Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 23., csütörtök 23:52

Kicsit megkésve ugyan, de kommentálnám akkor a mai híráradatot. López jó kapus, joggal gondolkozott el a váltáson. Ancelotti, ha idejön rögtön visszafogja rakni a klub ikonját a kapuba, mert jól akar indítani. Nem lesz bátor, tökös ember. Ő nem az. Az Iscós híreknek nagyon örülök. Modricot szerintem középre szánják és Iscót meg Özil vetélytársának. Higuain remélem minél hamarabb lelép innen. Azért titkon remélem, hogy Pogbát vagy Vidalt valahogy betudjuk csempészni az üzletbe. Bár ez csak szép álom.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 23., csütörtök 23:52

Mi Jesé posztja? Mert ezzel nem vagyok tisztában. Én eddig azt hittem, hogy ugyanaz, ami CR-é is.
A 9,5 meg elemgy tkp-snak a 4-2-3-1-ben. Gyakrolatilag a 4-2-3-1 az a felállás, amelyikbe bármilyen posztú embert be lehet illeszteni...

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 23., csütörtök 23:35

Isco:
"Hogy tárgyalunk-e a Real Madriddal? Nos, igen. Valóban. Várom már hogy mi lesz az eredmény az ügyben."
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 23., csütörtök 22:48

Normális körülmények közt én is támogatnám Jesé felhozatalát. Van benne fantázia, még akkor is, ha nem éppen egy Neymar vagy Moura féle tehetségként van számon tartva. Viszont óriási konkurencia lenne előtte, nem tudom elképzelni, hogy túl sok játéklehetőséghez jusson. (Ezt úgy mondom, hogy feltételezem, hogy a Bale/Neymar párosból érkezik valaki.)
Idén viszont nagyon elfért volna. Di Maria formán kívül volt, Callejon nem hozta a szuper-csere szerepkört és Özil sem brillírozott. Még akár a kezdőbe is verekedhette volna magát, ha tényleg akkora spíler, mint amit mondanak róla. De ha annyira megerősítjük a csapatot, mint szeretnénk, nagyon nehéz helyzetbe kerülne.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 23., csütörtök 22:42

Fenomen írta:Azt gondolom, hogy Jese-t be kéne vonni a Carvajal bizniszbe, és rá is visszavásárlásit kell kötni.
Minek? Nincs 2-es poszt ha beszól JM-nak......ja már nincs Mou,akkor jöhet.

Istenem.......még kicsi a rakás.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 23., csütörtök 22:39

h3x0r írta:[Jese olyan poszton jatszik a Castillaban, ami a nagy csapatnal nem letezik. Es ezt regebben Mou is elmondta ev kozepen, hogy e miatt nem hozta meg fel
Azóta Toril tudtommal átrakta, csak azért, hogy a nagy Mourinho kérésének eleget tegyen.
Jesé azért nem játszik, hogy Mourinho Vele is szívathassa Torilt, mint anno José Rodriguezzel (volt erről egy összegző cikk, amit madridione belinkelt), és utána még "be is szólt". Ha azt lehet beszólásnak nevezni.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. május 23., csütörtök 21:48

miró írta:moratát és fabinhot fölhozták,valami oka biztos hogy van annak hogy őt nem,csak valószínű mi "messze"vagyunk ehhez.
A barcanal van egy felallas, minden, ismetlem MINDEN korosztaly abban a felallasban jatszik. Nalunk pedig minden csapatnak megvan a sajat felallasa, strategiaja. Jese olyan poszton jatszik a Castillaban, ami a nagy csapatnal nem letezik. Es ezt regebben Mou is elmondta ev kozepen, hogy e miatt nem hozta meg fel. Kozbe Jese rendre jol teljesitett, de megse hivtak fel es egyszer beszolt Mou-nak. kozbe megleltem az interjut

Csak 4-5 Castilla meccset lattam, de Jese mindig a legjobbak kozott volt. Az egesz utanpotlasunk messze legnagyobb tehetsege, egyszeruen nem szabad elb@szni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 23., csütörtök 21:37

Pedig Özil 9,5ben tolja. Védekezésben látszik a leginkább, hogy csatárként mozog. Amúgy egyértelmű, hogy nem kellett volna padavanként ugatni. Viszont a nem játszatása is egy öngól szerű. Leültettem volna párszor padozni 90 percekre. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 23., csütörtök 21:25

moratát és fabinhot fölhozták,valami oka biztos hogy van annak hogy őt nem,csak valószínű mi "messze"vagyunk ehhez.
Előző szezonban két felnőtt meccsen cserélték be jesé-t.

Utána meg ez történt:
Az ok egyszerű. Beszólt a nagy JM-nek, a Special One meg közölte,hogy nincs 9ésfeles poszt a felnőtt csapatban.

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. május 23., csütörtök 21:18

Azt gondolom, hogy Jese-t be kéne vonni a Carvajal bizniszbe, és rá is visszavásárlásit kell kötni.

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2013. május 23., csütörtök 21:18

miró írta:
Túl van sztárolva? Nem hiszem, hiszen egyfolytában bizonyít. Nem tud többet csinálni. Ha a 21 gól és 10 gólpassz nem jó ajánlólevél, valamint a korosztályos EB gólkirálya, akkor nem tudom mit kéne csinálnia.

moratát és fabinhot fölhozták,valami oka biztos hogy van annak hogy őt nem,csak valószínű mi "messze"vagyunk ehhez.


bár őt elküldeni kölcsönbe nemzetközis csapatban szerintem nincs értelme,ott se játszana,neki az első félév biztos hogy furcsa lesz be kell illeszkedni stb. ezért is olyan kéne ahol 100% hogy tudják biztosítani hogy játszon.
Az ok egyszerű. Beszólt a nagy JM-nek, a Special One meg közölte,hogy nincs 9ésfeles poszt a felnőtt csapatban.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 23., csütörtök 21:17

Túl van sztárolva? Nem hiszem, hiszen egyfolytában bizonyít. Nem tud többet csinálni. Ha a 21 gól és 10 gólpassz nem jó ajánlólevél, valamint a korosztályos EB gólkirálya, akkor nem tudom mit kéne csinálnia.

moratát és fabinhot fölhozták,valami oka biztos hogy van annak hogy őt nem,csak valószínű mi "messze"vagyunk ehhez.


bár őt elküldeni kölcsönbe nemzetközis csapatban szerintem nincs értelme,ott se játszana,neki az első félév biztos hogy furcsa lesz be kell illeszkedni stb. ezért is olyan kéne ahol 100% hogy tudják biztosítani hogy játszon.

ilyenkor a kevesebb az több talán.. :-)

de én nem vagyok ellene,drukkolok neki.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 23., csütörtök 21:14

miró írta:
De számomra még mindig Jesé ügye az egyik legfontosabb a nyáron. Őt NEM cseszhetjük el!
mennyen csak kölcsön getafe szintű csapatokba,fejlődjön,legyen sok játéklehetősége és majd meglátjuk hogy mi lesz belőle. :-)

most az ő jövője kicsit másodrangú,vannak nagyobb dolgok is az első csapatnál.
az meg fura hogy nem vitték el a válogatottal se,nem hozták föl,moratát ellenben,illetve fabinho is kapott lehetőséget már,talán csak túl van hypolva itt pár embernél(?) :/
Getafe egyenlő vég. Ott senki nem tud fejlődni.

Túl van sztárolva? Nem hiszem, hiszen egyfolytában bizonyít. Nem tud többet csinálni. Ha a 21 gól és 10 gólpassz nem jó ajánlólevél, valamint a korosztályos EB gólkirálya, akkor nem tudom mit kéne csinálnia.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 23., csütörtök 21:12

szornyu.... nem csak a helyesirasod hanem ugy az egesz iras :(
a tiédben nem volt helyesírási hiba!




bár önálló gondolat se.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Getafe-ban soha nem fog fejlődni, egy európai középcsapat kéne neki, ha már nem hozzuk fel az első keretbe.
viszont ezt adom,de nagy lényeg hogy legyen sikerélménye és tudjon játszani sokat.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. május 23., csütörtök 21:08

mennyen csak kölcsön getafe szintű csapatokba,fejlődjön,legyen sok játéklehetősége és majd meglátjuk hogy mi lesz belőle.
Getafe-ban soha nem fog fejlődni, egy európai középcsapat kéne neki, ha már nem hozzuk fel az első keretbe.
Azokat a játékosokat, akiket kölcsönadtunk a Getafe-ba, azoknak kettétört a karrierjük.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 23., csütörtök 21:07

miró írta:
De számomra még mindig Jesé ügye az egyik legfontosabb a nyáron. Őt NEM cseszhetjük el!
mennyen csak kölcsön getafe szintű csapatokba,fejlődjön,legyen sok játéklehetősége és majd meglátjuk hogy mi lesz belőle. :-)

most az ő jövője kicsit másodrangú,vannak nagyobb dolgok is az első csapatnál.
az meg fura hogy nem vitték el a válogatottal se,nem hozták föl,moratát ellenben,illetve fabinho is kapott lehetőséget már,talán csak túl van hypolva itt pár embernél(?) :/
szornyu.... nem csak a helyesirasod hanem ugy az egesz iras :(

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 23., csütörtök 21:03

De számomra még mindig Jesé ügye az egyik legfontosabb a nyáron. Őt NEM cseszhetjük el!
mennyen csak kölcsön getafe szintű csapatokba,fejlődjön,legyen sok játéklehetősége és majd meglátjuk hogy mi lesz belőle. :-)

most az ő jövője kicsit másodrangú,vannak nagyobb dolgok is az első csapatnál.
az meg fura hogy nem vitték el a válogatottal se,nem hozták föl,moratát ellenben,illetve fabinho is kapott lehetőséget már,talán csak túl van hypolva itt pár embernél(?) :/
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 23., csütörtök 20:41

Ezen a hozzáálláson, amit nyomtok - meg még páran - mindig jókat derülök. Elképzelem a szitut, amikor bekopogtok a főnökhöz a munkahelyen és sírós, megbánós arccal elé álltok és közlitek vele, hogy "Bocs nem vagyok a hasznodra, de Nógrád megyében van egy kis cég.. Fele ennyit keresek majd, de nekem az a lényeg, hogy ennek a cégnek nehogy kára legyen miattam, még akkor is, ha további 3 évig itt dolgozhatnék.."
:-)
+1
Nehogy már Kaká legyen a hibás,hogy a menedzsmentje ilyen jól tudta érvényesíteni az érdekeit.Inkább a vezetőknek kellene magukhoz nyúlni hogy egy ilyen hosszú szerződést kötöttek ennyi pénzért,ráadásul azt sem vették észre hogy sérülten érkezett.

Ami meg az erkölcsi dillemmát illeti,megnézném én azt hogy ha valakinek ilyen betonbiztos állása lenne,de mondjuk úgy hogy sz :cens: rt se ér a munkája,de amúgy mozdíthatalan,hogy önként és dalolva feláll és távozik... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 23., csütörtök 20:40

Remy írta: De számomra még mindig Jesé ügye az egyik legfontosabb a nyáron. Őt NEM cseszhetjük el!
az első csapathoz már látom előre nem hozzák fel :ike:
ezzel csak két gond lesz,
a játékosnak tele lesz a töke, hogy egy ilyen szezon után se számolnak vele
a Castilla már nem elég neki, komolyabb szintre kellene lépjen, nemzetközi meccsek és nagyobb elvárások és erre csak a kölcsön lesz a megoldás... :|
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kercsó 2013. május 23., csütörtök 20:41-kor.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 23., csütörtök 20:35

Csabi írása az UP játékosokról, háát :/ nem tudom mi lesz a Castillával jövőre, ha csak a fele is elmegy. Nem tudom, hogy a C csapatból hány embert lehetne felhozni, de ha onnan is felhoznak embereket, akkor azokat is pótolni kéne.

Ezen a nyáron nem csak az első csapatot kell rendbe tenni, hanem a Castillát is életben kell tartani, mert sokat jelent, hogy a 2. osztályban vannak. Kell egy jó játékosmegfigyelő, aztán lehet hozni a fiatalokat.

Fabinhoval is kell valamit kezdeni, mert ő sem egy elveszett gyerek. De számomra még mindig Jesé ügye az egyik legfontosabb a nyáron. Őt NEM cseszhetjük el!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég