Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. május 24., péntek 9:25

hehe írta:
Marcelo-Ramos-Varane-Carvajal
Vidal-X.Alonso
Bale-Ozil/Modric-CR
Cavani
ez a csapat borzasztó.

én nem akarok több 4231-et látni, az biztos.

neymart akarom, vidalt akarom, verrattit akarom, ilyen stílusú játékosokat akarok.
A 4231 véleményem szerint nem olyan szar, ha úgy csináljuk, mint a németek. 4 védő, 2 kp (1 irányító, 1 szigorúan védekező), 3 támadó, 1 csatár.

Ha már ez volt kitalálva, én átvariálnám így:
Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo
Vidal-Modric
Bale-CR-Benzema
Cavani

Védekezésben 442/451 Cavani+CR marad fennt, támadásban 4114,352,stb, itt lenne sok variációs lehetőség, a lényeg, hogy Vidal védekezik, Modric irányít, de nem mélységből.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 24., péntek 9:24

És ha már Coentrao; a pici fiú is kifakadt itt a sajtónak és így elég sanszos, hogy ő is távozik a nyáron!
kajak nem értem miért kell eladni. teljesíményével biztos hogy nem szolgált rá. marcelo meg ki tudja mikor fog lesérülni újra hónapokra. kell két ilyen kaliberű balhátvéd.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. május 24., péntek 9:19

Ha Ancelotti eladatja Modricot, akkor nálam már nem fog bevágódni az olasz. Remélem, hogy azért a középpálya megerősítésén is dolgoznak, felőlem Higuainon kívül mindegyik ember maradhat a támadók közül, ha megfelelő erősítés lesz a középpályán.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 24., péntek 9:18

Ez az AS igen el akarja adni Modricot. Kétlem, hogy így lesz. Inkább azoknak a híreknek hiszek, amelyek szerint Ancelotti nagyon bírja Modric játékát. A hírek pedig nem szólnak sok középpályás érkezéséről, szóval kétlem, hogy kiárusítanánk abból a 3 és fél játékosból arról a csapatrészől.
Egyetértek; egyébként a spanyolok közt is akad azért olyan, aki Modricról és a fontosságáról abszolút úgy vélekedik, mint itt a fórumon a nagy többség; nevezetesen, hogy jelenleg a legjobb középpályásunk és egy barom állat az, aki elküldené! :mrgreen: :shifty:
Azt is kétlem, hogy Neymar és Bale egyszerre érkezik. Max akkor, ha CR-t el kell adni.
Ezt is adom, sőt sanszos, hogy idén egyik sem érkezik (még)! -->
Ha Modricot csak Iscoval szeretnénk helyettesíteni, nyugodtan elfelejthetjük a 10.-et, b
És itt jöhet képbe Isco, mert minden más esetben tényleg az ő leigazolása lenne a legkevésbé fontos és picit érthetetlen is; vagy pedig A) Perez ismét egy 2009-eshez hasonló nagy bevásárlásra készül (nem kevés hitelből, ne adj' Isten CR7 eladásából :ozil: ); vagy B) még mindig nagy baj van és mindenféle koncepció nélkül igazolgatunk a támadó harmadban, miközben a középpálya ...! :-* :rock:
De nagyon érdeklődünk Vidal iránt. Szerintem Ancelotti meg akarja tartani a jelenlegi felállást, és a hírek szerint kicserélne 4 kezdőjátékost. Persze ehhez kell az is, hogy Perez tudja elhozni őket:

Marcelo-Ramos-Varane-Carvajal
Vidal-X.Alonso
Bale-Ozil/Modric-CR
Cavani
Ez is elég sanszos! Ami Vidalt illeti az AS szerint jelenleg első számú célpont lett a kp. megerősítésére és Verratti a háttérbe szorult (akivel kapcsolatban azért egy Coentrao/Di Maria cserét nem tartanak kizártnak a PSG-nél sem)! Mindenesetre sem Vidal (akiért 40-45 millás ajánlatot is visszadobtak már), sem Verratti megszerzése nem (lesz/lenne) egyszerű! :coffee: :hmmm: :roll:

És ha már Coentrao; a pici fiú is kifakadt itt a sajtónak és így elég sanszos, hogy ő is távozik a nyáron!

Jelenleg is átadólistán: Pipita, Di María, Kaká, Pepe, Coentrao, Callejón
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 24., péntek 9:20-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 24., péntek 9:14

nem tudom érezni fogok e valaha olyat
Nem fogsz. Elviszi Özil fizetése a lóvét. :lol:
de Xabi mellé nem tudom kell-e egy hasonló kaliberű középpályás
Kell szerintem, mert Xabi sajnos már nagyon kevés alapkezdőnek.
Vidalunk meg szerintem nem lesz, a Juve nagyon köti az ebet a karóhoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 24., péntek 9:11

hát ja, nem tudom érezni fogok e valaha olyat, amit a cé+benzema+kaká pakknál, amikor hozta őket perec.
akkor éreznék olyat talán, ha behúznánk egy verratti+pogba+neymar csomagot.
mert erre van a legnagyobb szükség.
Kép
Kép
Kép

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. május 24., péntek 9:06

neymart akarom, vidalt akarom, verrattit akarom, ilyen stílusú játékosokat akarok.
Sok mindent akar Perez is, de annak ellenére hogy ő Európa világ egyik legbefolyásosabb embere, se Neymarunk, se Vidalunk nem lesz. Verrattit még el tudom képzelni, de Xabi mellé nem tudom kell-e egy hasonló kaliberű középpályás. Vagyis átfogalmazom: Verratti szerződtetésénél vannak sokkal égetőbb kérdések és posztok is. Vidalban még én is bízom, ez a Higu üzlet elég jól hangzik, de kétlem hogy a Juvénál ekkora balf :cens: ok dolgoznak, hogy meglépjék ezt a cserét. Ez lenne a nyár legnagyobb üzlete Khedira távozása után.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 24., péntek 8:58

ancelotti majd lemond modricról úgy, hogy khedira viszont itt marad. mindig jót röhögök az ilyen híreken. :mrgreen:
péntek, 08:39
A Punto Pelota szerint a következő szezontól Zidane lesz a klub sportigazgatója. A francia legendának kiemelt szerepe lesz Pérez következő elnökségének. A fontos döntések meghozatal mellett minden új igazolásnak át kell mennie a keze között és véleményeznie kell.
ha ez igaz, akkor még nyugodtabbak lehetük. zidane nem fogja idehozni cavanit meg navast. és modric marad. :-)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 24., péntek 8:58

Marcelo-Ramos-Varane-Carvajal
Vidal-X.Alonso
Bale-Ozil/Modric-CR
Cavani
ez a csapat borzasztó.

murinnyó kontraszarjához ideális, csak nekem abból elegem van.

elöl meg cavani, aki sokkal gyengébb technikálisan, mint benzema.
ráadásul rohadt drága is.

én nem akarok több 4231-et látni, az biztos.

neymart akarom, vidalt akarom, verrattit akarom, ilyen stílusú játékosokat akarok.
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 24., péntek 8:47

Ez az AS igen el akarja adni Modricot. Kétlem, hogy így lesz. Inkább azoknak a híreknek hiszek, amelyek szerint Ancelotti nagyon bírja Modric játékát. A hírek pedig nem szólnak sok középpályás érkezéséről, szóval kétlem, hogy kiárusítanánk abból a 3 és fél játékosból arról a csapatrészől.
Azt is kétlem, hogy Neymar és Bale egyszerre érkezik. Max akkor, ha CR-t el kell adni.
Engem leginkább CR szerződéshosszabbítása érdekel. Azzal párhuzamosan a középpályát kéne rendberakni, és csak utánna kell erősíteni elöl, lehetőleg miután megszabadultunk a feleslegtől. Ne megint augusztusban adjuk el ezeket a játékosokat jóval az áruk alatt.
(bár ha eladjuk Modricot akkor végülis univerzális csereopciónak a támadóharmadba elfér)
Ha Modricot csak Iscoval szeretnénk helyettesíteni, nyugodtan elfelejthetjük a 10.-et, bajnokságot, tk mindenféle magasabb ambíciót.
Merci Zizou!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 24., péntek 8:45

De nagyon érdeklődünk Vidal iránt. Szerintem Ancelotti meg akarja tartani a jelenlegi felállást, és a hírek szerint kicserélne 4 kezdőjátékost. Persze ehhez kell az is, hogy Perez tudja elhozni őket:

Marcelo-Ramos-Varane-Carvajal
Vidal-X.Alonso
Bale-Ozil/Modric-CR
Cavani

A Modric hírekből nem lehet tudni szerintem minek van valóságalapja, és Isco nem tudom hova/minek jönne (bár ha eladjuk Modricot akkor végülis univerzális csereopciónak a támadóharmadba elfér). Elég brutális csapat lenne azért, gyors, jó lövések, fejjel is jók, passzok, fizikumban is erősek. A kp. megint nem lenne elég erős.

Mondjuk épp tegnap volt facen egy kép a galaktikusokról: Zidane, Figo, Becks, Ronaldo, Raul egy képen. Na ezekhez a mostani csapatból csak CR és max. Alonso mérhető, pedig ennyi pénzből amit eltapsoltak lehetett volna egy galaktikus II-őt építeni :(

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 24., péntek 8:36

engem viszont ez a hir elszomorit.
Bale+Cavani+Neymar+Isco pakk mennyibe fog fajni 150-200 millaba? KP meg olyan ratyi lesz, mint galaktikus eraban. egyetlen egy epkezlab kozeppalyasunktol is megszabadulunk, nekem olyan Makalele filingem van. :(
Bar ha maradna o sem lenne eleg a kp-n. Komolyan aggaszt amilyen hirek vannak.
Az AS szerint Ancelotti zöld utat adott Neymar szerződtetésére. “Csak akkor megy a Real Madridba, ha Cristiano hosszabbít” – mondták a brazil klub képviselői Péreznek. Az olasz szakember továbbá Bale, Isco és Cavani leigazolását kérte, valamint lemondott olyan játékosokról, mint Higuaín vagy Modric. Érdekesség, hogy a horvát játékossal kapcsolatban a Marca pont ellentétes állásponton van, hiszen azt állítják, hogy Modricra alapemberként számít majd Ancelotti.
most kinek higyen az ember? altalaban az AS inkabb megbizhatobb nem? :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 24., péntek 8:29

Triumvirate98 írta:A 3-5-2-ben tudni kell védekezni is, márpedig Baleből ezt nem nézem ki, hogy 90 percen át robotoljon oda vissza, mint Lichsteiner.
Mért, Bale hátvédként kezdte, igaz a bal oldalon. De ez a 352 nem lenne életképes nyilvánvaló.

Érdekes hírek ma az AS-en, ma optimistább lesz itt a nép :)

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 24., péntek 8:25

most az ő jövője kicsit másodrangú,vannak nagyobb dolgok is az első csapatnál.
az meg fura hogy nem vitték el a válogatottal se
Mivel a tavalyi U19es EB győztes csapat tagja volt, így nyilvánvaló, hogy velük fog menni az U20as VBre

Amúgy meg be kell építeni a csapatba ahelyett, hogy ilyen Neymarokat igazolunk. 2 tehetség közül az egy saját nevelés és ingyen van, a másikért meg egy rakás pénzt kellene fizetni. Egyértelmű, hogy inkább Jesének kellene lehetőséget adni

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 24., péntek 8:21

Coentraot elvileg már 15-20körül adnánk..

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. május 24., péntek 8:10

Anthony írta:
numberone1 írta:1. volt a gyemant, ket szenyoval szelso tkp-k nelkul.
Bocs, honnan jön ez a szenyo mert nagyon irritálóan hangzik :'(

4-3-3 kell, elől CR, Cavani(?), Bale/Neymar, mögöttük meg Modric, Veratti + még vki (Khedira :D ).

Egyébként el tudnék képzelni egy Juvés 3-5-2 felállást is, ami persze nem működne mert kell fél év mire átáll egy ilyen rendszerre a csapat, és nem is tudom mennyire lennének megfelelőek az emberek hozzá (hátul: Varane, Pepe, Ramos, fel-le futkorászik Marcelo és Bale a 2 szélen, középen Alonso, Veratti, Modric, elől CR és Cavani). Mondjuk ilyen biztos nem lesz szerencsére :)
A 3-5-2-ben tudni kell védekezni is, márpedig Baleből ezt nem nézem ki, hogy 90 percen át robotoljon oda vissza, mint Lichsteiner.

Amúgy abból mi igaz, hogy a fél Madridot akarjuk, a nevek:

Higuaín, Marcelo, Pepe, Coentrao, Di Maria...Ebből én Higuaínnak és Coentraonak örülnék, de gondolom utóbbinak komoly ára van, nem teljesítményarányosan.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 24., péntek 7:50

numberone1 írta:1. volt a gyemant, ket szenyoval szelso tkp-k nelkul.
Bocs, honnan jön ez a szenyo mert nagyon irritálóan hangzik :'(

4-3-3 kell, elől CR, Cavani(?), Bale/Neymar, mögöttük meg Modric, Veratti + még vki (Khedira :D ).

Egyébként el tudnék képzelni egy Juvés 3-5-2 felállást is, ami persze nem működne mert kell fél év mire átáll egy ilyen rendszerre a csapat, és nem is tudom mennyire lennének megfelelőek az emberek hozzá (hátul: Varane, Pepe, Ramos, fel-le futkorászik Marcelo és Bale a 2 szélen, középen Alonso, Veratti, Modric, elől CR és Cavani). Mondjuk ilyen biztos nem lesz szerencsére :)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 24., péntek 7:05

schranzer írta: Amúgy lehetséges Modric esete, lehet, hogy pont ezt akarja Carlo, amit mar itt tegnap leirtam, azaz a gyémánt alakzatot.
------------Vidal------------
--Modric---------Verratti--
------------Özil-------------
es ha meg egyszder beirod, akkor tedd Verattit hatra, Vidalt meg feljebb. Veratti inkabb a vedelem elott jatszik, Vidal a tipikus box-to-box aki belyatsza az egesz palyat. Nem lenne rossz ez a gyement, de ez nem fog mukodni. mert szenyo nelkul nem lehet a gyemantot megvalositani. CR es Neymar nem szenyo hiaba raktad oda oket szelrol indulnak, Ozil kozepen egyedul nem el meg kozepen, raadasul rendszeresen kimozog szelre kozepen meg senki nem lenne. Ezzel maris megbukott az egesz. Ha beteszunk vkit szenyoba akkor meg feloldalas lesz CR miatt mert a balszelrol indul, kozepen Ozil egy szenyo elol jobboldalt meg senki. Ha meg ozilt kitoljuk jobbra akkor mar nem beszelhetunk gyemantrol.
Ancelotti ket taktikaval lett BL gyoztes.
1. volt a gyemant, ket szenyoval szelso tkp-k nelkul.
----------Pirlo------------
Gattuso------Seedorf
--------Rui Costa-----
---Seva------Inzaghi-
2. karacsonyfa 1 szenyo, szelso tkp-k nelkul.
Gattuso-Pirlo-Ambrosini
-----Kaka-----Seedorf--
---------Inzaghi---------

Szerintem( de ez magan velemeny), nalunk vmi mast kell kitalalni. CR miatt szerintem egyik sem mukodne. Vagyis hat vmilyen szinten mukodne, de nem lenne annyira hatekony mint amit ok jatszottak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 24., péntek 0:22

Casso írta: Modricot szerintem középre szánják és Iscót meg Özil vetélytársának.
Amúgy lehetséges Modric esete, lehet, hogy pont ezt akarja Carlo, amit mar itt tegnap leirtam, azaz a gyémánt alakzatot.
------------Vidal------------
--Modric---------Verratti--
------------Özil-------------

Itt jon képbe Isco, mint Ozil vetélytársa, Verrattié ugye Xabi Alonso, Vidalé lenne ugye Khedira (feltéve ha marad), Modricé meg fogalmam nincs :D. De ezek szerint Kakára nem szamit Carlo, vagy a vezetoseg. Maskulonben minek akarnák ide Iscot. De ehhez ugye kéne Verratti es Vidal, amibol talán Verrattira látok nagyobb esélyt, de ha Vidal netan nem jonne, akkor legalább Pogbát kéne hozni, ha o sem, akkor marad Kondogbia, de oda feltetlenul kell valaki, akit nem Khedirának hívnak :lol:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 24., péntek 0:13

Hängendespitze :D A német ezt mondja rá. Árnyék ék. Tulajdonképpen nem értem mi a különbség közte és a tkp között. Talán, hogy gólerős. Szóval normális körülmények között előtte van még egy csatár.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég