Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 24., péntek 13:48

Jester írta:Elég nehéz helyzetben vannak a katalánok.
Kizárt dolog, hogy a Santos majd jövőre, a szerződés lejártával egy árva buznyák nélkül eladja Neymart.
Mindent be fognak vetni annak érdekében, hogy még pénzt lássanak belőle.

Azt nem tudom elképzelni, hogy a VB után majd ingyen elviszik :D
Túl jó lenne...
Én most is tartom hogy még a nyáron átmegy europaba,majd jön a nagy durr,hogy Neymart leigazolta valami nagy klub.Ha az a Real Madrid lenne,az lenne aztán a mucho gusto... :coffee:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 24., péntek 13:47

Elvileg igen, és ugye így minek emelne árat a Barca? Vagy elfogadja a Santos a 20-at, vagy fél év múlva már hivatalosan is bejelenthetik, ehhez meg nem kell +10 milla, ha valóban csak a Barcelona érdekli a játékost.
Elég nehéz helyzetben vannak a katalánok.
Kizárt dolog, hogy a Santos majd jövőre, a szerződés lejártával egy árva buznyák nélkül eladja Neymart.
Persze, de előbb-utóbb azért csak ki kell ugrasztani a nyulat a bokorból, erre igazából legkésőbb akkor kerülhet sor, ha a Santos végül elfogadja egy a Barcán kívüli másik csapat ajánlatát (mondjuk pl. a Real Madridét, ami azért jóval közelebb áll a brazilok kívánságához) és hivatalosan engedélyezi a megkereső klubnak, hogy Neymarral is leüljenek szépen tárgyalni --> onnantól kezdve már Neymar sem terelhet tovább (mert eddig lapít, mint a sz@r a fűben; kussban van és csak taktikázik, terel összevissza, illetve nagyon ügyesen kivár)!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 24., péntek 13:50-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. május 24., péntek 13:35

Elég nehéz helyzetben vannak a katalánok.
Kizárt dolog, hogy a Santos majd jövőre, a szerződés lejártával egy árva buznyák nélkül eladja Neymart.
Mindent be fognak vetni annak érdekében, hogy még pénzt lássanak belőle.

Azt nem tudom elképzelni, hogy a VB után majd ingyen elviszik :D
Túl jó lenne...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 24., péntek 13:32

Hát a Santosnál sem hülyék ülnek gondolom. Ha annyira biztos, hogy Neymar csak a Barcaba szeretne menni, el kell fogadniuk a legmagasabb Barca ajánlatot. Vagy minél tovább elhúzni a dolgot, és bízni abban, hogy az összeg valamilyen oknál fogva (más csapatok érdeklődése) még feljebb kúszik. Nekünk pedigg meg kéne már győzni a játékost és a környezetét is.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 24., péntek 13:25

Azon az áron nem, amit ajánlottak a katalánok érte; vagy nem, csak kérdezem (mert én így értelmeztem)????
Elvileg igen, és ugye így minek emelne árat a Barca? Vagy elfogadja a Santos a 20-at, vagy fél év múlva már hivatalosan is bejelenthetik, ehhez meg nem kell +10 milla, ha valóban csak a Barcelona érdekli a játékost.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 24., péntek 13:24

Közben Neymar apja elmondta, hogy úgy néz ki a Santos nem kívánja eladni a fiát,
Azon az áron nem, amit ajánlottak a katalánok érte; vagy nem, csak kérdezem (mert én így értelmeztem)???? :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 24., péntek 13:19

Közben Neymar apja elmondta, hogy úgy néz ki a Santos nem kívánja eladni a fiát, így fél év múlva szabadon tárgyalhat. Szóval lehet, hogy még a +10 misire sem lesz szükség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 24., péntek 13:17

Egyébként jól csinálja a barca. Ha van egy játékos, aki oda akar menni, mindez megtámogatva egy előzserződéssel, én sem licitálgatnék jobbra-balra. 20 millió reális lehet, mert a brazilok nyerhetnek annyit Neymaron egy év alatt, hogy ne adják el kevesebbért. De többet nem ajánlanék én sem a katalánok helyében. Már ameddig azok a körülmények, amik.
A keretünk lehetne jobb is, de elég kellene legyen egy BL győzelemhez. Nem is elsősorban a kerettel van a baj, hanem hogy szaladgálunk össze vissza, semmi rendszer, semmi taktika.
Ha van lehetpőségünk, javítani kell mindkettőn, a kereten és a taktikán is. De ez utóbbi majd Ancelotti dolga lesz.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 24., péntek 13:12

ÉÁn meg azt nem értem, ha valki úgy tud írni bármiről a témában, hogy az nélkülöz bármiféle gazdasági alapot. Bár továbbra sem döntünk mi semmit egyébként, azért legalább az elméleti feltevéseinket is illene a valósághoz igazítani amennyire lehet. Különben jöjjön az, hogy vegyük meg Messit 500 millióért, meg Casillas mögé Buffont meg Neuer-t, nehogy már Adánnak legyen a harmadik számú kapus.
Na...ha figyelmesen végigolvastad volna amit írtam,akkor kiderülne,hogy célirányosan gondoltam a nagyobb volumenű befektetéseket,egy egy játékosba.Magyarán,nem azt mondtam hogy vegyünk meg boldog-boldogtalant,hanem azt,hogy igenis minőségi játékosokat kell igazolni 1-1 posztra,és bizony ez nem olcsó.Ezek bizony 10milliós összegek.
És ha nem akarunk úgy járni,mint az arsenal,vagy régen a pool,hogy ugyan nem nyertek soha sz@rt se,de az év végén a könyvelők csettintettek hogy na,azéet pozitivan zártunk.Ha meg megvolt a BL helyezés,az meg maga volt a főnyeremény...
De nyilván a hsz-em lényege nem is ez volt.Hanem próbáltam szemléltetni a fiatalembernek(vagy hölgynek nemtom)hogy attól még,hogy a legnagyobb spanyol tehetség itt focizik,az nem azt jelenti,hogy felveszi a versenyt egy Neymaral,Reusal,Bale-el...mégha ingyen van akkor sem.Még oda is írtam,hogy később,talán...
Meglehet hogy nekem nincs olyan közgazdász vénám,mint pl neked,meg azt is elhiszem hogy jó dolog,egyfajta hobby számolgatni,adni venni,így virtuálisan is,de én végre focit akarok már látni a bernabeuban,szórakoztató,látványos focit,s ha ahhoz az kell,hogy negativba menjen a büdzsé,akkor sajnos ez van...meglehet hogy kicsit demagogan taglaltam abban a hsz-ben a dolgokat,de ezt csak a közérthetőség miatt írtam.Ha félreérthető voltam akkor sorry...
Tehát összefoglalva a lényeget:Ha akarunk valami nagyo dobni,akkor költeni kell.Nem nyakló nélkül,hülye módon,de sajnos a mai árak a piacon,önmagukért beszélnek...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 24., péntek 13:09

madridronie írta:Óriási; a Barca, mint azt már fentebb mondtam nem hajlandó 20 millánál egy centtel sem többet adni Neymarért, így amennyiben a Santos tovább keménykedik velük, úgy a katalán különítmény ad a tarajosnak további 10 millát azért, hogy maradjon még 1 évet Brazíliában hogy aztán jövőre ingyen távozhasson tőlük! :lol: :lol: :lol: MÉS QUE UN CLUB :taps: :happy: :taps:
Jó ez. Amég ők ilyenekkel szemétkednek addig van esélyünk. Nagyon jó, hogy nincs igazán pénzük, mert elment a sok saját nevelésre :lol: , meg aztán így is kell kerítsenek egy saját nevelésű kapust, védőt és egy támadót (esetleg 1 csatárt is), szóval anyagilag gondolom nem ficánkolnak.
Kicsapjuk a lóvét a Santosnak is, Neymarnak is és simán van esély.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 24., péntek 13:08

Minőségben összességében javulás lesz de ezzel hogy Pepe és Coentrao is eladó sorban van szerintem olyan embereket fogunk veszíteni akiket egy sérülés és eltiltás , formahanyatlás esetén nyugodt szívvel be lehet tenni úgy hogy az nem megy a minőség rovására.
Hát igen,láthattuk Pepét a Dortmund ellen,milyen megbízhatóan teljesített... :shifty: :mrgreen: :mrgreen:
:goat:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 24., péntek 13:05

If Santos is not willing to accept the amount offered, then Barcelona will pay Neymar €10 million to stay at Santos next season and play in the Camp Nou as of the 2014-15 season. In this way, the player will be blocked from joining another team and we will leave a free agent, which will mean Santos won't see a penny.
Óriási; a Barca, mint azt már fentebb mondtam nem hajlandó 20 millánál egy centtel sem többet adni Neymarért, így amennyiben a Santos tovább keménykedik velük, úgy a katalán különítmény ad a tarajosnak további 10 millát (úgyis gyakorlottak már ebben és eddig is bejött) azért, hogy maradjon még 1 évet Brazíliában hogy aztán jövőre ingyen távozhasson tőlük! :lol: :lol: :lol: MÉS QUE UN CLUB :taps: :happy: :taps:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 24., péntek 13:08-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 24., péntek 13:05

Realista24 írta:
Akkor gondolom a Marca a katalán, de amúgy tök8 szenylap mind
Mindkettő madridi.
Sport.es, mundodeportivo a (főbb) katalán lapok.
Hmmm kösz az infót! Azért tök érdekes, hogy Modric ügyben tök ellentmondásosak :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 24., péntek 13:03

Akkor gondolom a Marca a katalán, de amúgy tök8 szenylap mind
Mindkettő madridi.
Sport.es, mundodeportivo a (főbb) katalán lapok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 24., péntek 13:01

Akkor gondolom a Marca a katalán, de amúgy tök8 szenylap mind :D
Iscoról meg túl sok a hír gondolom azért, bár a City még közbe szólhat... :hmmm:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 24., péntek 12:38

Érdemes ilyen játékosnál erőlködni, akire úgy kell ráerőltetni, hogy a Realban játsszon. Biztosan nagyon elkötelezett lenne a csapat iránt.
Itt azért ennél picit többről van szó; ez az előszerződés közel 1,5 évvel ezelőtt köttetett épp a Barca Bernabeubeli bajnoki és klubvb. győzelme után, gyakorlatilag pont a hanyatlásuk megkezdése előtt, amikor még tényleg ők voltak megkérdőjelezhetetlenül a világ legjobb csapata és még Pep sem döntötte el, hogy lelécel, miközben a José féle bunker és ketrecharc + az edző karakterisztikája, filozófiája nagyon messze állt a Neymar féle elképzelésektől! Azóta viszont sok minden megváltozott; a Barca visszább esett minden szempontból (/játék minősége, dominancia stb./ --> persze így is a világ 4 legjobb csapatának egyike, de azért ........ :-* ), José pedig tiplizik és teljesen új szelek fújnak Madridban, ahol képességekben szintén nincs hiány la.is olyan szinten és különbségben nincs, mint amit a hazai és a nemzetközi média sugallni próbál --> ergo jelen pillanatban koránt sincs akkora különbség a Barca és Real között, mint mondjuk 2 éve, így talán lehet némi keresnivalónk!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. május 24., péntek 12:37

A keretünk lehetne jobb is, de elég kellene legyen egy BL győzelemhez. Nem is elsősorban a kerettel van a baj, hanem hogy szaladgálunk össze vissza, semmi rendszer, semmi taktika. A játékunk alapja hónapok óta CR. Ha megvillan oké, ha nem, akkor szopunk. Ez a jelenlegi Real Madrid. Fel kellene szántani a pályát és csapategységet formálni. Nem a médián keresztül üzengetni egymásnak és a bíróknak, hanem egymással tolódni, bekeríteni a labdás területet és megszerezni a labdát. Az a baj, hogy Ancelottiban sem érzem azt az erőt, hogy csapattá formálná a Reált.

Mi folyik most? Özil lép 3at a labda felé, majd meggondolja magát és megáll. Néha fut pár métert, hogy ne érje szó a ház elejét és ennyi. Benzema szintén ugyan ez. Komoly mentális változtatásokra van szükségük, hogy igazán hasznára legyenek a csapatnak. A tehetségük meg van hozzá. Higuain elég jól harcol, sokat fut, de a tehetségtelensége miatt nem tud komolyabb karriert befutni a Realnál. Kuka. DM a hatalmas reménységem volt, imádtam amikor formában volt, minden meccsen vagy gól vagy gólpassz. Zseniális megmozdulásai voltak. Nem tudom pontosan mikor tört meg a gyerek, de a 2-3 hónapos szárnyalása után Callejon szint lett. Semmi varázs, semmi ötlet, tipikus sablonplayer lett. Mindig ugyan azok a cselek, megmozdulások, passzok. Sajnos nem csak én ismertem ki, hanem mindenki. Kuka. Callejonról és Kakáról nem is szeretnék beszélni, két elb :cens: ott játékos, közük sincs az A kerethez, nem is értem miért vannak itt. Kuka. Khedira pedig :he: . Az elb :cens: ott játékunk kulcsa, aki nálam Drenthés magasságokba került. Kuka. Ha ez a Higu-DM-Callejon-Kaka-Khedira ötös elmenne Arbeloaval kiegészülve, én lennék a világ legboldogabb embere.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. május 24., péntek 12:36

Lehet rosszul emlékszem,
biztos, madridi.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 24., péntek 12:36

Géci írta: de ez az AS nem katalán sportnapilap?
nem.
Géci írta:Isco érkezése már-már biztosra vehető
mitől?

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 24., péntek 12:35

Érdemes ilyen játékosnál erőlködni, akire úgy kell ráerőltetni, hogy a Realban játsszon
Erre már rájöhettél volna hogy rég nem ezek az értékek dominálnak sajnos. Mondhatunk itt nagy bölcsességeket de más lett a világ és a foci is.

Amúgy elnézve szerintem nyár végére elég karcsú lesz a keretünk. Minőségben összességében javulás lesz de ezzel hogy Pepe és Coentrao is eladó sorban van szerintem olyan embereket fogunk veszíteni akiket egy sérülés és eltiltás , formahanyatlás esetén nyugodt szívvel be lehet tenni úgy hogy az nem megy a minőség rovására. Nyilván nincs olyan hogy egy csapat csak is minőségi emberekből áll, kellenek a melós játékosok is illetve az utánpótlás játékosok akik bizonyítani akarnak de én ezt a két játékost például biztos nem adnám el , a védelmünk úgy jó ahogy van egyedül jobbhátvéd poszton van szükségünk változtatásra.

Szerintem Ancelotti sem tervezi lecserélni a fél keretet, nyilván ahol minőségi javulás kell ott lépni kell sürgősen. Gondolok itt Di Maria és Higuain posztjára, a középpályára és a jobbhátvédre.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 170 regisztrált és 0 vendég