továbbra is ezt kelljen néznünk hétről-hétre.
Luiz pedig valamiért nagyon túlértékelt. Néhány éve még tényleg szép kis tehetség volt, de mára, mivel nem nőtte ki a hibáit, egy átlagnál picivel jobb védő lett. Nem nagy eresztés.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 23., csütörtök 9:07

Eddig amikor láttam Malaga meccset, akkor Isco egyáltalán nem győzött meg. Persze, lehet, hogy tehetséges, de Golden Boy ide vagy oda... nagyon drága. Itt van nekünk Jesé, aki rajta van egy listán, ami a legjobb Spanyol 16-20 éveseket nevezi meg. És ingyen is van. Nem értem,hogy miért kell minden áron óriási pénzeket elkölteni. Isco felesleges.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 23., csütörtök 9:05

csütörtök, 08:17
A Marca TV információja szerint Diego López komolyan fontolóra vette, hogy elhagyja a Real Madridot. A kapus azért döntött így, mert véleménye szerint akármilyen formában is lesz, nagy valószínűséggel csak a Király-kupa korai szakaszában jut majd szóhoz és újra Casillas lesz az alapkezdő. López iránt a Milan mutat érdeklődést.
Óóó.. Pedig jót tenne Casillasnak, ha valaki megszorongatná a tökeit. :roll:
csütörtök, 08:44
Újabb fejlemény Isco ügyében. A Marca szerint a Real Madrid vezetősége 20 millió eurót, valamint Callejónt adná a játékosért cserébe, a Málaga azonban Moratát szeretné inkább belevonni a transzferbe. A Marca TV szerint az egyeztetés során a Castilla játékosa, Jesé Rodríguez is szóba került.
Így már nem tűnik soknak, azért mégse 35 millió. De egyetértek az előttem szólókkal, hogy nem létszükséglet.
madridronie írta:A Marca címlapján is ott díszeleg Vidal, mint Ancelotti idézem "telivére", az öreg nagyon akarja!
Nagyon kéne, nagyon kéne!! B-)
Ehhez annyit, hogy a PSG be van kaksizva, hogy Ancelotti időközben Madridba csábítaná 1-2 játékosukat, nevezetesen Verrattit és Lucas Mourat,
Akkor ezt is hozzácsapnám az előzőhöz. Ilyeneket szeretnék hallani, még! még! Aztán majd hivatalosba is :mrgreen: :mrgreen:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 23., csütörtök 9:05

madridronie írta:Jesé megy Carvajal helyére a Bayer Leverkusenbe!
Az hiányozna még!

A gyerek szórja a gólokat a másodosztályban. Felesleges őt már kölcsönadogatni. Be kell építeni őt a csapatba! Carvajalnak kellet az egy év "kölcsön", mert ő a 3. ligában játszott, így neki nehezebb lett volna a beépülés a csapatba

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 23., csütörtök 9:02

Jesé megy Carvajal helyére a Bayer Leverkusenbe!
Ez egyáltalán nem biztos. A helyére meg egy elég erős túlzás tekintve, hogy az egyik csatár a másik meg védő.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 23., csütörtök 9:01

Finoman szólva nem járnánk jól, ha így történnének a dolgok. Remélem, a vezetéoség fejében meg sem fordult Modric eladása. Khedira és Xabi eladása viszont már aktuálisabb lenne. Előbbi nem kérdés miért, az utóbbira pedig már nem lehet és nem is szabad építeni. A KP-t logikus lenne már nélküle tervezni.
A sajtóhírek alapján kinézem a vezetőségből, hogy előbb adják el Modricot, mint Özilt, akinek az 5millás fizetését még talán meg is emelik :lol: :lol:
Xabi is még itt fog alibizni egy évet, és ha jön Isco akkor... :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 23., csütörtök 8:59

Nagyon örülnék Isco leigazolásának, Spanyolország legnagyobb tehetsége és egyértelmű hogy Real Madridban a helye, aminek vezére, Iniestája,David Silvája lehet később.rövid és hosszú távon is jó igazolás lenne.még Modricot is eladnám hogy jöjjön, nem azért mert a horvát nem Real szintű, hanem egyszerűen szerintem nem illik a csapatba, Spanyolországba,Real Madridba.
Legszivesebben leírnám, hogy a Humor topic odébb van, de tudom, hogy teljesen komolyan gondoltad ezeket a sorokat. Finoman szólva nem járnánk jól, ha így történnének a dolgok. Remélem, a vezetéoség fejében meg sem fordult Modric eladása. Khedira és Xabi eladása viszont már aktuálisabb lenne. Előbbi nem kérdés miért, az utóbbira pedig már nem lehet és nem is szabad építeni. A KP-t logikus lenne már nélküle tervezni.
Merci Zizou!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 23., csütörtök 8:58

Verratti tényleg nem leigazolható, így most Vidal a B terv Ancelottinál. Kérdés, hogy a chilei hajlik-e a váltás felé. Ez kulcsfontosságú.
Ehhez annyit, hogy a PSG be van kaksizva, hogy Ancelotti időközben Madridba csábítaná 1-2 játékosukat, nevezetesen Verrattit és Lucas Mourat, amire Carlo természetesen ígéretet tett, hogy nem teszi! Ennek ellenére pl. Verratti környezete semmi ilyen megállapodásról nem tud és nekik egy a lényeg, hogy mi lesz Ancelottival, csak az ő döntésére várnak!
Ott lesz Carvajal és Jese.
Jesé megy Carvajal helyére a Bayer Leverkusenbe! Ami Iscot illeti --> Callejón, Di María, Kaká, Morata távozásával bőven lenne neki hely, igaz nem feltétlen stabil kezdőként! :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 23., csütörtök 8:53

attól függ milyen stílusú focit akarunk játszani.
ha ez a nagy területeket befutós, kontrázós, visszaállós foci lesz, csak némely pontban továbbfejlesztve, akkor isco nagyon nem illik a képbe.
nálam amúgy sem egy extratehetség, de legalább technikásnak tűnik. nem gyors, nem robbanékony, egy átlagos, jó spanyol játékos. ha már kétlábas, beljebb vagyunk vele, mint özillel, ez nem is kérdés, ráadásul a kis, szűk területes fociba is jobban illene, mint özil.

a legnagyobb aggodalmam az, hogy ha olyasmit akarunk játszani, mint a barca, csak lényegretörőbben - nekem ez lenne az álmom mondjuk - akkor céronaldonak nagyon nagyot kell fejlődnie a gyors, sokpasszos játékban, ő a mu-ban és itt is a gyorsaságára és a szabad területre helyezte a játéka hangsúlyát.
ugyanilyen okok miatt kaká kuka.
viszont benzemának és modricnak jelentősen feljavulna a teljesítménye, nem kéne annyit loholni az ellenfelek után, nem 40-50 métereket kellene befutni, hanem szűkítenénk a területeket, feltolt védekezéssel.
a védelmünk elég jó hozzá, pláne carvajallal.
a kp viszont kurvakevés.
ide kell a vidal-verratti-pogba vonal, minimum 2 középső kp-st ebből a kaliberből muszáj venni, ha real madridhoz illő fociban gondolkodunk.

remélem a "Bukott" viszi magával kedirát a faszba innen.
Nagyon örülnék Isco leigazolásának, Spanyolország legnagyobb tehetsége és egyértelmű hogy Real Madridban a helye, aminek vezére, Iniestája,David Silvája lehet később.rövid és hosszú távon is jó igazolás lenne.még Modricot is eladnám hogy jöjjön, nem azért mert a horvát nem Real szintű, hanem egyszerűen szerintem nem illik a csapatba,
itt azért kemény mellélövések vannak.
modric varane mellett a legjobb dolog, ami történt a real madriddal évek óta.
én nem tudom hogy kell-e nekünk isco... egyáltalán nem győzött meg hogy érett stabilan hozni azt a szintet amit elvár tőle a nagyközönség. simán lehet flop is. ha 15-ért jönne mint a zseni anno, akkor egy szavam nem lenne. de ilyen áron szerintem nem létszükség csak azért mert spanyol.
Benő, hát mi történt, egyetértünk vmiben
Kép
Kép
Kép

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 23., csütörtök 8:47

én nem tudom hogy kell-e nekünk isco... egyáltalán nem győzött meg hogy érett stabilan hozni azt a szintet amit elvár tőle a nagyközönség. simán lehet flop is. ha 15-ért jönne mint a zseni anno, akkor egy szavam nem lenne. de ilyen áron szerintem nem létszükség csak azért mert spanyol.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 23., csütörtök 8:46

Nagyon örülnék Isco leigazolásának, Spanyolország legnagyobb tehetsége és egyértelmű hogy Real Madridban a helye, aminek vezére, Iniestája,David Silvája lehet később.rövid és hosszú távon is jó igazolás lenne.még Modricot is eladnám hogy jöjjön, nem azért mert a horvát nem Real szintű, hanem egyszerűen szerintem nem illik a csapatba,
Ezzel a véleménnyel biztosan nem vagy egyedül. Lemerném fogadni, hogy legalább annyi Real szurkoló van ezen a véleményen, mint a Kakát kezdőbevárók
Szerintem ez inkább amolyan tudatos lépés a spanyol szurkolók felé, akik ha jól tudom nem titkoltan több spanyol nemzetiségű játékost (illetve saját nevelést) szeretnének a csapatban látni. A "szakmai" okokon túl én még ezt gondolom egy nyomós érvnek, mert valljuk be, régen volt már a keretnek tagja egy fiatal, igazán tehetséges spanyol tálentum. Isco tehetséges játékos, sokra viheti még, a jövő embere lehet.
Ott lesz Carvajal és Jese. Mind2 nagy tehetség, elégedjenek meg velük. Plusz még ott van Morata, gondolom ő is több lehetőséget fog majd kapni. Isco nem rossz játékos, de vele csak többen lennénk, mert Öziltől nem jobb. Ilyenért meg 20 milliót vagy annál többet hülyeség kiadni

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 23., csütörtök 8:44

A Marca TV információja szerint Diego López komolyan fontolóra vette, hogy elhagyja a Real Madridot. A kapus azért döntött így, mert véleménye szerint akármilyen formában is lesz, nagy valószínűséggel csak a Király-kupa korai szakaszában jut majd szóhoz és újra Casillas lesz az alapkezdő. López iránt a Milan mutat érdeklődést.
Van egy olyan érzésem, hogy ha így alakulnak a dolgok, akkor ezt jól megszívjuk. Semmi sem garantálja, hogy Iker jobb formában lesz, mint tavaly ősszel.
madridronie írta:A Marca címlapján is ott díszeleg Vidal, mint Ancelotti idézem "telivére", az öreg nagyon akarja!
Kár, hogy a Juve nem akarja eladni. Úgy néz ki, Verratti tényleg nem leigazolható, így most Vidal a B terv Ancelottinál. Kérdés, hogy a chilei hajlik-e a váltás felé. Ez kulcsfontosságú.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. május 23., csütörtök 8:47-kor.
Merci Zizou!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 23., csütörtök 8:40

Ami hatalmas nagy aggodalom, hogy a május eleji erősítsük meg a középpályát hév alábbhagyott, és most már megint csupa támadókat meg védőket hallani. Verrattiról sem beszélnek már annyit.
A Marca címlapján is ott díszeleg Vidal, mint Ancelotti idézem "telivére", az öreg nagyon akarja! :mrgreen:
20 millones
más Callejón
Iscoért meg 20 millát és Callejónt ajánlottuk első körben, a Malagat viszont Morata jobban érdekelné (mehet mindkettő), a Golden Boy nagyon közel a Madridhoz!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 23., csütörtök 8:35

Na úgy tűnik az első igazolás Isco lesz.Én nagyon örülök neki és egyértelmű,h Özil vetélytársa lesz. Modric nem teljesen az a poszt. Szerintem Perez őt hozza a jobbosra.Úgyis kötetlen játék megy ott elől, nincs olyan,h bal meg jobb szélső.
Azért jól hangzik:
Isco-Modric-CR
Benz

Még mögöttük egy Vidal-Verratti páros azt kész. :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 23., csütörtök 8:11

Perez 99.9%, hogy ismét elnök lesz. Ebből kifolyólag Ancelotti lesz az edző, tehát a háttérben már simán mennek a tárgyalások, hogy az olasz kit szeretne jövőre a keretbe. Ami hatalmas nagy aggodalom, hogy a május eleji erősítsük meg a középpályát hév alábbhagyott, és most már megint csupa támadókat meg védőket hallani. Verrattiról sem beszélnek már annyit.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 23., csütörtök 7:49

madridista siempre írta:Nagyon örülnék Isco leigazolásának, Spanyolország legnagyobb tehetsége és egyértelmű hogy Real Madridban a helye, aminek vezére, Iniestája,David Silvája lehet később.rövid és hosszú távon is jó igazolás lenne.még Modricot is eladnám hogy jöjjön, nem azért mert a horvát nem Real szintű, hanem egyszerűen szerintem nem illik a csapatba, Spanyolországba,Real Madridba. David Luiz is jelenleg az egyik legjobb választás lenne, ha ők ketten és modjuk Bale jön, én elégedett leszek a nyárral.
Én sem ellenzem Isco leigazolását, de ha Modric kárára jönne, akkor nagyon messze elkergetném Madridtól..
szerda, 22:20
Amennyiben Péreznek nem lesz ellenfele az elnökválasztásokon, úgy már június 2-án meghosszabbodik mandátuma. Egyes spanyol információk szerint ez esetben pedig, június 3-án bejelentésre fog kerülni, hogy Ancelotti lesz a Real Madrid edzője. Amennyiben akad kihívója Péreznek, akkor meg kell várni a június 16-ai szavazás végeredményét.
Nagyon remélem, hogy nem lesz kihívója! Amúgy csak én érzem kibaszásnak ezt az egész "elnökválasztásizósdit" ? Normál esetben, ha tényleg szükség van szavazásra, meg van kihívó, meg minden ahogy kell, akkor azért eléggé hazavágja a nyár elejét..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég