OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 26., vasárnap 23:30

'shutterisland írta:"gracías pep"
Na neee... Nekem nincsen, de ha Khedira elmegy akkor esküszöm én is nyomatok egy gracíasot. :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 26., vasárnap 23:27

'shutterisland írta: "gracías pep" a terv,
az jó, az jó.
később ha megvilágosodsz azt átlehet írni gracías mou-ra is akár. :hmmm: :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 26., vasárnap 23:23

ami még lényeges, hogy csakis olyanhoz menj, akinek kitűnő referenciái vannak, a házi kontárokat kerüld.

az egyik tetkómnál hülye voltam, és úgy voltam vele, hogy spórolok pár ezret, mivel egy feliratot (a dani alves idézet volt az pont) meg tud csinálni a csuklómra egy kevésbé képzett arc is.
aztán kénytelen voltam kijavíttatni szalonban.

egy tetoválásnál ne az ár legyen az elsődleges, hanem a minőség.
egy életre szól. :-)

egyébként szerintem kurva jól néz ki, ha valaki tele van varrva.
persze sokminden függvénye, nyilván a rajsárkányok meg mari áthúzva kati jellegű börtöntetkók nem túl szimpatikusak, meg vannak olyan emberkék, akiknek rohadtul nem állna jól (pl lásd iniesta). :-)
de színesítik a karaktert, és még jobban ki lehet velük fejezni magadat, vagy az egyéniségedet.

azzal sem értek egyet, hogy jajj, megunod, ugyanis a szemem előtt alakítottak át egy indián arcot egy egyiptomi fáraóra, meg egy idézetet egy rózsára, tökéletesen.
egy ügyes tetkós nagyon jól át tudja alakítani, le tudja fedni a régebbi, mondjuk megkopott, megunt, idejét múlt (mondjuk exbarátnő neve) tetkókat.
eltűntetni már körülményesebb, de mintha valami olyat olvastam volna, hogy lézerrel 1000 ft per négyzetcenti, és már gondolom biztosan van olyan fejlett technológia, hogy nem lesz nyoma.

pár héten belül nekem is készül a hetedik, "gracías pep" a terv, csak még nem álmodtam meg, hova, milyen betűtípussal, mekkora méretben, meg a többi részletet. :-)

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 26., vasárnap 22:56

ezek a mennyiért,ez változó.
hol csinálatatod.
mit.
mekkorát
milyen bonyolultat.
milyen sűrűt. stb.

ha van konkrét,és oda viszed akkor megmondja,de csak így...nem.

nekem ismerősnél 75 volt az egész jobb kezem.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 26., vasárnap 22:52

ha már tetoválásnál járunk, mennyiért csinálnak meg egy ilyet? én csak egy szimpla idézetre, azaz feliratra gondoltam, hogy majd valamikor fogok csináltatni, nem látható helyen-konkrétan a lábamra majd, mert azt eltudom takarni-azért gondolom nem sokat kérnek. Persze minőségfüggő is.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. május 26., vasárnap 22:51

pheco írta:Tetoválással kapcsolatos kérdésem lenne, akinek esetleg van tapasztalata. Csuklóra szeretnék olyasmit, mint Ramosnak ami van. Van 1-2 konkrét dolog amit szeretnék ha benne lenne, viszont köré kéne valami fasza minta. Ha felvázolom a tetováló szakinak, hogy mit szeretnék ő hajlandó rajzolni valamit és akkor eldöntöm, hogy az tetszik-e? Vagy nem igazán pazarol ilyenre időt? Kb mennyibe kerülhet?
konkrét elképzeléssel odamész és ő megrajzolja neked. előtte nyugodtan kérdezd meg hogy kb mennyi lenne, én egy olyan 5-8 ezerre tippelek. de persze minden függ a mérettől. bepanthent majd szerezz be, de ugy is elfog mindent mondani a csóka ;) éljenek a tetkósok. :D

én ezt lestem ki de közel 70000 HUF. annnyim meg jelenleg nincs... :lol:

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 1606_n.jpg
joabulicsak

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 26., vasárnap 22:49

felvázolom a tetováló szakinak, hogy mit szeretnék ő hajlandó rajzolni valamit és akkor eldöntöm, hogy az tetszik-e? Vagy nem igazán pazarol ilyenre időt? Kb mennyibe kerülhet?
bármit csinálsz elsőnek le fogja rajzolni,és rádragasztja olyan papírral ami átüt a bőrödre. :-)
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 26., vasárnap 22:46

nekem csak annyi tanácsom van,hogy akkor csináltasd meg ha valami fűződik hozzá.

csak akkor érdemes kipingálni magad.azért h legyen felesleges.(szerintem)

pl egyik csaj ismerősöm a nyakára tetovált olyan csillagokat mint rihanna.
ma már nem tudja h takarja el olyan vércink.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 26., vasárnap 22:40

Tetoválással kapcsolatos kérdésem lenne, akinek esetleg van tapasztalata. Csuklóra szeretnék olyasmit, mint Ramosnak ami van. Van 1-2 konkrét dolog amit szeretnék ha benne lenne, viszont köré kéne valami fasza minta. Ha felvázolom a tetováló szakinak, hogy mit szeretnék ő hajlandó rajzolni valamit és akkor eldöntöm, hogy az tetszik-e? Vagy nem igazán pazarol ilyenre időt? Kb mennyibe kerülhet?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 26., vasárnap 16:10

National Geographic Traveler Magazine: 2013 Photo Contest

Terror at the Boston Marathon

Utóbbiban van pár olyan, ami érzékenyen hathat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 25., szombat 16:57

Pipita írta:Nagyon rápörögtem mostanában erre a slam poetry dologra, zseniális.
akkezdet phiai - slam poetry

fél óra zsenialitás, ráadásul a Forrás meg az Amerikai szépség filmzenéivel kilóra megvettek engem. :salute: :salute:
meg mekkora dumák vannak benne, ez az "egy én is ég", wow, isteni. :mrgreen: :-)
Imádom őket. Saiid - Tükör mogul
Hatalmas ez is.


Más. Valaki vett már agyserkentő tablettákat, ami segít a koncentrálásban? Mostanság nem igazán megy a tanulás, és gondolkodom, hogy veszek valamit, legrosszabb esetben koffeintablettát. Vagy esetleg valami házi megoldás?

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. május 25., szombat 13:41

Nagyon rápörögtem mostanában erre a slam poetry dologra, zseniális.
akkezdet phiai - slam poetry

fél óra zsenialitás, ráadásul a Forrás meg az Amerikai szépség filmzenéivel kilóra megvettek engem. :salute: :salute:
meg mekkora dumák vannak benne, ez az "egy én is ég", wow, isteni. :mrgreen: :-)

Na, a kérdésem az lenne, hogy azok a slam poetryk, amiket mostanában a dumaszínház reklámoz, Kiss Ádámmal, Saiiddal meg ha jól emlékszem, Tóth Eduval, azokat meg lehet valahol hallgatni? Nagyon kíváncsi lennék rájuk, de youtube-on nem találtam tegnap..Mondjuk még csak egy ilyen műsor volt ha jól tudom.

ferni
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 24., péntek 18:53

BBarni írta:Mezre szeretnék feliratot+számot csináltatni!
Valahol Budapesten ahol olcsó, de azért minőségileg is ott van?(tapasztalat)
Decathlon tényleg jó :-) strapabíró is a számozás :-)

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 24., péntek 18:42

BBarni írta:Mezre szeretnék feliratot+számot csináltatni!
Valahol Budapesten ahol olcsó, de azért minőségileg is ott van?(tapasztalat)

Talán Decathlon..? :hmmm:
Bár nincsen vele tapasztalom,de azt hallottam,hogy jó és olcsó is.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 24., péntek 18:31

Mezre szeretnék feliratot+számot csináltatni!
Valahol Budapesten ahol olcsó, de azért minőségileg is ott van?(tapasztalat)

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 24., péntek 14:51

Egy nem túl sikeres ejtőernyős ugrás 300 méterről, az ugró szemszögéből. :ozil:
Ő is tervezi a folytatást. Kalappal. Legközelebb lehet keményebb lesz a földet érés és a mentők csak a benzint pazarolják rá.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 24., péntek 12:34

Egy nem túl sikeres ejtőernyős ugrás 300 méterről, az ugró szemszögéből. :ozil:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 24., péntek 6:05

francois írta:látom sokan nem értik.
a magyar mászók többsége szponzoráltként utazik ki, saját zsebből semmit nem finanszíroznak. teljesitmenykenyszer van.
a teljesítménykényszer nem azt jelenti, hogy a halálba kergeti őket a finanszírozó.

ha sokat olvastál a témában, akkor tudnod kell, mindenki azt mondja, hogy vissza kellett volna forduljanak.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. május 24., péntek 3:06

Kicsit magasan vagy, nem kell ez a kioktató stílus. Láttam-e halált? Láttam. Végignéztem két nagymamám halálát az utolsó pillanatokig. Láttam, hogy milyen dolgokon mentek keresztül ők is, és a családunk is. Láttam, hogy mocskosmód szar amikor ő tehetetlen, 0-24-ben ápolni kell. Láttam, hogy néha ez megterhelő volt a családnak is. És nem, nem azért mert érzéketlen taplók lennénk.
Láttam-e halált? Láttam. Láttam amint az egyik haverom tőlem 30 méterre motorral, nagyjából 70-nel nekimegy egy épp az udvarról kiálló autónak, leesik róla, hozzávágódik az autóhoz, és úgy terül el a földön, mint egy földre ledobott mosogatórongy. Az autó sofőrjénél hamarabb ott voltam mellette, miközben hívtam a mentőket. Késő volt.

Elhiheted, egyiket sem volt könnyű átélni.

Nem látok bele az életedbe, és úgy gondolom, hogy te sem az enyémbe. Nem tudom, hogy te az elmúlt huszoniksz év alatt milyen események szemtanúja és/vagy részese voltál, és ezt te sem tudhatod rólam. (Amennyiben mégis, úgy elnézést kérek.) De én nem is vonlak kérdőre, éppen ezért nem tartom helyénvalónak azt a hangnemet, amit megütöttél.

És nem azt mondtam, hogy Zsoltéknak jó volt átélni azt a halált, a szenvedést, a megfagyást, az esetleges csonttöréseket ami jutott nekik. Nem, erről szó sincs. Nincs könnyű halál. Én csupán azt mondtam, hogy ha választanom kellene, hogy magatehetetlen öreg emberként szeretnék meghalni, vagy valami olyanba halni bele amiért éltem, akkor én az utóbbit választanám. Ezért gondolom úgy, ilyen szempontból nézve, és ezzel lehet nem egyetérteni -de a véleményemet kéretik tiszteletben tartani és nem lehurrogni-, hogy Zsolték halála illő volt az életükhöz. Ezt továbbra is tartom, de nem próbálok meggyőzni senkit ha nem így gondolja, nem kardoskodok emellett, nem blamálom le a véleményét, nem támadom le, de ezt fordított irányban is elvárom.
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. május 24., péntek 2:20

A továbbiakban kíméletlenül szankcionálni fogom a faszozó, lehülyéző kommenteket. Lehet beszélni a témáról, de kultúrált keretek között.
de szerintem sokan szeretnénk úgy meghalni, mint ő. úgy, hogy az életünk legyen a halálunk.
Végkimerülésben megfagyni? Megfulladni egy lavina alatt? Láttál valaha halált? Bármilyen halált? Ha igen, hányat és milyet? Olyan igazit, nem mint a filmekben, ahol csak pukkan egyet a pisztoly és az áldozat teatrálisan összeesik. Fogta a kezed haldokló ember? Láttal rákost bízni, majd a sorsába beletörődve feladni minden reményt? Néhány kivétellel nincs olyan, hogy szép halál, talán az életben megfáradt megpihenni vágyó nagyon öregeknél, vagy a semmiből, álmukban akár mosolyogva távozó embereknél. Amikor nem szenved és retteg az utolsó pillanatokban a szerencsétlen. Mutatok neked halált. Egy elitélt nő, pillanatokkal a halálra kövezése előtt, megnézheted a szemében a sűrűsödő borzalmat. Ugyanezt a borzalmat és félelmet láthatod egy diszkóbaleset után haldokló fiatalnál vagy egy agyvérzés után az élet utolsó szalmaszálaiba kapaszkodó embernél. Nem szeretem ha az emberek szép halálról beszélnek. Szerinted, hogy érezhetett, amikor ott lógott -30-ban és tudta, hogy nincs tovább, órákon belül végez vele az időjárás vagy a dehidratáció? Néha azért átgondoljátok, amit leirtok?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég