Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 24., péntek 13:09

madridronie írta:Óriási; a Barca, mint azt már fentebb mondtam nem hajlandó 20 millánál egy centtel sem többet adni Neymarért, így amennyiben a Santos tovább keménykedik velük, úgy a katalán különítmény ad a tarajosnak további 10 millát azért, hogy maradjon még 1 évet Brazíliában hogy aztán jövőre ingyen távozhasson tőlük! :lol: :lol: :lol: MÉS QUE UN CLUB :taps: :happy: :taps:
Jó ez. Amég ők ilyenekkel szemétkednek addig van esélyünk. Nagyon jó, hogy nincs igazán pénzük, mert elment a sok saját nevelésre :lol: , meg aztán így is kell kerítsenek egy saját nevelésű kapust, védőt és egy támadót (esetleg 1 csatárt is), szóval anyagilag gondolom nem ficánkolnak.
Kicsapjuk a lóvét a Santosnak is, Neymarnak is és simán van esély.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 24., péntek 13:08

Minőségben összességében javulás lesz de ezzel hogy Pepe és Coentrao is eladó sorban van szerintem olyan embereket fogunk veszíteni akiket egy sérülés és eltiltás , formahanyatlás esetén nyugodt szívvel be lehet tenni úgy hogy az nem megy a minőség rovására.
Hát igen,láthattuk Pepét a Dortmund ellen,milyen megbízhatóan teljesített... :shifty: :mrgreen: :mrgreen:
:goat:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 24., péntek 13:05

If Santos is not willing to accept the amount offered, then Barcelona will pay Neymar €10 million to stay at Santos next season and play in the Camp Nou as of the 2014-15 season. In this way, the player will be blocked from joining another team and we will leave a free agent, which will mean Santos won't see a penny.
Óriási; a Barca, mint azt már fentebb mondtam nem hajlandó 20 millánál egy centtel sem többet adni Neymarért, így amennyiben a Santos tovább keménykedik velük, úgy a katalán különítmény ad a tarajosnak további 10 millát (úgyis gyakorlottak már ebben és eddig is bejött) azért, hogy maradjon még 1 évet Brazíliában hogy aztán jövőre ingyen távozhasson tőlük! :lol: :lol: :lol: MÉS QUE UN CLUB :taps: :happy: :taps:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 24., péntek 13:08-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 24., péntek 13:05

Realista24 írta:
Akkor gondolom a Marca a katalán, de amúgy tök8 szenylap mind
Mindkettő madridi.
Sport.es, mundodeportivo a (főbb) katalán lapok.
Hmmm kösz az infót! Azért tök érdekes, hogy Modric ügyben tök ellentmondásosak :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 24., péntek 13:03

Akkor gondolom a Marca a katalán, de amúgy tök8 szenylap mind
Mindkettő madridi.
Sport.es, mundodeportivo a (főbb) katalán lapok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 24., péntek 13:01

Akkor gondolom a Marca a katalán, de amúgy tök8 szenylap mind :D
Iscoról meg túl sok a hír gondolom azért, bár a City még közbe szólhat... :hmmm:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 24., péntek 12:38

Érdemes ilyen játékosnál erőlködni, akire úgy kell ráerőltetni, hogy a Realban játsszon. Biztosan nagyon elkötelezett lenne a csapat iránt.
Itt azért ennél picit többről van szó; ez az előszerződés közel 1,5 évvel ezelőtt köttetett épp a Barca Bernabeubeli bajnoki és klubvb. győzelme után, gyakorlatilag pont a hanyatlásuk megkezdése előtt, amikor még tényleg ők voltak megkérdőjelezhetetlenül a világ legjobb csapata és még Pep sem döntötte el, hogy lelécel, miközben a José féle bunker és ketrecharc + az edző karakterisztikája, filozófiája nagyon messze állt a Neymar féle elképzelésektől! Azóta viszont sok minden megváltozott; a Barca visszább esett minden szempontból (/játék minősége, dominancia stb./ --> persze így is a világ 4 legjobb csapatának egyike, de azért ........ :-* ), José pedig tiplizik és teljesen új szelek fújnak Madridban, ahol képességekben szintén nincs hiány la.is olyan szinten és különbségben nincs, mint amit a hazai és a nemzetközi média sugallni próbál --> ergo jelen pillanatban koránt sincs akkora különbség a Barca és Real között, mint mondjuk 2 éve, így talán lehet némi keresnivalónk!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. május 24., péntek 12:37

A keretünk lehetne jobb is, de elég kellene legyen egy BL győzelemhez. Nem is elsősorban a kerettel van a baj, hanem hogy szaladgálunk össze vissza, semmi rendszer, semmi taktika. A játékunk alapja hónapok óta CR. Ha megvillan oké, ha nem, akkor szopunk. Ez a jelenlegi Real Madrid. Fel kellene szántani a pályát és csapategységet formálni. Nem a médián keresztül üzengetni egymásnak és a bíróknak, hanem egymással tolódni, bekeríteni a labdás területet és megszerezni a labdát. Az a baj, hogy Ancelottiban sem érzem azt az erőt, hogy csapattá formálná a Reált.

Mi folyik most? Özil lép 3at a labda felé, majd meggondolja magát és megáll. Néha fut pár métert, hogy ne érje szó a ház elejét és ennyi. Benzema szintén ugyan ez. Komoly mentális változtatásokra van szükségük, hogy igazán hasznára legyenek a csapatnak. A tehetségük meg van hozzá. Higuain elég jól harcol, sokat fut, de a tehetségtelensége miatt nem tud komolyabb karriert befutni a Realnál. Kuka. DM a hatalmas reménységem volt, imádtam amikor formában volt, minden meccsen vagy gól vagy gólpassz. Zseniális megmozdulásai voltak. Nem tudom pontosan mikor tört meg a gyerek, de a 2-3 hónapos szárnyalása után Callejon szint lett. Semmi varázs, semmi ötlet, tipikus sablonplayer lett. Mindig ugyan azok a cselek, megmozdulások, passzok. Sajnos nem csak én ismertem ki, hanem mindenki. Kuka. Callejonról és Kakáról nem is szeretnék beszélni, két elb :cens: ott játékos, közük sincs az A kerethez, nem is értem miért vannak itt. Kuka. Khedira pedig :he: . Az elb :cens: ott játékunk kulcsa, aki nálam Drenthés magasságokba került. Kuka. Ha ez a Higu-DM-Callejon-Kaka-Khedira ötös elmenne Arbeloaval kiegészülve, én lennék a világ legboldogabb embere.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. május 24., péntek 12:36

Lehet rosszul emlékszem,
biztos, madridi.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 24., péntek 12:36

Géci írta: de ez az AS nem katalán sportnapilap?
nem.
Géci írta:Isco érkezése már-már biztosra vehető
mitől?

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 24., péntek 12:35

Érdemes ilyen játékosnál erőlködni, akire úgy kell ráerőltetni, hogy a Realban játsszon
Erre már rájöhettél volna hogy rég nem ezek az értékek dominálnak sajnos. Mondhatunk itt nagy bölcsességeket de más lett a világ és a foci is.

Amúgy elnézve szerintem nyár végére elég karcsú lesz a keretünk. Minőségben összességében javulás lesz de ezzel hogy Pepe és Coentrao is eladó sorban van szerintem olyan embereket fogunk veszíteni akiket egy sérülés és eltiltás , formahanyatlás esetén nyugodt szívvel be lehet tenni úgy hogy az nem megy a minőség rovására. Nyilván nincs olyan hogy egy csapat csak is minőségi emberekből áll, kellenek a melós játékosok is illetve az utánpótlás játékosok akik bizonyítani akarnak de én ezt a két játékost például biztos nem adnám el , a védelmünk úgy jó ahogy van egyedül jobbhátvéd poszton van szükségünk változtatásra.

Szerintem Ancelotti sem tervezi lecserélni a fél keretet, nyilván ahol minőségi javulás kell ott lépni kell sürgősen. Gondolok itt Di Maria és Higuain posztjára, a középpályára és a jobbhátvédre.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 24., péntek 12:32

Hu! Átolvastam a hírfolyamot és volt amin jót nevettem :lol: . Lehet rosszul emlékszem, de ez az AS nem katalán sportnapilap? Ez elég sok mindent megválaszolna :roll: ...
Isco érkezése már-már biztosra vehető, de nagyon úgy érzem, hogy ő minőségi cserének jön + Özil vetélytársnak gondolom, már csak azért is mert elég sokat fog Özil keresni vagy legalább is szeretne meg ha őt eladnánk egyszer az plusszos lenne mivel nem vettük sokért ha jól rémlik :hmmm: . A másik dolog, hogy Isco spanyol csillagocska.
Cavani kúrva drága annyiért bár ló :cens: szt sem tudunk csinálni mivel Falcao is kb annyiért megy el ugyebár, Agueró nem megy sehova ahogy olvastam a híreket + Lewa is bayernbe akar menni.. Ez van! Az a baj, hogy ez ilyen köcsög sejkek feltolták a játékosok árát. Tíz évvel ezelőtt olyan játékosokért adtak ki ennyit akiknek 3-4-5 profi év volt maga mögött + volt minimum 1 aranylabdája, mert ugyebár akkoriban még annak os volt értelme és az olyan játékosok voltak 60-70 milliók. Most meg 20-25 éves suhancokra akik semmit nem tettek még le komolyat az asztalra már alsó hangon 50milla az áruk vagy 2x annyi ugyebár. :coffee:
Bale-Neymar pack lassan egyre nagyobb kérdőjel kezd lenni. Neymar fél lábbal a Barcában véleményem szerint... Bale meg úgy látom még marad 1 évet.
Igazából azon sem lepődnék meg, ha Isco-t, DM posztjára hoztuk volna ideiglenesen. Jövőre meg hozzuk Bale-t... :hmmm:
Juvéból meg szerintem nem Vidal fog jönni hanem Pogba, bár én speciel nem tudom melyiknek örülnék jobban.
Van 1 olyan érzésem, hogy idén nem kell olyan nagy robbantgatásra számolni ami persze relatív, mert megszokottnál így is nagyobb mozgás lesz, de nyárra nagy valószínűséget látok Cavani-Carvajal-Isco-Pogba-Veratti ötösre meg ne feledjük CR szerződését ami megint nem lesz olcsó...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 24., péntek 12:27

madridronie írta: Személyes véleményem (egyben reményeim) szerint nem esélytelen a dolog, de ehhez Neymart előbb át kell tudni csábítani és meg kell győzni arról, hogy a madridi átigazolással minimum olyan jól járna, mintha a Barcába menne; a kérdés az, hogy erre van-e esély és hogy végül sikerül-e?!? Ellenkező esetben szinte biztos, hogy a katalánoknál folytatja majd a karrierjét!
Gondolom akkor lesz maximum meggyőzve, amikor már hivatalosan is be lesz jelentve, hogy ki az edző, aki szépen felhívja telefonon és biztosítja arról, hogy van helye a csapatban. Namost a Konföd. Kupa júni 15-én elkezdődik, ez azt jelenti, hogy nemsokára elmennek edzőtáborozni. Mire nálunk kiderül biztosan, hogy ki az elnök, edző már fognak jönni az olyan nyilatkozatok, hogy Neymar most csak a Konföd. Kupára koncentrál (a la David Villa).
Persze ezeket az ügyeket mind lehet háttérben is intézni, de a jelenlegi állás szerint a Konföd. Kupa végéig nem lesz hivatalos bejelentés Neymarral kapcsolatosan. Legalábbis én ezt gondolom.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 24., péntek 12:23

szerint nem esélytelen a dolog, de ehhez Neymart előbb át kell tudni csábítani és meg kell győzni arról, hogy a madridi átigazolással minimum olyan jól járna, mintha a Barcába menne
Érdemes ilyen játékosnál erőlködni, akire úgy kell ráerőltetni, hogy a Realban játsszon. Biztosan nagyon elkötelezett lenne a csapat iránt.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. május 24., péntek 12:20

A Barcás Thiagóról nem tudsz valami hírt? :D Eligazol vagy marad? Jönne-e a Realba stbstb? :mrgreen:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 24., péntek 12:17

Van még esély Neymarra, vagy csak arra kell(ett)ünk, hogy magasabb összeget írhassanak a brazilok az árcédulára?
Jó kérdés; egy biztos --> a katalánok tegnap szépen hazakullogtak Neymar és mindenféle egyezség nélkül (már ami a Santost illeti) és tartják a 22 (egyes információk szerint 25 millás ajánlatukat)! Ezzel az AS cikkel én őszintén szólva nem tudok mit kezdeni és egyelőre nem is kommentálnám, picit tündérmesébe illő párbeszédet közöltek a néppel és nekem inkább tűnik kacsának, mint sem igaznak, de ugye a remény hal meg utoljára! :ike: Az biztos, hogy a Santossal és többi céggel való megállapodást tekintve a pletykák, hírek szerint a Madrid jobban áll Neymar ügyben + Ronaldo és Wagner Ribeiro is igyekszek Neymárt a Real felé lökdösni; miközben a Barca féle előszerződés szinte 100%, hogy létezik és így a játékossal való egyezséget tekintve meg a katalánok vannak előnyben! :-* Személyes véleményem (egyben reményeim) szerint nem esélytelen a dolog, de ehhez Neymart előbb át kell tudni csábítani és meg kell győzni arról, hogy a madridi átigazolással minimum olyan jól járna, mintha a Barcába menne; a kérdés az, hogy erre van-e esély és hogy végül sikerül-e?!? Ellenkező esetben szinte biztos, hogy a katalánoknál folytatja majd a karrierjét!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 24., péntek 12:10

Mert elegem van abból, hogy egy sikertelen szezon után ki akarja vágni a fél csapatot, telerakni támadóval, miközben a középpálya rém gyenge. Szánalmas ez a vagdalkozás, amit művel, szerintem ő sem tudja, hogy mit kéne tenni igazán, kiket kéne hozni, csak nagyot durranjon a neve az átigazolási piacon.
Nem tudom mire gondolsz, de még az égvilágon senkit nem igazoltunk le...Majd szeptember elsején esetleg ezt el lehet majd mondani, deaddig kicsit korai. Főleg, hogy bőven szó van azért a középpályásokról.
Egy sikertelen szezon? Higuain 6 év értkelhetetlen a BL-ben meg a nagy meccseken. Kaká 3 éve mosolyog a pályán. DM-nek talán ha volt fél éve itt, ami igazán jó volt, pedig ő is 3 éve van itt. Pepe eladása nem feltétlenül sportszakmai, inkább imázs dolog lesz, ha lesz. Albiol ha megy, azért lesz, mert ő akar menni. Essien visszamegy, Carvalhonak lejár a szerződése. Coentrao pénzügyi okokból megy, ha megy, idehozni sem kellett volna ennyiért.
Szóval nem a szar szezonnak köszönhető a dolog, már tavaly is lehetett volna okot találni bármelyikük eladására...És mivel edző váltás történt, új korszak kezdődik, adja magát, hogy most érdemes meghozni a drasztikusabb változtatásokat.

de a minőségi játékosokért igen is ki kell adni,és ha egy pakk 200milla,akkor annyi.Úgy is marketingértékben előbb-utóbb megtérül a dolog...
Csak az a baj, hogy erz nem feltétlenül így működik ám.
Nem értem én az embereket...úgy irkálnak néha,mintha az igazolási pénzeket,vagy tudomisén a klubb fenntartásához szükséges lét,nekik kellene kitermelniük....
ÉÁn meg azt nem értem, ha valki úgy tud írni bármiről a témában, hogy az nélkülöz bármiféle gazdasági alapot. Bár továbbra sem döntünk mi semmit egyébként, azért legalább az elméleti feltevéseinket is illene a valósághoz igazítani amennyire lehet. Különben jöjjön az, hogy vegyük meg Messit 500 millióért, meg Casillas mögé Buffont meg Neuer-t, nehogy már Adánnak legyen a harmadik számú kapus.

Avatar
Movember
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:20
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Movember » 2013. május 24., péntek 12:00

Van még esély Neymarra, vagy csak arra kell(ett)ünk, hogy magasabb összeget írhassanak a brazilok az árcédulára? DM megy a PSG-be? Annyira nem érek rá követni most az igazolásokat. :x

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 24., péntek 11:58

Amig nincs itt az uj edzo addig CSAK azzal kene foglalkozni hogy a hianyposztokon megcsinalni az igazolasokat, mint peldaul a kozeppalya, vagy a jobbhatved, higuain potlasa. Nem elzavarni olyanokat akik csak megtobb hianyposztot generalnak.

Egyszeruen nevetseges ez a strategia. Szanalmas.
Egyszerűen pénzügyileg nem fér bele a vezetőségnél ez a "biztosítás", túl drága. Én bírom egyébként, nem bánnám feltétlenül, ha maradna, de teljesen megértem ha a vezetőség el akarja adni. Szerintem egyébként 20 fölött is kaphatunk érte, jó neve van a balhátvéd piacon, és pénzes csapatokról pletykálnak.
Ehhez igazából annyit, hogy az érdemi és végleges döntésre azért több mint valószínű, hogy csak az új edző bemutatása után kerül majd sor és igazából onnantól kezdve számíthatunk a pletykaáradat második, és a valósághoz picit jobban közelítő hullámaira is! :hmmm: Ugyanakkor pár név már most is elég sanszosnak tűnik; Carvajal, Isco, Cavani (az ő érkezésükre elég komoly esély is van) <--> rajtuk kívül persze egész biztosan Neymar, Bale, Vidal, Verratti is tetszetős a klub számára, de ezen négyes közül ilyen-olyan okból kifolyólag azért csoda lenne, ha egy is érkezne nemhogy 2! :/ Persze nagyot kell merni álmodni és ugye az nyer, aki mer; de nagyon nem lesz egyszerű, ez már most fix! B-) :coffee: Ugyanakkor biztosra veszem, hogy valakit igazolunk még a középpálya közepére is (Casemiron kívül természetesen :shutup: :Đ ), véleményem szerint Gündogan (+ mellé csomagba Kondogbia) lehet majd végül a befutó; minden más majd jövőre! :mrgreen: Ami pedig a fekete listát és a bevételi oldalt illeti, nos valószínűleg nem hasra ütésre kerültek átadólistára az illető játékosok; gondolok itt elsősorban és különösen Pepere, Coentraora (de talán még Di Maria is idevehető/sorolható), akikért azért komoly érdeklődés van pénzesebb csapatok részéről is (ergo szerintem nem kiárusítás történik sokkal inkább hajlandóság egy kedvező (vagy la.is annak tűnő) üzlet megkötésére a Madrid részéről)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. május 24., péntek 11:52

Ez az Isco úgy tűnik sínen van :zoldsalas:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég